Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
02.11.2019, 20:10
 
 
Reakce na novas_vencator: Nevi nekdo co je Sklenarovi?...
Asi fraktura, zlomené srdce Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
02.11.2019, 20:00
 
 
Tak v Chance lize končí druhý trenér-Vlk v Jihlavě odkaz
 
 
dronte | Chomutov
31.10.2019, 12:09
 
 
Reakce na Mág: Pokud tě zajímají zranění v NHL, doporuču...
Je to dobrý odkaz, dík.
 
 
dronte | Chomutov
31.10.2019, 09:43
 
 
Reakce na obr65: zranění v horní části těla.........
Dík
 
 
dronte | Chomutov
31.10.2019, 08:57
 
 
Honza Rutta včera konečně za Tampu a hned it skoro 19 minut, k tomu jedna asistence. Tak ať mu to vydrží. Koukám po každém kole v NHL na sestavy, nehraje Ondra Kaše, podívám se na jejich stránky proč.
 
 
dronte | Chomutov
31.10.2019, 08:31
 
 
Reakce na icehockeyfan2: S Trefňákem naprostý souhlas. Z...
Trefný se k Chomutovu chová jako hovádko odjakživa. Pamatuju na jeho hecování když Kadaň byla naše farma a hráli jsme spolu. Seděl jsem jednou tak, že jsem ho dobře slyšel, jak hecuje spoluhráče, aby se poprali a to byla Kadaň "naše". To dělá nejen na střídačce, ale určitě i v kabině. Nevím proč. Chtěl bych sdílet Rýglův optimizmus, doufá, že to s Kadaní bylo naposled... Smajlík

Včera jsem si všímal Kůse a Chloubu, Kůs jednoznačně nejhorší z Trhačů, lemra, která navíc hodně kazila. Chlouba hraje opatrně, bez nasazení, ale zase má nějaký přehled. V Kadani to možná stačí, jenže včera bylo dobře vidět proč ho nikde nechtějí. Darby mě potěšil, Foltýn potřeboval po hubě. Posledně v Kadani skočil po přerušení hry ze střídačky, rozjel se, zezadu najel do našeho hráče a jako hrdina rozhazoval rukami před místním kotlem, jestli se té skupince dá tak říct. Darby mu měl naložit ještě víc.
 
 
dronte | Chomutov
30.10.2019, 15:21
 
 
Reakce na Toxxx89: Tak kolik dneska dostaneme od trhačů?...
Počítám tak čtyři kousky a naše licence potom bude prodána do Loun, nebo do Slaného Smajlík Pamatuješ na svůj fake?
 
 
dronte | Chomutov
30.10.2019, 14:02
 
 
Jsem zvědavý jak se naše neproměňování šancí projeví proti Neužilovi, který přišel do Kadaně z Prostějova a chytá dobře. Když k tomu přidám naši děravou a chybující obranu, myslím, že kurz na nás je přestřelený. Na druhou stranu přece jen hrajeme doma a doma jsme úspěšní. Snad to tak zůstane.
 
 
dronte | Chomutov
23.10.2019, 23:28
 
 
Reakce na honzacv1: Reakce ne Dronte: Tobě to pití…… ___...
Honzo, nemel nesmysly. Já nic ukazovat nemusím, nejsem profesionální hokejista. Fórum je od toho, abychom si tady řekli svý postřehy, tlachali, chválili a i kritizovali. U toho se nemusíme navzájem urážet. Přece nemyslíš, že všichni budou mít na všechno stejný názor.
 
 
dronte | Chomutov
23.10.2019, 23:19
 
 
Reakce na puny1: Jeee ty velký vyhruzniku už se tě straš...
Ty máš ženskou? A ví o tom ona? Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
23.10.2019, 22:30
 
 
Reakce na puny1: Ty rozumbrado to že pod trenérem občas ...
Tobě to pití a čtení proruských vebů nedělá dobře. Žiješ ve svém světě a realita se ti vzdaluje. Nic z toho, co mi přisuzuješ, jsem tu nepsal, snad až na ten herní styl, ale o tom psalo víc lidí. Najdi si ženskou a na mne se už konečně vys.er, vážně, nereaguj na mne! Nevíš, která kapka bude poslední. Myslím to vážně.
 
