Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "higway" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
13.05.2020, 18:46
 
 
Reakce na neznalec: https://sport.aktualne.cz/hokej/extr...
jo souhlasím to je dobrý nápad
 
 
13.05.2020, 11:18
 
 
Reakce na VADO: Na druhou stranu ale je to bojovník k ne...
ty propagátor hrát to na mladý by jsi sem chtěl takovýho důchodce Smajlík ? Smajlík jestli bude hrát v Děčíně tak třeba ho tady uvidíš jako soupěře teoreticky bychom mohli být v jedné skupině
 
 
11.05.2020, 20:14
 
 
Reakce na krokuss: Stloukal do Poruby Ostrava chce snad ...
je zvláštní že hráč kterej dělal skoro bod na zápas nedostal nabídku z e.ligy .Pokud chance liga očekával bych spíš Jihlavu,Vsetín,Kladno ,Přerov ale rozhodně ne Porubu Smajlík
 
 
06.05.2020, 21:04
 
 
tak pozitivní na vyjádření je to že máme ještě nějaké sponzory a že s širokým vedením klubu panuje shoda.Otázkou je co je nejvyšší možná úroveň.Krizový štáb ,krizový výbor v této celkově nedobré době nezbytné . Tak snad už jen najmout Ruslan a z Číny dopravit movité sponzory anebo Golden Dragons anebo lépe Kumlun Red Stars.Jinak nabídka pro město místo v kontrolním orgánu klubu velice rozumná.Osud Pirátů je v rukou nezávislého odborníka jsem moc zvědav na jeho verdikt.
 
 
05.05.2020, 22:52
 
 
Reakce na 81sniper: Lepší by byla 1 protože od vedle nám...
tak nemůžeš se divit a ti nejlepší z mládeže se moc přemlouvat nemusejí z hlediska perpektivy je to jasné odkud je jednodušší to dotáhnout dále jestli z klubu e-ligy nebo druhé ligy a tipnul bych si že dost podobně na to budu koukat i rodiče už od žáků,navíc do Litvínova je to na dojíždění kousek.Ani moc nevěřím tomu že by tu zůstala akademie když áčko by bylo v druhé lize.Mládež zůstane jde o to v jaké kvalitě a počtu.
 
 
05.05.2020, 19:34
 
 
Reakce na kolatyr: Co říkáte této verzi. Znojmo 1.liga a...
pro mě nepřijatelná verze
 
 
01.05.2020, 20:27
 
 
Reakce na 81sniper: Proč by nechodili? Já tu na druhou l...
no když se podívám o kolik klesla návštěvnost proti loňsku a to jsme hráli dá se řící horní části soutěžě tak na druhou by byla max návštěva tak 400 a to bylo moc.Źe by byly nějaké návštěvy kolem 1000 je stejná iluze jako zachránit klub sbírkou.
 
 
01.05.2020, 17:27
 
 
Reakce na Rcts: Upřímně si nemyslím, že to bude tolik vy...
tak určitě Smajlík nedá se nějak významně nesouhlasit , ale co vyjímky mám dojem že pořád ji má Bolka,Litvajz měli ji i Jihlava a možná i Kladno tak ji myslím že tolik by stadion na překážku nebyl.
 
 
01.05.2020, 16:06
 
 
Reakce na Bémič: Ale bude jich rozhodně víc než jinde. O...
to co v Kladně zatím zůstalo a o co posílili určitě není na žádnou dominanci jako měl Motor ,následující ročník Chance ligy bude dle mého hodně vyrovnanej navíc pokud bude skutečně model o nestupujícím tak by zájemců o postup mohlo bejt víc okamžitý sestup by nehrozil a dalo by se to odehrát na stejné náklady jak Chance liga
 
 
30.04.2020, 19:43
 
 
naprosto přesně a realisticky to napsal -hoty- ve svém příspěvku z 14.37 .Představa že fanoušci zachrání svůj krachující klub je silně naivní Smajlík .A 7 patriotům nelze vyčítat vůbec nic dělali co mohli .
 
