Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
<910111213141516171819>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
13.09.2019, 21:19
 
 
Reakce na VADO: + bera : a co si kua jamo představujete?...
Já už si sedám několik desetiletí a je to se mnou horší, ne lepší Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
13.09.2019, 21:16
 
 
Reakce na kulovnice: Po druhém zápase dělat soudy na cel...
Ahoj, nemusí to být soud na celou sezónu. Trenér řekl, že by chtěl tři dobré hráče a nedostal je. Nejsou peníze, to chápu. Je otázka, jestli se to může změnit a nějakou kvalitu ještě přivedou.
Viděl jsem snad všechny zápasy našeho mužstva a po výhře na Slávii(byl jsem tam), jsem si myslel, že už to bude lepší. Posledně doma se Sokolovem to ale bylo kromě třetí třetiny slabší a dnes jsem od toho chtěl odejít. Máš ale pravdu, byl to teprve druhý zápas a tak jsem vydržel Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
13.09.2019, 20:32
 
 
Jsem rozčarovaný, od nás normální holomajzna. Opět spousta špatných přihrávek, pohyb . Prostě to, co dělají špatně od začátku, dělají špatně pořád. No a ta obrana, Tejnor hodně slabý, k tomu se podepsal na gólu a Lang taky. Asistent trenéra by měl vypadnout, obrana špatná loni, letos ještě horší. Prostějov hrál líp, akce měli pohledné, dobře bruslili, byli rychlejší. Po dnešku těžko věřit, že tento tým chce hrát o postup. Nechápu, že na trestné střílení šel Rudovský, který to vůbec neumí. Podle změny v pravidlech může jít i jiný hráč, ne nutně ten, kterého faulovali.
 
 
dronte | Chomutov
13.09.2019, 17:12
 
 
Reakce na VADO: Hele na onaljnech píšou že dneska hraje...
Nicméně možné je všechno Smajlík

Ty brďo, Kladno vede nad Libercem 3:1 ( ale junioři Smajlík )
 
 
dronte | Chomutov
13.09.2019, 16:33
 
 
Reakce na jovyk: No dnes to vidím na první křest ohněm ...
Nouza je pořád šikovný, Divíšek dává bomby a Račuk umí dát góla i nahrát. V první lajně nám asi nejmíň škody nadělá Jarda Mrázek. Ale myslím, že minimálně bod bude. Když ne tam, tak jinde Smajlík

Konečně sestava a Havel stále nikde Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
12.09.2019, 22:44
 
 
Reakce na Churchill: No …. byl to pěkný hokej....
Jak hrál Růža, četl jsem sestavu, byl ve čtvrté lajně.
 
 
dronte | Chomutov
12.09.2019, 10:29
 
 
Reakce na aceton1: Hokej nechám stranou, to až tak po d...
Ohledně diváků mám stejný pocit, pohledem po areně to vypadalo, že je nás víc než bylo ohlášeno. Včera dopoledne jsme odhadovali kolik diváků bude a počítali prodané lístky. Ve čtvrt na deset bylo prodáno skoro 2700 lístků, během dne se ještě něco prodalo a na pokladnách byly před zápasem fronty, takže to mohlo být ke třem tisícům. Těch ohlášených 2100 diváků bude nějaká chyba.

Krušovice jsem si dal taky, přišlo mi, že jsou o něco lepší, Radegast 10°stojí za prd. Udivilo mě, že prodávají v půllitrových pohárech 0,4 litru a za 28 Kč Smajlík Bude to nějaký obchodnický trik, možná počítají s tím, že dáš třicet a řekneš to je dobrý Smajlík , nebo jde jen o zdražení, půllitr vychází na 35 Kč, to je hodně.
 
 
dronte | Chomutov
12.09.2019, 08:26
 
 
Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
11.09.2019, 22:13
 
 
Mrkl jsem na weby, v Jihlavě i na Slávii vypli diskuzní fóra...Nám to snad nechají.
 
 
dronte | Chomutov
11.09.2019, 22:03
 
 
Reakce na JaroFenin: Ale no tak, proč ubohý ? Prostě poc...
Fandili dobře, tři body by ale určitě nebrali, náš kotel taky nespal. Fandové Baníku si pochvalu zaslouží, to zase jo a Mlejnek velmi dobře ví, že je chválit má. Je to dobrý trenér i psycholog. Mně by se jeho jméno líbilo slovensky, Karol Mlynček Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
11.09.2019, 21:03
 
 
Reakce na Luke_Packet: Radek Havel není na soupisce a ma...
Dnes jsem se ho na zimáku na to zeptal, marodil.
 
