Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
07.04.2019, 17:01
 
 
Reakce na novas_vencator: Co se stalo?...
Klasika jak v te (_:_) za zatackou
 
 
07.04.2019, 16:51
 
 
Tak tady jsou mezi fanousky vetsi idi.oti nez jinde. To je co rict. Jinak naskok luxusni a takovy hazard. Pri hre 5 na 5 jsme lepsi. Fauly vcetne toho vyhozeni jasny. Tak snad zvysime.
 
 
05.04.2019, 19:33
 
 
Tak si říkám, zda má cenu ten autobus do Kladna, v neděli vůbec startovat Smajlík
 
 
03.04.2019, 12:16
 
 
Pokud máte někdo kontakt na Pavriche, ať mi prosím zavolá. Díky
 
 
02.04.2019, 20:30
 
 
Takže se přiznám. Po druhé třetině jsme šel domů. Obdivuji Marťase, který vydržel neúnavně burcovat až do konce. Nevím, zda dáme aspoň jeden autobus v neděli do Kladna. Spíše jsem pesimista. Prohrát se může, ale jak ? Snad se to zlepší.
 
 
02.04.2019, 10:44
 
 
Reakce na Langosh: Tak mezi nami Vervaky je spousta dobr...
Jasně. Mám mezi vašimi fanoušky i kamarády. Ale podívej se, na kaktukáře Vajse z Meziboří, který píše pod nickem Jonathane. Vždyť to je sprosté prase, které výplody svého chorého mozku přeposílá kde se dá, tudíž těm slušným fanouškům dělá ostudu. Stačí si přečíst diskuzní forum na sport.cz u článku o nedělních barážových bojích. Redakce mu vymazala přes 10 velmi vulgárních příspěvků. Fanoušci z jiných klubů nechápali a také mu to dávali najevo. Stačí si ty jejich příspěvky najít, protože vulgarity které k všeobecné radosti diskutérů Vervy používal vůči mně na ropáckých stránkách, tam vymazali. S takovými lidmi se nedohodneš. Já bych také rád věděl, jak dopadlo vyšetřování případu pana Ptáčka, kdy byl údajně napaden ochrankou a nic. Ale o tom, jak dopadlo vyšetřování případu, kdy kolatyr napadl rotu strážníků MP tam jsem se dozvěděl na ropácké diskuzi dřív, než od soudu. Bohužel.
Jinak bych chtěl vidět, co se přesně stalo při našem barážovém utkání v Českých Budějovicích. Pokud podal tatínek, který tam byl mimojiné se 14 ti letým synem, trestní oznámení a to za napadení svého syna, fanouška Pirátů, tak se asi opravdu něco stalo. A že by zrovna fanoušci Motoru měli naše fandy častovat pokřikem cik-áni, cik-áni, tak to je divné. Sídliště Máj je horší než Ervěnice a Chánov dohromady.
 
 
01.04.2019, 15:20
 
 
HOKEJ Chtěl bych, aby v EL pro sezonu 2019/2020 byl tým Pirátů a Motor ČB. Jinak věřím, že ten nedělní autobus do té namyšlené (_:_) plné " jiných " lidí, naplníme.
 
 
30.03.2019, 19:38
 
 
Reakce na Albert57: Josef ty nevíš kdo to je Jonathan ta...
Už vím dlouho, co je to za tro-tla. Kamarád od " čmoudů mi to sdělil hned, co se rozepsal. Nicméně se snažím na něj nějak nereagovat. To že ho nechtějí umravnit lidé kteří patří na fórum ropáků ke " skalním ", je smutné, ale to svědčí o jejich inteligenci. Jinak k tomu výjezdu za týden. Jedeme do jámy lvové. Bylo by dobré, abychom naplnili bus. To znamená 53 fanoušků. Navíc je nutné si vzít pláštěnky, protože oni si libují v polévání hostujících fanoušků pivem.
 
 
30.03.2019, 07:47
 
 
Proboha, to jsme tady na našem, opakuji, na našem fóru na tom tak špatně, že si zde necháme nadávat ? To nejste nikdo schopen zareagovat ? Mne vyhodili od ropáků za nic. Ani jedno sprosté slovo nic. Jen se jim nelíbilo, že někdo z Chomutova si dovolil psát to, co tam po mně psali místní. Měl jsem poslechnout ty, kteří mi říkali nepiš tam. Mají svůj svět. Strašně se baví tím, když mi tam nějaký méně inteligentní jedinec, jako jako třeba Jonathan nadával a o hokeji ten floutek nikdy nic nenapsal. Ale v očích některých svých " kolegů ", je obrovský borec který to Šebkovi nandal. A u nás ? Najednou se objeví nějaký nick který to do nás cpe pod plným. Ale vlastně my jsme demokratické fórum. Baráž bude těžká. Zítra se v ČB ukáže, jak na tom jsme . Pokud zvítězíme, jen dobře. Ale ta bojovnost tam stále musí zůstat.
 
 
29.03.2019, 21:05
 
 
Takže asi takhle. Bylo to ubojované. Naši padali do střel. Radek Duda, Sklenář, Gutt, Růža a tak bych mohl pokračovat, odvedli, obrovský kus práce. Takhle se hraje o záchranu. Bude to velmi těžké. Atmosféra dost dobrá. Hokej taky. " Nováčci " v kotli se přizpůsobili, takže i v tomto spokojenost. Doma nesmíme ztratit ani bod. Marťas odvedl obrovský kus práce za který patří dík. Musíme to umlátit, aby takovým blb-ům, jako je Jonathane sklaplo. Jágr hrál dobře a zcela zastínil Plekance. A náš brankář ? Nákup který se povede jednou za 10 let Smajlík p.s. Proti Kladnu to bude mít každý tým velmi těžké, protože rozhodčí asi opravdu chtějí ten tým v EL.
 
