Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "hoty" |  vypnout filtr
 
<7891011121314151617>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
27.12.2019, 23:12
 
 
Reakce na Adjuk: Peta se docela zcvrknul. Co? :))...
Smajlík mají v té propagaci rezervy.
Proto ještě nejsou na extraligu připraveni.😁ne ne ne.
 
 
27.12.2019, 16:44
 
 
 
 
25.12.2019, 13:34
 
 
Podle Jaromíra Jágra, majitele Kladna, kluby díky uzavření extraligy ušetří. Současné fungování soutěže považuje za ekonomickou bublinu, která dříve či později splaskne. Souhlasíte?

Klubům by to pomohlo v tom, že sponzoři by byli více aktivní. Víc by se do extraligy zapojovali, protože by neměli strach, že do toho dají peníze a jimi podporované mužstvo spadne. Navíc by se daly snížit platové stropy a víc prostoru by dostali mladí hráči, jak už jsem řekl.

Ten pán Josef Paleček je asi z Venuše.
Na jednu stranu tvrdí, že tato krávovina zajistí, že se přilákaní nový sponzoři už nebudou bát investovat do hokeje peníze protože jejich klub nespadne, ale , že na druhou stranu plno sponzorů od hokeje jejich de bilní rozhodnutí odradí to neví. Např. v Chance lize. Dobře si Piráti zapamatujeme jména těch odborníků, kteří to prosazují.
Proč se neozvou ti starší hráči, kteří půjdou po uzavření od válu, nebo ti špičkový hráči kterým se určí platový strop. Těm to jako nevadí? Všechno se v hokeji do je be. To dobré uteče za prachama a nahradí je mladí, levní, paráda Smajlík Ale ti co budou výborní ti půjdou fofrem za penězma ven, protože tady je nedostanou. To tvrdím já.
 
 
24.12.2019, 13:18
 
 
Reakce na Adjuk: *3* *3* *3* :))...
Veselé Vánoce Smajlík
 
 
24.12.2019, 09:21
 
 
Reakce na Churchill: Přeji krásné prožití svátků vánoční...
A bude mít to prasátko Adjuk taky ty zahnutý zuby nahóru ?
 
 
23.12.2019, 19:47
 
 
Reakce na tpd: Z rozhovoru s Jágrem.. (Chomutov jako pří...
Ten může být rád, že byl Chomutov před baráží takhle zdecimován a bez peněz. Protože by v životě on a jeho Kladno baráží neprolezlo. Ani náhodou. Smajlík Kdyby raději neplácal nesmysly, všichni víme, že to jejich náhle získanou formou vůbec nebylo.
Porazili Chomutov, který byl přiotrávený a plný hráčů, kteří vyhrát vůbec nechtěli. Smajlík
 
 
23.12.2019, 12:53
 
 
Reakce na Mág: Nedalo mi to a trochu jsem pátral. A naše...
Ale uzavření extraligy prosazuje. Ať je to jak je to. A to je to co se lidem nelíbí.
 
 
22.12.2019, 22:49
 
 
Reakce na higway: špatně jsem si to vyložil přišlo mi že...
Co blbneš? Smajlík Nemáš se za co omlouvat. Oboum nám jde stejně o to samé.
 
 
22.12.2019, 20:51
 
 
Reakce na bera: Tak dnešní výkon Kladna a Litvínova nic ...
Vždyť na tom makaj. Konkrétně tihle dva to chtějí co nejdřív. Smajlík
 
 
22.12.2019, 11:01
 
 
Reakce na Adjuk: Je to celé příběh o tom, jak se z český...
Psal jsi to dobře, o těch hrobařích.
Tady každý čumí do Ameriky odkud by dobře fungující systémy přetáhl k nám a očekává stejně dobré fungování. Ale v naší kotlině je to jinak. Copak to nevidí?! Tady je malinká země s málo prachama a všechno jinak. Nepamatuji si že by se v době kdy jsme vyhrávali MS a byli špičkou v hokeji nějak hodně diskutovalo s vedením klubů. Svaz hokeje určoval pravidla a byla to autorita něco jako ministerstvo. A co, dokonce se vyhrálo i Nagano. Teď? Vrací se hráči z NHL a snaží se to tu předělat a nejen oni ale i jiní šašci co čumí moc do ciziny.
Já už tomu nerozumím, Hlinka by dostal infarkt kdyby tady byl. Zajímalo by mě jak se k tomu staví pan Ščerban.
To je takový poslední mohykán.
 
