Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<1213141516171819202122>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
10.03.2018, 11:12
 
 
Reakce na Bémič: Vondrc už má dle mého dovolenou.....
Pamatujete se na ti facebookovou korespondenci mezi dvěma manželkami ? Že by se někdo zdravě nas-ral ?
 
 
09.03.2018, 20:52
 
 
Reakce na milan88: Šlo to na Hokejce, hokej katastrofa. ...
Já koukal na poslední třetinu a půlku druhé.
 
 
09.03.2018, 20:48
 
 
Reakce na Kreon: Nedivim se, že v Bolce udělali protest,...
Mně také vadí některé ty lži, mně také vadí dezinformace. Vadí mi to hodně. Také jsem protest v Bolce schválil. Oni tam vyčerpali všechny možnosti. My jsme také zde vyčerpali všechny možnosti. Na rozdíl od Bolky dokonce několikrát. Fakt jde do tuhého. A nechat zachraňovat extraligu ani ne plnoletým klukem je silná káva. Nicméně je neopustím, v neděli přijdu, ale pak budu zvažovat, co dál. Tohle, tohle si jako fanoušci nezasloužíme. Ještě bych si rád přečetl report od někoho, kdo v Jihlavě byl.
 
 
09.03.2018, 20:38
 
 
Reakce na Kreon: Zatím počkej, ještě nevíme s čím přesně...
Smajlík To je fakt. Chytřejší budeme v neděli k večeru. V každém případě bude mejdan v pestrobarevném oblečení. Já jen čekám, že někdo napíše, abychom se sešli na jejich tréninku a promluvili si s nimi. Jinak jsem rád, že jsem to auto do Humpolce nevezl a tudíž, že jsem nejel do Jihlavy. Chudáci ti, co jeli. Smajlík
 
 
09.03.2018, 20:33
 
 
DOTAZ. Budeme za těchto podmínek dělat rozlučku se sezonou ? Já že bych vytvořil přípravný výbor.
 
 
09.03.2018, 20:13
 
 
Je tady varianta, že jim to čmoudi nechají, protože v případné baráži pro ně budeme hratelnější. Takhle bych uvažoval já. Být trenérem Vervy.
 
 
09.03.2018, 20:09
 
 
Díky všem. S tímto výkonem bychom baráž nedali ani náhodou. Takže v neděli velmi důležitý zápas
 
 
09.03.2018, 19:59
 
 
Dotaz. Kolik, KOLIK potřebujeme získat bodů, abychom měli jistotu, že zůstáváme v EL.. Já si totiž myslím, ž si strašně, ale strašně koledujeme. A já jsem teď koukal na závěr Litvínova s Bolkou a nemyslím, že by to Verva odevzdala.
 
 
09.03.2018, 18:49
 
 
Takže z fórá ropáků - Růžička i Vondrka jsou na odchodu. A že tam se nemýlí.
 
 
09.03.2018, 11:04
 
 
Reakce na Ricci: No hlavně tam zaznělo, že končí smlouva...
Já si tam početl, že údajně většině hokejistů se dluží. V tomhle už by se nám smát neměli. Každopádně ty jejich fantasmagorické " spekulace " máme tady také. Takže v tomto bych se jim nesmál. Horší je to, že předseda jejich fanklubu, Jan Ptáček - Ptakulin, spolu s Duchym perlí jinde. Jsou stránky, kam nemá každý přístup a kde se řeší zejména to, jakým způsobem reagovat a akce ze strany vedení ledního hokeje. Zákazy apod. Teď se rozpoutala diskuze o chování pořadatelské služby v Liberci, odkud se diskuzí v této uzavřené skupině téměř nikdo neúčastní. Diskutuje se tam pro to, že pořadatelé v Liberci omezili i bubnování a kdo by toto porušil, bude vyveden ( snad jsem to napsal dobře ). A Ptakulin se tam vulgárně nazul do Chomutova a přisvědčoval mu horlivě Duchy ( to je ten,který nechce v týmu žoldáky a to i za cenu toho, že bude raději chodit na nižší soutěž ) Ptakulin zase jeho oblíbený slovník a kupu nenávisti směrem k nám. Těžkej, ale těžkej bl-bec. Bohužel bych nerad to, co oni dva, směrem k nám a ke mně píší ventiloval dál, nicméně jejich útok na Piráty Chomutov a jejich organizaci nechápu a nejsem sám.
 
 
08.03.2018, 18:17
 
 
PS: ten Baránkovo loket jsme zase mlčky přešli?????

