Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<1011121314151617181920>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
10.04.2018, 20:01
 
 
Hoši, brzděme optimismus. Oni se čmoudi ještě dovedou vyhecovat. Takže ještě ve skupině s Benátkama, Kadaní apod, nejsou. Nicméně snad se zadaří. Asi mi zase vynadáte, ale čtení jejich diskuzního fóra je jen pro silné povahy Smajlík . Ty 2 černožluté dresy, co přiletěly na ledovou plochu ze sektoru fanoušků, asi nepatřily těm tradičním Smajlík
 
 
10.04.2018, 19:08
 
 
Koukám a nestačím se divit. Za stavu 1 : 0 pro Vervu jsme zajel nakoupit. Vrátím se a takový obrat. Navíc se na stadionu I.H. děje něco neobvyklého. V této tradiční hokejové baště se ozývá mohutný pískot. Pravděpodobně se průběh utkání domácím nelíbí. Na rovinu přiznám, že když vidím některého hráče Vervy jak na ledě dře ( moc jich není, ale jsou ) a pak ho vidím na střídačce, je mi ho líto. Radek Duda, kvůli kterému jsem si hodně vyslechl, tak ten by takový vývoj nepřipustil. Zblbnul by je v kabině, na lavičce a hlavně by šel na ledě příkladem. Samozřejmě, že tým Vervy to ještě nezabalí a teď myslím, jak v zápase, tak v baráži. Ať to bude jak to bude, mně by v EL, pokud ji začneme v sezoně 2018/2019 hrát, nechyběli. A na konec jedno. Ještě že tu baráž nehrajeme.
 
 
10.04.2018, 09:22
 
 
Nechápu, co toho zasr-anyho a prolhaného Duchyho stále vede k tomu, že nám nadává . Dnes ráno si nás ten srá-č opět vzal do huby.
 
 
08.04.2018, 18:58
 
 
Kdyby bývala Marťase Slávia vyhrála aspoň 2 zápasy, tak se Plzeň o ten fotbalový titul ještě strachuje. Stouplo jim to do palice. Bohemka vedla o 3 branky a přesto se bude také o výsledek strachovat. Fotbal nahoru dolu. Bohemka lepší.
Jinak k hokeji. Jsem také pro, abychom se uskromnili a hodili za hlavu, že odejde TOP hráč. Možná to nakopne mladé, možná to vyhecuje k abnormálním výkonům hráče, do kterých bychom to neřekli. Souhlasím s tím, co píše Jeseník. Žádná hvězda v Olomouci a hráli hodně dobře. Věřím, že to dáme. Smajlík p.s. jinak doporučuji, přečíst si fórum u sousedů. Smajlík
 
 
08.04.2018, 18:03
 
 
Reakce na krokuss: Tak Trávníček možná i horší než Marek...
Souhlas. Štich byl zády a Trávníček ještě vyskočil. Tohle je na dodatečné potrestání. Do toho faulu hrál dobře on a Lukeš s Viktorem. To je moc málo. Ve Varech vyhráli a už se zase viděli v EL. Kladno hrálo jako tým. Snad to vyjde. Některé herní pasáže byly velmi kvalitní. Jsem rád, že nehrajeme baráž.
 
 
08.04.2018, 17:39
 
 
Jóóóóóó Smajlík
 
 
08.04.2018, 15:59
 
 
Jéééééééééé Smajlík
 
 
08.04.2018, 15:57
 
 
Jóóóóó Smajlík
 
 
08.04.2018, 11:11
 
 
Jel by jste někdo na odpolední zápas čmoudů s Kladnem ?
 
 
07.04.2018, 19:37
 
 
Reakce na Radarek: WAS? Kam jsi dnes jel s tou oranžádou...
Ráno jsem byl na schůzi zahrádkářů a po 15 té jsem jel pro kámoše z nohejbalu. Byl spolu s bratrem na výstavě kol v Praze. Jeli po dálnici z Prahy na Teplice. Když sjížděli na Lovosice, tak mu prasknul rozvodový řemen. Renault Megan 1,6 - 16 V. Takže se mu to potkalo a asi vylágrováno. Přesně to samé auto, co měl matísek . Ten byl také na mém plaťáku jak doma Smajlík
 
 
07.04.2018, 19:26
 
 
Reakce na Radarek: Tak snad ten Hradec zítra *6* *6*...
Und Kladno Smajlík
 
 
06.04.2018, 16:14
 
 
Reakce na Ricks: A můžu se tě zeptat, kdo tu diskuzi tad...
Pod drtivou většinu se podepisuji !!!
 
