Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<1314151617181920212223>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
17.04.2018, 15:52
 
 
Reakce na Mág: Ta informace je samozřejmě stále platná. ...
Já mám problém. Rozoostřilo se mi na těchto stránkách písmo. Je možné, že by byla chyba u vás. Ne, myslím to jako vážně. Díky.
 
 
16.04.2018, 13:36
 
 
Zde jsou nové stránky jihlavských hokejových fanoušků, které umožňují diskuzi
hcdukla.forumotion.eu
 
 
16.04.2018, 08:47
 
 
Vyjádření z Jihlavy

Po dohodě s vedením klubu zveřejňujeme následující informace:
- klub hráčům NEDLUŽÍ na výplatách!
- město do vedení sportovního klubu nikdy NEZASAHOVALO!

Slova kapitána TOMÁŠE ČACHOTSKÉHO:
" Boj o extraligu nikdo z kabiny nevzdává! Chceme nejvyšší soutěž uhájit za každou cenu! Společně jsme ji vloni vybojovali, tak ji společně udržme! Fanoušky potřebujeme, jejich pomoc v hledišti je pro nás obrovsky důležitá!"

Osobní prohlášení pana BEDŘICHA ŠČERBANA:
" Jako tým jsme se dostali do obtížné situace vzhledem k naplnění našeho cíle, udržení extraligy. Za hráči a realizačním týmem ale stojím. Celou sezónu odevzdávají maximální výkony, přistupují k zápasům odpovědně a se srdcem bojují. Na naše podmínky a možnosti odvádíme dobrou práci. Celý tým má moji podporu, respekt a úctu!"
----------------------------
Trochu světla do toho, proč bylo uzavřeno jejich fórum
 
 
14.04.2018, 21:24
 
 
Kaše dobrá práce Smajlík Druhý zápas za repre, druhý gól. Jinak se zdá, že Sacha Treille si dal za úkol, zlikvidovat českou repre Smajlík
 
 
13.04.2018, 20:37
 
 
Reakce na rcts: http://www.ceskatelevize.cz/sport/hokej/...
Smajlík Díky
 
 
13.04.2018, 20:31
 
 
Ani jeden hokej nemůžu sledovat na hokejce, Jen reklamy Smajlík
 
 
13.04.2018, 09:33
 
 
Reakce na Commodore: Jak dlouho ? 12 hodin ? Den ? A ze...
Nevím Smajlík Ale do nedělního večera to asi vydržím.
To icehockeyfan2 - děkuju. Jsi světlá vlaštovka mezi zdejšími diskutujícími. Teď zrovna se tam vyjadřují ke Gábině. A já bych tak moc, ale tak moc chtěl uvést některé věci na pravou míru, ale nemůžu. Tak jen zkráceně tady. Lidé okolo Gábiny provedli geniální marketingový tah, jak zlepšit prodejnost její knihy.
 
 
12.04.2018, 22:03
 
 
Reakce na Radarek: Proč tam furt lezeš?Pokaždé tam dosta...
Už tam nelezu !! Tedy lezu, ale přestal jsem tam psát, protože až na jednoho zde, máte pravdu.
 
 
12.04.2018, 19:47
 
 
Smajlík
 
 
12.04.2018, 15:05
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Zvláštní druh masochismu - říka...
Přesně Smajlík Mám tam spoustu kamarádů a svými příspěvky se jim snažím trochu odlehčit od situace, ve které se nachází. Nicméně máte pravdu, že je lepší tam nepsat. To, že oni jsou u nás nalezlí denodenně, je fakt. Ale moc sem nepíšou, což je škoda. Protože některé příspěvky mají jak hlavu, tak patu. Ale pokud tam začali psát zase o dotacích, o naší hale, o našem fotbalovém stadionu, tak jsem reagovat musel což pravděpodobně pochopí i pavrich, jakmile vystřízlivý. To, že mi tam lidé jako je ptakulin, nebo jonathane nadávají, tak nějak překousnu. A duchy ? To je figurka, kterou není nutné se zaobírat. Už tam psát nebudu. Možná, možná až se jich jednou budu chtít zeptat, jak to bylo s tím, když skončili poslední a měli sestoupit, tak se ještě jednou přemůžu.
 
 
11.04.2018, 16:50
 
 
Reakce na ítý: Máš na mysli to rypadlo? Zakázku mel vyhr...
Díky.
 
