Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-7-24" |  vypnout filtr
 
<1234>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dag
24.07.2020, 13:43
 
 
Reakce na Rafan: Kurwa, to se chce člověku brečet. Ondro...
jojo, co je proti tomu prales / ultramegaprales, 30% nebo nic...... tohle je tragédie. když zbytečně odejde mladý člověk....


odpočívej v pokoji 🙁
 
 
24.07.2020, 13:42
 
 
Upřímnou soustrast rodině a všem kamarádům a známým Smajlík 20 let to je hrozný peklo
 
 
24.07.2020, 13:40
 
 
Kurwa, to se chce člověku brečet. Ondro, odpočívej v pokoji, chlape
 
 
24.07.2020, 13:27
 
 
Smajlík Smajlík Smajlík to bylo fakt rychlý Smajlík
 
 
24.07.2020, 13:27
 
 
Chudák Ondra Smajlík
 
 
24.07.2020, 13:20
 
 
R.I.P. O.B
 
 
tpd
24.07.2020, 12:28
 
 
Reakce na Mág: Petře, teď se to jednoznačně jako chyba j...
Děkuji že se shodneme alespoň v něčem.. Smajlík
 
 
dag
24.07.2020, 12:07
 
 
Reakce na Mág: Dovolím si malou vsuvku. Platit právníka ...
libore nemáš tam prosím i konec toho článku? ten mě celkem zajímal Smajlík
 
 
 
Reakce na tpd: Libore nechtěl jsem to už komentovat.. al...
Petře, teď se to jednoznačně jako chyba jeví. Jen se tím potvrdilo, že cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. Popis to byl, tak to vnímám pořád. Nicméně nadělal spíš škodu než užitek, to je nabíledni. Smajlík
 
 
tpd
24.07.2020, 11:27
 
 
Reakce na Mág: Dovolím si malou vsuvku. Platit právníka ...
Libore nechtěl jsem to už komentovat.. ale spouštěčem téhle neuvěřitelné hromady hnoje..bylo vyjádření pana Badinky.. ve smyslu že to bojkotují hráči od pana Krejčího.. pokud si vzpomeneš tady na foru jsem ti psal že to není zrovna nejšťastnější forma vyjádření..když se údajná jednání ještě vedou.. ty jsi to okomentoval slovy.. že je to pouhý popis situace..

A výsledkem je tahle mediální hromada hnoje na vrub pirátů..a Chomutova.. nikdo prostě nechce nechat vinu na sobě.. Smajlík
 
 
 
Reakce na Rcts: Že jsou hráči/agenti schopní se bavit o ...
Pokusím se ho zajistit, ale případně bude na webu článek.
 
 
 
Reakce na carlos: jak to může být prosté …. Dobrý den, m...
Dovolím si malou vsuvku. Platit právníka bez vědomí, že to projde? Z mého pohledu vyhozené peníze. Nicméně Martin Altrichter to popsal poměrně jasně:

Altrichter: Nikoho jsem nevydíral. Šlo o férovou nabídku. Agent Krejčí? Ubohý...
DNES 09:00
EXKLUZIVNĚ
/ROZHOVOR/ Snažil se pomoct. Jenže plán na záchranu chomutovského hokeje zkrachoval – a ze spasitele se stal vyvrhel. Bývalý gólman Martin Altrichter, který nabídl, že splatí 30 procent dluhů na výplatách, se teď jeví v očích hokejové veřejnosti jako vyděrač.

„Nikoho jsem nechtěl vydírat. Z mojí strany šlo o férovou nabídku. Chtěl jsem, aby kluci dostali aspoň něco. Věřil jsem, že na třicetiprocentní vyplacení dlužné částky všichni přistoupí,“ líčí Altrichter exkluzivně pro Deník. To se nestalo a Piráti zbankrotovali. Vizi s návratem do extraligy tak přebila realita krajského přeboru.

Na částečné umazání dluhů nekývli hlavně zahraniční hráči, které zastoupuje agent Tomáš Krejčí. Ten klubu vyčítal neférové jednání. Jak to vidíte vy?
"Pan Krejčí umí obracet věci tak, jak chce. Nabídl jsem hráčům třicetiprocentní vyrovnání, které mělo určité náležitosti. Byla připravena smlouva o tom, jak by se hráčům peníze vyplatily. Samozřejmě to bylo podmíněné tím, že to podepíšou všichni. Měli jsme připravené memorandum s partnery, kteří by zůstali a klub by dál podpořili. Cílem bylo to tady vyčistit a ukázat, že se to dá dělat se selským rozumem a s čistou hlavou."

