Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<1112131415161718192021>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
02.04.2018, 12:15
 
 
Reakce na hoty: Pepo koukám, že by ti stačilo v Ropákově...
Co Ti mám na to napsat. Je tam skupinka excelentních, asi ne zrovna moc inteligentních lidí . Pepone11, jihoceskychemik, roman1,stampy a zejména dvojice litvinovacek a jonathane. To, co píší nemá mnohdy ani hlavu, ani patu, nicméně mají odfajfkováno, že to nandali kolatyrovi. A nandali mi to za to, že jsem si vůbec dovolil napsat, co tam napíše spousta dalších od nich. Jako třeba to množství faulů včera v Jihlavě. " Nelez k nám, my k vám taky nelezeme atd, atd. ". Zvláštní je, že u nás něco vyběhne a za minutu to komentují u nich. Tak proč se stydí za to, že k nám chodí ? Já k nim také lezu, protože je tam skupina lidí, kteří hokeji rozumí a jejichž názory, byť jsou to verváci, si rád přečtu. Jmenovat při jejich současné náladě nemohu, protože by to byl jejich " konec ".Napsal jsem názor k ptakulinovo případu, protože jsem sám něco podobného zažil v MB a to jsme se ani nedostal na stadion a ten chlapec s nickem litvínováček, to ani ve své hlavě nepochopil. Ve finále mi tam " naložil " za Marťase a nějakou slečnu Smajlík . Jsou tam někteří hodně jiní. Pepone11 je kapitola sama pro sebe, takže toho nechám být a to přes to, že mi nadává. Naštěstí moc velkou slovní zásobu Jirka nemá a na " benbelína " jsem si již zvykl. Jen je mi líto, že tam jeden, nebo 2, co mi nadávají do hov-ad, pohlavních údů, zmr-dů, apod, požadují, abych byl adminem zablokován. Nicméně je to asi otázka času Smajlík . 3.4. se jedeme podívat na jejich zápas s Jihlavou. Ten bude asi jeden z rozhodujících. Jenom nevím, odkud ho budeme sledovat, protože lístky si vyzvedáváme až zítra Smajlík
 
 
31.03.2018, 16:24
 
 
 
 
31.03.2018, 09:47
 
 
Reakce na Sampy: V Kladně nic překvapivého. Retardovaněj...
Vím. Mnohokrát jsem byl spolu s dalšími fanoušky zavřený v kleci a ti šmejdi co řvali - MY JSME KLADNO KDO JE VÍC, na nás lili pivo ze všech stran. Včera při zápase s Litvínovem se polejvali ti blbové mezi sebou. Ptakulina nemám, za to, jak zasévá zrníčka nenávisti mezi Piráty a Vervou rád. Nicméně tohle bylo asi za hranou a doufám, že se dozvíme podrobnosti. To, že ti jejich pořadatelé, ale i fanoušci tam jsou pa-ka, to ví snad každý.
 
 
31.03.2018, 08:23
 
 
Předseda fanklubu od sousedů, Jan Ptáček - Ptakulin leží v nemocnici, pozašívanej, zlomený nos, ruplá 2 žebra. Po konfliktu na zimním stadionu v Kladně. Pamatujete si, jak si mne ochranka v MB údajně spletla a dostala mne do nemocnice ? Já, který nikdy nevypil alkohol, ani pivo, jsem byl údajně silně opilý, zdrogovaný a agresivní. Ve finále jsem obstál. Na stránkách sousedů to nedávno připomněli. Dobře mu tak, karma si Tě najde atd, atd. Jako by nevěděli, jak vše dopadlo. Počkejme si na to, jaké budou zprávy o tomto konfliktu, co se odehrál včera v Kladně. Ať to bylo jak to bylo, tohle nepřeji nikomu !!
 
