Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
ítý | Chomutov
24.02.2021, 22:50
 
 
Reakce na tpd: Zapomeň na nějakej “odkup”.. pane kolego....
Jak jsem nakoupil, tak prodavam Smajlík spis se pocita o prijeti do druhe ligy.
 
 
24.02.2021, 17:56
 
 
Reakce na Mág: Někdo sundal nože, někdo nazul chrániče n...
To mě právě překvapilo profi brusle nejsou žádná levná věc zvláště pro amatéry. ;-)
 
 
24.02.2021, 17:53
 
 
Za rok při tomto koronaprůseru budou možná licence i skoro zadarmo.(možná už i letos) ;-)
 
 
 
Reakce na krokuss: To chodili kluci v bruslích po betónu...
Někdo sundal nože, někdo nazul chrániče nožů a na fotku je sundal a někdo obalil nože páskou na hokejku. Smajlík
 
 
24.02.2021, 15:34
 
 
Reakce na tpd: Zapomeň na nějakej “odkup”.. pane kolego....
ale no táák dej nám optimistům nějakou tu šanci na "zázrak" Smajlík
 
 
V8
24.02.2021, 11:59
 
 
Reakce na ítý: Majitel Areny, coz je mesto. Pirati jsou ...
Jsem mile překvapen, ochotou druholigových klubů. Smajlík
 
 
tpd
24.02.2021, 08:41
 
 
Reakce na ítý: Majitel Areny, coz je mesto. Pirati jsou ...
Zapomeň na nějakej “odkup”.. pane kolego.. Smajlík
 
 
ítý | Chomutov
23.02.2021, 21:58
 
 
Reakce na V8: A rozhodoval by o tom klub? Nebo majitel a...
Majitel Areny, coz je mesto. Pirati jsou hlavnim nájemcem haly. Myslim, ze tady v tom pripade by klub utrel asi lusku. Co se mi doneslo, ta ma byt udajne Verva hrat v Usti. Co se tyce jednani s Kadani tak zkrachovalo, spis to vypada na druhou ligu. Kdyz to neodsouhlasi kluby, tek je tu verze odkupu licence od Znojma, ktery se vraci do EBEL.
 
 
23.02.2021, 18:09
 
 
To chodili kluci v bruslích po betónu když letos není led?!? :-)
 
 
23.02.2021, 15:01
 
 
Děkuji za plakát nebudu mít bílý flek na zdi Smajlík
 
 
22.02.2021, 14:03
 
 
Reakce na V8: A rozhodoval by o tom klub? Nebo majitel a...
Libor Kult
Už to tu zaznělo, ale ještě si dovolím to upřesnit. Piráti mají s Kulturou uzavřené smlouvy na ceny ledu s minimálním odběrem, který klub musí vzít. Většinou je ale těch hodin víc než stanovené minimum. Týká se to nově všech týmů včetně áčka, zároveň mají Piráti právo první volby pro jednotlivé hodiny. Pokud se i přesto Kultura domluví s jiným klubem, který tu bude nějakou formou působit v hodinách nezabraných Piráty, nemají Piráti páky, jak tomu zabránit nebo z toho profitovat.
Nota bene si teď na první dobrou nedovedu představit, jak by to fungovalo ohledně reklam nebo dokonce šaten, jejichž pronájem mají Piráti rovněž smluvně podchycen pro vlastní potřeby. V tu chvíli si dvě extraligové šatny nedovedu představit.
 
 
V8
22.02.2021, 11:08
 
 
Reakce na kolatyr: Ahoj všem. Prožíváme velmi těžké obd...
A rozhodoval by o tom klub? Nebo majitel arény?
 