 
dronte | Chomutov
11.09.2019, 10:25
 
 
Reakce na Marťass: To jsou místa na sezení :)...
Ty a Alkec máte pravdu, takže nás na zimáku bude tak o 500-600 míň. Tipnu si 3500. No, nic moc, ale je středa, hodně lidí je v práci a ve školách. Na Skolov si na začátku soutěže asi nikdo nebude brát dovolenou.
 
 
dronte | Chomutov
11.09.2019, 10:09
 
 
Reakce na Marťass: Zbývá 2563, takže prodáno je 2687 :)...
Nezapomněl, počítal jsem to podle volných míst, to je vždy to číslo pod označením sektoru. Podle toho je v sektorech H, G, F volných míst 38. Ta čísla pod nadpisem "Další možnosti výběru" vlevo dole, se asi vztahují na celkový počet míst v těch sektorech. Podle toho by tam nebylo prodáno nic a to nemůže být pravda Smajlík

Drobná oprava: počítal jsem s kapacitou 5200 míst a ona je 5250, takže neprodaných lístků je o 50 víc.
 
 
dronte | Chomutov
11.09.2019, 08:34
 
 
Z rozhovoru s kapitánem Sokolova Rohanem na jejich webu: redaktor "Na úvod vás čeká Chomutov, těžký soupeř... Rohan: Podle mě jsme si nemohli přát lepší los, je to kousek, je to atraktivní soupeř, který spadl z extraligy, prožívají restart klubu. Já věřím v pět set až tisíc lidí ze Sokolova a že tam vytvoří peklo, budou náš šestý hráč jako celou sezonu a Chomutov vyloupíme (směje se)."

Zatím mají v sektoru pro hosty koupených 75 lístků, někdo zřejmě ještě přijede, takže stovka jich bude. Celkem slušné. Kolik bude nás na restart a úvod sezóny? Ještě je dost volných míst, v tuto chvíli celkem 2018, takže prodaných lístků i se sektorem hostů je 3172. Něco se ještě během dne a u pokladen prodá. Optimistickým odhadem to vypadá na čtyři tisícovky. To by šlo... Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
10.09.2019, 09:45
 
 
Reakce na han68: Úplně stejný video...
Aha, jsem to nerozkliknul a článek nečetl Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
10.09.2019, 09:41
 
 
Teď jsem se podíval na video na hokeji.cz a tam naše dresy vypadjí jinak, lépe. Asi to bude nasvícením. odkaz
 
 
dronte | Chomutov
10.09.2019, 09:15
 
 
Mně se líbí bílý dres, barvy ladí a jsou přiměřeně kontrastní. Modrý dres má tu barvu takovou, neodborně bych řekl, málo emotivní, neurčitou. Ta zelená tam nepasuje vůbec. Jak si to tak představuju, nakonec se mi asi líbit bude. To tričko, co má Rýgl bych normálně nenosil, je na málo příležitostí, ale tam, kde se hodí, je to zase pecka Smajlík Nemáme všichni stejný vkus, ale i když mám nepatrné výhrady, dresy jsou hezké, zejména ty bílé se mi líbí.
 
 
dronte | Chomutov
09.09.2019, 22:34
 
 
Reakce na Adjuk: Jirko co ted delas?...
Co by tak asi ve 21:40 mohl dělat? Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
09.09.2019, 22:31
 
 
Reakce na dag: z budějic.... kurrva dobrý peníz, luxusní...
Loni ten rozpočet měli stejný a přesto byli v baráži nejslabší. Nejen výsledkově, ale i herně a ten tým bez větších problémů vyřadil Vsetín. Vsetín letos podle příchodů a odchodů nijak neposílil, možná nepatrně, Motor o něco víc, takže uvidíme. Nikdo z adeptů na postup to nebude mít lehké.
 
 
dronte | Chomutov
07.09.2019, 09:24
 
 
Reakce na Bémič: Někde video jak foltyn napadl tupyho?...
Já to viděl naživo. Přiletěl ze střídačky jako blázen a zezadu to narval do Tupého. Potom se chytli, Tupý ho chtěl povalit na led, ale spadli oba. V tu chvíli se na ně vrhl sudí a oddělil je. Foltýn ze sebe potom před kadaňskými fans děla hrdinu, ale nic, kromě zbabělého najetí zezadu, Tupému, který to vůbec nečekal, protože Foltýn v tom čase na ledě nebyl, neudělal. Taky ho sudí okamžitě vypakoval do kabiny. Je to smrad, který by příště zasloužil přes držku.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.