Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "higway" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
15.06.2020, 21:28
 
 
dotace pro mládež dobrý nečekal bych tak jasné hlasování ALE to nejdůležitejší A TEAM stále chybí a je pro mládež stejně důležitý jako dotace
 
 
12.06.2020, 08:12
 
 
Reakce na rcts: Tak snad nejsi jenom fanoušek, ale občan...
daně a poplatky ze mě dostanou tak jako tak a pro mě pořád lepší když skončí v hokeji než u nějakejch přiblblejch neziskovek nebo zelenejch eko teroristů.Ale je to v Pardubkách tak můžem bejt v klidu tady s něstem nikdo nevy..bavá
 
 
11.06.2020, 22:50
 
 
Reakce na VADO: hele je o tom napsáno hodně, přečti si t...
to že si nějakej modrej pták z Pardubic nechá na zakázku napsat článek do novin ještě neznamená ,že je to prasárna a podraz.Stačí si vzpomenou co se psalo o nás o Růžovi je to na úplně stejný úrovni tj.Palaščáka.Hokej na úrovni se nedá dělat jako charita ,když sypeš do klubu chceš z toho taky něco mít naprosto normální věc.Škoda že se někdo takovej neujal nás.Mě jako fanouškovi by bylo srdečně jedno za jakých podmínek pro město hlavně že by to byl hokej extraligový.
 
 
10.06.2020, 15:28
 
 
dobrej rozhovor dobrý názory zejména jsme rád že si uvědomuje co by znamenalo ztratit CHANCE ligu a tým seniorů .Zas po času malinko otimismu do budoucna.
 
 
08.06.2020, 21:09
 
 
Reakce na dag: tak do července (tuším) musíš doložit tu ...
Smajlík tak nějak
 
 
05.06.2020, 21:12
 
 
tak bude nás týkat nový systém Chance ligy nebo ne ?Podle není špatný.Zato v e-lize zvítězila připosr...st a výmluvy nad sportem.Jsem zvědavej jestli se bude hrát naplno alespoň do půlky prosince nebo jestli to někdo vypustí už dřív,už slyším ten argument že se zvýšila návštěvnost,ale že se o to bude starat hodně Motor to už nikdo nepřizná.Ani nemám chuť to sledovat možná někdy o semifinále kdy už o něco půjde .
 
 
04.06.2020, 21:57
 
 
tak jasný myslel jsem s tou realitou někde jinde vůči Pirátům Smajlík
 
 
04.06.2020, 20:57
 
 
Reakce na krokuss: Tak už máme zase partnery klubu pro t...
SD group vypadá jak jako silnej a movitej sponzor ,škoda že realita je jinde Smajlík
 
 
04.06.2020, 14:59
 
 
Reakce na rcts: Tak na farmu se snad dava, aby se rozehr...
tak tak by to asi mělo být to ano ,ovšem spíš opak je pravidlem viz v minulosti naše spolupráce s Kadaní .
 
 
03.06.2020, 22:09
 
 
Reakce na krokuss: Jj to se někdo má každý z nich na sou...
to sice ano ,ovšem jak ty hráče nemotivovat aby konkrétně tady hráli s chutí a ne z povinnosti že je sem někdo poslal jako nadbytečné to už tak jednoduché jako je sem poslat nebude tedy případně že k tomu skutečně dojde Smajlík Tady se kdysi nadávalo na Červenku že to nechce hrát a že neprojevuje dost nadšení a co teprve na někoho kdo tak produktivním nebude Smajlík
 
 
02.06.2020, 20:07
 
 
tak když čtu na hokej.cz. jak které týmy dávají dokupy kádry tak na nás moc hráčů nezbyde a zřejmě pochybné kvality,tak jesli má cenu za každou cenu pokračovat Smajlík v chance lize
 
 
01.06.2020, 21:05
 
 
Reakce na kolatyr: Asi jsem blázen, ale věřím, že se nám...
nemáš zrovna malé požadavky na manažera Smajlík ,pozitivně na hráče může působit pokud jim nabídne slušnou smlouvu a zajistí pravidelnej příjem,na sponzory pokud nějaké sežene a budou plnit dohodnuté a na diváky pokud budou slušné výsledky v situaci v které klub je se mi to zdá jako nadlidskej úkol,ale dokud není definitivní že A tým skončí stále věřím..
 