 
dronte | Chomutov
23.10.2019, 22:04
 
 
Dnes z mého pohledu normální holomajzna, zejména první třetina. Byl jsem v pondělí v Sokolově a řekl bych, že tam jsme i přes prohru hráli líp. Obrana fakt tragická, jestli nepřijde nějaký impulz osmičku neuhrajeme. Asistent trenéra to viděl takto: "...Myslím si, že jsme to dnes neskutečným způsobem ubojovali..." No, on asi nebyl v Sokolově, Baník bojoval neskutečným způsobem. My jsme dnes asi bojoval taky, no, dejme tomu. Hlavní jsou ty body, jenže co bude příští týden když úroveň hry klesá? Je mi to nějaký divný, už jsme odehráli pár o hodně lepších zápasů.
 
 
dronte | Chomutov
23.10.2019, 20:52
 
 
Reakce na dag: osobně to vidím diametrálně jinak, ale za...
Nejsi sám, mnozí z nás to vidí jinak, ale VR nemůžeme a ani nechceme angažmá kazit. Však až z Hradce kvůli němu někdo odejde, nebo přestane hrát, tak to Gate pochopí. Třeba se to nestane, třeba se VR nad sebou během přestávky zamyslel a bude opět dobrým trenérem. Přeju mu to Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
23.10.2019, 11:39
 
 
Nevíte co je s Radkem Havlem, že je zase na marodce?
 
 
dronte | Chomutov
22.10.2019, 21:40
 
 
Reakce na dag: 😂 😂 😂 😂 &...
Opravdový rodinný, dobře vedený a štědře dotovaný podnik. Cosa nostra(naše věc), zkrátky rodina... Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
22.10.2019, 19:21
 
 
Reakce na Tatanka: To jako vážně Kyhos. A trénoval by Ch...
Kdyby majitelé neřekli, že budeme bojovat o postup, tak by to nikdo neočekával Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
21.10.2019, 10:24
 
 
Reakce na jiribulis: Pro nezasvěcené podotýkám, že Jakub...
Proč tě proboha ten Jindřichův Hradec tak straší, trpíš nějakým stihomamem? Bratři Michálkové byli taky z J.Hradce, to měli mít v Ottawě nebo Pittsburghu z toho obavy? Dobře, K. sem asi dotáhl Straku a Nováka, kteří již měli to nejlepší za sebou, ale Doktor je přece mladík, kterého Štrba zná a asi ví proč ho zkouší. Samotný fakt, že někdo pochází z JH, nebo CB, přece nic neznamená.

Před časem působil u hokeje v J. Hradci jistý ing.Dvořák, ekonom z Uranových dolů poblíž JH, který pro místní oddíl sháněl finance a vím, že dost peněz odteklo právě z dolů. Potom působil i na svazu. Ten už ale za nitky tahat nemůže. Nějaký K, jestli zaním někdo nestojí, je dnes bezvýznamná perzóna. Jak jsem slyšel, jezdí ve starém superbu a doplňuje v automatech na zimácích tkaničky do bot . Nestraš nás, prosím tě, Jindřichovým Hradcem, Českými Budějovicemi, nebo Frýdkem-Pískem.
 
 
dronte | Chomutov
18.10.2019, 17:10
 
 
Reakce na rcts: 22 letý Jakub Doktor se docasne stěhuje ...
Co my s ním tady, ve Vsetíně ho nechtějí a nám bude dobrý? Myslím, že v jeho kvalitě tady hráče máme, ten Gorčík by byl lepší, proč ne jeho. Střídavé starty tady má Nik Hlava.
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2019, 20:35
 
 
Reakce na jovyk: Spíše Nic (Nik). Nick je něco jného....
Třeba "jovyk" je nick, že Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
17.10.2019, 13:00
 
 
Reakce na hoty: Myslím, že náš mladý tým trápí spíš jedn...
Je to tak, včera nedostatek koncentrace vynikl obzvlášť. Já bych k tomu přidal zbytečně dlouhé držení puku a z toho pramenící problémy. Hráč se často "zbavuje" puku až když je atakován a přitom mohl bez problémů přihrát dřív. Neadresné přihrávky a přihrávky na paty, to už je tady evergreen. Už odehráli podstatně lepší utkání, nevím čím to je, že se vracejí k starým chybám, včerejší soupeř je k tomu nenutil. Ti hráči už ukázali, že mají na víc, zlepší se to.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.