Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "higway" |  vypnout filtr
 
<89101112131415161718>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
18.03.2020, 11:15
 
 
jasný já mám dost a ty máš ve všem pravdu a všechno víš líp , spokojenej je ti líp ?O jakém profilu to mluvíš?Nakonec bude lepší tuhle debatu ukončit.
 
 
18.03.2020, 10:56
 
 
Reakce na tpd: No že ty opatření na celostátní úrovni př...
každej vidí realitu jinak Smajlík a každej má svůj názor kterému věří Smajlík jestli víc proti viru pomůžou dodávky z Číny nebo šití roušek doma to je taky na zvážení každného soudruha
 
 
17.03.2020, 09:59
 
 
Reakce na thegod: No, já nevím... Já jsem dost kritickej...
honí pozdě no,jak to to bude probíhat mohl vědět jedině jasnovidec.Čína byla daleko ,nejdřív jsme pomohli jim a to bylo správné a teď spoléháme na jejich pomoc.To podstatné bylo zřejmé hned jak se přenáší a že se na to umírá.V háji je celá Evropa .A výroba respirátorů a roušek má svoji kapacitu.Výrobci přece nemohli vyrábět miliony na sklad od podzimu kdy to nikdo netušil.To jako tvrdit když se celej svět dozvěděl o nákaze v Číně tak si každý dopředu měl pořídit respirátor dokud byly volně v prodeji a že je to jeho chyba.Za koronavirem je svět o několik kroků pozadu a nezmění to žádná vláda.Trest za porušení karantény jak by sis to představoval někam zavřít ,pokutu otázka jak by byla vymahatelná?Je to na zodpovědnosti každého.Je jednoduchý teď třeba říkat že zavřít hranice a zákaz cestování měl přijít dříve,ale dovedeš si představit co by přišlo za reakce když u nás nebyl jedinej případ ?Kolik lidí vyjelo do Alp i v době kdy už se nákaza šířila to byla první a velká nezodpovědnost.Je hrozně jednoduchý teď něco kritizovat kdy se ví co následovalo.Zatrhnul se biatlon půl národa a politiků se mohla po...t chovali by se stejně i dnes ?
 
 
16.03.2020, 22:46
 
 
jasný opatření nepříjemná ,ale něco lepšího se dá těžko vymyslet a šrouby se už o moc utáhnout nedají Smajlík .A bohužel se zdá že si s tím nedokáže poradit nikdo na světě.Trochu politiky tuhle vládu moc nemusím ale tentokrát stojím za ní a víc mi štvou ty kecalové kteří teď ví všechno nejlíp a co všechno se mělo udělat.
 
 
13.03.2020, 21:27
 
 
Reakce na kobrety: Nejdelší okurky v dějinách :)) :))...
tak hlavně ať se to tu za tak dlouhých okurek nezmění v politické debaty Smajlík
 
 
13.03.2020, 07:27
 
 
Reakce na thegod: A presne jak uz tu nekdo psal... V bar...
když se to neodehrálo nemůže být nikdy 100 % jak by to dopadlo.V play off by do nich soupeř šel daleko víc ,ale stačilo by to ?Kolik týmu vlastně REÁLNĚ myslelo na postup,my se zátěží dluhů,Jihlava bez stadionu ,Vsetín ?Taky dost proměnných Smajlík Bez odehrání jsou to jen dohady.
Źe by v baráži měli problém s psychikou si já nemyslím spíš to vidím na nízkou kvalitu kádru který na ostatní nestačil.Jestli někdo z e-ligy vypadával tak totál rozložený tým .I my pokud by jsme na tom zdravotně dobře a přes faktor Jágr bychom to loni na 98% udrželi.Každopádně postupem Motoru se otvírá větší šance pro ostatní pokud zůstane systém sestup -postup.
 
 
12.03.2020, 19:18
 
 
Tak a je po všem troušku divnej konec ,ale konec .Restart se podařil skončili jsme čtvrtí což asi na začátku nikdo nečekal za to týmu Smajlík .Občas to bylo vážně nekoukatelný ,ale i tak to stačilo na 4 flek.No a můžem začít budovat tým na další sezonu snad bude výsledkově minimálně tak úspěšnej jako ten letošní a herně to snad bude lepší.
No a k postupu MOTORU nevyhrál to v play off ale postup si jednoznačně zaslouží byl o parník lepší něž zbytek stadion pěknej ,fanoušků hafo.
Tak snad zas bude líp a hokej se hrát bude.
 
 
11.03.2020, 20:18
 
 
Reakce na PUK: S tím se dá jen souhlasit. Nedej bože aby...
no mě se nezdá že je to nafouknutý,mám dojem že otázka není jestli tu bude skutečná epidemie ,ale kdy přijde .....
 
 
10.03.2020, 16:49
 
 
Reakce na 81sniper: No přes 50 určitě a ledy sou 2 a tré...
tak trénink přece není sportovní akce jako taková toho se to netýká není to přece postavené tak že najednou nesmí být na zs nebo jiném sportovišti víc jak 100 lidí
 
 
10.03.2020, 14:10
 
 
Reakce na Churchill: Co se jí daří eliminovat? Kdyby jsm...
není žádný kdyby jen realita Smajlík na brouka Pytlíka si tu hraješ jenom ty vše víš a víš kde jsou na to odborníci,přednášku o tom co jak se šíři si klidně odpusť .Máme na věc naprosto odlišní názory takže nemá cenu o tom spolu dál polemizovat.
 
