Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VADO" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
20.05.2020, 18:23
 
 
Tak pokud Romy udělá rozhovor a není kritický, tak se prostě kritický názor objeví. Bez kritiky není zlepšování a vše probíhá naprosto věcně a v pohodě.
Já bych žádnému ze sedmičky rozhodně nenadával, že odešel po sezóně házení peněz do ohně jinam. Jasně mrzí nás, že odešel, ale to neznamená, že se někdy nevrátí, ono jít na Kladno z Chomutova, je jako jít z bláta do louže. Jarin přestává být zajímavý, protože už propagoval kde co a tím pádem ani ten přísun peněz nebude takový.
V současné situaci, budeme muset spolknout nejednu hořkou pilulku, ale ani Švehlovi ani Šípákovi nemůže říci nikdo ani popel, já věřím, že se časem vrátí a budou zase o něco zkušenejší a platnější. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
20.05.2020, 07:32
 
 
Všechno je o komunikaci Smajlík

Já beru za pozitivní, že mladej Veverka vůbec přijel, to jak ten rozhovor vypadal, je věc jiná a Romy to dělá a on jde s kůží na trh.
Veverkové zde udělali dost dobrého ohledně mládeže, ale taky zde utopili hromadu peněz svou nekompetentností, jak sám v rozhovoru po prvním sestupu přiznal pan Veverka sr.
Ono asi z odstupem času bude jejich působení asi vnímáno spíše pozitivně i přes ten konec, který mohl určitě při trochu dobré vůle a možná i zkousnutí ješitnosti dopadnou lépe. Uvidíme, pokud se udrží mládež a trenéři, tak věřím, že dospělý hokej v Chomutově, i kdyby padl na rok, dva, tak určitě zase povstane. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
19.05.2020, 15:41
 
 
Reakce na kobrety: A ty si fakt myslíš že kdyby se ho Ro...
rcts má pravdu. Pokud si ho tam pozveš, tak mu prostě tu otázku položit může, to je vlastně rozdíl mezi tím rozhovorem s manažerkou, který je hodně otevřený a veverkou jr. , který je o ničem.
 
 
13.05.2020, 19:56
 
 
Reakce na higway: jo souhlasím to je dobrý nápad...
on obecně ideál extraliga a 1. liga by byl 12+12 a klidně ať hrajou poslední dva týmy baráž, nějakou klidně i širší o 6 týmech, 2+4(semifinalisté), ona by se nafoukla i 2 liga a tam udělat 4 skupiny a vítězové by hráli baráž s posledními 2 týmy pralesa.
 
 
13.05.2020, 10:32
 
 
Na druhou stranu ale je to bojovník k nezaplacení. My tady stejně peníze na takové hráče mít nebudeme a pokud bude tráva hrát za 35tis, tak ho klidně v Chomutově rád uvidím. Zvládli jsme Tomana a toho velkého plešouna taky z Bolky (jméno si nepamatuji) a Trávníčka bych zvládnul taky Smajlík Hlavní je tým, ale on podle mého ještě laso dostane, podle mého někde na Kladně třeba, když sám sleví. V Děčíně za párek a pivo si to může hrát taky Smajlík .
 
 
01.05.2020, 21:25
 
 
Chudák Huml za mne super rozhovor, děkuji Smajlík Smajlík Smajlík Druhá liga taky liga, hlavně udržet mládež a zase to budovat krok za krokem, časem bude zase i první liga.
 
 
24.04.2020, 13:31
 
 
Reakce na Luke_Packet: Mělo se to udělat dle Soukupa - o...
njn když jsme to tu psali, tak jsme byli za blbce, teď to vypadá na absolutní konec alespoň na několik dalších let.
 
 
18.04.2020, 21:18
 
 
Reakce na Bémič: Jestli se to vůbec vyplatí dělat mládež...
Jasně že ano, se podívej na Finsko a jak jsou ti hráči hrdí na to odkud se do velkého hokeje dostali a prostě všechno nemůžeš počítat jenom na peníze, navíc by mne opravdu zajímalo kolik jde do akademie doopravdy peněz od sponzorů a ne příspěvky od rodičů a různé dotace od státu / města atd.
 
 
18.04.2020, 12:31
 
 
Reakce na higway: chtěl by jsi snad aby větší peníze šly...
Podle mého je nejdůležitější udělat pořádný komfort pro trenéry, aby se mohli soustředit na svou práci a pilovat i detaily napříč věkem a studovat a studovat a studovat. Teprve takoví trenéři budou schopní vytrénovat budoucí hvězdy. Pokud budou chodit do práce, tak budou unavení a rádi, že to nějak zvládnou, natož aby studovali nejnovější trendy atd.
 
 
16.04.2020, 13:03
 
 
Reakce na ozzyosbourne: ha ha tak 350, ikdyž teď se spou...
V ČR se sypaly do Atýmů peníze na úkor mládeže a trenérů mládeže, takže nyní jenom praskne ta bublina. Kdo si chce vydělat na důchod, aby nemusel pracovat, musí do NHL či KHL anebo ještě do Švýcarska. Kdo bude v ČR musí být skromnější a myslet na zadní kolečka, že po ukončení aktivní hokejové kariéry bude dál pracovat.
 
