Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rcts" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
15.05.2020, 08:48
 
 
Tak hlavně co si budeme nalhávat, v zájmu města by mělo být, aby se tu hokej hrál. Když už je tu ta aréna. Nebo je snad plánem města nechat ji zpustnout a dělat v ní 5x ročně koncerty? Smajlík
 
 
13.05.2020, 13:04
 
 
Reakce na ítý: https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tips...
Mají 3. nejnižší rozpočet v ČR? Plzeň? Smajlík
 
 
02.05.2020, 13:42
 
 
Reakce na thegod: Ale jo, to je jasny. Ja jenom premysli...
To samozřejmě těžko spekulovat o konkrétních důvodech. KHL je megalomanský projekt co se snaží neustále rozšířovat a zapůsobit na svět. Samozřejmě by se rádi rozšířili do prestižních a bohatých zemí západní (Německo, Francie, Anglie, Švýcarsko) nebo severní (Finsko, Švédsko) Evropy, protože co si budem, ve světě nikoho nezajímá, jestli KHL hraje nějaké Slovensko, Bělorusko, Litva nebo Chorvatsko. Je potřeba, aby jména účastníků dobře zněla.

Co se týče toho, proč by si nevybrali Prahu, to je otázka. Možná jim Praha nešla tolik na ruku, možná by neměli k dispozici takové zázemí (nemusí být ochota popustit jim narvanou O2 arenu a tím pádem by neměli domácí stadion), nebo by v hlavním městě měli podstatně vyšší náklady atd..

Jak říkám, já za projektem KHL a jejich snahou o rozšíření do celé (hlavně západní) Evropy vidím spíše nějaký polo-politicky motivovaný megalomanský projekt ve stylu "čím víc na západ se dostaneme, tím lépe pro nás".. Smajlík
 
 
02.05.2020, 11:46
 
 
Reakce na thegod: Mně tohle přijde jako úplná cypovina… ...
Tak ohledně toho cestování to je samozřejmě masakr, na druhou stranu věřím tomu, že ve spoustě měst světa jsou letiště umístěná dále od města, takže cesta z letiště ke stadionu trvá třeba těch 40-50 minut, což už není tak velký rozdíl.

Z pohledu našince je to samozřejmě koncept naprosto nerálný, KHL bych však nevnímal jen jako sportovní záležitost, ale též jako určitou formu šíření politického vlivu a snaha konkrutovat (nebo předehnat) NHL.

Lev Praha byl, pokud je mi známo, mimořádně úšpěšný projekt a dle článku z roku 2013 odkaz sto vypadá na průměrný rozpočet kolem 500mil. kč. Nám se to může zdát moc, ale pro nějakého ruského oligarchu nebo společnost (nejčastěji) napojednou na stát je to jako plivnutí v moři.

Ano, pokud se někdo chystá hrát KHL s rozpočtem 150-200 mil. (Slovan Bratislava), tak asi neuspěje, ale přesné parametry kontraktu neznáme. Pokud bych ale byl sponzor s 2-3 miliardami kč, tak si můžu vybrat jakékoliv město, kde budu chtít hrát KHL a v příhraniční oblasti by to jistě přilákalo velký zájem také z Německa..
 
 
02.05.2020, 08:32
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Hrát KHL ? Taková zmínka tam mys...
Bože, tak si alespoň ku*va nejdřív pusť to video, než budeš něco komentovat!

Začíná to v čase 16:00..

odkaz
 
 
02.05.2020, 07:42
 
 
Trochu z toho rozhovoru nechápu.. pokud sem měl vstoupit megasilný Ruský sponzor, který tu chtěl hrát KHL, proč to tedy bylo vázána na to, aby klub postoupil do extraligy? Nebo to byla jen nějaká kachna?

Vždyť pokud by sem takový investor chtěl vstoupit, tak se může nechat v klidu celá akciovka i zapsaný spolek s licencí zkrachovat v insolvenci a investor si to tu postaví "na zelené louce".. nebo se pletu? Smajlík
 
 
01.05.2020, 17:01
 
 
Reakce na higway: to co v Kladně zatím zůstalo a o co po...
Upřímně si nemyslím, že to bude tolik vyrovnané. Nesleduju tolik přestupy, ale přijde mi, že třeba Slavia s Jihlavou mají už dost podepsáno a to včetně zajímavých jmen. Kladno ani nevím, kolik toho podepsalo? Ale obecně tak nějak se mi zdá, že zatím víc jak půlka týmů Chance ligy vyčkává, jak to bude s prachama..

