Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
19.01.2020, 20:24
 
 
Reakce na Marťass: Kostýmy holky dostaly od jednoho z ma...
Dík za upřesnění, jsem rád, že roztleskávačky opět přispívají k atmosféře. Dík patří jim i dárci Smajlík
 
 
18.01.2020, 23:18
 
 
Reakce na Marťass: Jak jsi přišel na to, že si holky pla...
Myslím, že jsem to četl v tom rozhovoru se slečnou, která roztleskávačky dávala opět dohromady.
 
 
18.01.2020, 20:53
 
 
Mágu buď zdráv. Že naši hráči nevjíždějí na led tou obludou mi nechybí i když jsem si na to zvykl. Že holky tančí zadarmo a v kostýmech za svý je trochu zvláštní, ale budiž, jejich volba. Proč se ale neshrnuje led jako dřív i když je to zadarmo a je to zážitek pro malé kluky? Tak po půlce třetiny je tam halda sněhu, přihrávky sotva dokloužou k adresátovi. Nějak to tu vadne.
 
 
18.01.2020, 20:45
 
 
Ten titulek z reportu je k nevíře, prej pohledné utkání Smajlík Koukat se na to trochu dalo až v poslední třetině. Jinak jsem sám, kdo místo ohlášeného břevna ze začátku utkání viděl gól? Ciknout tyčku jsem neslyšel a Král vypadal provinile. Podle mne se to odrazilo od výstuže sítě uprostřed branky. Škoda, že dnes nešla kostka a nebyly opakované záběry. Na druhou stranu by to z kotle mohli postřehnout a Lasky jako brankový to snad viděl taky, takže nevím, ale pochybnosti mám.

 
 
18.01.2020, 15:05
 
 
Co Šagát může ukázat během týdne na trénincích? Byl zraněný, dlouho nehrál a je mu 35 let. Tady nehrál špatně, ale pamatuju si, že v závěru jeho působení u Pirátů to žádná sláva nebyla. Myslím, že slabší výkony odstartovalo taky nějaké zranění a marodka. Třeba mu změna na čas pomůže.
 
 
18.01.2020, 13:19
 
 
Reakce na hoty: Líbí se mi jak se snaží se z toho dostat...
Ve Slávii na to jdou taky dobře, jen nám se ten velký sponzor a generální partner nějak vyhýbá. Když klikneš na kartu "Partneři", není tam vůbec nic. Nic.
 
 
15.01.2020, 17:49
 
 
Reakce na V8: A Tejny? Dík...
Tejny to má stejny Smajlík
 
 
14.01.2020, 21:13
 
 
Mimo hokej: Přátelé, prodám čtyři lístky po 250 Kč na sobotní Myslivecký ples v Údlicích. Polovina stolu nám onemocněla, samotným se nám nechce. Je to prima ples s bohatou tombolou. Loni jsem vyhrál srnku Smajlík Kdo by měl zájem volejte, nebo pište na tel.: 776 202 336. E-mail drontedronte@seznam.cz
 
 
14.01.2020, 21:08
 
 
Dlouho jsem nenadával na sudí, ale dnes musím! Tolik neodpískaných faulů na nás jsem už dlouho neviděl. Těch nedovolených bránění a držení bylo tolik, že bych byl pro vetaci. Nevím kdo z té dvojky je "hlavnější", ale Šindel nás poškozuje pravidelně. Není to brácha toho Šindela, který nás brousil i v extralize a dnes má tu bandu pod palcem? Jinak samozřejmě jde o suchý z nosu, proč si to ale máme nechat líbit?
 
 
14.01.2020, 16:26
 
 
Reakce na dag: tak je podporovat a podporovat :) koukni...
Mají bobky, letos jim to snad konečně vyjde. Viděl jsem část jejich zápasu se Zlínem a ty bobky jsou oprávněné. Ale jak říkáš, jejich boj.
 
 
14.01.2020, 15:59
 
 
Reakce na VADO: Co se stane až Poláci ukončí spolupráci?...
Proč by Poláci měli ukončit spolupráci? Já jsem naopak někde četl(asi tiskovka), že hokej budou v Litvínově podporovat stále.

"Společnost Unipetrol podporuje klub od jeho založení v roce 1945 a s podílem 70,95 % je majoritním vlastníkem klubu. Generálním partnerem klubu je od roku 2007 společnost Benzina, a tak klub nese od té doby název HC Verva Litvínov, který je inspirován názvem prémiových paliv VERVA. "(Wikipedie)
 
 
13.01.2020, 22:06
 
 
Reakce na dag: tak použitelní jsou tu tři, čtyři kusy a ...
Hlava má Kýhosovo dceru a rozehrál se. Tam jisté riziko lasa vidím, taky u Pavláta, potřebují gólmana k Janusovi. Nevím, možná i Darby a Viktor. Kluci by dobrou nabídku do vyšší soutěže těžko odmítli.
 