 
29.03.2019, 07:36
 
 
Radio Impuls 7:35 hod - "" favorit hokejové baráže Kladno nastoupí dnes v Chomutově. "". Tak doufám, že to Kladnu, ale i Unihocovi odvedle znechutíme
 
 
28.03.2019, 20:11
 
 
Reakce na Pšouk: Pepo, co nějaké choreo???...
Něco už máme. Bude to nápis na 3 rolích. Motivační a stručnej.
 
 
28.03.2019, 17:56
 
 
Smajlík Zítra nás čeká první zápas baráže. MUSÍME to Kladno dát. Tým máme dobrý. Když jsme včera viděl juniory, tak třeba Gutt, Koláček, Svoboda jsou hráči, kteří nebudou mít problém se do Áčka dostat. O to větší motivace EL zachránit. Když si vzpomenu, jak byla před lety výluka NHL a na chování Jágra, bojím se, aby rozhodčí nepodlehli. Zajisté Plekanec, Vampola a Jágr patří mezi TOP hráče. Ale my se semknem a musíme zvítězit. Bohužel na stadionu bude spousta těch, co nebudou fandit, ale s otevřenými ústy budou sledovat zejména Jágra s Plekancem. Budou rozlezlí po celém stadionu a půjdou i k nám do kotle. Tam je snad zpracujeme k tomu, že my fandíme Pirátům a tudíž by i oni měli. Bude to těžké. Velmi těžké ale snad to dáme.
 
 
25.03.2019, 13:15
 
 
Tlaky na to, aby se do EL dostalo Kladno jsou a budou. Tyto tlaky budou ze všech stran. Bohužel to, že budeme bojovat o setrvání jsme si zavinili sami. Chtěl bych, aby v příštím ročníku byla z barážových bojů 2 mužstva. Chomutov a České Budějovice. Zda nám to hráči splní, uvidíme během několika týdnů. Z tradice se při vší úctě ke Kladnu a k Pardubicím žít nedá. Dojeli jsme na katastrofální začátek sezony. Co se týká kotle. Bojím se, že se kotel, protože je tam asi nejlevnější vstup, zaplní lidmi, kteří přijdou jen na Jágra a budou schopni při jakékoliv jeho povedené akci, nedejbože brance, řvát a skákat nadšením. Co s nimi ? Nechci takové lidi v tomto sektoru. Kladno má nejhorší hokejové fanoušky. Pokaždé jsem tam otud odjížděl zlitý pivem. Stadion na spadnutí. Ne, ať si počkaj. No, nečeká nás žádná procházka Růžovou zahradou.
 
 
20.03.2019, 10:35
 
 
Reakce na fanda24: V Chomutově kvalita a peníze na EL ne...
Myslím si, že kvalita zde až na malinké vyjímky je. Peníze by mohli být připraveny a čeká se na to, jak vše ohledně baráže dopadne.
 
 
18.03.2019, 07:13
 
 
"""Nevím o čem se tady diskutuje, jak to dopadne bylo snad jasný.Nechtěl bych být v kůži našich hokejek a jít do zápasu před domácí i když pár fanoušků s tím že dopředu vím že musím prohrát to je fakt dost hnus velebnosti .No dlužili jsme jim to ale o tom žádná, ale to svědomí, je mi z toho na
Jestli někdo píše že je fotbal prohnilý, tak co je potom tohle
Nedovedu si představit vzít na takovou šaškárnu dítě a vysvětlovat mu že jsme prohrát museli že oni nás loni taky nechaly vyhrát aby jsme se zachránily
Děkuji vedení a hráčům Vervy Litvínov za "" krásnou "" sezónu :-( "".
----------------------
Věděl jsem, že i mezi fanoušky Vervy jsou zcela normální lidé. Tenhle kluk by zasloužil metál za odvahu, protože se postavil stádu vedenému statečným Pttakulinem a poskoky jako Jonathane apod.
 
 
17.03.2019, 17:57
 
 
Dnes byly srovnany dluhy mezi Vervou a Energii Karlovy Vary. .Je škoda že oba týmy nebyly za komedii v lonske barazi vyrazeny za znevazeni sportovni etiky z EL. O to vetsi motivace pro Piraty CV EL zachranit a vratit to zejmena sousedum i s uroky. Bohuzel jsme si tento zaver pos..rali sami.
 
 
15.03.2019, 18:09
 
 
Proboha. Duda tam dal za prvni tretinu 4 prihravky pred branu. Prihravky jak na zlatem podnose. Bohuzel tam nikdo z nasich ani jednou nebyl. Kdyby se Radek na to dnes vys...ral tak ho snad i pochopim
 
 
12.03.2019, 20:10
 
 
Tak se vracime z Varu a nyslim si, ze dnes jsme s nejvetsi pravdepodobnosti rozhodli o barazi Smajlík 16 ti lety kluk vychytal nase elitni strelce. Smutny navrat
 
 
12.03.2019, 15:17
 
 
Reakce na kirchna01: Pepo jedu s dětmi....
Máš místo ať nemusím jet sám ? Tvoje děti, moje děti Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
HC Slavia Praha