Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "higway" |  vypnout filtr
 
<910111213141516171819>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
12.03.2020, 19:18
 
 
Tak a je po všem troušku divnej konec ,ale konec .Restart se podařil skončili jsme čtvrtí což asi na začátku nikdo nečekal za to týmu Smajlík .Občas to bylo vážně nekoukatelný ,ale i tak to stačilo na 4 flek.No a můžem začít budovat tým na další sezonu snad bude výsledkově minimálně tak úspěšnej jako ten letošní a herně to snad bude lepší.
No a k postupu MOTORU nevyhrál to v play off ale postup si jednoznačně zaslouží byl o parník lepší něž zbytek stadion pěknej ,fanoušků hafo.
Tak snad zas bude líp a hokej se hrát bude.
 
 
11.03.2020, 20:18
 
 
Reakce na PUK: S tím se dá jen souhlasit. Nedej bože aby...
no mě se nezdá že je to nafouknutý,mám dojem že otázka není jestli tu bude skutečná epidemie ,ale kdy přijde .....
 
 
10.03.2020, 16:49
 
 
Reakce na 81sniper: No přes 50 určitě a ledy sou 2 a tré...
tak trénink přece není sportovní akce jako taková toho se to netýká není to přece postavené tak že najednou nesmí být na zs nebo jiném sportovišti víc jak 100 lidí
 
 
10.03.2020, 14:10
 
 
Reakce na Churchill: Co se jí daří eliminovat? Kdyby jsm...
není žádný kdyby jen realita Smajlík na brouka Pytlíka si tu hraješ jenom ty vše víš a víš kde jsou na to odborníci,přednášku o tom co jak se šíři si klidně odpusť .Máme na věc naprosto odlišní názory takže nemá cenu o tom spolu dál polemizovat.
 
 
10.03.2020, 13:04
 
 
nejsem žádným fanouškem naší vlády ani zarytým odpůrcem- teď každopádně s jejími kroky a omezením naprosto souhlasím ,snaží se eliminovat riziko na minimum protože bezvýhradně to eliminovat nejde. .A na rozdíl od odborníků z Německa,Francie,Śpanělska se jí to daří.Mimochodem Rakousko to tlačí vůči Itálii ještě dál.
V dané situaci by asi bylo nejlepší co se týče hokeje nechat výsledky po základní části.Odehrát to bez diváků no nevím ,určitě tenhle zdravotní průšvih neodezní během měsíce.
Hlavně co nejméně takových brouků Pytlíků jako je -Churchill.
 
 
08.03.2020, 21:24
 
 
Reakce na Burti: Děkujeme za příspěvek. Kdybych na tom b...
no jen pro pořádek za ŠTRBY se odehrálo 26 kol takže jsme hráli se všemi a nejen ze slabšími týmy a nejhorší serie byla tři porážky za sebou.Jestli výměna kouče něco přinesla tak rozhodně ne změnu stylu hry k lepšímu a atraktivnějšímu o přesilovkách nemá cenu se zmiňovat .Ale jinak souhlas 4.místo je rozhodně nad očekávání to zase jo.
 
 
08.03.2020, 21:10
 
 
koupil jsem si permici na začátku sezony pak šlo dolů vstupné na návštěvách se to moc neprojevilo řekl bych ,dobrý za pokus to stálo ,na play off měli být ceny pro ty s permicí výrazně výhodnější jestli jsou 3 pětky výrazně nevím ,ke krachu by mi nepřivedla ani plná cena.Ale jak píše Bzuky68 váhám protože taky moc nevěřím že se ta parodie na hokej změní mávnutím proutku a a vyslovením play off a po vyjádření asistena kouče ještě méně.
 
 
07.03.2020, 21:02
 
 
evidentně jsme o třetí místo stáli a udělali jsme vše proto abychom prohráli a dílo se podařilo můžeme si zatleskat jak jsme to super zvládli Smajlík Hned se víc těším na play off.Ale co Vary se taky pošetřili a proč ne my .
 
 
05.03.2020, 13:24
 
 
Reakce na hoty: Taky si myslím, že to přehnali. Mohli za...
otázka je co je férovější jestli nasadit v momentě kdy o nic nejde tým plný juniorů anebo a tým s tím jen to odklouzejte žádný souboje žádné padání do střel ať se nezraníte Smajlík .Prostě my jsme takoví když o nic nejde proč si neulevit .A nejsou to jenom Vary.Ono si stačí vzpomenout co proti nám postavila Bolka v baráži když už to měli v kapse a my ne Smajlík .Férové to samozřejmě není ale nejde tomu zabránit u nás ne.
 
