Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VADO" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
23.07.2020, 08:35
 
 
Reakce na kirchna01: Koukám, že fanshop už neexistuje....
Chceš taky větrovku? Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
22.07.2020, 10:46
 
 
Reakce na kobrety: Na to zapomeň kdo by si otevřel stáne...
Na co stánek, tam stačí, že to budeš mít na zádech sud a k tomu dvě ikea tašky a na krku budeš mít takovou tu dřevěnou desku, kde budeš mít v termosce ty ohřáté klobásy a těch 20 porcí zvládneš Smajlík
 
 
22.07.2020, 10:41
 
 
Reakce na mmyšák: kdo mluvil o vstupným? Já se bavím o k...
To je to vstupný ne? Ochrance a personálu na stadionu - vidím to na tréninkovou halu - donese každý divák i porci pro ně, protože jejich plat bude v těch párcích a pivu Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
22.07.2020, 09:13
 
 
Reakce na dag: ještě že jsem věrný fanoušek vrchlabí a t...
tak já taky fandím Řezeňským ledním medvědům, ale hokej v Chomutově je moje dětství a proč se od něj odvracet, i když ve městě už 20 let (no ty woe) nežiju Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
22.07.2020, 09:02
 
 
Reakce na Adjuk: Jirko uz mas tu vetrovku? :))...
tak po pětiletých slibech uz jsem to vyřešil nákupem nové větrovky, je vidět, že pirátská reklama mi nesedí Smajlík a jak se zdá, ani i mi není přána Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
22.07.2020, 08:50
 
 
Reakce na mmyšák: myslel jsem to tak, že pokud se začne ...
Tak myslím si, že Piráti skončí na 100% už jenom kvůli té negativní reklamě za poslední dva roky. A celá investovaná práce Dindise půjde do kýblu.
 
 
22.07.2020, 08:49
 
 
Reakce na tpd: Pane kolego.. je potřeba to sledovat celé...
Tak ona je otázka i, zda právě práva na ty hráče vlastní a.s. nebo z.s., pokud druhá společnost, tak za tou první jdou jenom dluhy a za to druhou i nějaký zisk.
 
 
22.07.2020, 08:47
 
 
Jinak mně se ten rozhovor s Krejčím naprosto líbí, bohužel v Čechách se nenosí za prvé dlouhodobá vize a s tím spojená koncepce a za druhé v podstatě profesionální přístup. Moc jsem nechápal přístup sedmičky k letošní sezóně, ale nemám veškeré informace, co měli za plán. Mohl být dobrý, třeba s postupem by měli nasmlouvány další sponzory a šlo by to s dluhama lépe, ale zase sicelou dobu ríkám a s kým by to odehráli?
Obecně nechápu moc Adama a patrioty, jejich naivní postup při přebírání dluhu a hlavně i s tím, že se nikdo nestaral o chod klubu, když vyplývá to, že Adam na to neměl čas. Jako to je pro mne naprosto nepochopitelný. Ale co, Piráti jdou do háje. Třeba se vrátí valcíři, ale důvěryhodnost se bude zpátky získávat minimálně desetiletí.
Po tomto co jsem si přečetl, by doopravdy bylo dobré. Je mi líto Ivana Humla, ale třeba zůstane a naučí se vše dělat od kraje a od píky Smajlík
 
 
22.07.2020, 08:41
 
 
Reakce na Winngy: Podle článku je to asi jasné, že bude ...
Tak z logiky věci si myslím, že ne Smajlík Ale třeba tu bude možnost nějak pronajímat halu pro zahraniční zájemce, třeba pro týmy z KHL - pokud teda bude možnost?
 
 
22.07.2020, 07:30
 
 
Reakce na kirchna01: Nechci se smát lidem co přispěli na...
Tak pořád je tam informace, že to půjde na mládež. Prostě bude kraj. Musím z osobní zkušenosti říci, že v Německu (Regensburg/Landshut), ten pád na tlamu tomu pomohl. Vždy je důležité to brát nějakým způsobem pozitivně.
 