Proto si myslím, že letošní ročník to bude tak o 3-4 týmech, které si to mezi sebou rozdají, byť pochybuji, že někdo z nich bude výrazně vyčnívat. Zbytek se spíš "poveze" a bude doufat, že to na budoucí roky bude lepší..

Navíc co jsem koukal, tak Král jak přišel s tím jeho plánem, je tam podmínka, že postupující musí splňovat také všechny podmínky - tedy i stadion? Kolik týmů Chance ligy by tak mohlo reálně tohle splnit.. Smajlík
 
 
30.04.2020, 12:09
 
 
Tak hoši, není asi na co čekat. Myslím si, že tak 50% z kádru se v klidu chytne jinde v Chance lize.

Je na čase jít vsadit Eurojackpot, zítra se losuje a stále tam jsou ty 2,5 miliardičky.. to vypadá na jedinou spásu pro Piráty Smajlík
 
 
15.04.2020, 08:21
 
 
Reakce na higway: pěkný vděk vůči patriotovi Kýhosovi ...
Co jím Kýhos zachránil? Nic zázračného nepředvedl, vždyť se klepali ještě do posledního kola.. Smajlík
 
 
23.03.2020, 18:13
 
 
Reakce na thegod: No samozřejmě, Hamáček tam být nemusel...
Tady se musím Babiše zastat. Asi by to chtělo trochu vysvětlit to spojení. Ústřední krizový štáb je pouze pracovním orgánem Bezpečnostní rády státu (kde mohou zasedat pouze ministři vlády). To znamená, že během mimořádného stavu navrhuje řešení situace a ty předkládá Bezpečnostní radě státu. Členy pak jsou náměstci (tedy často odborníci) z jednotlivých dotčených ministerstev a dalších Ústředních správních orgánu (např. Státní úřad pro jadernou bezpečnost), nebo třeba armáda.

Ano, sice platí, že primárně byl jako předseda Ústředního krizového štábu ustanoven ministr vnitra nebo obrany, obecně se však přistupuje k tomu, že předsednictvo má dle charakteru situace konkrétní odborník (náměstek, předseda odborné komise či úřadu - např. hygienik). Proto se členem nebo i předsedou štábu může stát i třeba předseda Ústřední povodňové komise, vždy to záleží na charakteru problému, který je řešen.

Proto v tomto konkrétním případě si nemyslím, že by Babišovi šlo primárně o zisk nějakých politických bodů nebo odstavení politických konkurentů, jako o to, aby to následně "neschytal" za to, že v čele takto důležitého orgánu nebyl někdo, kdo tomu opravdu rozumí a ví, co dělá (a tím bez pochyb Roman Prymula je..).

Navíc ministr vnitra už toho má až tak dost naloženo, co si budeme povídat, takže nepředpokládám, že by tím vysloveně nějak strádal.. Smajlík
 
 
21.03.2020, 21:15
 
 
Reakce na PUK: Rychle zapomínáte co se tady dělo za vede...
Na tohle nikdo rychle nezapomíná, to jsem si jist. Všechny polistopadové vlády tu byly zhruba tak stejně špatné, některé méně, některé více. Co ale můžeme hodnotit je to, jak se aktuální vláda postavila k hrozbě epidemie, co dělala a jak reagovala.

V Lednu odmítla vláda (ANO, ČSSD a KSČM) zařadit na půdě parlamentu bod "Informace vlády k opatření proti šíření koronaviru" (navrhoval Svoboda za ODS) a náš milý ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. ujišťoval, jak roušky jsou a všeho je dostatek. Opak se ukázal být pravdou. V Itálii nám tak koronavirus narůstal o stovky případů denně a my jsme byli relativně v pohodě. Pak najednou začlo jít do tuhého, když jsme měli případy my sami.

A tehdy se projevil amaterismus téhle vlády. Najednou se ukázalo, že hlavní kvalifikací ministra zdravotnictví je to, že je oddaný svému pánu, Andrejkovi. Ono totiž vyhlásit nouzový stav, nebo něco plošně zavést (kontroly na hranicích) nebo zakázat (prodej) je snadné. Naprosto snadné, to by zvládl každý, jsou to asi 2 A4 informací. Ale ta praktická stránka už je špatná. Najednou se zjistilo, že Státní správa hmotných rezerv měla pouze 10tis. respirátorů, což je žalostně málo, když máme například jenom 40tis. policistů a respirátor vydrží max. na pár dní. Najednou se zjistilo, že to testujeme ve dvou laboratořích a další jsme začali postupně přidávat, až když šlo do tuhého (např. ta soukromá, jejíž doktorku Vojtěch v médiích pranýřoval, na povolení čekala neuvěřitelných 10 dní). Najednou jsme měli v Praze jedinou sanitku, která byla vybavená k terénním odběrům, najednou se stavěli stany pro odběry ve vybraných nemocnicích, najednou je 10.3. řešilo, že jsme v hajzlu, protože nemáme roušky a respirátory a s velkou pompou jsme je objednali z Číny a ve 3 ráno se jeli na velkou PR akci vyfotit na letiště, jak jsme to hrdinně dokázali!