 
13.01.2020, 15:51
 
 
Reakce na VADO: Tak zase to člověk chápe, prostě vlastní...
V Litvínově nejsou peníze?
 
 
10.01.2020, 15:59
 
 
Reakce na hoty: Doufám, že nás teď čmoudi před play off ...
Nezblbnou, extraligu zatím neuzavřou a my se do ní vracíme Smajlík

Jak jsem Jágra před kritiky hájil, tak teď vidím, že je rozumově i morálně slabší kus. Neuběhl ani rok od vydání tohoto rozhovoru: odkaz
 
 
09.01.2020, 21:23
 
 
Ten Jágr je nějak mimo, sleva na dani- snížení daňového základu, je tu přece už dávno. Vůbec mu taky nedochází, že chce pro Kladno zachovat extraligu nefér způsobem. Nemá prachy, zimák vyžaduje rekonstrukci, ale extraligu by chtěl. Může to okecávat jak chce, je to nefér a ty jeho argumenty...Protiargumentů a podstatně validnnějších, je o hodně víc. Jak by k tomu přišel Motor, nebo třeba i my jestli se zmátožíme? Zimáky na úrovni i se zázemím a on by klidně, sobecky první ligu odstřelil.
 
 
09.01.2020, 20:51
 
 
Reakce na higway: tak dnes to žádná hokejová hitparáda n...
Zvláštní, na rozdíl od tebe se mi dnes hokej líbil víc než včera. Dnes šli přihrávky rychle od hole, včera se s tím patlali. Dnes byly přihrávky do jízdy, včera obránci puk drželi, až se všichni zastavili na útočné modré a pak se ze stoje rozjížděli do třetiny. A přesilovky začínají mít hlavu a patu, opět jsme dali góla, Běhula zachytal parádně, prostě dnes mě to bavilo. Máme asi něco s ledem, včera i dnes hráči padali, dnes padali i rozhočí, kteří překáželi víc, než obvykle.

 
 
08.01.2020, 21:35
 
 
Reakce na Mág: Každý nemusí být členem asociace. Členstv...
Mágu, ty bys mohl vědět, kde se dá najít ten rozhovor s Kubou Laukem co byl dnes na kostce. Prošel jsem čt sport, nemají archiv a nic jsem nenašel. Dík
 
 
08.01.2020, 21:09
 
 
Reakce na bera: Co ten Černý,zase neni v sestavě,skončil...
Jen ať tady končí. To, co předvádí, by určitě zvládlo i pár juniorů. Neukázal nic, ale vůbec nic a není to jen můj názor.
 
 
04.01.2020, 20:37
 
 
Černý si jen tak nezaujatě klouže po ledě a dává si pozor aby se mu něco nestalo. Hned bych ho z kádru vyřadil. Rýglovi bych dal nůž na krk, ale to by už asi nepomohlo. Skinner blahé paměti hrál do těla víc a to jsme mu nadávali. Jenže ten měl aspoň přehled a dobrou přihrávku. Nevím proč Rýgl chtěl za Piráty hrát, hraje úplný kulový. Jen co začalo chodit trochu víc diváků, tak je zase odradí.
 
 
03.01.2020, 17:13
 
 
Reakce na higway: tak že je repre 20 v háji to se ukáza...
Nerad bych zabředl do zbytečné pře, ale proti Kanadě i proti Švédsku bylo velmi jasně vidět, že naše dvacítka je opravdu o parník pozadu. A není to slabším ročníkem. Mnoho faulů bylo jen proto, že naši bruslařsky nestačili, byli horší i v dovednostech, dokonce v hokejovém myšlení. Ale na tom mají podíl i trenéři v klubech. Bojovností lze nedostatky zmírnit, ne nahradit. Prostě systém práce s mládeží je špatný a chce to změny na postech svazem počínaje.

Dokud u nás bude možné, aby Ščerban zabránil vypadnutí jihlavských juniorů tím, že na svazu zajistí rozšíření soutěže, dokud u nás bude možné, aby se jeden rok extraliga účelově uzavřela, potom zase otevřela, později se opět účelově uzavírala, pořád se něco měnilo a udělovali se výjimky podle toho kdo má kde vliv, úroveň bude klesat i nadále. Odborníci i neodborníci ten rozdíl vidí, někteří dokonce vědí co je třeba udělat, ale prosadit prospěšné změny nejde. Proč?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
Piráti Chomutov
AZ RESIDOMO Havířov