 
11.04.2018, 13:10
 
 
Nechcete se vrátit k hokeji Smajlík ? Když už jste přestali psát o Ordinaci a Výměně manželek, tak se zase rozepisujete, kdo kde co konzumuje :-(
 
 
11.04.2018, 11:13
 
 
Reakce na hoty: Pepo vím o čem mluvíš v úvodu tvého přís...
Já to četl taky. Ale pokud, opakuji, pokud dostal Nexen nabídku : my od vás budeme brát na naše vozy pneumatiky, ale budete sponzorovat náš tým BK . A možná s dodatkem jen náš tým. A obouvat tisíce a tisíce vozů je sakra kšeft. Nicméně pokud Verva spadne, naše šance na úspěšný vstup do sezony 2018/2019 se zvýší.
Ricci - generální - titulární sponzor, nebo partner EL, je dle mého trochu odlišné od sponzora, který podporuje samostatný klub.
 
 
11.04.2018, 10:52
 
 
Reakce na Jesenik: Sezóna 61-62 sestoupili. Ale Kolín se...
Díky. Takže to není tak, jak všude píší a říkají. Hm, tak to jsem nevěděl
 
 
11.04.2018, 10:23
 
 
Reakce na Jesenik: Možná se pletu, ale nesestoupili už č...
Včera v televizi, když dávali na ČT4 to "" Vraždění neviňátek "" říkali, že ještě nikdy nesestoupili.
 
 
11.04.2018, 10:16
 
 
Reakce na hoty: Já bych to přání ještě rozšířil, kromě l...
Petře, pokud spadne Litvínov, tak vím o jednom sponzorovi, který by do Chomutova šel. Ale také vím o jiných, kteří by možná, možná šli, nicméně mají jednu podmínku. A ta je v současné době nesplnitelná. Takže nám nezbývá, než čekat. Platební morálka u Pirátů byla tak nějak divná. Takže se k nám davy asi nepohrnou, nicméně by se to mohlo trochu změnit. Fakt hodně záleží na tom, jak to sousedi ustojí. Nexen obouvá, pokud se nemýlím, vozy Škoda. Ty myslíš, že v MB budou nadšeni, že jim sponzor bude financovat soupeře ? Já myslím, že ne.
 
 
11.04.2018, 09:39
 
 
Držím palce majiteli klubu, aby mu vyšla lukrativní zakázka. Pokud tomu tak nebude, mohl by nám nastat boj o přežití a to bych opravdu nechtěl, byť už nějakou průpravu máme Smajlík . Litvínov, přestože hraje 2 zápasy za sebou venku, tak ta jeho bilance, právě z venkovních zápasů, není vůbec špatná. Je pravda, že u sousedů, zejména v divácké " obci " , je trochu chaos, nicméně nic není rozhodnuto. Jen se divím, že na zápasy o všechno, nejsou schopni vyprodat stadion. Alberte, kašli prosím na ty politické rozbory. Malá vsuvka možná, ale ty Tvoje nemají ani hlavu, ani patu.
 
 
10.04.2018, 21:25
 
 
Reakce na Radarek: Ve florbalovém derby naši otočili z 2...
Smajlík
 
 
10.04.2018, 20:01
 
 
Hoši, brzděme optimismus. Oni se čmoudi ještě dovedou vyhecovat. Takže ještě ve skupině s Benátkama, Kadaní apod, nejsou. Nicméně snad se zadaří. Asi mi zase vynadáte, ale čtení jejich diskuzního fóra je jen pro silné povahy Smajlík . Ty 2 černožluté dresy, co přiletěly na ledovou plochu ze sektoru fanoušků, asi nepatřily těm tradičním Smajlík
 
 
10.04.2018, 19:08
 
 
Koukám a nestačím se divit. Za stavu 1 : 0 pro Vervu jsme zajel nakoupit. Vrátím se a takový obrat. Navíc se na stadionu I.H. děje něco neobvyklého. V této tradiční hokejové baště se ozývá mohutný pískot. Pravděpodobně se průběh utkání domácím nelíbí. Na rovinu přiznám, že když vidím některého hráče Vervy jak na ledě dře ( moc jich není, ale jsou ) a pak ho vidím na střídačce, je mi ho líto. Radek Duda, kvůli kterému jsem si hodně vyslechl, tak ten by takový vývoj nepřipustil. Zblbnul by je v kabině, na lavičce a hlavně by šel na ledě příkladem. Samozřejmě, že tým Vervy to ještě nezabalí a teď myslím, jak v zápase, tak v baráži. Ať to bude jak to bude, mně by v EL, pokud ji začneme v sezoně 2018/2019 hrát, nechyběli. A na konec jedno. Ještě že tu baráž nehrajeme.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.