Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Alkec" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Alkec | KLH
06.06.2019, 20:44
 
 
Jestli byly dvě cesty z nichž jedna znamená ambice v první lize ale nejistota jak to s financemi vlastně je pod skupinou nějakých podnikatelů, a druhá cesta byla začít od nuly s jiným názvem někde vespod ale s jistotou že se nebude nikomu nic dluzit. Snad bych raději viděl spíš tu druhou cestu jako lepší! Otázka je jak by to v oněch situacích vypadalo s mladezi, na ktere v soucasne dobe zalezi asi nejvic. To asi nedovedu posoudit.
 
 
Alkec | KLH
03.06.2019, 18:32
 
 
Reakce na Hanzos: A kdo trénuje s junkama?...
Nikdo, když už tu zadni nejsou Smajlík
 
 
Alkec | KLH
30.05.2019, 07:20
 
 
Reakce na Rbstix: Pan Soukup se nám přisti tyden omluvi,...
I to je možné, ale byl by to čin v dnešní době tak ojedinělý, že je až nepravděpodobný. Rozhovory o záchraně se delaj raz dva, ale rozhovor "hele sorry je toho hodně nejdu do toho", to chce koule..
 
 
Alkec | KLH
29.05.2019, 20:34
 
 
Jsem rád i za to info na fb. To, že nový majitel poskytne rozhovor naznačuje že se na to nakonec nevyflakne (jak tu mnozí uvádí jako jistou vec). Alespon doufam... A pokud nakonec kvůli těm dluhům nebude ani ten prales, prekousnu to. Chci chodit na chomutovsky hokej který se povede slušně.
Je to 20let co mě tata vzal prvně do stodoly. Od té doby jsem ani jednou neměl permici. A teď, pokud se to tu povede nějakým "zdravým" zpusobem, narozdíl od jiných si ji konečně koupím. Rád a klidně i na kraj.
Jednou se zas dostanem na vrchol!
A na posměváčky od sousedu ze zatáčky se dřív nebo později taky dostane.
Smajlík
 
 
Alkec | KLH
18.05.2019, 20:31
 
 
Reakce na Morb: No nic proti, ale já doufám, že se mužst...
Moc nechápu proč by se mělo mužstvo rozpouštět. Ano, sestoupili, ale sám teď vidíš za jakých se tu hrálo podmínek. Profik neprofik já pokud bych byl vázaný někde kde mi zaplatí jak se to zrovna sejde tak rozhodně nedělám na sto procent..
Naopak bych si vážil každého kdo tu po tom propadu co nastal má nějaký zájem zůstat..
Zajímalo by mě ale, pokud tam opravdu někdo trénuje, kdo to je? Z těch debat tady jsem žil v tom že tu jsou tak 4 hraci..
 
 
Alkec | KLH
16.05.2019, 13:32
 
 
A co takhle Břeťa Kopřiva? Nebo Rulik, ten někde je? I když do tohoto marastu co tu teď je těžko někoho shánět. Tím že nám odchází i ta mládež se to značně komplikuje, snad už další neodejdou....
 
 
Alkec | KLH
15.05.2019, 22:12
 
 
Dejte pokoj s Kyhosem! Smajlík
 
 
Alkec | KLH
07.04.2019, 00:28
 
 
Kdyby si dnes někdo chtěl udělat vejlet na hokej, odpadlo mi jedno místo v buse. Stačí se ozvat sem.
 
 
Alkec | KLH
04.04.2019, 12:16
 
 
Reakce na PirátskéSrdce: Výjezd do Kladna, pro ty kteří ...
Není chyba v čase? Proč už ve 12:30 když cesta tam trvá hodinu a dle webu kladna je začátek v 16:00?
 
 
Alkec | KLH
14.08.2018, 16:38
 
 
Oprava: Píšou ze nastoupí v tomto týdnu, ne ze zrovna dneska..
 
