Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
17.05.2019, 16:50
 
 
Reakce na Kreon: Marčus nemá A licenci a podle všeho mít...
Sportovní manažer by mohl být Marek Tomica. Musíš více číst mezi řádky.
 
 
17.05.2019, 09:53
 
 
Reakce na jarda72: Muj nazor je, ze pristi sezonu meli t...
Járo, souhlas. Kreona už nikdo nebere, díky jeho výpadkům, naštěstí vážně. Smajlík
 
 
17.05.2019, 08:59
 
 
Takže Beck, který snad stojí za transferem mladíků směr Prostějov se vrací k junkům. To není vůbec dobrý krok pro Piráty do budoucna. Myslel jsem, že zde toho pána už neuvidím. Trenérem Á týmu bude člověk z Budějovic , Martin Strba. Takže věřím, že se budou chtít junci do Chomutova, vzhledem k dobrým vztahům s tímto trenérem vrátit. A jestliže by byli asistenty Marčus a Koleso, tak souhlasím všema deseti. Hrajícím manažerem bude současný hráč Pirátů Chomutov atd. No, bude to zajímavé, pokud je to pravda. Trenér, který by měl přijít z jihu má velmi dobré vztahy se Spartou Praha, takže to bude asi tóčo
 
 
27.04.2019, 16:03
 
 
Fanoušci, uvědomte si prosím, že Milan Soukup by měl mít funkci podobnou té, co měl Veverka junior. Bude mít výhodu v tom, že zná místní prostředí, místní kraj atd.
 
 
26.04.2019, 22:37
 
 
Všichni, co zde jmenujete všemožné sponzory, zapomínáte na jednoho a to docela solventního. Snad to vyjde. Držme palce
 
 
26.04.2019, 19:55
 
 
Takže asi takhle. Znám Milana Soukupa strašně moc let. Troufnu si říct, že jsme kamarádi. Něco v životě dokázal a přesto je stále zcela normální chlap, který si dovede popovídat s kýmkoliv, aníž by dával najevo případný rozdíl, ať by byl jakýkoliv. Nepamatuji se, že by se někdy nad někým povyšoval. Je super, že zná hokejové prostředí, zná zdejší podnikatele, je v kontaktu s politiky. Milan je místní a " očůrat " ho, je takřka nemožné, neboť se dovede obklopit lidmi, kteří ho ctí a ví, co a jak. Takže za mne Milane díky a věřím, že jsme na startu nové epochy. Moc si to přeji.
 
 
23.04.2019, 13:58
 
 
Je mi moc lito, jak hokej v Chomutove dopadl. Když měl pan Veverka penize, nalepila se na něj spousta vychc-anych lidi.
Ve vedeni hokeje byli mnohdy taci, u kterých byl úspěch Á tymu až na druhé koleji.
Co si myslet o tom, když chlap sháni kvalitni hokejky pro svého syna a když se ozve na inzerát, jede do nedalekeho města, kde je garáž hokejovým materiálem narvaná k prasknuti. Do prd-ele, to přeci neni normálni. Vždyť o té populárni garáži vi spousta lidi a jméno prodavajiciho je také známo.
Fanoušci se za trenéra, ale i majitele mnohdy postavili. Dokonce když bylo nejhůř, vytáhli jsme *choreo* na jejich podporu, i když po nás šla půlka republiky.
Všechno marné. Takže i já bych chtěl panu Růžičkovi, pánum Veverkům a panu Šaškovi poděkovat. Začneme od nuly začněme s novými lidmi
A mimochodem, víte o tom, že podobné potíže, co potkaly Piráty před rozhodujícími boji, měl před lety i Slavie ? A víte o tom, kdo to tehdy zavinil ?
Zbytek, včetně fotografií na facebooku Josef Šebek
 
 
17.04.2019, 12:22
 
 
Reakce na nazor: Myslíš že by Ryplovo a Kordulíkovo pení...
Jasně že ne. Jasně že by bylo třeba dalších sponzorů. Nicméně bych rád viděl mezi těmi, co povedou v budoucnu náš hokej tyhle 2.
 