 
05.04.2018, 20:10
 
 
Pěknej medajlonek v hlavních zprávách na Nově. Ondra Kaše Smajlík
 
 
05.04.2018, 09:51
 
 
Reakce na ptakulin: Nikdy jsem si nemyslel, že jsem něco...
Já jsem byl ochrankou v MB napaden ještě před zimním stadionem. Prý jsem byl opilý, agresivní a snad i pod vlivem drog. 10 minut před tím jsem přijel do MB autem. Útok těch vymaštěnců mne dostal do nemocnice. Žádného securiťáka jsme se nedotkl, nikoho jsem nešel bránit a přesto útok přišel. Nedávno jste mi to na vašich stránkách připomněli a měli jste z toho velikou prd-el. A zase ta oblíbená karma. Ty na vašich stránkách vyvoláváš nepokoje proti nám, Ty jsi jeden ze čtyř hlavních hecířů a Tvá vyjádření na naší adresu jsou mnohdy za hranou. ZA HRANOU. Nebýt takových lidí, jako jsi Ty, tak ta rivalita je, ale má svá pravidla, své hranice a své meze. Tu nenávist, co mezi sebou máme, tak tu si připiš na svůj účet. Vy jste tak zlí a nenávistní vůči nám, že před několika dny i na florbalovém turnaji v Litvínově bylo všude to vaše oblíbené " Jebat Chomutov " . Myslím si, že na těchto stránkách Ti nikdo nebude nadávat do pohlavních údů, do zmr..do kur...do vypatlanců atd, atd. To se děje jen na vašich stránkách kde jsem naposledy napsal o tom, že jste často vylučovaní apod. Vzápětí jsem dostal zase nálož. A to přes to, že diskutující u vás, kterých si vážím a o kterých vím, že mají přehled, napsali to samé a několikrát !! Nicméně k Tvému případu. Nepřál bych to nikomu. Víme, jaký materiál mnohdy mezi " securiťáky " je. Vymaštěnci co je nevzali ke státní ani k městské si léčí mindráky. Píšeš o vrcholu nevkusu, že se někdo vyjadřoval k Tvé pracovní pozici. Kulwa, proč nejsi takhle důsledný, když na stránkách Tvého klubu píší romány na téma Josef Šebek ? Od politiky, přes práci po to, že vypadám na facebooku jako buzna ?? Teď tady budeš Ty, zrovna ty apelovat na " nevkus " ? Trochu se Honzo zamysli. Jasně že přeji brzké uzdravení a doufám, že se všichni napříč hokejem dozvíme, co a proč se opravdu stalo v den, kdy Tě seřezali a zranili. Jinak pokud padnete o soutěž níž, mnohým včetně mne se uleví.
 
 
04.04.2018, 15:54
 
 
Reakce na Churchill: Ta reakce je samozřejmě neadekvátn...
Problém je v tom, že ty, které nevezmou ke státní policii, ani k městské, tak si mnohdy hledají místa právě v tokových " firmách ". No a zde jsou ve svém živlu. Ten z Kladna byl podobného vzření jako ten blb z MB
 
 
04.04.2018, 15:30
 
 
odkaz
Jestli jsem to dobře pochopil, tak nějaký fanoušek Vervy si šel pro pivo, nebo se šel vyčůrat, ochranka ho asi chtěla nasměrovat jinam, ptakulin to viděl, vyběhl, šáhl zezadu na člena ochranky a začal tanec.
 
 
03.04.2018, 21:40
 
 
Reakce na Albert57: Omluva za ty tři opakovačky asi mi b...
3 x ? Málo. Smajlík Mně klávesnice neblbla a jebnul jsem to sem asi 248 x Smajlík Dnes se mi bude hezky usínat
 
 
03.04.2018, 20:37
 
 
Jsem za ten dnešní výjezd rád.Tradiční klub ani nevyprodal stadion a kdyby tam nebyla ta skupina okolo bubnů, tak člověk neví, že je na hokeji. Obrovská nedisciplinovanost. Vlk lítal po střídačce jak poplašňák a Šlégr tam stojí jak tvrdé Y. Je fakt, že když Litvínov vyrovnal na 2 dva, čekal jsem, že přidá další branky v základní hrací době. Spletl jsme se. Nemají v týmu hráče, jakým byl Radek Duda. Ten by zastínil celej mančaft. Čekal jsem, že Šlégr vyndá brankáře. Nic. Asi ani nevěděl, kolik je do konce. Nadávali na Viktora s Lukešem. Ale až ti odejdou, bude to ještě horší. Takhle, takhle si já tradiční klub nepředstavuji. Po dvou výhrách se zase většina fandů viděla příští rok v EL. Dnes snad pochopili, že to nebude tak jednoduché. Ještě že v té baráži nejsme.
 
 
03.04.2018, 19:15
 
 
Doufam ze to Jihlava vydrzi. Jinak hraci Vervy chodi na nam znamou ferovku 2 na jednoho. Nekdy i tri. Prvni tretinu Trava velmi disciplinovany vykon. Ve druhe je to zase stary dobry Travnicek.
 
 
03.04.2018, 18:11
 
 
Nam se budou smat, ze nevyprodame zimak, nam se budou smat za " kindr " kotel. Kdyby tady nebyli ti verni, tak je tu atmosféra jak v Susanech v kostele. Snad je to videt v televizi. To jen aby ze zase kolatyr lze.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.