Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "higway" |  vypnout filtr
 
<910111213141516171819>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
09.04.2020, 20:03
 
 
Reakce na Vado: hele proč ne, hokejisté dostávali stejně...
co je to podle tebe moc peněz ? Platy se nezveřejňují vesměs je to JPP jedině že máš nějaké informace přímo od zdroje Smajlík .Každopádně si myslím že hráči budou muset z nároků trochu slevit a někteří dost výrazně.Osobně tipuju že e-liga zůstane ve stejném počtu .Chance liga klidně může skončit na polovičce týmů.
 
 
08.04.2020, 20:35
 
 
tak Slavie má zřejmě jistou podporu xaomi tak může řešit trenérský tým ,podepisovat hráče koukat po posilách a řekl bych že personálně vedení alespoň podle jmen na tom není špatně.Jihlava taky skládá kádr .A zbytek ticho pěšině a čeká jak to vlastně bude .Řekl bych že moc lidí a firem které by uvažovali že jako partner nebo sponzor vstoupí do hokeje v této zlé době mnoho není.
 
 
01.04.2020, 20:19
 
 
Reakce na V8: Aspoň budou mít v Kadani hokej....
tak to že je Kadani trojlístek Klíma,Rosol a Jeřábek to pořád není záruka že tam budou mít hokej v téhle době nebude nic jisté "dokud to znovu nezačne " ,nevsadil bych ani to že soutěže budou mít stejné počty účastníků.Jisté potíže začíná mít i Liberec a to není zrovna nebo nebyl chudej klub.Ale pesimestickejch scénářů se dá vymyslet habakuk ,lepší trochu optimisnu a VĚŘIT Smajlík
 
 
31.03.2020, 20:01
 
 
Reakce na Bémič: Jeřábek ofiko v Kadani, kdo by to řekl ...
je vidět kde jsou prachy Smajlík ,jestli to u nás někdo myslí s hokejem vážně nemůže tu aktuální trenérská dvojice zákonitě zůstat .To raději Tomicu udělat hrajícím koučem a ušetří se a i herní projev by zřejmě byl lepší
 
 
31.03.2020, 00:14
 
 
Reakce na Bémič: Tak zase ušetříš 290 000 měsíčně za sup...
třeba Dopitovi Smajlík
 
 
30.03.2020, 22:30
 
 
tak já věřím že tu budou jiní trenéři a a majitelé budou zas chtít hrát nějakou tu úroveň
 
 
29.03.2020, 19:46
 
 
Reakce na Marťass: Hlavně cesta z přeboru by byla mnohem...
naprostej souhlas Smajlík představa že A tým by hrál krajskou soutěž a zůstala by mládež na úrovni extraligy nebo dokonce akademie je naprosto nereálná ,návíc kde jejich počet se má snižovat.Jak by asi dopadnul zimák údržba něco stojí ,ten by zchátral nevěřím že by někdo ho chtěl udržovat ve stávajím stavu a výhledem že někdy tu zas bude větší soutěž.
 
 
25.03.2020, 14:30
 
 
Reakce na VADO: Hele můžeme se přít, ale pokud mám dluhy...
nemám nic proti tvojí životní filozofii naopak s ní souhlasím když splácím octávii nevezmu si mercedes na dluh ale podle mě ve sportu to tak docela neplatí stejně jako chtít řídit stát jako firmu Smajlík .Hokej tu chtěli majitelé zachránit to mohli i na úrovni 2.ligy ,ale když už do toho dali peníze chtěli ho zachovat na určité úrovni což se jim podle mého podařilo.Nemohli do toho jít s inzerátem sháníme hráče do 23 let za max.plat do 35.000kč.Nemyslím si že tu byli moc drazí hráči až na 3 -4 vyjímky Blaha měl možná smlouvu z loňska a tak nejdražší nákup byl Rýgl.Bohužel se to sesypalo tak jak se to sesypalo.
 
 
25.03.2020, 07:35
 
 
Reakce na VADO: Na hokejcézet psali, že Hradec propustil...
guru mladejch Smajlík co chceš kritizovat neměli jsme tak "starý "mužstvo a kde by si ten zbytek mladejch vzal? Z dorostu juniorů ,dostávali bychom nálož za náloží ,chodil by jsi na takový zápasy na zimák už takhle byl úbytek diváků dost velký .Tvůj oblíbený argument že by se obouchali se mi nezdá spíš by dostali jen naboucháno a přínos nula viz.pokus slováků s "20" v jejich lize.Nehledě na to že se sháněl velkej partner ani jako 4 tým ho nemáme myslíš že by to někde od posledního předposledního fleku bylo snažší ?Navíc zátěž v podobně na tým extrémně vysokých platů Sklenáře a Tomici by zůstala museli by jim to vyplatit tak jako tak asi bylo jednodušší je nechat hrát.Podle mě to majitelé udělali dobře a víc udělat nebylo reálné.Škoda že při té čistce není možné nechat si 6 nejlepších útočníků a 4 beky protože ti nejlepší žádné závratné částky nedostávali zůstal by alespoň nějakej základ.Moc si nedovedu představit že někdo z nich tu znovu podepíše .Huml to řekl celkem jasně osloví je pokud nebudou mít angažmá.Nevypadá to s námi vůbec dobře Smajlík
 
 
24.03.2020, 20:41
 
 
tak jeden RESTART skončil a když to dobře dopadne čeká nás druhej když to dobře dopadne ....
 
