Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<1314151617181920212223>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
06.03.2018, 08:34
 
 
Reakce na Matejcv: Ten je slušně retardov.anej. Za ty ke...
Souhlasím. Ten člověk je dle mého nemocný. Tohle nemá s fanouškovskou rivalitou nic společného. Ty jeho žvásty mu žere snad jen ta skupina okolo předsedy. Každý normální fanoušek ví a je jedno, zda je to verváckej, nebo pirátskej, že je vše jinak. Když si vzpomenu na ty jeho řeči, že žádného žoldáka, to raději spadnou atd, atd a teď čtu ten jeho včerejší výplod, na který zatím nereagují ani ti skalní příznivci Vervy, tak toho chlapce jen lituji.
To Ricks - i já ho zde vítal. Teď bych si s chutí dal pár facek. Takovej blb se jen tak nevidí. A to nečtete jeho facebook. A takový fajn kluk to byl.
 
 
05.03.2018, 21:41
 
 
Reakce na hoty: Budou kousat, nezapomeň, jde jim o život...
Musíme, prostě zítra musíme za každou cenu zarazit hřebíček do té jejich rozpadající se rakve. Nicméně vím, že na nás se hecnou a že na nás umí. Naštěstí máme nahráno, takže by nás případný neúspěch neměl srazit. Žádný zápas s nimi není jednoduchý.
 
 
05.03.2018, 20:46
 
 
Reakce na rcts: To je přesně z doby (2015), kdy uprchlic...
Mnohokrát jsem "" všudemožně "" psal a byl i zablokován to, že bych stáhl naší armádu ze všech zahraničních misí a znovu vytvořil Pohraniční stráž, která by bránila naší malou zemi před těmi, co se snaží k nám dostat. Zatím většina chce dál. Ale v severských zemích už toho mají dost, v Německu je začíná vstřícnost Merkelové a té bandy také štvát. Anglie není nafukovací, takže se blíží to, že budou chtít zůstávat i ve státech, jako je Česko. V Teplicích vyšlo město obyvatelům méně vyspělých zemí vstříct tak, že začínají potíže a třeba prodejci v Olympii jsou z úbytku českých nakupujících smutní. Ano, je otázka času, kdy se stane to, o čem píšeš Smajlík
 
 
05.03.2018, 19:16
 
 
Reakce na pk1953: Piráti_Sparta: https://www.zonerama.co...
Krása. Fotky, co dáváš do světa jsou super a díky moc. Smajlík
 
 
05.03.2018, 18:58
 
 
Z důvěryhodného zdroje jsem se dozvěděl, že Oklamůra byl do naší Arény bratrů Klůců nasazen zatím neznámým člověkem. Dindis, jakožto znalec všech zákoutí ZS, ho doprovázel, aby eliminoval škody, které by tento příznivec hokejové Vervy mohl v naší aréně způsobit, například vylepováním vulgárních nálepek, jakými jsou třeba JBTCHMV. Do kotle se přes svou urputnou snahu nedostal, a tak aspoň jednomu ze stálých fanoušků, Fiziderovi Horvathovi přes Pic-aroona poslal pár peprných pozdravů. Buďme hrdí na to, že se této loutce nepodařilo rozhodit fanoušky týmu Piráti CV a že zítra, pokud bude opět lovit dušičky v naší aréně, přes to všechno zvítězíme. Pak ho vezmeme na prohlídku nočním Jirkovem, kde v Ervěnicích bude setkání s těmi, co se k nám stahují z celé ČR
 
 
05.03.2018, 10:01
 
 
Reakce na vuvuzela: Pitomio Okamura fanouškem Pirátů? h...
Nemůžu ho ani vidět a nechápu ty spousty lidí, ano, spousty, co se s ním fotili. Nicméně je to jejich věc. Chlap to dělá prostě šikovně.
 
 
04.03.2018, 23:30
 
 
Reakce na Mág: Viz hlavní stránka. ;)...
Dobrá práce Libore Smajlík
 
 
04.03.2018, 19:55
 
 
Reakce na tom300: podle mě jistota jsou 3 body, které bu...
Co když bude Jihlava všechno vyhrávat a my pojedeme šňůru proher ??
 
 
04.03.2018, 19:51
 
 
Reakce na ítý: Kolik nam staci nahrat bodu na jistotu......
Tipuji, že 10 bodů bude stačit.
 