 
28.03.2018, 21:19
 
 
Kejval s tou bandou to maj v palicích řádně vymetený Smajlík
odkaz
 
 
21.03.2018, 10:06
 
 
Reakce na rbstix: já si myslím, že zůstane Cheza a přijd...
Chtěl bych, aby zůstala Jihlava a návrat Varů. V tomhle mám jasno. Tradice netradice. Nicméně uznávám, že letos jsme utekli hrobníkovi z lopaty na poslední chvíli. Smajlík
 
 
19.03.2018, 16:46
 
 
Reakce na Albert57: Přesně tak mimochodem ten ledař se m...
Pan Dostál byl rolbař, brousil brusle a staral se na zimním stadionu o pořádek. Šel z něj mnohdy strach, ale byl to pohodový pán. Ten dům kde bydlel stál v místech, kde stojí současná čerpací stanice MOL.
 
 
19.03.2018, 16:04
 
 
Já také preferuji vítězství Varů a vůbec bych se nezlobil, kdyby ta parta okolo ptakulina začala poznávat stadiony v Benátkách, Kadani, Třebíči, Vsetíně, Litoměřicích atd. Těch zbývajících by mi bylo líto. Nicméně baráž bude dlouhá, měla by být spravedlivá a bude velmi těžká. Zajímavé je, že Dietze téměř vyhnali - píšu téměř, nyní by si přáli, aby za ně hrál baráž.
 
 
19.03.2018, 13:35
 
 
Rozpis je následující::
1. kolo úterý - 27.3. - LIT - KVA
2.kolo pátek - 30.3. - KLA/MOT -LIT
3.kolo neděle - 1.4. - JIH - LIT
4.kolo úterý - 3.4. - LIT - JIH
5. kolo pátek - 6.4. - KVA - LIT
6. kolo neděle - 8.4. - LIT - KLA/MOT
7. kolo úterý 10.4. - LIT - KVA
8. kolo pátek 13.4. - KLA/MOT - LIT
9. kolo neděle 15.4. - JIH - LIT
10. kolo úterý 17.4. - LIT - JIH
11. kolo pátek 20.4. - KVA - LIT
12.kolo neděle 22.4. LIT - KLA/MOT
 
 
18.03.2018, 07:39
 
 
Reakce na Kryspin: Zajímal by mě váš názor na případný p...
To, co Viktor udělal za celý svůj život pro sousedy, to se jen tak nevidí a takových hokejistů moc není. Za to zaslouží obrovskou úctu. Není zde absolutně žádný důvod aby do CV šel, i když se o to zejména v minulosti spousta lidí pokoušela. Je to vynikající hokejka a suprovej kluk. Vůbec, ale vůbec bych se nedivil, kdyby okamžitě nastoupil na místo Kysely, po jehož odchodu prahne stále více fanoušků Vervy.
 
 
17.03.2018, 18:23
 
 
SPARTA - SLAVIA po první půli 3 : 0. Pokud to takhle půjde dál, tak budeme muset někdo jet do Prahy pro Marťase Smajlík Ten tu cestu domu nezvládne Smajlík
 
 
17.03.2018, 08:45
 
 
Proboha !!! Vondrc šel po pauze na plac. Měli jsme 3 zápasy na to, abychom získali bod. A my ten bod, vlastně hned 3 získali hned na P R V N Í pokus. Co je tak složitého pochopit na jeho prohlášení ???
 
 
16.03.2018, 20:08
 
 
Reakce na Adjuk: Ty jsi zvlastni cmoud. Jsi horsi nez ti...
Vzhledem k tomu, že nechlastám, nebudu Ti odpovídat.
Pavrich, to já taky. Proto kolikrát čekám lepší výkony od těch, kterým jde " o triko ", než od těch, cop mají své jistě. Třeba Lenc. Toho je radost sledovat. Dnes nic. No, probereme to na mejdanu .Letos si ho zasloužíme.
 