 
23.03.2020, 20:01
 
 
Reakce na Krokuss: Nechci spekulovat ale pokud to bude p...
tak to je každopádně velikej otazník v této situaci bude těžký uzavírat nějaké smlouvy a nabízet jejich výši bez toho aby bylo jasný jestli se dají naplnit .Může to hráče zlevnit ,možná že ani nabídka z venku nebude tak bohatá.Mohlo by to teoreticky nahrát i nám že letošní stěžejní hráči by mohli volit jistotu než nejistou budoucnost ,ale to je jen teoritizování Smajlík v červnu bude jasněji snad...
 
 
23.03.2020, 17:33
 
 
Reakce na Pirát_démon: Tvl, vokurky a karanténa - vražed...
Smajlík jo jo a k tomu soudy kdo je estébák a kdo soudruh a kdo co po...,lidi jsou nervozní hledá se jasnej viník Smajlík pravda taky jsem se nechal strhnout Smajlík .Alespoň že se objevil článek Piráti v sezoně pěknej přehled za mě slušně napsaný Smajlík
 
 
21.03.2020, 20:10
 
 
Reakce na Adjuk: Ja malem z kuze vyskocil pri cteni toho...
tak viru je jedno jak jsi slavnej a kolik máš na kontě v tomhle je maximálně spravedlivej jsou věci co si nekoupíš .Je smutný že to pořád ještě nebere spousta lidí vážně a že můžou ohrozit ty zranitelnější je jim šumák.
 
 
21.03.2020, 13:08
 
 
tak u nás bych se rozdávání padáků v naší situaci ani nedivil ovšem do budoucna to není moc dobrá reklama.Uvidíme jak Huml zapracuje na složení týmu a pro jakého vlastně trenéra.
 
 
20.03.2020, 20:01
 
 
Reakce na tpd: Ani já nejsem doktor.. :)) .. ale dle tě...
jaká škoda že to tu nevedeš ty Smajlík to by se jistě virus k našim hranicím ani nepřiblížil a můžeš vzkázat do tálie a Španělska jak je pro ně dobře že mají tolik nakažených.
 
 
20.03.2020, 15:54
 
 
Reakce na krokuss: Jsme moc daleko od Brodu(chtěl být s ...
jo to říkal v jeho případě bych to viděl na Jihlavu na e-ligu už to není
 
 
19.03.2020, 20:35
 
 
Reakce na ítý: Na tuty Sklenář s jeho 290tis měsičně... ...
to snad není ani možný Smajlík za to by měl vyhrát kanadský bodování chance ligy trošku nadstadartní peníze . to se tu měl jako ŠTRAMÁK ve fotbalové Spartě přínos zanedbatelný a díra do rozpočtu řádná tak jestli má smlouvu i na další rok tak ho odtud nedostanou ani heverem.
 
 
18.03.2020, 11:15
 
 
jasný já mám dost a ty máš ve všem pravdu a všechno víš líp , spokojenej je ti líp ?O jakém profilu to mluvíš?Nakonec bude lepší tuhle debatu ukončit.
 
 
18.03.2020, 10:56
 
 
Reakce na tpd: No že ty opatření na celostátní úrovni př...
každej vidí realitu jinak Smajlík a každej má svůj názor kterému věří Smajlík jestli víc proti viru pomůžou dodávky z Číny nebo šití roušek doma to je taky na zvážení každného soudruha
 
 
17.03.2020, 09:59
 
 
Reakce na thegod: No, já nevím... Já jsem dost kritickej...
honí pozdě no,jak to to bude probíhat mohl vědět jedině jasnovidec.Čína byla daleko ,nejdřív jsme pomohli jim a to bylo správné a teď spoléháme na jejich pomoc.To podstatné bylo zřejmé hned jak se přenáší a že se na to umírá.V háji je celá Evropa .A výroba respirátorů a roušek má svoji kapacitu.Výrobci přece nemohli vyrábět miliony na sklad od podzimu kdy to nikdo netušil.To jako tvrdit když se celej svět dozvěděl o nákaze v Číně tak si každý dopředu měl pořídit respirátor dokud byly volně v prodeji a že je to jeho chyba.Za koronavirem je svět o několik kroků pozadu a nezmění to žádná vláda.Trest za porušení karantény jak by sis to představoval někam zavřít ,pokutu otázka jak by byla vymahatelná?Je to na zodpovědnosti každého.Je jednoduchý teď třeba říkat že zavřít hranice a zákaz cestování měl přijít dříve,ale dovedeš si představit co by přišlo za reakce když u nás nebyl jedinej případ ?Kolik lidí vyjelo do Alp i v době kdy už se nákaza šířila to byla první a velká nezodpovědnost.Je hrozně jednoduchý teď něco kritizovat kdy se ví co následovalo.Zatrhnul se biatlon půl národa a politiků se mohla po...t chovali by se stejně i dnes ?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.