 
03.03.2018, 19:57
 
 
Jestřábi Prostějov dobrá práce Smajlík
 
 
03.03.2018, 17:11
 
 
Reakce na Churchill: Jsem přesvědčen, že často navštěvuj...
Ale tady bych se chtěl langoshe zastat. Myslím si, že je jeden z několika, co píše rozumně. Nepamatuji se, že bych od něj četl nějaké útoky, směrem k nám, nemístné poznámky k našemu vedení atd. V tom, o čem zde kluci píšete si libuje Duchy, pepone, ptakulin, unihoc, jonathan a pár dalších jednoduchých zoufalců. "" Fanouš "" - Soukup, je kapitola sama pro sebe a není třeba se zrovna s tímto člověkem zaobírat. Nevraživost je, ale už to přesáhlo hlavně " díky " těmto lidem hranice únosnosti, takže i já už delší dobu chci, aby si pobyt o patro níž vyzkoušeli. To jen na vysvětlenou.
 
 
03.03.2018, 09:52
 
 
Reakce na Bémič: Letos na to ten tým asi neměl prostě, h...
Smajlík Asi tak.
 
 
03.03.2018, 08:50
 
 
Reakce na Churchill: Kdyby Litvínov spadl do 1.český, ta...
Souhlas. Hráči jako je Viktor jsou legendami v našem hokeji. I spousta fanoušků je v pohodě. Bohužel to jejich fórum ovládají hloupí lidé, jako je třeba Fanouš Soukupů, který perlil svými postřehy k výkonu našeho hokejového týmu na OH. Využívá toho, že ne všichni se ve sportu až tak orientují a tluče jim do hlavy takové nesmysly, že zůstává rozum stát. Duchy si hraje na srdcaře, chce brát jen z černožluté líhně, ale když tam nikdo není, tak to prostě nejde. Musíš vzít " žoldáka ". Unihoc, Pepone a nebo Jonathan jsou ve stejné rovině, takže bez komentáře. Sami máme starosti a velké, takže jen krátce. Vůbec by mi nevadilo, kdyby je v EL nahradili Karlovy Vary.
 
 
03.03.2018, 08:34
 
 
Úkol je jediný. Zachránit naší účast v nejvyšší hokejové lize. A pak, jak tady někdo psal. Stabilizovat hráčský kádr, protože několik odchodů nás opravdu čeká. Realizační tým se také dočká změn. Takže i tohle vyřešit ku prospěchu mužstva. Zcela jasně vysvětlit, že bez práce nejsou koláče. To znamená, že některým zaměstnancům klubu dát zcela jasně najevo, že pokud si nebudou plnit své pracovní povinnosti, nejsou pro klub přínosem, tudíž zde nemají co pohledávat. No a to nejhlavnější. Sehnat finance. Ale od toho jsou vlastně v klubu lidé. Takže ať se snaží. Ke včerejšímu zápasu se vyjadřovat nebudu, neboť vše bylo napsáno. A to jsem ještě v 10 hodin ráno volal dvěma kamarádům, zda by jsme jeli. Ještě že nechtěli. To je asi vše. Vlastně není. K sousedům. Smáli se nám milionkrát, že když o něco jde, nedokážeme vyprodat náš hnusný betonový palác bez atmosféry, bez tradice. Měli občas pravdu. Teď naposledy nás tam bylo asi 3 800. No jo, ale proč byly u nich včera pouze 2 tisíce ? Překvapující. Vždyť se jedná o tradiční hokejový klub a ty desetitisíce fanoušků za ním stojí vždy a za všech okolností. Smajlík
 
 
02.03.2018, 15:49
 
 
Dnes by to měl být souboj Kašík Zlín - Piráti Chomutov. Pokud se podaří zvítězit, tak v neděli by měla Aréna bratří Kluců spadnout pod náporem fanoušků. Nicméně vím, že Kašík na nás umí a tak to bude boj. Napsání tohoto příspěvku mi vzhledem k tomu, že je zde přítomen " korektor", trvalo déle, než kdy jindy Smajlík
 
 
26.02.2018, 08:21
 
 
Smajlík ´
odkaz
 
 
25.02.2018, 07:30
 
 
Držím palce němcům. Škoda, fakt škoda. Minutu před koncem jsem věřil. No, snad prodloužení dopadne.---------Nedopadlo Smajlík
 
 
24.02.2018, 07:18
 
 
Z důvěryhodného zdroje jsem se dozvěděl, že Ester Ledecká dnes nastoupí na olympijskýh hrách ve druhém útoku místo třeneckého Růžičky v boji o bronzové medaile :-)
 
 
22.02.2018, 08:33
 
 
odkaz Smajlík Máme z čeho brát ! Super.
 
 
21.02.2018, 07:16
 
 
Reakce na Albert57: Dobré ráno tak ty jsi ve 4 vstal? To...
Já nemám ještě prostatu Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
AZ RESIDOMO Havířov
Piráti Chomutov