Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Penquin | Piráti Chomutov
14.08.2019, 17:48
 
 
Twl, politické školení. Smajlík Bavte se o hokeji. Smajlík
 
 
krokuss | Chomutov
14.08.2019, 17:37
 
 
Tak poprvé za X let čtu otevřeně upřímnou a konkrétní informaci na tomto webu zvláště od soukromníka-mecenáše zdejšího hokeje toto chce nejen na to umět vydělat ale veřejně to říci to chce koule klobouk dolu Pane Sadílek. ;-)
 
 
Rcts | of the House Stark
14.08.2019, 17:35
 
 
Reakce na Kryspin: Tak já to zkusím ještě jednou. Uveď n...
Chápu, že pravda bolí. Zde máš článek k sestřelení MH-17: odkaz

Je tam oblíbený "geopolitický analytik" Marek Kyncl (kdo to vlastně je? Podle tohoto odkaz je to člověk, co do roku 2006 působil v ČR jako advokát, následně se v roce 2007 odstěhoval do Ruska, kde se oženil a podniká. Bohužel o jeho "geopolické odbornosti" kromě Parlamentních Listů nikdo nikdy neslyšel...), který nám mj. upřesňuje "indicie" (asi jako důkazy), podle kterých není Ukrajinská (a ve finále i oficiální verze Nizozemských vyšetřovatelů) nepravděpodobná (je to dlouhý odstavec, který nebudu celý kopírovat, tak jen vybereme:

- "ukrajinská dispečerka Anna Petrenko, která změnila kurs letadla nad oblastí, kde probíhaly boje. Krátce po incidentu si vzala neplacenou dovolenou a beze stopy zmizela"
- "Vyslechnut nemůže být ani stíhací letec a pozdější náměstek generálního ředitele Nikolajevského mezinárodního letiště Vjačeslav Volodin, který držel nad oblastí, kde došlo k sestřelení Boeingu, hlídku. Volodin údajně spáchal sebevraždu výstřelem do srdce"
- "K vyšetření by mohl přispět i výslech plukovníka Ruslana Grynčaka, velitele 164. radiotechnické brigády, která operovala v oblasti zóny dopadu letadla. Obsah instruktáže, kterou provedl v rámci cvičení ukrajinských vzdušných sil „Ruběž 2016 v Oděse – „Chlapi, pokud bude tohle dělat, tak máme na krku další sestřelený Boeing MH 17"

Co k tomu dodat - překvapivě u žádného tvrzení nejsou zdroje, když si tedy vyhledáme jméno "Anna Petrenko" a k tomu "air controller" nebo "traffic controller", vyjede na googlu jen fotka z fotobanky a několik odkazů na proruské weby. Pan Vjačeslav (Vyacheslav) Volodin, kromě toho, že se jedná o Ruského politika, dle googlu ve spojení (dokonce) s žádným letištěm ani nefiguruje. Docela podivné, ne? A finální údajná nahrávka z operace Ruběž 2016 - tak na tu se mi podařilo vygooglit odkaz, kupodivu je to Tass.ru, tedy hlásná trouba Ruské Federace odkaz

Dál už to ani nemá smysl číst, protože to je akorát snůžka nesmyslů, lží a "pocitů", kterými se někdo (žije vůbec?) snaží rozporovat oficiální výsledky vyšetřování (překvapivě nepříznivé pro Rusko). A toto je krásný příklad dezinformace.

Každá strana má dvě mince, ale pokud chce někdo oponovat oficiálním zprávám, měl by své názory opřít o jasné důkazy, nikoliv konspirační teorie, lži a své fanatické zájmy..

Smajlík
 
 
Sampy | Extraprales
14.08.2019, 16:56
 
 
Reakce na novas_vencator: Nevim proc porad resime branka...
Smajlík Salák do pralesa, tvle to si snad nemyslel vážně ne?
 
 
V8
14.08.2019, 16:47
 
 
Kdo ovládá média, ovládá mysl.
 