 
15.04.2020, 11:26
 
 
Reakce na Rcts: Co jím Kýhos zachránil? Nic zázračného n...
Hele jo, ale zároveň tam ten tým i pročistil, takže nakonec cíle dosáhl. Měli i štěstí, ale šli mu i naproti, ono to je snažší, když máš peníze. JJ ty peníze neměl, tak moc parády dělat nemohl.
 
 
14.04.2020, 21:47
 
 
Pokud bude Kejhákovi stačit 35 tis, tak by se mohl vrátit ne? Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
10.04.2020, 08:50
 
 
Reakce na higway: co je to podle tebe moc peněz ? Platy ...
A i kdyby, tak co? pokud bude mít prales 10 týmů tak je to pořád dobré, navíc mohou nabídnout pořád licenci těm týmům z 2 ligy, které byly na prvních místech atd. Jako mně udivují články, kde se ti novináři diví, že profi fotbalisté a hokejisté po ukončení kariéry musí chodit do práce. Prostě když nevyděláš peníze v NHL či KHL, možná ve Švýcarsku atd. tak mi přijde normální, źe ti hráči jdou potom pracovat. Lidi jako hráči Naganské generace si právě vydělali v zahraničí. Tady v ČR se dávaly peníze jako u nás Červenkovi a Vondrkovi a jejich roční příjem by často stačil i na pokrytí poloviny nákladů akademie. Chápu, źe ti hráči mohou mít nadstandardní příjem, ale vše nad 200 tis měsíčně mi přijde jako plýtvání.
 
 
25.03.2020, 10:08
 
 
Reakce na higway: guru mladejch :)) co chceš kritizovat...
Hele můžeme se přít, ale pokud mám dluhy, tak prostě nekupuji drahé hráče a snažím se nejdříve splatit dluhy, ale to je jenom má životní filozofie. Chápu, že prostě Sklenář odmítl jít s platem dolů a že Tomica bral kolik bral, ale u ostatní starších hráčů bych to prostě nedělal. Prostě plat jako má Pavlát by byl v pořádku, ale více ne. Návrat do extraligy s dluhy byl dle mého plán, který byl riskantní až moc riskantní. Neříkám dohrát jenom s juniorama, ale hráči do 23 let by hrát mohli. Hráli bychom asi v druhé půli, ale bylo by více peněz na zaplacení dluhů. Takto nám zase zbydou jenom oči pro pláč. Nikdo nemohl čekat, že to takto dopadne, ale prioritou sezóny mělo být zaplacení dluhů, ne návrat do extraligy.
 
 
24.03.2020, 18:59
 
 
Reakce na kobrety: Ale to já chápu jen když si vemu koli...
Na hokejcézet psali, že Hradec propustil pětici hráčů, kterým končila smlouva. Bohužel se tu vytloukal klín klínem a takovéto ukončení sezóny moc sedmičce nepřidalo. Bůhví jak na tom jsou jejich firmy, natož hokej, který tu zachraňují. Já kritizuji přístup v tom, že to měli odehrát s mladýma komplet a splácet co se dalo, aby se připravili na další sezónu. Adam a spol. šli do rizika, ale kdo mohl na začátku této sezóny, že to dopadne takto? Prostě ten krok, ke kterému nyní sáhli, není mediálně nejlepší, ale je nejsociálnější, ti starší mají mít nějaké rezervy, ti mladí kluci si je neměli z čeho udělat.
 
 
21.03.2020, 22:24
 
 
Reakce na Pšouk: Volný je i Račuk, sáhnul bych po něm....
Račuka bych u Pirátů viděl moc rád. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
17.03.2020, 20:33
 
 
Reakce na Penquin: Ne, ne, mám jich v mančaftu jenom asi...
No já hodně hraju na mladé, takže i tak mám Atým zase jeden z nejmladších a pro mne sestavit u23 nebyl problém, ješťe jsem dva mladé 17 tileté prodal dohromady za 80 mega, jako využil jsem situace, kdy se za neskutěčný love prodávají i lamy a mne zase čeká brutus NT.
 
 
17.03.2020, 15:04
 
 
Reakce na Penquin: Taky jí hraju. *2*...
Máš i U23?
 
 
15.03.2020, 13:49
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Ahoj všichni. V tomto nedobrém o...
na internetu bude nablito Smajlík Smajlík Smajlík já mám hockeyarenu Smajlík Smajlík Smajlík na odreagování, už ji hraju tak dlouho, že i když ma milion chyb, tak nic nového hrát nechci a pokud hockeyarena poběží, tak ji nějakým samospádem budu hrát taky.
 
 
15.03.2020, 10:23
 
 
Tak bohužel politická kultura je u nás špatná a teď když bude doma více lidí, tak o to se bude více plkat na netu. Při takové situaci by se měli politici shodnout a na chvíli se vykašlat na půtky. U Hrušinského to byla přirozená reakce, protože jemu jde i o existenci divadla. Hromada malých firem a firem bez stálého příjmu bude hodně těžko.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v   | Jun.
HC Škoda Plzeň
Piráti Chomutov