 
04.03.2020, 22:24
 
 
Reakce na krokuss: To bychom nějaké skutečné juniory jak...
myslíš že by to bylo až tak hrozný ? Nedokážu posoudit nemám ten přehled co ty .Ale dostali bychom se do televize Smajlík a jak říkám naši elitní by si odpočinuli soudě podle dneška zdá se mi že to silně potřebují Smajlík
 
 
04.03.2020, 21:21
 
 
dvě třetiny naprosto otřesný výkon ve třetí se trochu zlepšilo a kupodivu to stačilo na výhru,pochválit není koho snad jen golmana.Na první čtyřku to nakonec vychází takže na zápas do Havířova můžem po vzoru Varů poslat juniorku.Naši elitní hráči si potřebujou před play off odpočinout nabrat síly jsou moc unavení a přetrénovaní...
 
 
03.03.2020, 22:21
 
 
Vary k tomu přistoupili hodně vlažně ,ale dá se to pochopit.Škoda že Pardubky to nezvládli se Spartou a dali tak šanci se Jarinovi se Šlégrem se na ně domluvit chlapci si asi budou dlouho telefonovat aby to klaplo.Nechce se mi věřit tomu že by se Kometa chtěla nechat znovu vypískat jako s Kladnem.Škoda ...ten poslední mač mohl mít štávu .Sestup přeju Kladnu
 
 
01.03.2020, 22:26
 
 
Reakce na Vado: Chrpa hraje to, co má. Byl jedním z mála...
proboha to je přece úplně jedno čemu věřil před prázdninama,bojovníka mu nikdo nebere ,ale prostě na první ligu nemá ,to by za tu víru měl hrát jako za zásluhy ???,důvěru ? vždyť nastoupil v 53 zápasech to je dost velká důvěra.Láme to třetí sezonu a nic.A srovnávat ho s Rolínkem to je nebetyčně přehnaný
 
 
01.03.2020, 20:14
 
 
Reakce na rcts: To jako fakt? :)) Ja videl otravene B...
tak jsi to viděl v reálu jak si to liší od onlajnů najednou vidíš věci které nejsou vidět ani z tv přenosu nebo pc tak se ani nedivím tomu hodnocení o 58 minutách utrpení Smajlík a to jsi viděl slušnej hokej Smajlík
 
 
01.03.2020, 13:35
 
 
včera to od nás určitě nebyl špatný zápas z těch posledních spíš ten lepší ,za mě nejlepší hráči Schaus a Pitule.Hlavně porazit Litoměřice a udržet 4 flek a začít play off doma.Chrpa asi bych to nenazýval dřevákem ,bojuje snaží se ,ale ta kvalita tam není ani na Chance ligu 53 mačů 10 bodů to je prostě žalostný ,M.Svoboda se taky snaží ,ale to hokejové umění tam, taky není ne na první ligu a tohle není první sezona kdy je to jasně vidět.
 
 
28.02.2020, 16:47
 
 
jak psal Mág doby nakupování talentů z celé republiky je pryč ,talentovaní hráči nás opustili a asi se nedalo reálně čekat že tu máme dalších 10 talentovaných kluků a ani se nedá čekat že šáhnem do dorostu a bude tu nadprůměrný tým.Co se týče akademií jsem toho názoru že bych mělo být méně a právě do nich soustředit nejlepší hráče a pak by třeba šel český juniorský hokej nahoru.
 
 
27.02.2020, 16:26
 
 
Reakce na Rafan: Jedna země samozřejmě. Chtěl jsem tím ř...
jo to je přejně ta fotka kterou jsem měl na mysli .Stadion byl můj oblíbenej časák několik čísel speciálů k MS .ZOH ještě mám doma.Dobrej byl ještě slovenskej Štart.
 
 
26.02.2020, 22:38
 
 
k Humlovi asi tolik jeho úvodní řeč Smajlík jen aby úvodní nadšení z toho že zde je u některých nevyprchalo stejně rychle jako počáteční oslavné komenty na Štrbu Smajlík Za mě je to dobrý krok jeho angažovat pokud dostane k dispozici slušnou částku veřím mu .Tipnul bych že i mezi skauty má kámoše kteří dokáží přihrát zajimavé hráče.Předpokládám že u Pirátů se tomu nikdo nevěnuje.
 
 
26.02.2020, 22:19
 
 
Reakce na Rafan: Když jsme postoupili do extraligy v roc...
však jsme byli taky jedna země Smajlík 73 jsem začal vnímat hokej tak nějak víc ikdyž mezník je 72 a náš titul v Praze 3:2 nad rusáky poprvé dovoleno koukat večer na tv možná bych z hlavy dal i polovinu sestavy. VTŹ v galerii týmů ve Stadionu mám dojem že v červenejch dresech.Jináč 73 naposled Nedomanský v repre ,porážka MS Moskvě od rusů 2 :7,Martinec ,Štastný helmy ABC to se mi vybavuje -hokej a rok 1973.Nakonec v té dobách to byla soutěž 11 týmů nováček co postoupil tak šel hned dolu Gottwaldov a jednou snad i Ingstav Brno.Prvni to snad zlomila až Dukla Trenčín.Nojo jiné časy Smajlík
 
 
24.02.2020, 19:47
 
 
Alinč byl PAN HRÁČ a bylo to vidět i v době kdy už "dohrával " za Most měl obrovskej přehled rád na něj vzpomínám
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.