 
30.04.2020, 13:33
 
 
ve fotbale máme top stadion na divizi v hokeji budeme mít top stadion na krajskou ligu-Jestli nás opouští i Štochl potažmo oba je to na 95 % definitivní konec ,bohužel ...Jak jsem věřil v pozitvní obrat tak mě ta víra opustila.Alespoń že na dva e-ligové stadiony to není lán cesty.
 
 
29.04.2020, 21:58
 
 
Reakce na 81sniper: No někteří co nedostali už sou taky ...
jo vlastně Suchý oficiálně ale jinak ofiko snad nikdo tedy podle webu a kdo je ten další ?
 
 
29.04.2020, 21:17
 
 
Reakce na kobrety: Žovinec do poruby ;( už to začíná...
to přece už dávno začalo Smajlík ve chvíli kdy jsme všem hráčům nad 22 let ukončili smlouvy už to nebyl náš hráč a když tak bývalý.Skutečně to začne až začnou odcházet ti co padáka nedostali
 
 
24.04.2020, 21:19
 
 
Reakce na Bémič: Přitom ten tým absolutně neměl na nějak...
na postup měl letos jenom Motor nikdo jinej na to neměl tým takže ani my Smajlík odehrát za menší peníze asi jo ,ale na jaké úrovni a před kolika diváky ,jaký by to mělo význam jako že by si někdo řekl tak už jsou bez dluhů teď do toho nasypu prachy a půjdou zase nahoru tak to určitě Smajlík .Patriotů patří dík za to že alespoň na jednu ikdyž ne celou sezonu tu udrželi hokej na koukatelné úrovni.Na něco níž než je Chance liga bude zvědavejch minimum diváků.
 
 
23.04.2020, 20:38
 
 
Reakce na Bémič: Už nevím, ale byl na idnesu myslim, zku...
tak nějaký jsme našel ale nikde se nezmiňuje ani nenaznačuje že kdyby to věděl jak je to financemi že by do toho něšel ,ale nakonec odejít muže vždycky .Definitivně jasno bude 22.května jakou soutěž přihlásíme a jestli nějakou.
 
 
22.04.2020, 20:00
 
 
Reakce na Bémič: Hlavně z něho udělali totálního blbce.....
kde je ten rozhovor ?
 
 
21.04.2020, 19:50
 
 
Reakce na 81sniper: Jojo kvůli tomu to taky je...
tak Švehla jeden z mála o koho může být zájem nejen v Litvajzu ,z hráčů ještě tak Pavlát,Darby a Stloukal ,ale tomu jsme vlastně ukončili smlouvu toho už nám vzít nemůžou Smajlík
 
 
19.04.2020, 19:57
 
 
Reakce na VADO: Podle mého je nejdůležitější udělat pořá...
mám jinej názor,hokej není móda nejnovější trendy Smajlík mluvíš Lener ,hokej je jednoduchá hra ,bruslení , střela ,nahrávka ,šikovnost ochota trénovat naplno .To se studiem naučit nedá ani jako trenér ani jako hráč buď to v sobě máš anebo ne.
 
 
17.04.2020, 21:08
 
 
Myslím že Pavlát odejde a pokud to bude do e-ligy ,zamoře nebo jinam do Evropy nikdo se nemůže divit přeju mu ať jde za lepším hlavně aby nedopadl jako Lukeš sice byl extraligovém týmu ale podle mě ztratil rok své kariéry skoro nechytal.
 
 
16.04.2020, 19:54
 
 
Reakce na VADO: V ČR se sypaly do Atýmů peníze na úkor m...
chtěl by jsi snad aby větší peníze šly do mládeže než do A týmu ? Co je to za nesmysl?Samozřejmě že trenéři mládeže by měli být adekvátně zaplaceni ale taky podle toho co vyprodukují a zas je to tým od týmu když se podíváš kolik dostával náš hlavní kouč tak za to netrénuje na Spartě ani trenér 6 třídy.Jenže nemáš úspěšný A tým nemáš sponzory nemáš z čeho platit kvalitu pro mládež.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.