Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "higway" |  vypnout filtr
 
<89101112131415161718>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
24.04.2020, 21:19
 
 
Reakce na Bémič: Přitom ten tým absolutně neměl na nějak...
na postup měl letos jenom Motor nikdo jinej na to neměl tým takže ani my Smajlík odehrát za menší peníze asi jo ,ale na jaké úrovni a před kolika diváky ,jaký by to mělo význam jako že by si někdo řekl tak už jsou bez dluhů teď do toho nasypu prachy a půjdou zase nahoru tak to určitě Smajlík .Patriotů patří dík za to že alespoň na jednu ikdyž ne celou sezonu tu udrželi hokej na koukatelné úrovni.Na něco níž než je Chance liga bude zvědavejch minimum diváků.
 
 
23.04.2020, 20:38
 
 
Reakce na Bémič: Už nevím, ale byl na idnesu myslim, zku...
tak nějaký jsme našel ale nikde se nezmiňuje ani nenaznačuje že kdyby to věděl jak je to financemi že by do toho něšel ,ale nakonec odejít muže vždycky .Definitivně jasno bude 22.května jakou soutěž přihlásíme a jestli nějakou.
 
 
22.04.2020, 20:00
 
 
Reakce na Bémič: Hlavně z něho udělali totálního blbce.....
kde je ten rozhovor ?
 
 
21.04.2020, 19:50
 
 
Reakce na 81sniper: Jojo kvůli tomu to taky je...
tak Švehla jeden z mála o koho může být zájem nejen v Litvajzu ,z hráčů ještě tak Pavlát,Darby a Stloukal ,ale tomu jsme vlastně ukončili smlouvu toho už nám vzít nemůžou Smajlík
 
 
19.04.2020, 19:57
 
 
Reakce na VADO: Podle mého je nejdůležitější udělat pořá...
mám jinej názor,hokej není móda nejnovější trendy Smajlík mluvíš Lener ,hokej je jednoduchá hra ,bruslení , střela ,nahrávka ,šikovnost ochota trénovat naplno .To se studiem naučit nedá ani jako trenér ani jako hráč buď to v sobě máš anebo ne.
 
 
17.04.2020, 21:08
 
 
Myslím že Pavlát odejde a pokud to bude do e-ligy ,zamoře nebo jinam do Evropy nikdo se nemůže divit přeju mu ať jde za lepším hlavně aby nedopadl jako Lukeš sice byl extraligovém týmu ale podle mě ztratil rok své kariéry skoro nechytal.
 
 
16.04.2020, 19:54
 
 
Reakce na VADO: V ČR se sypaly do Atýmů peníze na úkor m...
chtěl by jsi snad aby větší peníze šly do mládeže než do A týmu ? Co je to za nesmysl?Samozřejmě že trenéři mládeže by měli být adekvátně zaplaceni ale taky podle toho co vyprodukují a zas je to tým od týmu když se podíváš kolik dostával náš hlavní kouč tak za to netrénuje na Spartě ani trenér 6 třídy.Jenže nemáš úspěšný A tým nemáš sponzory nemáš z čeho platit kvalitu pro mládež.
 
 
15.04.2020, 10:33
 
 
Reakce na Rcts: Co jím Kýhos zachránil? Nic zázračného n...
klepali ale zachránili Smajlík šel je zachránit a zachránil je šlo o výsledek ne jakým způsobem.
 
 
14.04.2020, 20:20
 
 
pěkný vděk vůči patriotovi Kýhosovi to teda zachránil jim e-ligu a dostal kopačky jen aby ho na konci sezony zas nepotřebovali Smajlík
 
 
09.04.2020, 20:03
 
 
Reakce na Vado: hele proč ne, hokejisté dostávali stejně...
co je to podle tebe moc peněz ? Platy se nezveřejňují vesměs je to JPP jedině že máš nějaké informace přímo od zdroje Smajlík .Každopádně si myslím že hráči budou muset z nároků trochu slevit a někteří dost výrazně.Osobně tipuju že e-liga zůstane ve stejném počtu .Chance liga klidně může skončit na polovičce týmů.
 
 
08.04.2020, 20:35
 
 
tak Slavie má zřejmě jistou podporu xaomi tak může řešit trenérský tým ,podepisovat hráče koukat po posilách a řekl bych že personálně vedení alespoň podle jmen na tom není špatně.Jihlava taky skládá kádr .A zbytek ticho pěšině a čeká jak to vlastně bude .Řekl bych že moc lidí a firem které by uvažovali že jako partner nebo sponzor vstoupí do hokeje v této zlé době mnoho není.
 