 
10.03.2020, 13:04
 
 
nejsem žádným fanouškem naší vlády ani zarytým odpůrcem- teď každopádně s jejími kroky a omezením naprosto souhlasím ,snaží se eliminovat riziko na minimum protože bezvýhradně to eliminovat nejde. .A na rozdíl od odborníků z Německa,Francie,Śpanělska se jí to daří.Mimochodem Rakousko to tlačí vůči Itálii ještě dál.
V dané situaci by asi bylo nejlepší co se týče hokeje nechat výsledky po základní části.Odehrát to bez diváků no nevím ,určitě tenhle zdravotní průšvih neodezní během měsíce.
Hlavně co nejméně takových brouků Pytlíků jako je -Churchill.
 
 
08.03.2020, 21:24
 
 
Reakce na Burti: Děkujeme za příspěvek. Kdybych na tom b...
no jen pro pořádek za ŠTRBY se odehrálo 26 kol takže jsme hráli se všemi a nejen ze slabšími týmy a nejhorší serie byla tři porážky za sebou.Jestli výměna kouče něco přinesla tak rozhodně ne změnu stylu hry k lepšímu a atraktivnějšímu o přesilovkách nemá cenu se zmiňovat .Ale jinak souhlas 4.místo je rozhodně nad očekávání to zase jo.
 
 
08.03.2020, 21:10
 
 
koupil jsem si permici na začátku sezony pak šlo dolů vstupné na návštěvách se to moc neprojevilo řekl bych ,dobrý za pokus to stálo ,na play off měli být ceny pro ty s permicí výrazně výhodnější jestli jsou 3 pětky výrazně nevím ,ke krachu by mi nepřivedla ani plná cena.Ale jak píše Bzuky68 váhám protože taky moc nevěřím že se ta parodie na hokej změní mávnutím proutku a a vyslovením play off a po vyjádření asistena kouče ještě méně.
 
 
07.03.2020, 21:02
 
 
evidentně jsme o třetí místo stáli a udělali jsme vše proto abychom prohráli a dílo se podařilo můžeme si zatleskat jak jsme to super zvládli Smajlík Hned se víc těším na play off.Ale co Vary se taky pošetřili a proč ne my .
 
 
05.03.2020, 13:24
 
 
Reakce na hoty: Taky si myslím, že to přehnali. Mohli za...
otázka je co je férovější jestli nasadit v momentě kdy o nic nejde tým plný juniorů anebo a tým s tím jen to odklouzejte žádný souboje žádné padání do střel ať se nezraníte Smajlík .Prostě my jsme takoví když o nic nejde proč si neulevit .A nejsou to jenom Vary.Ono si stačí vzpomenout co proti nám postavila Bolka v baráži když už to měli v kapse a my ne Smajlík .Férové to samozřejmě není ale nejde tomu zabránit u nás ne.
 
 
04.03.2020, 22:24
 
 
Reakce na krokuss: To bychom nějaké skutečné juniory jak...
myslíš že by to bylo až tak hrozný ? Nedokážu posoudit nemám ten přehled co ty .Ale dostali bychom se do televize Smajlík a jak říkám naši elitní by si odpočinuli soudě podle dneška zdá se mi že to silně potřebují Smajlík
 
 
04.03.2020, 21:21
 
 
dvě třetiny naprosto otřesný výkon ve třetí se trochu zlepšilo a kupodivu to stačilo na výhru,pochválit není koho snad jen golmana.Na první čtyřku to nakonec vychází takže na zápas do Havířova můžem po vzoru Varů poslat juniorku.Naši elitní hráči si potřebujou před play off odpočinout nabrat síly jsou moc unavení a přetrénovaní...
 
 
03.03.2020, 22:21
 
 
Vary k tomu přistoupili hodně vlažně ,ale dá se to pochopit.Škoda že Pardubky to nezvládli se Spartou a dali tak šanci se Jarinovi se Šlégrem se na ně domluvit chlapci si asi budou dlouho telefonovat aby to klaplo.Nechce se mi věřit tomu že by se Kometa chtěla nechat znovu vypískat jako s Kladnem.Škoda ...ten poslední mač mohl mít štávu .Sestup přeju Kladnu
 
 
01.03.2020, 22:26
 
 
Reakce na Vado: Chrpa hraje to, co má. Byl jedním z mála...
proboha to je přece úplně jedno čemu věřil před prázdninama,bojovníka mu nikdo nebere ,ale prostě na první ligu nemá ,to by za tu víru měl hrát jako za zásluhy ???,důvěru ? vždyť nastoupil v 53 zápasech to je dost velká důvěra.Láme to třetí sezonu a nic.A srovnávat ho s Rolínkem to je nebetyčně přehnaný
 
 
01.03.2020, 20:14
 
 
Reakce na rcts: To jako fakt? :)) Ja videl otravene B...
tak jsi to viděl v reálu jak si to liší od onlajnů najednou vidíš věci které nejsou vidět ani z tv přenosu nebo pc tak se ani nedivím tomu hodnocení o 58 minutách utrpení Smajlík a to jsi viděl slušnej hokej Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 16:30 | Dor.
Piráti Chomutov
HC Litvínov