Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
<7891011121314151617>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
14.10.2019, 08:49
 
 
Roubík trenérem, není to novinka, ale zajímavé je, co hovoří o stavbě týmu. Tým se má stavět zezadu, dobrý gólman a obrana. To podle něj dělal Růžička. Je to na diskuzi. Já bych s ním ale, když vidím ty boty v naší obraně, souhlasil. Jediný, kdo snese přísnější měřítko je Radek Havel. Ani Rýgl mě nenadchl, očekával jsem od něj víc. Třeba po marodce. Při pohledu na soupisku obránce tak špatné nemáme. Vyměnil bych asistenta, který je trénuje. odkaz
 
 
dronte | Chomutov
13.10.2019, 22:05
 
 
Byl jste někdo na házené? Až na ten výsledek docela dobrý zážitek. Jenže holky z Mostu hráli proti současnému nejlepšímu týmu světa. Jak mě poučil odborník z Olomouce, který seděl vedle mne, Maďarky tam byly jen dvě, jinak výběr z Evropy, jedna dokonce z Brazílie. Ty baby byly větší a těžší, mostečanky byly proti nim jak dorostenky.

Diváků 2800, někteří z velké dálky. Byl tam někdo třeba z Valašského Meziříčí a z Györu čtyři autobusy (200) fanoušků, kteří v dresech předváděli jak se fandí. S dvouma jsem trochu pošprechtil, jedou hned domů. Pivo jim chutnalo a tak budou muset dělat častější zastávky Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
08.10.2019, 17:43
 
 
Reakce na Pšouk: Kdes to četl?...
Je to v článku z odkazu. Na kadaňském webu je vysvětlení. "Bleskovky: Michal Machač spolu s Ondřejem Matýsem, kteří Trhačům vypomáhali v rámci spolupráce s Pardubicemi, se nyní budou objevovat v dresu jihlavské Dukly."
 
 
dronte | Chomutov
08.10.2019, 12:58
 
 
Reakce na názor: Včera se na naše ale fakt nedalo koukat...
Na zimáku to vypadá jinak než na monitoru. První třetina byla dobrá, rychlý hokej. Škoda, že sudí začali Litoměřicím tolerovat fauly, oni si začali myslet, že si můžou dovolit všechno. Těžko to potom kočírovali. Hra se zvrhla v řadu osobních soubojů a hokej se vytratil. Ve třetí třetině naše mužstvo působilo dobře, hráli zodpovědně. Litoměřicím došly síly, jevilo se mi to tak, jakoby se spokojili s remízou.

Taky bývám občas kritický a vidím chyby, ale proti Motoru a včera proti Litoměřicím, jsem byl vzhledem k okolnostem(velká marodka), tolerantní. Asi bychom, aspoň někteří, neměli být tak nároční. Přece jen hrajeme o soutěž níž a to s téměř kompletně novým týmem. Takže očekávat nějaký super hokej nejde. Podle mne by měli rychle zapracovat na přihrávkách, víc střílet bez přípravy a přitvrdit, trochu soupeře brousit. Tak jako nás Budějky nebo včera Liťák.
 
 
dronte | Chomutov
07.10.2019, 22:00
 
 
Reakce na higway: dneska jsem nebyli lepší ,ale vyhráli ...
Až na to o těch přesilovkách meleš kraviny. Přečti si hodnocení trenérů. Uvědomuješ si, že nám dnes chybělo pět klíčových hráčů a Klíma se po nemoci rozehrával?
 
 
dronte | Chomutov
07.10.2019, 21:09
 
 
Reakce na krokuss: Po dnešním výkonu jsou získané tři bo...
Máš pravdu, tři body v zápase jsou náš strop. Trochu štěstíčka a mohli jsme mít i čtyři, nebo pět. Škoda Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
02.10.2019, 23:40
 
 
Reakce na tpd: Cca..2300..lidiček.. ;)...
Dík
 
 
dronte | Chomutov
02.10.2019, 22:22
 
 
Někam se ze statistik zatoulal údaj o počtu diváků, hlásili to vůbec? Možná jsem si právě odskočil Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
02.10.2019, 20:18
 
 
Nenadávejte, bez sedmičky těch lepších, jádra týmu, se nedalo moc očekávat, zejména proti Motoru.
 
 
dronte | Chomutov
02.10.2019, 11:19
 
 
Reakce na novas_vencator: Na fb pisou, ze Piraty trapi v...
Zajímá mě to taky, na druhou stranu chápu, že trenéři netouží informovat soupeře o tom kdo marodí. Proč, aby se na nás lépe připravili? Využíval jsem marodku i při tipování, ale chápu, že se ty informace neposkytují. Skoro nikdo to neuvádí.
 