 
01.04.2020, 20:19
 
 
Reakce na V8: Aspoň budou mít v Kadani hokej....
tak to že je Kadani trojlístek Klíma,Rosol a Jeřábek to pořád není záruka že tam budou mít hokej v téhle době nebude nic jisté "dokud to znovu nezačne " ,nevsadil bych ani to že soutěže budou mít stejné počty účastníků.Jisté potíže začíná mít i Liberec a to není zrovna nebo nebyl chudej klub.Ale pesimestickejch scénářů se dá vymyslet habakuk ,lepší trochu optimisnu a VĚŘIT Smajlík
 
 
31.03.2020, 20:01
 
 
Reakce na Bémič: Jeřábek ofiko v Kadani, kdo by to řekl ...
je vidět kde jsou prachy Smajlík ,jestli to u nás někdo myslí s hokejem vážně nemůže tu aktuální trenérská dvojice zákonitě zůstat .To raději Tomicu udělat hrajícím koučem a ušetří se a i herní projev by zřejmě byl lepší
 
 
31.03.2020, 00:14
 
 
Reakce na Bémič: Tak zase ušetříš 290 000 měsíčně za sup...
třeba Dopitovi Smajlík
 
 
30.03.2020, 22:30
 
 
tak já věřím že tu budou jiní trenéři a a majitelé budou zas chtít hrát nějakou tu úroveň
 
 
29.03.2020, 19:46
 
 
Reakce na Marťass: Hlavně cesta z přeboru by byla mnohem...
naprostej souhlas Smajlík představa že A tým by hrál krajskou soutěž a zůstala by mládež na úrovni extraligy nebo dokonce akademie je naprosto nereálná ,návíc kde jejich počet se má snižovat.Jak by asi dopadnul zimák údržba něco stojí ,ten by zchátral nevěřím že by někdo ho chtěl udržovat ve stávajím stavu a výhledem že někdy tu zas bude větší soutěž.
 
 
25.03.2020, 14:30
 
 
Reakce na VADO: Hele můžeme se přít, ale pokud mám dluhy...
nemám nic proti tvojí životní filozofii naopak s ní souhlasím když splácím octávii nevezmu si mercedes na dluh ale podle mě ve sportu to tak docela neplatí stejně jako chtít řídit stát jako firmu Smajlík .Hokej tu chtěli majitelé zachránit to mohli i na úrovni 2.ligy ,ale když už do toho dali peníze chtěli ho zachovat na určité úrovni což se jim podle mého podařilo.Nemohli do toho jít s inzerátem sháníme hráče do 23 let za max.plat do 35.000kč.Nemyslím si že tu byli moc drazí hráči až na 3 -4 vyjímky Blaha měl možná smlouvu z loňska a tak nejdražší nákup byl Rýgl.Bohužel se to sesypalo tak jak se to sesypalo.
 
 
25.03.2020, 07:35
 
 
Reakce na VADO: Na hokejcézet psali, že Hradec propustil...
guru mladejch Smajlík co chceš kritizovat neměli jsme tak "starý "mužstvo a kde by si ten zbytek mladejch vzal? Z dorostu juniorů ,dostávali bychom nálož za náloží ,chodil by jsi na takový zápasy na zimák už takhle byl úbytek diváků dost velký .Tvůj oblíbený argument že by se obouchali se mi nezdá spíš by dostali jen naboucháno a přínos nula viz.pokus slováků s "20" v jejich lize.Nehledě na to že se sháněl velkej partner ani jako 4 tým ho nemáme myslíš že by to někde od posledního předposledního fleku bylo snažší ?Navíc zátěž v podobně na tým extrémně vysokých platů Sklenáře a Tomici by zůstala museli by jim to vyplatit tak jako tak asi bylo jednodušší je nechat hrát.Podle mě to majitelé udělali dobře a víc udělat nebylo reálné.Škoda že při té čistce není možné nechat si 6 nejlepších útočníků a 4 beky protože ti nejlepší žádné závratné částky nedostávali zůstal by alespoň nějakej základ.Moc si nedovedu představit že někdo z nich tu znovu podepíše .Huml to řekl celkem jasně osloví je pokud nebudou mít angažmá.Nevypadá to s námi vůbec dobře Smajlík
 
 
24.03.2020, 20:41
 
 
tak jeden RESTART skončil a když to dobře dopadne čeká nás druhej když to dobře dopadne ....
 
 
23.03.2020, 20:01
 
 
Reakce na Krokuss: Nechci spekulovat ale pokud to bude p...
tak to je každopádně velikej otazník v této situaci bude těžký uzavírat nějaké smlouvy a nabízet jejich výši bez toho aby bylo jasný jestli se dají naplnit .Může to hráče zlevnit ,možná že ani nabídka z venku nebude tak bohatá.Mohlo by to teoreticky nahrát i nám že letošní stěžejní hráči by mohli volit jistotu než nejistou budoucnost ,ale to je jen teoritizování Smajlík v červnu bude jasněji snad...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.