Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
30.10.2019, 14:02
 
 
Jsem zvědavý jak se naše neproměňování šancí projeví proti Neužilovi, který přišel do Kadaně z Prostějova a chytá dobře. Když k tomu přidám naši děravou a chybující obranu, myslím, že kurz na nás je přestřelený. Na druhou stranu přece jen hrajeme doma a doma jsme úspěšní. Snad to tak zůstane.
 
 
dronte | Chomutov
23.10.2019, 23:28
 
 
Reakce na honzacv1: Reakce ne Dronte: Tobě to pití…… ___...
Honzo, nemel nesmysly. Já nic ukazovat nemusím, nejsem profesionální hokejista. Fórum je od toho, abychom si tady řekli svý postřehy, tlachali, chválili a i kritizovali. U toho se nemusíme navzájem urážet. Přece nemyslíš, že všichni budou mít na všechno stejný názor.
 
 
dronte | Chomutov
23.10.2019, 23:19
 
 
Reakce na puny1: Jeee ty velký vyhruzniku už se tě straš...
Ty máš ženskou? A ví o tom ona? Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
23.10.2019, 22:30
 
 
Reakce na puny1: Ty rozumbrado to že pod trenérem občas ...
Tobě to pití a čtení proruských vebů nedělá dobře. Žiješ ve svém světě a realita se ti vzdaluje. Nic z toho, co mi přisuzuješ, jsem tu nepsal, snad až na ten herní styl, ale o tom psalo víc lidí. Najdi si ženskou a na mne se už konečně vys.er, vážně, nereaguj na mne! Nevíš, která kapka bude poslední. Myslím to vážně.
 
 
dronte | Chomutov
23.10.2019, 22:04
 
 
Dnes z mého pohledu normální holomajzna, zejména první třetina. Byl jsem v pondělí v Sokolově a řekl bych, že tam jsme i přes prohru hráli líp. Obrana fakt tragická, jestli nepřijde nějaký impulz osmičku neuhrajeme. Asistent trenéra to viděl takto: "...Myslím si, že jsme to dnes neskutečným způsobem ubojovali..." No, on asi nebyl v Sokolově, Baník bojoval neskutečným způsobem. My jsme dnes asi bojoval taky, no, dejme tomu. Hlavní jsou ty body, jenže co bude příští týden když úroveň hry klesá? Je mi to nějaký divný, už jsme odehráli pár o hodně lepších zápasů.
 
 
dronte | Chomutov
23.10.2019, 20:52
 
 
Reakce na dag: osobně to vidím diametrálně jinak, ale za...
Nejsi sám, mnozí z nás to vidí jinak, ale VR nemůžeme a ani nechceme angažmá kazit. Však až z Hradce kvůli němu někdo odejde, nebo přestane hrát, tak to Gate pochopí. Třeba se to nestane, třeba se VR nad sebou během přestávky zamyslel a bude opět dobrým trenérem. Přeju mu to Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
23.10.2019, 11:39
 
 
Nevíte co je s Radkem Havlem, že je zase na marodce?
 
 
dronte | Chomutov
22.10.2019, 21:40
 
 
Reakce na dag: 😂 😂 😂 😂 &...
Opravdový rodinný, dobře vedený a štědře dotovaný podnik. Cosa nostra(naše věc), zkrátky rodina... Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
22.10.2019, 19:21
 
 
Reakce na Tatanka: To jako vážně Kyhos. A trénoval by Ch...
Kdyby majitelé neřekli, že budeme bojovat o postup, tak by to nikdo neočekával Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
21.10.2019, 10:24
 
 
Reakce na jiribulis: Pro nezasvěcené podotýkám, že Jakub...
Proč tě proboha ten Jindřichův Hradec tak straší, trpíš nějakým stihomamem? Bratři Michálkové byli taky z J.Hradce, to měli mít v Ottawě nebo Pittsburghu z toho obavy? Dobře, K. sem asi dotáhl Straku a Nováka, kteří již měli to nejlepší za sebou, ale Doktor je přece mladík, kterého Štrba zná a asi ví proč ho zkouší. Samotný fakt, že někdo pochází z JH, nebo CB, přece nic neznamená.