 
22.02.2021, 07:51
 
 
Ahoj všem.
Prožíváme velmi těžké období. Přesto je třeba myslet i na hokej. Sleduji pozorně kroky vedení hokeje zde v Chomutově a je vidět, že se snaží. Spolupráce s Vary, Sokolovem, Chemniztem atd je rozumný krok. Bohužel všichni jsme přibržděni současnou situací ve světě. Jsem optimista a věřím, že to dáme. Mladé hokejky trénují kde to jde. Zamrzlé rybníky, zasněžená parkoviště. Díky rodičům, díky klukům a poděkování trenérům. Ale já děkuji i za umazávání šílených dluhů z minulosti. Klub potřebuje každou korunu. A jsme u toho, co opět někdo otevřel. Tým Verva Litvínov na ZS v Chomutově. Není to tak dávno, co se naší aréně fanoušci sousedů smáli. Neútulné hnusné betonové monstrum. Ale myslím si, že ani jeden fanda Pirátů za to monstrum nemohl. Nicméně nám za gymplem vyrostla moderní hokejová hala, splňující přísná kriteria. A my jsme si pomalu zvykli. Představa, že tam teď budou " oni ", je děsivá. Představa, že fanoušci Vervy budou řvát na soupeře z míst, kde stává Kobrety, Alkec, dag a další TÁHNĚTE DOMU, TÁHNĚTE DOMU, nebo VERVA, VERVA je nepřijatelná. Jasně, že rivalita musí být. Jsem si vědom, že ropáci mají fanoušky i v našem okrese. Nicméně si myslím, že to Ústí n/L by jim vzhledem k tradici a výkonům vyhovovalo lépe. je mi jasné, že peníze od sousedů by byly nezanedbatelnou finanční injekcí pro náš, v současné době chudý a na nohy se stavící klub. Každopádně si pokládám otázku. Stojí to za tu cenu ?
 
 
20.02.2021, 18:51
 
 
Tudíš ani teorie pana Milana Soukupa nevychází. :-(
 
 
20.02.2021, 18:46
 
 
Vzhledem k tomu že žádný větší sponzor nehrozí - nemá zájem odkup od pana Klími nebude. :-(
 
 
20.02.2021, 12:11
 
 
Reakce na Heini: Ono by Klímovi prostě jen stačilo, aby ...
no nevím na ledě jsou hráči a to co všichni předváděj je naprostá hrůza anebo spíš hrajou na co mají a to na takovou soutěž jako chance liga nestačí
 
 
20.02.2021, 09:00
 
 
Ono by Klímovi prostě jen stačilo, aby si připustil, že problém začíná u něj. Stačí si poslechnout pár lidí, kteří se kolem Kadaně točí. Chování Klímy je hodně podobné Růžičkovo. Jen s tím rozdílem, že Klíma se ještě rád napije...
 
 
19.02.2021, 20:39
 
 
Reakce na Pšouk: Tak s tím, že Kadaň se bude plácat dole...
no počítalo KLíma přece prohlašoval že se musí zbavit těch co se naučili prohrávat a ejhle je to tu zas a možná ještě horší .Při pohledu na soupisku je smutné že spousta hráčů nedávno hrála u nás takže se ukazuje jejich kvalita na doplnění dobrý a táhnout tým ani náhodou.No právý čas licenci koupit ,ale bez hráčů
 
 
19.02.2021, 15:50
 
 
Reakce na Pšouk: Tak s tím, že Kadaň se bude plácat dole...
Vztah ke klubu by měl mít hlavně majitel aby nedopustil takovou zvěřinu určitě to není odchovanci třeba takové Benátky nemají téměř nikdy žádné odchovance a hrají od postupu bez ostudy a daleko lépe než Kadaň.
 
 
19.02.2021, 12:20
 
 
Reakce na neznalec: https://www.hokej.cz/kadan-rusi-prip...
Tak s tím, že Kadaň se bude plácat dole se asi tak nějak počítalo, ale až takhle jsem to nečekal. Přitom mají relativně dobrého trenéra Rosola, kádr sice nic moc, ale že by museli dostávat desítky ta zase asi ne. Tam bude něco špatně.... Hodně cizinců a hráčů bez vztahu ke klubu? Už abychom sehnali love a tu soutěž od nich koupili.... (mé a nejen mé zbožné přání) Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.