 
28.05.2020, 19:55
 
 
Reakce na tpd: Libore sorry jako..takhle přece nemůže fu...
máš pravdu souhlasím takhle nemůže a ani by neměl fungovat profesionální klub .Beru to v případě že rodiče shání nějakej ten peníz případně na dresy,na nějakej ten turnaj, na ceny,na soustředění,na autobus pro žáčky .Z napsaného není naprosto zřejmé pro koho konkrétně žádal.V tomto případě to za nic ostudného nepovažuji.V případě že by to bylo pro klub jako celek tak je podle mě špatně byť by v klubu hrála celá vesnice.
 
 
28.05.2020, 17:44
 
 
Reakce na kolatyr: Ach jo. Všude se píše a ze všech stra...
tak stěžejní sponzor by asi zastoupení měl mít a jméno i v názvu tak jako RED BULL LIPSKO ,RB by se nespokojil s děkuju za ty investované peníze ,že Smajlík ,ale bohužel my nejsme Lipsko ..
 
 
26.05.2020, 08:21
 
 
- má to být řídící orgán tak co by měl dělat jiného než rozhodovat psáno bylo - " budou se po změně stanov moct podílet i na rozhodování. Například o tom, kdo povede klub na každodenní bázi." Ale zatím je to ve fázi -pravděpodobně, některé atd Smajlík uvidíme až to bude naprosto jasné..
 
 
25.05.2020, 22:37
 
 
Reakce na Mág: Možná jsem se špatně vyjádřil. Ve výboru ...
no právě že je jich cca 400 Smajlík už jenom klíč k výběru zástupců bude psina ,nebo snad budou demokratické volby ? Smajlík ,né vážně v tomhle vidím další tak trochu potíže.Nevím jak dalece znáš rodiče hráčů a nemyslím tím konkrétně náš klub ,ale tak všeobecně jsou ambicioznější pak ty méně a pak ti co na to jdou trochu "jinak ".No nakonec čas ukáže jestli to byl dobrej nápad. Jo a dík za reakce,tuším že to nemáš a v poslední době jsi ani neměl u Pirátů zrovna jednoduchý.
 
 
25.05.2020, 21:32
 
 
Reakce na Mág: Já osobně nevidím nic smešného na tom, kd...
já nevím o žádném takovém klubu Smajlík Jako gesto to zní dobře ,skoro stejně jako že je tu krizový štáb a všechno najednou bude transparentní.Klub je vlastně všech tak o něm budou všichni rozhodovat nebo jejich zástupci .Rodiče nejsou od toho aby rozhodovali o chodu klubu kdo v něm bude co dělat to může fungovat teoreticky na amatérské úrovni ne na profesionální.Je i otázka co je myšleno -" mít poměrně detailní přehled o chodu klubu " že Smajlík Ty v tom vidíš zásadní posun já to považuju za nesmysl prostě rozdílné názory nic víc. Smajlík
 
 
24.05.2020, 22:37
 
 
Reakce na Mág: Ten řídící orgán (výbor spolku) bude úkol...
co se týče účasti někoho z rodičů v řídícím orgánu zajímalo mě jaké konkrétní věci může ovlivnit -,odpověď je všeobecná nic neříkající.Kontrolovat by měl kontrolní orgán nebo ten bude kontrolovat kontrolované ?A představa že zástupce rodičů se podílí na úkolování člověka ,který klub řídí mě osobně přijde dost směšná
 
 
24.05.2020, 21:05
 
 
Reakce na jarda72: Ne vsechno je tak lehky, ne vsechno j...
Mohl bys být trochu konkrétnější co budou moci rodiče respektive jejich zástupce v řídícím orgánu ovlivňovat za věci ??Pod slovem některé se dá představit kde co Smajlík .Kontrolní budiž i když tam by měl být hlavně zástupce města.
 
 
22.05.2020, 21:02
 
 
Reakce na VaMo: Adama znám osobně a věřím, že klub nějak...
hrát to s juniorkou ? Idea je to jistě dobrá ,ale jen případě že máš 10 mimořádně dobrejch juniorů jak technicky tak fyzicky což soudě podle reakce krokusse nemáme.Ohrání hráčů když budou dostávat příděl za přídělem moc je to bavit nebude .Navíc se v lize bude objevat tvrdí hráči jako je Výtisk a tipnul bych si že ten s jeho povahou nikoho šetřit nebude a pak co hůř i takoví hráči jako Trávníček a Foltýn kteří by si na týmu z juniorů cíleně smlsli .Další věc majitelé kalkulují s nějakým přijmem ze vstupného pokud by jsme to hráli někde na ocase bude po prvotním nadšení příjem ze vstupného mizivej.Poslední věc tentokrát se sestupuje postavit tým z juniorky - To je vstupenka do 2 ligy.
Pozitivní stále zůstává minimálně dle rozhovoru že to stále ještě nevzdali a snaží se to zachránit.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.