 
22.12.2019, 10:31
 
 
Reakce na Adjuk: Co na to Král? https://isport.blesk.cz/...
Tomášek Králů by prosazoval přímý sestup, to zní dobře, ale že už kývnul na to , že předá rozhodovací právo do rukou APK o tom nemluví. On totiž potom o ničem rozhodovat nebude.
 
 
21.12.2019, 22:32
 
 
Přečti si moje předchozí příspěvky. Mluvím o hokeji v Česku. Tohle podělaný rozhodnutí( jinak to ani nejde nazvat) by mi vadilo i kdyby byl Chomutov v extralize. Logicky mi to vadí o to víc když si vzpomenu na postupové boje s Ústím nebo Slávií. Což by teď(podobné boje)přestaly existovat. Co máš za problém? Jsem Chomutovák 49 let tak se starám o Chomutov. Co na tom nechápeš? Jde o systém vyhráls jdeš výš. Což chtějí zrušit. To mě se re. Nehledej v tom cocotiny.
 
 
21.12.2019, 21:55
 
 
A svaz když bude těmto tlakům jen ustupovat, což se děje, tak si veškeré dění a pravidla bude určovat jen APK. A já tvrdím, že je to cesta do pekla, pro hokej v Česku.
 
 
21.12.2019, 21:49
 
 
Reakce na higway: nejde přece o Chomutov ale o soutěž ...
Jak to, že nejde o Chomutov?
Mě jde hlavně o Chomutov a soutěže kterými bude procházet. A tyto rozhodnutí kurví všechno o co se tady snažily celé generace. A to hrát lepší a lepší soutěž a dostat tohle město až na vrchol. Ale soutěž kde se nedá postoupit je k čemu? Odpovím si sám. Úplně k h o v nu.
 
 
21.12.2019, 19:18
 
 
Reakce na tpd: Nesestup z 1 ligy nepřinesl z hola nic..n...
Tohle machrování jako My to tady platíme tak my to tady chceme řídit, je úplně scestné!!
Jaký bude krok příště? Extraligu bude pravidelně vyhrávat Třinec protože má nejstabilnější rozpočet ? Postavení v tabulce bude určovat výše rozpočtu bez ohledu na výkony? Tohle je opravdu neuvěřitelná DRZOST .
Ovládat pravidla nesmí nikdo silou peněz!!! Jestli to hokejový svaz dovolí tak ať jdou do pr de le! Protože pak už tam být Král a podobní šašci nemusí. Smajlík
 
 
21.12.2019, 18:40
 
 
Jen nerozumím té myšlence co teda přinese uzavření extraligy jako dlouhodobě hokeji v Česku? Chápu, že se všechno točí kolem extraligy, ale že tímto nasměřují první ligu k zániku to jim je u pr de le. Akorát z ní vycucají všechno co je dobré, např. hráče, trenéry, mládež, kondiční trenéry atd.
Ale jinak pracujte na mládeži, cpěte do svých klubů milióny a nezapomeňte každoročně na reprezentaci !! Desítky milionů od Chomutovské firmy nám nesmrdí, ne ne. Ale jaká soutěž a o co se bude v nové aréně v Chomutově hrát to máme my na svazu u pr de le. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
21.12.2019, 17:19
 
 
Proč to ten rozmazlenej Jágr tak srdnatě neprosazoval už loni, aby nikdo nesestoupil z extraligy? Když mu tak strašně jde o zkvalitnění soutěže.
Měl raději zůstat v jůesej a dělat reklamu třeba na důchodový pojištění Smajlík
 
 
19.12.2019, 23:08
 
 
 
 
17.12.2019, 21:59
 
 
Asi bych raději četl něco jako ; chceme hrát ze zajištěné obrany, zlepšit přechod do útočného pásma a cpát se do branky se střelbou z každé pozice. Musíme zapracovat na přesilových hrách a hrát útočný, bruslivý hokej. Není možné nechat soupeře za stavu 2:0 se vrátit do zápasu tím, že se necháme vylučovat za zbytečné fauly.
Ale já nejsem trenér tak můžu dělat chytrého. Sorry
 
 
17.12.2019, 21:11
 
 
Já jsem spíš trochu nervózní s takových trenerových vět. Po první třetině jsme si řekli, že musíme hrát poctivě zezadu a čekat co se stane.
Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.