Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "crafter16" |  vypnout filtr
 
<7891011121314151617>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
07.10.2013, 22:12
 
 
Jinak si myslím,že se naši vzchopí v pravý čas a ten střed tabulky bude.Jak se nevsázím,tak bych to udělal.
 
 
07.10.2013, 22:03
 
 
Reakce na Radarek: Mladej taky dře.Je vidět,že sám od se...
Dělají nám radost klucí a to je dobře.
 
 
07.10.2013, 22:00
 
 
Reakce na kolatyr: Já hrál při vítězství za 2 !!!...
Sory,máš pravdu,tenkrát to bylo za 2. Smajlík
 
 
07.10.2013, 21:59
 
 
Reakce na Radarek: Co mladej?Dře? ;)...
Mladej dře,to víš.Dnes mi na tréninku udělal vážně radost,opravdu dře,je takovej silovej,buldok.Na to,že chodí do 2 třídy a hraje za 4,si myslím,že dobrý.
 
 
07.10.2013, 21:56
 
 
Reakce na tpd: Někteří to očekávali.. minimálně hned po ...
Máš pravdu,bývalá hokejka jsem a ba právě proto mě to vždy může nasjat,když to vidím.V té době,když já hrál a vyhrávalo se třeba o jeden,či dva goly,ke konci zápasu,trenér nás tak vyhecoval,doslova nakopal,ať tam necháme plíce a duši.Nějak jsme to víc žrali a šli do toho hlava nehlava,za 3 body.
 
 
07.10.2013, 21:47
 
 
Reakce na Radarek: Čus Míro,s tímto názorem souhlasím *2...
Čus Radku,díky. Smajlík
 
 
07.10.2013, 21:29
 
 
Zdravím.Tak jsem si to tu po delší době opět přečetl o těch golmanech,vaše názory,tak 40 příspěvků zpět.Můžeme to tu všichni rozebírat donekonečna,po každém zápase,jak by to bylo a proč to tak bylo,atd.ELH je letos tak vyrovnaná,jen se podívejte na tabulku.Nějak se mi ani nechce psát sem svůj názor,jelikož by se toho mohl hned někdo chytnout a vyvrátit.Ale proto je to diskusní forum,že jo!
Po těchto pár odehraných kolech,jsme na místě,kde jsme to nikdo neočekávali a ani si to nepřáli.I kdyby byl v bráně Pinc(jak už jsem se zde dočetl),když se bude dál naše obrana chovat,tak,jako doposud před naším golmanem,tak tam může stát sebelepší jednička a stejně jasně vyhraný zápas,se zvrátí v náš neprospěch(viz.K.Vary,Zlín a i třeba Liberec,kterého jsme v poli přehrávali.)
Ta snaha se našim upřít nedá,ani náhodou,bruslí,napadají,hlídají střední pásmo,herní projev je ohodně lepší,než loňský rok a pak přijde 3 třetina,spokojenost a takový klid,že vedeme,že zapomínáme na zadní vrátka a to mě vždy může prasknout ve švu,jak si to vždy posejeme.
Teď budou následovat 3 zápasy s teamy,kde by asi byla nutnost za 3 body,jinak ať chcete,či ne,9 bodů by nám opravdu pomohlo a jestli umíte všichni zde počítat,jako,že ano,je to jednoduché,po bodu se do středu tabulky těžko dostaneme.
Děkuji!
 
 
02.10.2013, 22:51
 
 
Již dlouho jsem neviděl tak krásný fotbal Man.City-Bayern.
 
 
02.10.2013, 22:36
 
 
Reakce na Sergej: To je tak vycucanej nebo zklamanej? :o...
Zklamanej!
 
 
02.10.2013, 21:38
 
 
Reakce na Sergej: Proč to tam (v Klacíkově)trenérsky(asi...
Pepa Révay si chce dát odpočinek od hokeje aspoň rok,možná déle a už vůbec ne pak do Klášterce.Mluvili jsme spolu o tom v práci.
 
