Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
08.08.2020, 13:14
 
 
Reakce na Mág: Každý přemýšlí jinak. Já si patent na roz...
OK, tvá reakce na chybu tě omlouvá Smajlík
 
 
08.08.2020, 12:39
 
 
Reakce na Mág: Pánové a dámy, nebudu reagovat na nikoho ...
Tak málo představivosti a sounáležitosti s klubem bych od toho, kdo má na starosti marketink klubu, nečekal. A napsat takové důvody pro zvolení času na oficiální web, no, to tu bylo komentováno ještě slušně.
 
 
08.08.2020, 09:43
 
 
Reakce na thegod: Ještě v souvislosti s tím, jaká nenávi...
Nenávistí bych to asi nenazýval, spíš řevnivost. U mne jde o lhostejnost a někdy nas.ranost. Nenávist ne Smajlík
 
 
08.08.2020, 08:20
 
 
Četl jsem nejprve příspěvky tady a až potom článek na webu vysvětlující čas domácích zápasů. Pro mne je neuvěřitelné, že kvůli pár možným návštěvníkům extraligy v Litvínově mám, když chci tady na hojek, vynechat nedělní oběd, nebo si ho posunout na nesmyslný čas.

Vypadá to, že mezi těmi, kdo chtějí jezdit na Vervu, jsou právě ti, kteří tady můžou rozhodovat o čase utkání a to je na mne opravdu moc!!! Neřešil bych zda 50 nebo 70 Kč, ale tím časem a k tomu neuvěřitelným OFICIÁLNÍM zdůvodněním, jsem tady s hokejem skončil. Takže pohřbít hokej v Chomutově někdo vážně chce a ten někdo je současné vedení Pirátů. Neuvěřitelné.
 
 
06.08.2020, 15:29
 
 
Reakce na senior: A jdeš dneska, hraje "A" proti junioru...
Od kolika hodin?
 
 
06.08.2020, 09:26
 
 
Mě už nas.ranost pomalu přechází. Nakládali jsme tu tomu hňupovi z Kladna za to, že napsal, že se zná s mladým Veverkou, který mu řekl, že hokej v Chomutově končí a on měl pravdu. Plán už byl na světě. Jen nechápu proč to Veverka starší neprodal když byl zájem. Že by byl podnikatel s tak špatným odhadem se mi nechce věřit, ale možné to je, ostatně podle toho taky dopadl. Myslím si, že vzhledem k nám jde o nějakou špinavost ve prospěch rudé záře. Jenže Veverka asi nečeklal, že padne.

Koukl jsem na soupisku a je tam Adámek. Ten kluk měl o deset čísel vyrůst a hrál by někde jinde. Párkrát jsem si ho všiml u juniorů, má přehled a hokejové myšlení. Budou to srandamače, opravdu hokej pro zábavu a Ivan je borec, ten by tu měl zůstat. Až ho potkám, poděkuju mu. Jenže bez adrenalinu to nebude ono...Piráti - atraktivní soupeř v krajské lize, budou na nás chodit Smajlík
 
 
23.07.2020, 23:56
 
 
Hroznou žumpu tady z toho Veverkové udělali. A všude se píše "Piráti" nebo "Chomutov"a byla to práce Veverků, pražáků. Cejch je na Pirátech a Chomutovu. Nechápu, že se to drželo tak dlouho pod pokličkou, že o tom hráči, nebo zaměstnanci nemluvili dřív.
 
 
23.07.2020, 07:53
 
 
Reakce na ítý: Tak práva na hráče co jsem četl jsou neco...
Myslíš, že někdo vysolí pár mega jen proto aby vlastnil práva? Kdo? Kluby hráče mají a když bude stát nebo banka chtít po Kladnu zaplatit za Hlavu, mohlo by se stát, že Nick si v Čechách nezahraje. A to je jeden z těch lepších hráčů.
 
 
22.07.2020, 18:02
 
 
Reakce na hoty: Na co jsou zvyklí třeba na Slovensku v p...
A jak psal Vado, v Německu se děje to samé.
 