 
17.04.2019, 11:46
 
 
Já jsem moc rád, že jsem zažil do této chvíle to, co jsem s hokejem zažil. Ne vždy to byla procházka Růžovou zahradou. Nicméně takové derby s Ústím, vyhecované zápasy s Litvínovem, vítězství na Spartě, výjezdy do Jihlavy nebo Vítkovic. To mi nikdo nikdy nevezme. Když se stal majitelem klubu p. Veverka, tak okamžitě se na něj jak pijavice přisáli někteří vlezprd-elkové. Bohužel Veverka starší neměl až tak přehled, co se mu v klubu děje. A ti vych-caní toho naplno využili. Bohužel. I tihle lidé napomohli k tomu, že jsme padli. Nicméně i my diváci jsme se mnohdy nechovali tak, jak by jsme se chovat měli. V klubu Pirátů musí být mezi realizačním týmem pořádná čístka. Rozloučil bych se s asistentem Šťastným a masérem Šaškem. Možná bych poděkoval i Vláďovi. O hokej zde v CV se zajímají podnikatelé, kteří něco dokázali, něco umí a k Chomutovu mají vztah. Takže by bylo vhodné, aby i pan Veverka při vší úctě a pokud se najde zájemce, vše okolo Á týmu prodal. Údajně by si ponechal mládež. Mládež zde má docela slušnou úroveň a tak snad by nedošlo ke zvratu. Radka Dudu bych moc rád viděl zde u Pirátů v nějaké funkci. Přes různá extempore ten kluk zanechal i kladný dojem. Tahal z bryndy Litvínov, Vary, Plzeň, ale i nás. Nepamatuji zápasy, které by odchodil. Mnohdy se mi odpovědi Mága nepozdávali, nicméně komunikoval a komunikoval v rámci možností. Libore díky. Budu stále fandit Pirátům, i když bych se nejraději vrátil ke KHL. Začneme od nuly a já věřím, že se vrátíme. Vím, že tyto stránky čtou podnikatelé, jako je Karel Rypl, Kordulík a další. Kluci, pomozte prosím.
 
 
14.04.2019, 09:47
 
 
Vcera vecer opustil ve 22 hodin nasi republiku a potapejici se piratskou barku pan majitel. V 02.15 hod pristal na letisti v Hurghade. Fotky jsem dostal v 02.30. Hezkou dovolenou sefe. My to jeste zkusime zachranit Smajlík
 
 
07.04.2019, 18:04
 
 
Ja moc na rozhodci nenadavam ale ty fauly a narky Plekance jsou nechutny.
 
 
07.04.2019, 17:01
 
 
Reakce na novas_vencator: Co se stalo?...
Klasika jak v te (_:_) za zatackou
 
 
07.04.2019, 16:51
 
 
Tak tady jsou mezi fanousky vetsi idi.oti nez jinde. To je co rict. Jinak naskok luxusni a takovy hazard. Pri hre 5 na 5 jsme lepsi. Fauly vcetne toho vyhozeni jasny. Tak snad zvysime.
 
 
05.04.2019, 19:33
 
 
Tak si říkám, zda má cenu ten autobus do Kladna, v neděli vůbec startovat Smajlík
 
 
03.04.2019, 12:16
 
 
Pokud máte někdo kontakt na Pavriche, ať mi prosím zavolá. Díky
 
 
02.04.2019, 20:30
 
 
Takže se přiznám. Po druhé třetině jsme šel domů. Obdivuji Marťase, který vydržel neúnavně burcovat až do konce. Nevím, zda dáme aspoň jeden autobus v neděli do Kladna. Spíše jsem pesimista. Prohrát se může, ale jak ? Snad se to zlepší.
 