 
21.07.2020, 09:18
 
 
Reakce na kirchna01: Jako že se udělá kotel na druhé str...
Přesně vytvoříme každému hostujícímu týmu domácí prostředí Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
21.07.2020, 09:17
 
 
Reakce na Blue-mauler: No už jen to, že p. Badinka v roz...
Hele mně to amatérský nepřipadá Smajlík prostě teď už to nemá ve vlastních rukou a zkusí, ať si to tam ti hráči vyříkají mezi sebou a třeba se zatlačí. Jinými slovy, my z tohodle bordelu více udělat nemůžeme a pokud to nevyjde, tak si nad tím myjeme ruce.
 
 
21.07.2020, 08:57
 
 
Reakce na kirchna01: Už ani nevím co si myslet o tomto C...
Alespoň budeš mít dostatek možností na to, si zafandit proti Vervě, po jejich odchodu by to chtělo vyčistit a nechat vysvětit Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
21.07.2020, 08:56
 
 
Tak nebuďme naivní, nejhorší je, že Chomutov jako město je opět v černé rubrice. Chápu argumenty pana Badinky, zároveň po těch posledních třech letech však chápu totální naštvanost druhé strany. Jako pokud se Zbořil ukáže jako dobrý mediátor, je to vlastně dobrá možnost pro hráčskou asociaci, aby MEMENTO CHOMUTOV se už nikdy neopakovalo a aby asociace prostě zasáhla dříve, když se toto nějakému klubu stane. Podle mého je svaz také velkým viníkem. Prostě žádné splátkové kalendáře jako řešení, ale stanovit datum, do kdy se má uhradit dlužná částka. Dále si myslím, že ta kauce třeba 15 Miliónů pro extraligu a 5 Milionů pro Chance ligu je dobrá pojistka. Ty peníze by tam byly prostě nastálo, pokud by dotyčný klub nespadnul nebo nepostoupil v případě Chance ligy. Tyto peníze by se po výpadku výplaty použili pro hráče tak, že klub by musel do určitého data mít opět plnou kauci na kontě. Kdo to nedostane na tu sumu, dostal by zbytek peněz zpět, ale nedostal by licenci na tu či onu soutěž.

Nejvíce mne na té kauze štve, že se tu mluvilo o novém restartu a pak se člověk dozví, že Patrioti ani neurčili osobu, která by se tomu na 100% věnovala. Já sám si říkám, co je to taky kua za podnikatelské prostředí, když firmy co vydělávají takové peníze se vlastně chovají neuvěřitelně naivně.
 
 
20.07.2020, 09:56
 
 
Reakce na ítý: Myslím že i když podepíšou těch 30%, tak ...
Tak hlavně když už slyšeli tolik slibů, tak se nedivím, že už se nevěří ani dobrý den.
 
 
03.07.2020, 15:36
 
 
Reakce na ítý: Hele, je to tajemný, že i někteří z veden...
Beru to tak, že Chomutov je slepičárna Smajlík takže možná čím méně lidí o tom ví, tím lépe.
 
 
11.06.2020, 22:14
 
 
hele je o tom napsáno hodně, přečti si třeba toto: odkaz
 
 
10.06.2020, 22:00
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Těm Pardubkám můžeme v dobrém zá...
No ta smlouva s Dědkem je pěknej hnus aneb jak si udělat z města dojnou krávu, fakt prasárna par excellance.
 
 
22.05.2020, 18:25
 
 
na druhou stranu pokud bude 1. ligu hrát 19 týmů, tak je lepší to rovnou zaokrouhlit na 20.
 
 
20.05.2020, 19:56
 
 
Reakce na bera: Jo jasně,třeba se vrátí,třeba až tu bude...
Jsou to jeho peníze a prostě si řekl, že ty peníze bude topit jinde, kde to má dle něho cenu. A patriotismus? Hezká věc ale dobrá pro idealisty.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.