Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
21.03.2020, 21:04
 
 
Reakce na Adjuk:
Jen jsem trochu překvapený v našem hokeji, že p. Zbořil a jeho hráčská asociace ukončování smluv s hráči kvůli zásahu vyšší moci viz. Vsetín nebo Hradec atd. považuje za neoprávněný a nemravný postup. Kluby na to mají nárok a tak v některých k tomu vedení přistoupilo.

V hráčských kontraktech obvykle bývá bod, který klubům v případě, že nemohou dostát svým povinnostem kvůli zásahu vyšší moci (tj. válka, živelní pohroma a podobně) nebo kvůli přerušení soutěže, umožňuje tyto smlouvy předčasně vypovědět. Tak o čem je tady řeč?
 
 
21.03.2020, 20:10
 
 
Reakce na Adjuk: Ja malem z kuze vyskocil pri cteni toho...
tak viru je jedno jak jsi slavnej a kolik máš na kontě v tomhle je maximálně spravedlivej jsou věci co si nekoupíš .Je smutný že to pořád ještě nebere spousta lidí vážně a že můžou ohrozit ty zranitelnější je jim šumák.
 
 
21.03.2020, 19:27
 
 
Reakce na hoty: To, že epidemie ukončila činnost mnoha f...
Ja malem z kuze vyskocil pri cteni tohohle clanku.
odkaz
Kuunda jedna, citi uzkost, ve svem obrovskem sidle. Chudak, clovek by ji korunu poslal.

A dorazilo me tohle. Proto například olympijský výbor USA začal v tomto období věnovat výraznější pozornost duševnímu stavu svých sportovců. „Pracujeme na tom, abychom s nimi komunikovali a abychom je z hlediska duševního zdraví co nejvíce podpořili,“ uvedla šéfka olympijského výboru USA Sarah Hirshlandová.
Zdroj: odkaz

Jejich dusevni stav musi byt fakt na cary.

To jsou srracky. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
21.03.2020, 18:54
 
 
Reakce na PUK: Rychle zapomínáte co se tady dělo za vede...
Smajlík souhlas
 
 
21.03.2020, 16:05
 
 
To, že epidemie ukončila činnost mnoha firem a lidé dostávají výpovědi nikoho moc od hokeje netrápí, ale když se to dotkne sportu např. v hokeji tak je to strašná levárna a pošlapání dobrých mravů atd.
Někdy si říkám, že si ti sportovci myslí, že staré pořekadlo bez práce nejsou koláče platí všude jinde jen né v hokeji. Musí mít stále stejný balík za každých okolností? Je potřeba si uvědomit, kde se ty prachy berou a, že bez stabilní ekonomiky bude leda houby s octem a ne hokej.

 
 
21.03.2020, 13:08
 
 
tak u nás bych se rozdávání padáků v naší situaci ani nedivil ovšem do budoucna to není moc dobrá reklama.Uvidíme jak Huml zapracuje na složení týmu a pro jakého vlastně trenéra.
 
 
21.03.2020, 12:23
 
 
Nouza i v jeho věku by taky nebyl úplně marný jde o to za kolik. ;-)
 
 
21.03.2020, 10:58
 
 
Reakce na Pšouk: Volný je i Račuk, sáhnul bych po něm....
To už tu taky bylo... Smajlík
 
 
21.03.2020, 10:34
 
 
Reakce na PUK: Rychle zapomínáte co se tady dělo za vede...
Smajlík
 
 
21.03.2020, 10:34
 
 
Reakce na Rcts: Tady máme posilu do prvního útoku.. :))...
Volný je i Račuk, sáhnul bych po něm.
 
 
PUK
21.03.2020, 10:33
 
 
Reakce na senior: Hamáček premiér a Prymula min.zdravotn...
Rychle zapomínáte co se tady dělo za vedení ČSSD atd. Babiš to určitě neřeší sám má jistě týmy odborníků co vládě radí a dodávají podklady a návrhy na řešení, to jak vystupuje na veřejnosti je věc jiná a souhlasím, že mu to moc nejde, takovou situaci tady nikdo neřešil a každý má nějaký názor a ti co se chtějí zviditelnit a mají možnost tak se snaží co mohou. Kdyby byl u vesla kdokoli jiný tak by ty roušky a jiný věci taky nebyly. Teď musí být lidi rozumný a odpovědně se chovat a kdo ne tak ten to musí pocítit a ne až někdy, ale hned a natvrdo, pindy nám nepomůžou
 