DK: Zákrok hráče Nicolase Hlavy na protihráče Františka Gerháta z utkání Piráti Chomutov - Verva Litvínov
Zákrok hráče Nicolase Hlavy na protihráče Františka Gerháta z utkání Piráti Chomutov - Verva Litvínov, který byl předsedou Disciplinární komise ELH řešen na základě zápisu o utkání, kdy byl v utkání hráči Hlavovi uložen rozhodčími Romanem Svobodou a Lukášem Bejčkem větší trest na 5 minut + osobní trest do konce utkání za Zásah do hlavy nebo krku dle čl. 124 Pravidel ledního hokeje 2014-2018. Po provedení dokazování videozáznamem předmětné situace předseda Disciplinární komise ELH shledal, že Hlava vedl svůj zákrok na Gerháta, který krátce před střetem odehrál bekhendem kotouč podél hrazení a byl tak z hlediska výkladu pravidel ledního hokeje považován za hráče v držení puku. Přestože lze konstatovat, že Gerhát před zahráním puku a současně při dobrzďování u hrazení dramaticky snížil své těžiště, v situaci, kdy se Gerhát pro toto jednání rozhodl, nic nenasvědčovalo tomu, že Hlava povede svůj zákrok způsobem, kterým tak následně učinil. Hlava sice z podstaty věci, kdy se ke Gerhátovi natočil krátce před střetem samotným, nemohl naplnit znaky přitěžující okolnosti spočívající ve výskoku, či vysoké nájezdové rychlosti, je však nepochybné, že se Hlava krátce před zákrokem zpevnil a byť s rukou drženou u těla, zasáhl zřetelně Gerháta svým pravým ramenem přímým úderem do hlavy. Dle předsedy Disciplinární komise ELH je na místě konstatovat, že Hlava byl zodpovědný za způsob provedení zákroku, pokud se pro jeho realizaci rozhodl, musel si být vědom, že takto, s přihlédnutím k aktuálnímu postavení protihráče, může dojít k zasažení oblasti jeho hlavy nebo krku a následnému zranění protihráče. Na základě těchto skutečností předseda Disciplinární komise ELH shledal důvody k dodatečnému disciplinárnímu potrestání hráče Nicolase Hlavy za disciplinární přestupek Zásah do hlavy nebo krku. S přihlédnutím ke skutečnosti, že Gerhát dle údajů obsažených v zápise o utkání zákrokem utrpěl poranění hlavy, vinou kterého předmětné utkání mezi družstvem Piráti Chomutov a družstvem Verva Litvínov nedokončil, a zároveň s přihlédnutím ke skutečnosti, že Hlava nebyl v uplynulých dvou letech disciplinárně trestán, rozhodl předseda Disciplinární komise ELH, že se hráči Nicolasi Hlavovi ukládá trest nepodmíněného zastavení činnosti na dvě soutěžní utkání ELH za Zásah do hlavy nebo krku.
..............
My jsme nedali podnět k prošetření zákroku na Šťovíčka ? Třeba
( vypůjčeno od daga )
 
 
07.03.2018, 20:33
 
 
Reakce na Heini: Z jiného soudku pánové a dámy. Pojede n...
Já asi ano. Měl bych vézt kámošovi auto do Humpolce, tak bych to spojil. Vědět budu zítra ve 12 hod. Klidně vezmu 2 hubeňoury. Pokud pojedu Smajlík
 
 
07.03.2018, 19:30
 
 
Reakce na kirchna01: Ja koukám tady: http://www.hokej.c...
Konečně, konečně někdo pochopil Smajlík
 
 
07.03.2018, 19:05
 
 
PROČ, je tam tedy stále tahle tabulka ????? A na našich stránkách taky ????
 
 
07.03.2018, 18:50
 
 
Reakce na Heini: Kapitán zatím neřekl, že stopro odchází...
Myslím aby se brzy " uzdravil "
Adjuk, co je zase špatně ? Jsem jediný, který vidí 11 bodů na této tabulce. Zbytek republiky v čele s Kreonem vidí 12
 
 
07.03.2018, 18:28
 
 
odkaz

Zde je tabulka, kterou jsem stáhl dnes, tj. středa 7.března 2018 v čase 18:25. Kolik bodů má Kreona a Ricci od nás odstup Jihlava ? Hm ??
Jinak by bylo dobré, aby hned po posledním zápase šli chlapi i s trenéry na pivo, tam, si vše vyříkali. A Ty se kapitáne vrať. Nic není tak horké. Víš dobře, že Tě máme rádi. Upřímně. Smajlík
 
 
07.03.2018, 14:51
 
 
Reakce na Kreon: Mýlíš....12 :)...
Tak jsme z toho jelen. Pokud získá Jihlava 11 bodů, dostane se na náš současný počet. Nebo se mýlím ??
 
 
07.03.2018, 11:36
 
 
Reakce na Ricci: Jako klobouk dolů, tomu říkám oduševněl...
Ztrácí na nás 11 pokud se nemýlím. Ty woe, vy z toho zase děláte bramboračku.
 
 
06.03.2018, 22:16
 
 
Reakce na jovyk: Srozumitelné zhodnocení dnešní hry!...
Smajlík
 
 
06.03.2018, 21:40
 
 
Kluci, někdo si ty rozpisy přečte rád. Tak je nečtěte a jeho nechte. Musíme se zachránit a v případě, že se to povede, držet palce Varům. Je třeba, aby se vrátili do EL na úkor Vervy Litvínov, i když by mi bylo kluků, jako je Viktor líto. Na druhou stranu uznávám, že když o něco půjde, tak se jejich mančaft semkne a bude pro ostatní velmi tvrdý oříšek. Nicméně Verva, s těmi fanoušky jako je Jonathan, Fanouš, Ptakulin, Unihoc, veverka a zejména Duchy by nám asi nechyběla. Nicméně pokud je jonathan opravdu Unihoce syn, tak je ledacos jasné Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
AZ RESIDOMO Havířov
Piráti Chomutov