Před časem působil u hokeje v J. Hradci jistý ing.Dvořák, ekonom z Uranových dolů poblíž JH, který pro místní oddíl sháněl finance a vím, že dost peněz odteklo právě z dolů. Potom působil i na svazu. Ten už ale za nitky tahat nemůže. Nějaký K, jestli zaním někdo nestojí, je dnes bezvýznamná perzóna. Jak jsem slyšel, jezdí ve starém superbu a doplňuje v automatech na zimácích tkaničky do bot . Nestraš nás, prosím tě, Jindřichovým Hradcem, Českými Budějovicemi, nebo Frýdkem-Pískem.
 
 
dronte | Chomutov
18.10.2019, 17:10
 
 
Reakce na rcts: 22 letý Jakub Doktor se docasne stěhuje ...
Co my s ním tady, ve Vsetíně ho nechtějí a nám bude dobrý? Myslím, že v jeho kvalitě tady hráče máme, ten Gorčík by byl lepší, proč ne jeho. Střídavé starty tady má Nik Hlava.
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2019, 20:35
 
 
Reakce na jovyk: Spíše Nic (Nik). Nick je něco jného....
Třeba "jovyk" je nick, že Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2019, 13:00
 
 
Reakce na hoty: Myslím, že náš mladý tým trápí spíš jedn...
Je to tak, včera nedostatek koncentrace vynikl obzvlášť. Já bych k tomu přidal zbytečně dlouhé držení puku a z toho pramenící problémy. Hráč se často "zbavuje" puku až když je atakován a přitom mohl bez problémů přihrát dřív. Neadresné přihrávky a přihrávky na paty, to už je tady evergreen. Už odehráli podstatně lepší utkání, nevím čím to je, že se vracejí k starým chybám, včerejší soupeř je k tomu nenutil. Ti hráči už ukázali, že mají na víc, zlepší se to.
 
 
dronte | Chomutov
16.10.2019, 13:18
 
 
Reakce na Kryspin: Potvrzuji slova Mága, neboť tuto info...
Moc nerozumím tomu, co se má kapitalizovat, když se v článku tady na webu psalo, že pan Veverka se svých nároků vůči klubu vzdal formou daru. Kapializace znamená, že by někdo(dřívější majitel) mohl se svým nárokem obchodovat podobně, jako se obchodovalo v Americe s kapitalizovanými balíčky hypoték. Cena takových balíčků spekulacemi stoupala daleko nad reálnou hodnotu. Skončilo to krizí.
Takže jak to vlastně je, zřekl se bývalý majitel svých nároků, nebo ne? Jestli ano, tak co se má kapitalizovat, dluh hráčům a jiným subjektům se má zaplatit.
 
 
dronte | Chomutov
15.10.2019, 21:42
 
 
Reakce na novas_vencator: Ta Sparta je fakt banda zoufal...
Fotbal nevím, ale viděl jsem teď poslední třetinu s Litvínovem. Sparta si přihrávala ještě hůř než my, zakládání útoků žádné, přechod do útočné se jim nedařil a hloupě vyhazovali na zakázané uvolnění. Gólman se jim nevyznamenal taky. Hokej o ničem, myslel jsem si, že Sparta bude hrát líp.
 
 
dronte | Chomutov
15.10.2019, 21:31
 
 
Reakce na Mág: Z mého předchozího příspěvku je doufám ja...
Dík
 
 
dronte | Chomutov
15.10.2019, 17:37
 
 
Reakce na Churchill: Správní rada klubu je stále stejná....
Co je to za kulišárnu, Zwettler předseda správní rady a ta je postaru. Neměl by nám k tomu pan Zwettler, nebo Mág, něco říct? Mág tvrdil, že až bude nový předseda správní rady, změní se i správní rada.
 
 
dronte | Chomutov
15.10.2019, 09:58
 
 
Reakce na V8: Proč není pan Soukup sponzorem?...
Musíš se zeptat pana Soukupa. Pan Veverka zřejmě, tak jako jiným, jeho firmě za práci neplatil. K tomu můžeš přičíst nejasnou zprávu o konci pana Soukupa u Pirátů a součet dá výsledek. Netvrdím to, myslím si to.
 
 
dronte | Chomutov
14.10.2019, 19:22
 
 
Reakce na dag: jako že za maruš jsme měli kvalitní obran...
To jsem přece nenapsal, musíš si zvětšit na mobilu písmena Smajlík Roubík říká, že to Růža dělal, já ne. Já jsem napsal, že vzhledem k tomu, jak to s naší obranou vypadá, bych s tou teoríí souhlasil. Růža ale v Chomutově popřel toto Roubíkovo tvrzení. Vadilo mi na něm víc věcí, je to pryč, chvála Soukupovi je pryč.
 
 
dronte | Chomutov
14.10.2019, 16:09
 
 
Reakce na Mory: Špatná propagace. Já to vůbec nevěděl a ...
Budaj to vyhlašoval a na zápas pozýval na zimáku dvakrát na domácích utkáních. Chtěl jsem se ujistit, že jsem slyšel dobře pozvání na příští utkání se švédským celkem teď v neděli v 19:00, hledal jsem to na webu Černých andělů a nic. Až po chvíli jsem si to potvrdil tady odkaz Propagaci by si měl zajišťovat Baník, ten to asi dělá v Mostě, tady jen u hokeje.
Takže teď v neděli 20.10.2019 v 19:00 u nás na zimáku budou holky z Mostu hrát proti švédskému celku.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.