 
02.04.2019, 10:44
 
 
Reakce na Langosh: Tak mezi nami Vervaky je spousta dobr...
Jasně. Mám mezi vašimi fanoušky i kamarády. Ale podívej se, na kaktukáře Vajse z Meziboří, který píše pod nickem Jonathane. Vždyť to je sprosté prase, které výplody svého chorého mozku přeposílá kde se dá, tudíž těm slušným fanouškům dělá ostudu. Stačí si přečíst diskuzní forum na sport.cz u článku o nedělních barážových bojích. Redakce mu vymazala přes 10 velmi vulgárních příspěvků. Fanoušci z jiných klubů nechápali a také mu to dávali najevo. Stačí si ty jejich příspěvky najít, protože vulgarity které k všeobecné radosti diskutérů Vervy používal vůči mně na ropáckých stránkách, tam vymazali. S takovými lidmi se nedohodneš. Já bych také rád věděl, jak dopadlo vyšetřování případu pana Ptáčka, kdy byl údajně napaden ochrankou a nic. Ale o tom, jak dopadlo vyšetřování případu, kdy kolatyr napadl rotu strážníků MP tam jsem se dozvěděl na ropácké diskuzi dřív, než od soudu. Bohužel.
Jinak bych chtěl vidět, co se přesně stalo při našem barážovém utkání v Českých Budějovicích. Pokud podal tatínek, který tam byl mimojiné se 14 ti letým synem, trestní oznámení a to za napadení svého syna, fanouška Pirátů, tak se asi opravdu něco stalo. A že by zrovna fanoušci Motoru měli naše fandy častovat pokřikem cik-áni, cik-áni, tak to je divné. Sídliště Máj je horší než Ervěnice a Chánov dohromady.
 
 
01.04.2019, 15:20
 
 
HOKEJ Chtěl bych, aby v EL pro sezonu 2019/2020 byl tým Pirátů a Motor ČB. Jinak věřím, že ten nedělní autobus do té namyšlené (_:_) plné " jiných " lidí, naplníme.
 
 
30.03.2019, 19:38
 
 
Reakce na Albert57: Josef ty nevíš kdo to je Jonathan ta...
Už vím dlouho, co je to za tro-tla. Kamarád od " čmoudů mi to sdělil hned, co se rozepsal. Nicméně se snažím na něj nějak nereagovat. To že ho nechtějí umravnit lidé kteří patří na fórum ropáků ke " skalním ", je smutné, ale to svědčí o jejich inteligenci. Jinak k tomu výjezdu za týden. Jedeme do jámy lvové. Bylo by dobré, abychom naplnili bus. To znamená 53 fanoušků. Navíc je nutné si vzít pláštěnky, protože oni si libují v polévání hostujících fanoušků pivem.
 
 
30.03.2019, 07:47
 
 
Proboha, to jsme tady na našem, opakuji, na našem fóru na tom tak špatně, že si zde necháme nadávat ? To nejste nikdo schopen zareagovat ? Mne vyhodili od ropáků za nic. Ani jedno sprosté slovo nic. Jen se jim nelíbilo, že někdo z Chomutova si dovolil psát to, co tam po mně psali místní. Měl jsem poslechnout ty, kteří mi říkali nepiš tam. Mají svůj svět. Strašně se baví tím, když mi tam nějaký méně inteligentní jedinec, jako jako třeba Jonathan nadával a o hokeji ten floutek nikdy nic nenapsal. Ale v očích některých svých " kolegů ", je obrovský borec který to Šebkovi nandal. A u nás ? Najednou se objeví nějaký nick který to do nás cpe pod plným. Ale vlastně my jsme demokratické fórum. Baráž bude těžká. Zítra se v ČB ukáže, jak na tom jsme . Pokud zvítězíme, jen dobře. Ale ta bojovnost tam stále musí zůstat.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.