 
tpd
21.03.2020, 09:03
 
 
Tak něco z hokejového prostředí..
odkaz
 
 
20.03.2020, 22:20
 
 
Reakce na higway: jaká škoda že to tu nevedeš ty ;( t...
Tady mají chlapi bohužel pravdu. Já si o tom hodně povídám s kamarádem z jedný fakultky, je teď jedno z jaký. A řekl mi to jasně: Nějakou formou to napadne půlku národa. Naštěstí většina to ani nezjistí, nebo si dvakrát zachrmlá, smrkne a je z toho venku. Ale ten vir v sobě mají. Naštěstí ta zákeřná forma padne snad opravdu jenom na pár lidí (v poměru s tím, kolik nás je). Tak si držme palce.
 
 
20.03.2020, 22:14
 
 
Reakce na Adjuk: Počítám, že jsi už týden nevytáhl patu ...
Já musím pracovně.
 
 
20.03.2020, 22:01
 
 
Hamáček premiér a Prymula min.zdravotnictvi a vicepremiér
 
 
tpd
20.03.2020, 21:46
 
 
Reakce na rcts: Však oni by jim i radili. A dokonce odbo...
Podepisuji..
 
 
20.03.2020, 21:22
 
 
Reakce na kirchna01: To jak to dnešní vláda řeší, tak hl...
Však oni by jim i radili. A dokonce odborníci.. jenže základním kamenem úrazu je to, že si nejdřív musí nechat poradit a né vystupovat, jako když sami sežrali Šalamounovo houno.

Ještě, že máme toho Hamáčka, který je na těch tiskovkách schopný formulovat kloudnou a smysluplnou větu, protože pan Mgr. et Mgr. ministr zdravotnictví ani náhodný generátor slov ve formě premiéra vlády tak rozhodně nepůsobí. Hlavně, že ty jejich tiskovky jsou jedna velká PR show. Nejdřív doporučí nosit roušky, ale sami je tam nemají. To samozřejmě působí špatně, takže zítra už je mají, to zase ale doporučí, aby si je lidé sami šili doma. No a třetí den už tam jsou v ušitých rouškách.. prostě cirkus hadr.

Krásný názor odborníka, Prezidenta české stomatologické komory, můžeš nalézt například zde: odkaz Smajlík
 
 
20.03.2020, 21:12
 
 
To jak to dnešní vláda řeší, tak hlavně že něco řeší.
Dělá chyby, ano a velké. Asi ano, kdo z nás to pozná na 100%.
Lidé volají po odbornících, vždyť tam vzali p. Primulu - v ČR kapacita.
Je přece jedno, kdo to řeší.
Hlavně že se stále řeší, kdo je StBák atd.
Může někdo vládě poradit, jak to má dělat lépe?
 
 
tpd
20.03.2020, 20:21
 
 
Reakce na higway: jaká škoda že to tu nevedeš ty ;( t...
Chápu že máš mega ego.. které má neodolatelnou potřebu mi to nandat..(za toho Babiše..).. ok to je tvůj boj.. ale já jsem jen prafrazoval slova lidi kteří se problematikou zabývají ..a prezentují to veřejně (je to dohladetelné).. to je celé.. Smajlík
 
 
20.03.2020, 20:04
 
 
Nakažených je přes 1000 už dávno. To číslo v médiích jen jen počet, který byl diagnostikován. Troufnu si odhadnout, že spousta lidí, co měla jen lehké nebo žádné příznaky, tím aktuální prochází nebo už prošla, aniž by se nějak vměstnala do statistik.

Upřímně nechápu tu demenci s testováním.. na tu nemoc neexistuje lék, takže pokud mám příznaky, tak jsem kujva doma v karanténě a nejedu se někam testovat. K čemu ten test jako bude? Ano, máte pravdu, máte COVID-19. Lék na to není, takže dělejte dál to, co do teď, žerte paracetamol a 14 dní počkejte.

Další věc je karanténa a stupidní otázky lidí na nejrůznějších FB diskusích nebo pod příspěvky, jako jestli můžou o víkendu na chatu, nebo vyrazit na kolo, nebo s dětma na prolejzačky.. upřímně bych každému takovému ignorantovi, co se na něco takového zeptá, okamžitě rozstříhal občanku a sebral volební právo.. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.