Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
19.02.2021, 07:37
 
 
 
 
16.02.2021, 20:11
 
 
Mladí piráti utíkají protože nemáme co nabídnout(i po mládežnické zkušené v zámoří) a na kraj snad ani smlouva není když se to hraje až po "šichtě" :-) tak honem rychle návrat do nějaké normální soutěže jinak tu nezbude nic!
 
 
 
Reakce na Alkec: Koukám, spolupráce s varanama dejme tom...
Pod tím si představit přesně to, co je napsáno. Smajlík Jirka je hráčem Karlových Varů, což byl krok činěný s vědomím, že s námi by v současné chvíli nejspíš smlouvu nepodepsal a odešel by bez náhrady do ciziny, kam může mířit tak jako tak po sezóně nebo po té další. Tímhle krokem za něj klub získal alespoň nějaké finance a eliminoval riziko bezplatného odchodu. Jak je psáno v článku, má potenciál projít draftem NHL, takže reálně hrozí odchod do kanadské juniorky, za což by klub bez smlouvy s ním nic nedostal.
 
 
16.02.2021, 12:06
 
 
V rámci zachování akademie to bylo pravděpodobně nezbytné, abychom měli spolupráci s některými ELH kluby a kluby z první ligy. Pokud to znamená, že tam dostanou příležitost, proč ne.
 
 
16.02.2021, 12:01
 
 
Koukám, spolupráce s varanama dejme tomu, ale v článku se píše že Kulich přestoupil. Pod tím si představit co??
Snad je to ošetřené nějakým hostováním, apod., protože zbavovat se nějakých prav na takového hráče asi není dvakrát rozumne, a to ani v naší situaci...
Díky za odpověď
 
 
15.02.2021, 20:27
 
 
Reakce na higway: nikdy by mi nenapadlo že budeme de fac...
Loupežníky jsme obohacovali stejně jako ostatní v kraji mnoho let nyní potřebujeme spolupráci a ta je reálná asi jen ve Varech.
 
 
15.02.2021, 20:07
 
 
nikdy by mi nenapadlo že budeme de facto farma Varanů nebo Sokolova :( Pro ty kluky samozřejmě jenom dobře .
 
 
06.02.2021, 15:38
 
 
Reakce na Pšouk: *2* Také to tak vidím, peníze za letošn...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
06.02.2021, 15:27
 
 
 
 
05.02.2021, 13:23
 
 
Reakce na VaMo: Reakce na rozhovor s panem Sochrem. Za ...
Smajlík Také to tak vidím, peníze za letošní permici nechci vracet ani převádět na novou sezonu, permici koupím novou. Snad tím milovanému klubu pomůžu v nelehkých časech.
 
 
01.02.2021, 21:05
 
 
stalo se to co se dalo čekat nebyla otázka jestli to ukončej ale kdy to přijde jiná varianta nebyla reálná ,Krále nemusím ani trochu ale za tohle bych mu určitě nenadával.Varianta k lepším zítřkům je jen jedna ekonomicky silný partner a koupit licenci nabízí se zoufalá minimálně hokejově Kadaň ovšem i na tuhle optimistickou variantu máme velkého soupeře a myslím že je to Znojmo.A potom co jsem poslouchal debatu o hokeje na čt sport tak si myslím že je jen otázka času kdy přijdem o akademii
 
 
01.02.2021, 18:12
 
 
Shánět sponzory na další sezónu v kraji bude ještě těžší né-li nejtěžší.
 
 
01.02.2021, 17:44
 
 
Reakce na VaMo: Reakce na rozhovor s panem Sochrem. Za ...
Super, mám to taky tak. Smajlík Smajlík
 
 
01.02.2021, 17:44
 
 
Král je ču*ák
 
 
01.02.2021, 17:29
 
 
Tak jsme letošní sezónu odpískali, oprava my ne, ale Král nám jí odpískal😥
 
 
tpd
01.02.2021, 16:23
 
 
Reakce na VaMo: Popravdě, to by měl mít koule spíše Veve...
No ono to bude trochu jinak.. než pořad opakovat jméno Veverka.. někdo něco převzal a podepsal.. mimochodem dokud se neobjeví někdo jako byl on.. (myšleno ekonomicky silný) maximum tu bude 2 liga.. když budeme mít štěstí.. Smajlík
 
 
01.02.2021, 14:06
 
 
Reakce na tpd: Určitě chvalihodný počin.. který tu dle m...
Popravdě, to by měl mít koule spíše Veverka, Mikšovic a další, kteří viděli do účetnictví a říct, jak to bylo. Za jejich vládnutí to začalo skřípat a dostalo se to do takové fáze, která znamenala klinickou smrt, pro náš klub. Oni jsou ti, kteří by se měli přiznat a nést následky. Jako to, že by po nich měla jít Policie a vymáhat milióny. Ale to je na posouzení jiných. My se můžeme pouze domnívat, jak to ve skutečnosti bylo... A tak, by to mělo být ve všech klubech.
 
 
tpd
01.02.2021, 09:24
 
 
Reakce na VaMo: Reakce na rozhovor s panem Sochrem. Za ...
Určitě chvalihodný počin.. který tu dle mého už měl být dříve.. ale lepší někdy než nikdy.. mě tedy obecně ještě pořad chybí některé odpovědi.. některa vysvětlení proč se to dostalo až tam kde to je dneska.. tak třeba to zazní v dašich dílech.. Smajlík

#VšichniJsmePirati
 
 
31.01.2021, 20:24
 
 
Reakce na rozhovor s panem Sochrem.
Za mě se rozhovor povedl. Je tam vše podstatné, co potřebuje člověk a zároveň fanoušek Chomutovského hokeje vědět.
Zajímavý názor na barvy červená/černá - modrá/bílá.
Já osobně preferuji modrá/bílá, ale musím uznat, že se letošní dres povedl. Jak pan Sochor podotkl, mohlo by se venku hrát v tradiční modrobílé variantě a doma černočervené, nebo naopak.
Škoda, že se odehrálo málo zápasů, které nestačí na postup do II.ligy. Věřím stále, že se ještě soutěž krajské ligy rozjede. Záleží za jakých podmínek a zda to nebude finančně (testy, atd..) náročné. Každá tisícovka v našem případě k dobru.

Na závěr bych chtěl říct, že i když mám permici a viděl pouze dva zápasy (byl jsem i v Kadani), tak bych podporoval klub i v příští sezóně. Koupil bych opět permici, opět bych se hádal s Litvínováky, Ústečáky a jak to v hokeji bývá, klidně i se stánkařem, že Chomutov je nejlepší! Osobně na Chomutov budu chodit na Extraligu, I. ligu i v dobách nejtemnějších, tedy na Ústeckou krajskou ligu.

Díky všem, kdo nezanevřeli na místní hokejový klub a nadále ho finančně podporují.
 
 
30.01.2021, 20:57
 
 
Dnes hrála Jihlava s Kladnem a TOP zápas, i když Kladno prohrálo, odehrál Nicolas Hlava. Nejlepší bylo, jak při přesilovce Kladna clonil brankáři a když vypálil Jágr, tak na poslední chvíli Nicolas před pukem uhnul. Byl gól.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.