Že to jde i v klubu, který ničily dluhy několik let…
"Měl jsem chuť a motivaci. Piráti jako značka utrpěla, ale já tam viděl velký potenciál do budoucna. Měl jsem předjednané velké partnery za zahraničí, kteří chtěli dělat v Chomutově akademii, pokud by viděli, že to funguje čistě a bez dluhů. Měl jsem myšlenku dělat to s minimálním rozpočtem a s lidmi, kteří by to byli schopni dělat. Bohužel to ale ztroskotalo na nepochopení ze strany hráčů. Museli jsme svazu předložit bezdlužnost, a to bez souhlasu všech hráčů nejde."

Jakou jste si dával naději, že hráči přistoupí na smazání 70 procent dlužné částky a první liga se v Chomutově zachrání?
"Impulzy od hráčů jsem měl takové, že i ti největší věřitelé, nejdražší hráči, tomu dávají zelenou. Je nesmysl, že by zahraniční hráči dvakrát danili. Je pracovní smlouva a zdanit to musí zaměstnavatel, hráče se to netýká. Nechápu restart typu, že o Vánocích nemám na výplaty a pak kupuju drahé hráče od pana Krejčího. Jeho agentura dělala drahé cizince v době, kdy už věděla, že není na výplaty. Ale dělala, že o ničem neví. S restartem bylo naloženo špatně, dluhy předtím už vůbec neřeším."

Klub tvrdí, že byl s 90 procenty hráčů domluvený na vyrovnání. Agent Krejčí ale oponuje, že to není pravda. Byli jste s hráči domluvení?
"Určitě, se všemi hráčskými agenturami, až na agenturu pana Krejčího, jsme se dohodli. Z mojí strany to bylo férové. Dlužit hráčům a ten dluh zvyšovat je špatně. Nesouhlasím ani s tím, aby se bezdlužnost dala dokazovat tím, že si podepíšu splátkové kalendáře. Chtělo by to změnu. Každé mužstvo v extralize a první lize by mělo do konce července ukázat, že nedluží za hráče ani za výstroj. Splátkový kalendář je něco smrtelnýho. To jsem nechtěl, jsem proti tomu. Finance jsou samozřejmě omezené. Něco jsem měl nasmlouvané po novém roce, ale to už by bylo na skladbu týmu. Loni, kdy se nesestupovalo z první ligy, se mohlo hrát s mladými kluky co nejlevněji. Místo toho se tady nasekaly další dluhy."

Proč jste se vlastně rozhodl pomoct Chomutovu?
"Hrál jsem tady, narodil se mi tady kluk a pak tady i chytal. Postavil jsem zimák, sám o věcech rozhoduju. Hokej mě baví a tohle byla cesta k tomu, abych to posunul dál. Samozřejmě tady byla i motivace kvůli synovi. Vím, že se to dá udělat levněji, tvrdší a dobře natrénovanou metodou. Byla možnost přesvědčit partnery, že se to dělá čistě. A vrátit Chomutov do extraligy. Chápu některé kluky, kteří byli na Chomutov tak naštvaní, že skřípali zuby. Ale nedělají to kvůli Chomutovu, ale kvůli klukům, aby dostali aspoň těch 30 procent. Nikoho jsem nechtěl vydírat. Všichni věděli, že je tady tahle možnost. Něco jsem sehnal a tohle jsem schopný garantovat. Já jsem žádný dluh nezpůsobil. Jen jsem chtěl, aby ti kluci dostali aspoň něco na žití. Ty peníze si zaslouží."

Na Chomutov se teď hází špína a je s tím spojeno i vaše jméno. Nemrzí vás, že jste do toho vůbec šel?
"Pana Krejčího neznám osobně, ale podle toho, co jsem o něm slyšel, tak jsem věděl, že není úplně ready. Ale že bude plivat takovýhle věci. Jo, jestli má pro svoje vyjádření argumenty. Připadá mi to absurdní. Mám spoustu informací, co a jakým způsobem vyváděl, ale ani by mě nenapadlo to ventilovat přes média. To mi přijde ubohý. Vypovídá to o tom, co je za charakter."