Jenže tohle všechno už tu mohlo být, klidně od 25. Února, nebo začátku Března. Jenže tenkrát se to podcenilo a to je chyba téhle vlády. A co se týče na to, že mají jistě "týmy odborníků", doporučuji si shlédnout video, které jsem dal v postu níže.. Smajlík
 
 
20.03.2020, 20:04
 
 
Nakažených je přes 1000 už dávno. To číslo v médiích jen jen počet, který byl diagnostikován. Troufnu si odhadnout, že spousta lidí, co měla jen lehké nebo žádné příznaky, tím aktuální prochází nebo už prošla, aniž by se nějak vměstnala do statistik.

Upřímně nechápu tu demenci s testováním.. na tu nemoc neexistuje lék, takže pokud mám příznaky, tak jsem kujva doma v karanténě a nejedu se někam testovat. K čemu ten test jako bude? Ano, máte pravdu, máte COVID-19. Lék na to není, takže dělejte dál to, co do teď, žerte paracetamol a 14 dní počkejte.

Další věc je karanténa a stupidní otázky lidí na nejrůznějších FB diskusích nebo pod příspěvky, jako jestli můžou o víkendu na chatu, nebo vyrazit na kolo, nebo s dětma na prolejzačky.. upřímně bych každému takovému ignorantovi, co se na něco takového zeptá, okamžitě rozstříhal občanku a sebral volební právo.. Smajlík
 
 
20.03.2020, 13:57
 
 
Tady máme posilu do prvního útoku.. Smajlík

odkaz
 
 
19.03.2020, 13:39
 
 
Reakce na Mág: V momentě kdy skončí. Zatím nikdo neskonč...
Jinak předpokládám, že vzhledem k současné situaci asi podepsat ty vydražené dresy nepůjde :(
 
 
18.03.2020, 18:00
 
 
Reakce na ítý: Druhej je Tomica pak Schaus a pak Rygl......
Schause jsem měl rád.. Smajlík
 
 
09.03.2020, 13:47
 
 
Reakce na VADO: Tak jedna věc je být negativní za každou...
Myslím, že je to opravdu podivné. Pokud se nepletu, tak v oficiálním oznámení bylo, že se vedení Pirátů neshodlo se Štrbou a Hudáčkem na budoucím směřování. Pak ale bylo klubem informování, že cílem je stále postup do extraligy.. To teda jako znamená, že snad Štrba s Hudáčkem nechtěli postoupit do extraligy? To asi ne, že?
 
 
06.03.2020, 16:36
 
 
Reakce na hoty: Piráti, můžu dnes někde vidět ten zápas ...
zkus to na onhockey.tv

občas tam něco jako stream funguje
Smajlík
 
 
06.03.2020, 10:00
 
 
Reakce na tpd: Takhle.. “víme”.. jak se hrála tehdy bará...
Hlavně srovnávat NHL s naší rybníkovou ligou v jakémkoliv ohledu je nesmysl.

Tam se hraje pro diváka, protože příjem ze vstupenek hraje podstatnou část rozpočtu. Navíc tam každý hráč hraje za sebe a svoje budoucí smlouvy. K tomu je potřeba nějaká morální integrita, těžko bude pak moci chtít někde smlouvu, když bude obecně známo, že něco někde vypustil.. tam se přece jede neustále na 110% Smajlík
 
 
04.03.2020, 07:23
 
 
Uvidí se, jak to bude vypadat v Brně po 2. třetině. Pokud by třeba Kotleta nějak závratně vedla (3:0), tak je naprosto jasné, že ve 3. třetině se zápas Litvajzu s Jágrovem "zázračně" vyrovná a v prodloužení vyhraje Kladno, určitě dá rozhodující gól Jágr, aby pak mohla půlka národa (včetně všech komentátorů ČT Sport) onanovat nad jeho jménem ještě alespoň do června.
 
 
03.03.2020, 07:02
 
 
Reakce na krokuss: V Budějicích mají postupovou generál...
Ano, tak to totiž vypadá, když hraje naplno tým, co už v půlce Ledna vyhrál soutěž. A ne ta trapná šaráda, kterou tu sehráli v sobotu, kdy utrpěli výhru 2:1 po tom našem "nejlepším výkonu sezóny", jak si někteří naivně nalhávají Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.