 
Alkec | KLH
14.08.2018, 16:36
 
 
Dneska v přípravě Ústí Kladno bude hrát za haldare Jarouš. Co je ale dle mého zajímavější a nikde jsem to info zatim nezachytil - za Slovan nastoupí Chloubič, Chrpič a Jan Havel jakožto možné budouci posily ústí Smajlík

odkaz
 
 
Alkec | KLH
15.07.2018, 17:32
 
 
Reakce na Mág: Honza trénuje s týmem a bojuje o místo v ...
Diky Smajlík
 
 
Alkec | KLH
15.07.2018, 15:47
 
 
A nevíte někdo jaká je situace u Jana Svobody? V rozhovoru jsem nekde cetl ze by tu po návratu z toho jun. Kunlunu rad hrál. Vyhrát by se tu mohl 😊
 
 
Alkec | KLH
02.07.2018, 12:24
 
 
Tu situaci kterou tu popsal Marty13, tu mu teda nezávidím. Klub mu, a spouste dalším, da se říct hodil klacek pod nohy. V jejich případě bude na místě zvážit nakup te permice. I když vysolit jednorázově 16tis., to je teda randáček.. Jedině že se na to setri průběžně celý rok. Ono dat za jeden hokej 1000kc není sranda ať si říká kdo chce co chce. Pokud by se však za sezonu dostali minimálně na 16 zápasů (včetně play-out) tak uz se vyplatí ty permice.
 
 
Alkec | KLH
01.07.2018, 10:59
 
 
Reakce na rcts: Nevím, co se dá očekávat. Většina týmů, ...
No nikdo asi nevíme a tak se nechme překvapit, ale s Vondrkou jsme byli remízový král ligy a v podstatě jsme od října do března nebyli schopni vyhrát o víc než jeden gól. Proto se bojím co bude letos s týmem opět o něco slabším..
 
 
Alkec | KLH
01.07.2018, 07:45
 
 
Reakce na rcts: Alespoň nebude kotel plnej děcek na mobi...
Jenže ono to je pořád nejlevnější Smajlík takže tam ti rozmazlení parchanti budou stejně pořád otravovat.. Já tam budu chodit i tak viď, ale řekl bych že takový podražení vzhledem k tomu co se dá od sezóny očekávat, už X lidí odradí hned na začátku. A ty tržby z prodeje..no aby se ještě nesnížily... Ale rád se budu mýlit.. Smajlík
 
 
Alkec | KLH
01.07.2018, 05:30
 
 
180 do kotle v den utkání.. na toho okubolejícího zanďoura co budeme předvádět.. To uz je, vy tam nahoře, přece trošku mooc Smajlík
 
 
Alkec | KLH
24.06.2018, 12:53
 
 
Reakce na rcts: To je sice pravda, kritika bude vždy, al...
Já myslel ze je to jen vtip.. A oni to opravdu myslí vážně.. Náhodou zrovna při letosnim mistrovství jsem si říkal a byl rad za to, ze je to tak jak je. Zkrátka národní znak na dresu, a to je proste ČR, cely hokejový svět to zná, ví o koho se jedna, je to uz tak zajety. Svedove, diky tomu, ze mají to stesti a nemenily se u nich režimy, nerozdelovali se na dva staty atd, jsou uz desítky let jasne zluti nebo modri se třema korunkama. Takhle si to kdysi zvolili, tak to tak taky mají a věřím ze kompetentní lidi tam ani nenapadne na tom cokoliv měnit (a ze padelku jejich dresů vzniká urcite mnohem víc než v případě ČR). Takový přístup a ctění urcite tradice se mi líbí a byl jsem rad ze od devadesátých let jsme na tom tak i my.
Teda byli....
Než prijde nejaky s prominutím de*il a všechno tohle přeruší. Já v tomto případě proste vidím peníze az na druhém místě. Svaz do ted fungoval a fungoval by i dal. A co si budeme povídat - strašný finanční vejvar z té celé změny taky svaz mit nebude. Ono taky z čeho jako. Z těch par tisíc prodaných dresu a triček? Kvůli tomu dělat takové změny? Vazne? Já to zkrátka nechápu..
A padelky? No ty se budou v Číně vesele delat dal, a lidi si je stejne budou kupovat.. Kvůli tomu se opravdu nemusely měnit národní dresy..
Jednou se rozhodlo ze národní dres bude takový (dobre, s mensimi obměnami ale na stejne bázi), tak ma takový taky zustat. Jen by hold neci kamaradicek nemel kšeft.. Smajlík
 
 
Alkec | KLH
23.06.2018, 18:31
 
 
Laukanen do Bostonu
 
 
Alkec | KLH
21.05.2018, 16:11
 
 
Štich..Asi usporny režim - můžeme mit méně hracu když budeme hrát furt ve čtyřech....
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.