 
22.07.2020, 16:24
 
 
Proč? Je to téma atraktivní pro novináře a hokejovou veřejnost to samozřejmě zajímá. Televize Nova se chová mnohem hůř, z nějakého neštěstí žije 14 dní, čtrnáct dní to omílají dokola. Nejraději s detailem výrazů poškozených či pozůstalých. Toto jsou normální články o tom co se u Pirátů děje, nic jiného v tom nehledej.
 
 
22.07.2020, 15:40
 
 
Reakce na winngy: V tomhle vyjádření bych rád slyšel obě...
Tady máš druhou stranu: odkaz
 
 
22.07.2020, 13:07
 
 
Znojmu by teď vlastně1. liga mohla spadnout do klína i gratis. Naši licenci bude insolveční správce prodávat taky? Nebo se ještě do vypršení lhůty něco stane... Smajlík

Poslední dva roky mi hokej žádnou radost nepřinesl. Chce se mi napsat nějakou vulgaritu, ale stojí to za to?
 
 
22.07.2020, 08:43
 
 
Reakce na winngy: Mě by zajímalo, jak to bude s těmi pro...
Když nevíš co klub vlastní, nejde to odhadnout. Klub vlastní značku, práva na hráče a možná nějakou výbavu. Značku nekoupí nikdo, hráče taky ne, takže jde jen o pár drobných. Insolveční správce dostane taky prd.
 
 
22.07.2020, 08:15
 
 
Krejčí vypadá fajn, ale taky nebude mít ve všem pravdu. Hráči mají hodnotu ve chvíli, kdy je někdo chce koupit, jinak je tabulková hodnota fikce.
 
 
22.07.2020, 08:03
 
 
Reakce na rcts: Krejčí je hustej, tenhle styl mam rad :...
Na jednu stranu je mi líto konce profihokeje v cv, na druhou stranu se mi líbí, že Krejčí nechce, aby hráči byli dlouhodobě rukojmí kdejakých kejklů. Nechci nikomu křivdit, ale nevím co si mám o sedmi statečných myslet. Opravdu je vyšplouchli slibotechny, jde o amatérizmus, nebo ještě v tom citronu hledají zbytky šťávy? Nějaký divný odér mi z toho vane...
 
 
21.07.2020, 14:18
 
 
Reakce na carlos: třeba tak, že tu máš megazadluženou v ...
V tom zásadním to neštymuje. Na rozdíl od tvého popisu tu není stejný majitel, který by takto jednal, ale nový majitel, který po prvním ten braigl převzal. Nebo se pletu a ty máš lepší informace? Smajlík
 
 
21.07.2020, 12:39
 
 
Reakce na carlos: specialita České republiky ,o) jednu f...
Jak to chceš napasovat na situaci Pirátů? Fandíš Vervě, OK, je to tvoje věc, ale neohýbej fakta.
 
 
20.07.2020, 22:02
 
 
Reakce na LudekG: Tak ty hlavní tresnicky na dortu teprv...
Nezlob se na mne, ale i mně už ty tvoje náznaky "něčeho hrozného" začínají vadit. Co horšího ještě přijde, zbourají zimák, nebo svaz vyhlásí zákaz hrát hokej v Chomutově? Nebo my, fandové, potažmo obyvatelé Chomutova, budeme donuceni sanovat dluhy? Buď napiš co víš nebo nenaznačuj, že víš, ale neřekneš. Luďku, k čemu je to dobré? Myslíš, že tím někoho "kompetetního" donutíš napsat "pravdu?" Smajlík
 
 
18.07.2020, 17:53
 
 
Reakce na dag: ten už bude asi na svým, jinak by nechal ...
Není zlej, jen nas.ranej odkaz Smajlík Buchtelovi poslal 25 tisíc.
 
 
15.07.2020, 15:34
 
 
Reakce na Rcts: Myslíš Mr. Stanley? :)) :)) Asi ho t...
Jo, Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.