 
16.03.2018, 19:50
 
 
Takže. Hrát takto dnes , jako hráli Piráti jiní, tak po vítězném zápase zaplaví jejich diskutéři vše,co lze, názory, že takhle se bojuje, výkonost jde nahoru, konečně si to sedá, mužstvo nachází svou tvář, atd, atd. jenže my nejsme oni a víme, že to bylo velmi špatné. Oboustranně hokej prazvláštní. Nicméně jsme zachráněni a to je to nejhlavnější. Bál jsem se. Moc jsme se strachoval. Uf. Teď budu držet v každém podkrušnohorském derby palce Varům.
 
 
16.03.2018, 18:20
 
 
Reakce na oplik30: me to jde normalne prihlasilo mě to ...
Přihlášen jsem. Ale prostě obraz ani u jednoho utkání nenaskočí. Změna _ naskočilo to Smajlík
 
 
16.03.2018, 17:59
 
 
Zaregistrován na hokejce a přesto se od 17:25 hod. nemůžu přihlásit. To je zápas co zápas. Tak jsme jim konečně napsal. Smajlík
 
 
16.03.2018, 11:11
 
 
Reakce na jovyk: To tvé politické, okénko hospodské úrov...
Smajlík
 
 
16.03.2018, 09:49
 
 
Reakce na Ricci: Aha, kdo nesouhlasí s každou blbostí je...
"" Co nás pojuje je většinou jen a pouze ten hokej a fandění jednomu týmu. Toho se držme. Pokud sem budeme zatahovat politická témata, půjde to dady do haj.z.lu "". Ricci, jsi v pohodě ?? Co znamená pojuje a co znamená dady ? Díky. Nevěřím, že to Ty, po sobě nečteš. Nicméně já si samozřejmě dovodil smysl příspěvku a souhlasím Smajlík
 
 
13.03.2018, 14:15
 
 
Prosba. Vzhledem ke svému stavu, kdy jsem po 28 letech upoután na lůžko, způsobem, jaký bych nikomu nepřál bych se chtěl zeptat na jedno jedine. Jak dopadl náš zápas ve slage hokeji s Japonskem ? Viděl jsem ho do stavu 1 . 0 pro Česko. Díky
 
 
10.03.2018, 16:36
 
 
Reakce na rcts: Hle mám dotaz k této konkrétní konspirač...
Tohle psal vedle Alexi. Jeden z mála odvedle, který se mi nesmál, ani se do mne nenavážel. Aspoň jsme si nevšiml. Myslím si, že na rozdíl od Ptakulina, Unihoce a zejména Duchyho má přehled a tom, co napsal a stojí to aspoň za zamyšlení.
"" Včera jak Unipetrol odvolal ředitele tak ted to má ve svých rukou a navíc nyní je jím ten co je i v klubu a může všechny poslat k ledu. Věděl jsem,že k tomu dojde a už před dvěma týdny vydání časopisu Faktor s psalo lo o tom kdo tam bude. napsali jmeno mladé ženy a přesně tam je. Odvolání proběhlo jen proto,že bývalý ředitel rozhodl,že vykoupí od Křetinského 27 procent akcii Unipetrolu. Jelikož je polská firma polostátní tak museli ty peníze jim jako stát vydat. A šlo o částku 21 miliard a ty peníze z Polska poslat na učet někde na Kypr. Tohle stálo místo toho odvolaného. Tyhlety důvody mě nutí říkat,že nám tohle moc nedává na pozitivní náladě. a pak se ještě polská firma sloučila s Lotosem takže ty peníze jim bohužel budou chybět. Po přečtení pochybuji,že by měli zájem o spopnzorování sousedů ,když je zajímá jen plyn a ropa. Zmíněný článek doslova píše ,že chtějí plyn nebo ropná pole. Tím jak se mluví nyní o tom s tím Růžičkou a sám jsem to i slyšel mě to i příjde jako by se i kalkulovalo s tím,že pokud bysme spadli ,tak by asi chtěli koupit licenci od sousedů. Mluví se o tom,že sousedi dohrají tento ročník a pak asi nebudou pokračovat. U nás sem Růžičku zpět tahá Guma a už několikrát se sešli."".
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
AZ RESIDOMO Havířov
Piráti Chomutov