 
01.10.2013, 22:03
 
 
Reakce na kolatyr: Jasně.Ale já se ptám, jak je možné, ž...
To s brankářema máš pravdu.Jestli někdo sleduje pozorně vždy celý zápas a navíc se soustředí na obránce,když nám hrozí gol,kde stojí a kam koukají,tak se někdy na to zaměřte a budete se divit,ty minely.Když se to pak pustí zpětně zpomaleně,zjistíte,že ten golman je vlastně úplný chudák v té bráně a je jedno,jestli tam je ten,či onen,dorážky soupeřů,vyjetí z poza brány,nedůslednost si obsadit jednotlivé hráče,kteří dojíždějí k naší bráně.Je toho vážně dost na rozbor a nemyslím si,že ta kvalita našich golmanů je úplně na nic.Toho golmana to žere víc než si myslíte,když vidí,jak si tam útočníci dělají co chtějí.Mimo Lakose máme kvalitní beky,ale musejí to u naší brány jak se říká kosit,čistě a tvrdě.
věřím stále,že ty zápasová videa si Čelda pouští spolu s asistenty a že vidí,na co se zaměřit a v tomhle případě se ztotožňuji s LudkemG,kvalitním tréninkem se tohle vše dá odbourat a nacvičit a věřím také v to,že se najde způsob,jak se zlepšit natolik,aby jsme v lednu okupovali příčku kolem 8-10 místa.
 
 
01.10.2013, 21:42
 
 
Reakce na bzuky68: K.u.r.v.a co to je za keci ,že jsme ...
Za to,co jsi napsal,ti dávám Smajlík a nedivím se ti,že jsi našlápnutý. Já byl dnes v práci do 18 hod,ženu se jak magor domu,abych byl co nejdříve u PC a po 10 minutách koukání jsem nasjaný jako kjáva.Vydržel jsem až do konce,ale nezlobte se na mne,Lakos okamžitě konec v Chomutově.Jak jsme byli v očekávání,na nové posily,ale to,co předvádí rakouský reprez.by nestačilo ani na 1 ligu.Sory,je to tak.Ještě,že tam máme ty mladíky.To myslím fakt vážně.Vím,musejí se otrkat,ale jak začala ELH,jsou platný a jsou v ní právem.
 
 
01.10.2013, 20:05
 
 
Zdravím Piráty.K dnešnímu zápasu s perníkama mám jen jeden vstup. S Lakosem to ukončit a Bartejse do Kadaně. Mrzí mě vážně ta snaha,co vynaloží naši hráči a pak přijde nepochopitelné přejetí Bartejse na druhou stranu ke svému hráči a za ním najíždí parník.Nechápu a mrzí mě to.Jinak Pardubičáci lépe bruslili a obsazovali velice dobře naše hráče. Škoda,nedá se nic dělat,jde se dál.
 
 
29.09.2013, 13:25
 
 
Reakce na Sampy: Dnes 2:4 Balej,Svoboda,Divíšek,Sikora ...
Přál bych to těm čtyřem,ale i někomu jinému,je to jedno,hlavně ať to je za 3 bodíky.
 
 
27.09.2013, 22:14
 
 
Co mě docela mrzí,jsou ty 4 goly na začátku.Myslím si,že by asi opravdu nebylo na škodu se poohlédnout po brankáři,který nebude mít takové minely a bude stálice.Vždyť pro ty kluky to musí být na švestku,dřít a snažit se a pak koukat,jak laciné goly jdou do naší sítě.
 
 
27.09.2013, 21:57
 
 
Reakce na dag: co je to platný, když jsme druhý od konce...
Dlouho druhý od konce nebudeme,počkej po zápase ve Vítkovicích. Jinak neuvěřitelný závěr proti Slávii.Frekvence žvýkání Růžičky nešla přehlédnout,zvláště v posledních minutách zápasu.
 
 
25.09.2013, 21:28
 
 
Reakce na tpd: Jo jasný..samozřejmě to že včera neuhráli...
zdravím.Jsem téhož názoru co jsi napsal.To štěstíčko přijde a myslím,že hned proti Slávii.
 
 
24.09.2013, 22:06
 
 
Reakce na tpd: No..bych to lehce doplnil..my jsme si pro...
Naprostá pravda a doplnil jsi to přesně.S tou Spartou to je asi vážně paradox.Vary,Litvajs a Třinec,9 bodů,velká škoda.
 
 
24.09.2013, 22:03
 
 
Reakce na selim: Nemyslim, ze by se vedenim nejak ukoleb...
Taky máš pravdu,o tom žádná,ale takto otočit zápas? Vždyť to byla až ostuda! Né,nic,dost,stalo se a jde se dál. Teď to strašně poletí,jednotlivá kola a tak musíme držet krok někde v půli,jinak je zle a to si myslím,že Čelda moc dobře ví.
 
 
24.09.2013, 21:56
 
 
Reakce na kirchna01: Tak v pátek večer bude ASI ještě vě...
Já bych to zas tak nehrotil,dnes jsme prohráli vyhraný zápas vlastní vinou a až si pustí video,má Čelda o čem přemýšlet,myslím tím o obraně,o důrazu před vlastní bránou,tragická.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.