 
dronte | Chomutov
30.09.2019, 14:28
 
 
Reakce na higway: tak Blaha ty body dělá řekl bych že hr...
Já jsem očekával víc od Rýgla, Havel je dobrý a zlepšil se oproti začátku soutěže i Tejnor. Bláha má hodně bodů, to jo, to je dobrý, ale...no, nechám toho, uvidíme ve středu.
 
 
dronte | Chomutov
30.09.2019, 11:40
 
 
Reakce na TDI: Kazdy muzstvo na nejvyssi cile, to tak mu...
Co myslíš tím, že každé mužstvo má nejvyšší cíle? Pro někoho nejvyšším cílem může opravdu být postup, ale těžko si představit, že by to bylo cílem pro pár mužstev z Chance ligy. Zrovna tak pár mužstev z extraligy nemůže vyhlásit cíl získat titul, aby nebyly za blázny. Zřejme se mnou budeš souhlasit, že nejvyšší cíl pro všechna mužstva nebude stejný. A to, co říkáš o osmém místě, tak to se normálně děje. Nečetl jsi ještě, že někdo má cíl osmičku, jiný předkolo a někdo třeba finále? Je to úplně normální a běžné.

To, že noví majitelé vyhlásili, že chtějí kromě stabilizace i postup, se jevilo jako velmi odvážné, ale ukazuje se, že by to jít mohlo. Zlepšená hra týmu nás navnadila a tak se při slabším výkonu mužstva, nebo jednotlivců, sem tam objeví nějaká kritika. Není to nic osobního proti někomu, je to jen subjektivní pohled na hru, na výkon. Takže tady na fóru probíhá až na pár excesů vše úplně normálně. Možná by pár jednotlivců(včetně mne)mohla mít víc shovívavosti a pochopení pro situaci.
 
 
dronte | Chomutov
30.09.2019, 11:24
 
 
Reakce na Miro....: je nefér něco tkaového psát kvůli ji...
Však tam nemusíš, až tu bude extraliga můžeš do Kadaně. Mně se nadávky, nebo kecy jako příspěvky rendy nelíbí taky, ale to není důvod zavření fóra. Když tě to tak trápí tak sem nechoď, jdi teba do...víš kam, že jo a nepřej nám zavření fóra.
 
 
dronte | Chomutov
30.09.2019, 09:44
 
 
Reakce na Gene_Paul: V loňské sezóně jsme hráli extralig...
Jak říkáš, chce to větší návštěvy a pořádně fandit.
 
 
dronte | Chomutov
29.09.2019, 00:24
 
 
Reakce na ítý: Dneska to prokaucoval trenér. Behulu může...
Nic proti nikomu, ale aky jsem to moc nepochopil...
 
 
dronte | Chomutov
28.09.2019, 23:46
 
 
Reakce na Jesenik: Jsi ubohej a trapnej....
To ví všichni kromě autora.
 
 
dronte | Chomutov
28.09.2019, 16:40
 
 
Tak mám smůlu, tipoval jsem naše vítězství, asi z toho nic nebude. Myslím, že horší, než Altrichter nebude.
 
 
dronte | Chomutov
28.09.2019, 11:51
 
 
Včera před basketem jsem viděl druhou třetinu juniorů proti Bolce. Prvních deset minut hráli naši naprosto bez zájmu a nasazení, potom se asi zásluhou přesilovky trochu zlepšili, ale paradoxně dvakrát inkasovali. Bolka byla ve všem lepší. Líp bruslili, věděli o sobě, hráli jednoduše a makali. Beck se, aspoň z mého pohledu, moc koučování nevěnoval, v klidu diskutoval s kolegou. Nevím, bylo dobré znovu ho angažovat?

V brance se ukázal Altrichter a musím říct, že ne v moc dobrém světle. Podle mne šli oba góly ve druhé třetině za ním. Jednoduché rány kousek od modré, měl dobrý výhled. Obě skoro ze stejného úhlu. Potom, jako by si to uvědomil, sebou začal víc mrskat a něco chytil. Jestli ale někdy nastoupí místo Pavláta v první lize, nemusí to dopadnout dobře. Chce to prostě k Dominovi lepší dvojku.
 
 
dronte | Chomutov
27.09.2019, 21:20
 
 
Reakce na JaroFenin: Jak to dopadlo ?...
Vyhráli jsme 75:72, ale naše hra byla taková pomalejší. No, když jsme vyhráli, asi to nebylo tak špatné . Dnes jsem si uvědomil, že můžu trénovat i basket Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
27.09.2019, 14:49
 
 
Reakce na senax: no znas to něco je zadarmo k tomu je to...
Není to zadarmo, myslím, že 75 Kč a 100 Kč.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.