Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-7-2" |  vypnout filtr
 
<12
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Ricci | Pir84ever!
02.07.2018, 09:23
 
 
Reakce na GeK: Jednorázové vstupné v den zápasu 250 tak ...
Asi snaha přinutit lidi nakoupit dříve, taková obdoba systému letenek nebo jízdenek... Jenže tady to asi fungovat moc dobře nebude. Podle mě se nemalá návštěvníků zápasů rozhoduje impulsivně, část jsou klasičtí prokrastinátoři, co nechávají vše na poslední chvíli a pak jsou lidi,co prostě zapomenou koupit lístek dříve a když pak zjistí, že tím prošustrovali šest pětek, tak si řeknou: "půjdu příště". Nejde o samotnou výši částky, ta může být marginální, přesto je odrazující. Někteří jsou schopni sedět hodinu u počítače, než zjistí kde koupit žárovku levněji o pět korun... Prostě slepé přejímání praxe odjinud je špatná věc, tohle si můžou dovolit tam, kde je převis poptávky nad nabídkou. Abych to uzavřel: lístek by měl stát těch 250 Kč standardně Smajlík
 
 
<12
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.