Hokej v Chomutově začne od píky. Jste ochotný se na znovuzrození klubu podílet?
"Ano, určitě chci nějakým způsobem pomoct. Měl jsem přip / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
 
 
24.07.2020, 10:58
 
 
Reakce na Blue-mauler: Na besedě sice nebudu (nejakej pá...
Že jsou hráči/agenti schopní se bavit o něčem jako 30% teď a zbytek do 4 let je sice hezké, ale když klub nemůže ty peníze garantovat, tak není o čem se bavit, chápeme? Smajlík

Jinak možná by stálo za zvážení, aby to setkání s fanoušky bylo nějak nahrávané, ať už LIVE stream, video na YT nebo jen zvukový záznam.. Smajlík
 
 
24.07.2020, 10:49
 
 
Reakce na Blue-mauler: Na besedě sice nebudu (nejakej pá...
Muzu te ubezpecit, ze vedeni v ramci svych moznosti udelalo vsechno pro to, aby se zachranila mladez a hrala se chance liga. Mozna nekdo jiny by udelal vic, mozna by presvedcil partnery, ze maji dat na dluhy z predchozich sezon, to neumim posoudit. Rozhodne jsme nevyhodili nikoho, kdo prisel s nejakym konkretnim navrhem jak pomoct, on vlastne neprisel nikdo, krome par rad po telefonu a na foru jak to mame delat, nebo delame spatne, jsme nic nezaznamenali. A tak treba ted nekdo uz prijde a nabidne se, muzeme s tim zacit na setkani s fanousky, nikdo nikoho neodmitne.
Klub vyda pristi tyden oficialni stanovisko, neni uplne vhodny se vyjadrovat na df jednotlive ke vsemu co logicky zajima fanousky, nebo se poustet do medialni prestrelky s agenty, popr. hraci Smajlík
 
 
puk
24.07.2020, 10:44
 
 
Reakce na Blue-mauler: Na besedě sice nebudu (nejakej pá...
Prioritou bylo zachránit mládež, a když budou prachy tak chlapi co nejvejš co budou schopný ufinancovat a když ne tak kraj. Tady je vidět, že to každej chápe jinak a pak se to míchá jak guláš.
 
 
24.07.2020, 10:32
 
 
Na besedě sice nebudu (nejakej pátek už jsem nastalo mimo CV z pracovních důvodů) ale mohl by se tam prosím někdo zeptat na to, jestli byl na tom klub fakt tak špatně, že si nemohl zaplatit právníka, dat mu podklady a nechat si vytvořit vzorový mustr ty dohody, což je cca hodinka práce? Pokud to byl požadavek k tomu, aby někteří hráči prehodnotili stanovisko, tak by to snad bylo celkem logický udělat...

A za další - pokud tu nové vedení prohlašuje, že jasnou prioritou je setrvání v 1.lize a pak se člověk po odpiskani 1.ligy z médií dozví, že někteří hráči a vlastně i p. Krejčí jsou schopni se bavit o jiný variantě i po stanoveným termínu k vyjádření, proč klub nevyužil celý čas na jednání a udělal závěr už teď? Buď tedy 1.liga nebyla priorita a nezkousi se všechno pro její zachování nebo tomu prostě nerozumím Smajlík
 
 
puk
24.07.2020, 10:30
 
 
Reakce na jarda72: Dlouho jsem se k nicemu nevyjadroval,...
To se dá jen podepsat, ale stejně to pro některé bude málo a chyby jistě najdou.
 
 
tpd
24.07.2020, 10:12
 
 
Reakce na jarda72: Zacal to ten, kdo to tady nejdrive po...
Tak určitě..jen si tak nejak asi náhodou vynechal tu část když to někdo přebíral.. a protože ti nechci nadávat..(při vzpomínkách na staré časy) tak se vzdávám dalších komentářů .. Smajlík
 
 
24.07.2020, 10:03
 
 
Reakce na tpd: Už to dal raději nebudu komentovat.. mám ...
Zacal to ten, kdo to tady nejdrive povzvednul a komu pak jen o fous “uteklo rypadlo” . On jediny mohl vcas zatahnout za zachranou brzdu, pak uz to jelo jen z kopce za prihlizeni vsech, kteri taky neudeali nic pro to, aby to zastavili. To je ta ostuda, to je to spatny, ze se slibovalo a neplatilo. Ne, ze ted chtel nekdo zvenci pomoct.
 
 
24.07.2020, 09:59
 
 
jak to může být prosté …. Dobrý den, máme tu nabídku investora, tady Vám ji zasíláme prostřednictvím agentů, napřímo nebo jiným způsobem … v dokumentu si přečtou veškeré detaily, ta dohoda asi není jen o 30% ale jsou tam náležitosti např. co když atp. …. pojďme si dát čas týden, že se k nim vyjádříte a dáte nám zpětnou vazbu, popř. napíšete za jakých dalších podmínek do toho půjdete, poté se sejde výbor s věřitelem a řeknou si své ke zpětné vazbě od hráčů ….. takhle si já osobně představuju jednání dvou stran, ale tohle 30% ber nebo neber, souhlas nebo nesouhlas když pomalu ani neví s čím?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Stadion Cheb
Piráti Chomutov