 
GeK | Chomutov
14.08.2019, 16:46
 
 
Reakce na Kryspin: Tak já to zkusím ještě jednou. Uveď n...
Já bych ho nechal, každý kdo sleduje jen jednostranné zpravodajství, je odsouzen k jednostrannému pohledu na věc. Navíc to sem nepatří k nějaké větší diskusi
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 16:20
 
 
Reakce na Rcts: Jasně, šéfe. https://www.ceskatelevize...
Tak já to zkusím ještě jednou. Uveď název alespoň jednoho konkrétního článku, který je tam dezinformační a uveď konkrétní informace, které jsou dezinformační. Argumentovat odkazem na něčí "posudky", nota bene "newsroom", je jen papouškování postrádající základní schopnost mít vlastní názor. Ano, někteří dopisovatelé se tam vyjadřují jako uklízečka, např. pitoreskní Pavel Novotný, ale ani jeho tam nikdo necenzuruje, na rozdíl od masivní cenzury v mainstremu, která si vybírá jen ty své vyvolené, ideologicky poslušné názory. A čtenář má právo si udělat vlastní názor, i kdyby se tam vyjadřovala "uklízečka". Takže ten problém spočívá v cenzurování a necenzurování, ale nejsem si jist jestli to dovedeš pochopit.
 
 
14.08.2019, 15:47
 
 
Reakce na jovyk: No ale co to vousaté heslo "příklady tá...
Já jsem tím chtěl naznačit, že tohle není úplně o redakci. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
14.08.2019, 15:41
 
 
Reakce na Kryspin: O tom, že Aeronet je obskurní web ví ...
Jasně, šéfe.

odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz

.. tím bychom mohli pokračovat. Ano, lze argumentovat tím, že PL pouze "dávají prostor k vyjádření všem", tedy i uklízeč se může vydávat za politologa a komentovat z "odborného" hlediska nějakou situaci/osobu a tím utvářet názory čtenářů. Toho samozřejmě využívají i různí tvůrci fake news a dezinformací. Nemálo článků tak má jako odkaz na původní zdroj uveden odkaz na nějaký z dalších webů (aeronet, ac24, nwoo.org, protiproud, rukojmi.cz, zvedavec.org) napojených (ať už přímo či nepřímo) na různou (nejčastěji proruskouú propagandu).

Ale vlastně můžem být alespoň za odkaz rádi, když k prezentování zprávy jim stačí napsat cokoliv a poslat emailem od noname uživatele, aby to následně vydali jako zaručenou zprávu.. Smajlík Smajlík
 
 
14.08.2019, 15:28
 
 
Reakce na Mág: Já si myslím, že dloužek jako redakce nem...
No ale co to vousaté heslo "příklady táhnou".
 
 
14.08.2019, 15:22
 
 
Reakce na Kryspin: Díky za příspěvek. Otevřená komunikac...
Já se o ni snažím, jen musím stále mít na paměti, že ne vše lze napsat na forum. Smajlík Proto někdy vypadám hrozně tajemně. Smajlík
 
 
14.08.2019, 15:21
 
 
Reakce na jovyk: To je neskutečná podpora. A já myslím ž...
Já si myslím, že dloužek jako redakce nemáme. Ti lidé to primárně nedělají, aby byli vidět jako osoby. Tohle je konkrétní reakce na konkrétní mylnou informaci, která se tu objevila a dotyčný chtěl vše objasnit.
 
 
Kryspin | fandím restartu
14.08.2019, 14:44
 
 
Reakce na Mág: Pan Sadílek mě požádal, abych se vložil j...
Díky za příspěvek. Otevřená komunikace je potřeba.
 
 
14.08.2019, 14:44
 
 
Reakce na Licuricci: SM nějaké brankáře rozjednané má, a...
To je jasné, každý kdo je dobrý hokejista tak pokukuje aspoň po extralize a samozřejmě za odpovídající honoráře. Možná až to tady bude vypadat, že opravdu míříme do extraligy, tak by sem možná šli i za přechodně méně peněz.
 
 
Kryspin | Kukání je pro děcka, chlapi si vypijou
14.08.2019, 14:35
 
 
Reakce na Rcts: Tak s tím, že lidé dnes věří nepravdám a...
O tom, že Aeronet je obskurní web ví každý, jejich slátaniny mohou číst jen příznivci sci-fi.
Ale můžeš jmenovat aspoň jediný článek na parlamentnilisty.cz, který je dezinformační? Víš, vůbec, co to slovo znamená? To, že někdo dává prostor k vyjádření všem je manipulace? Až budeš příště něco hodnotit, tak bys měl chápat alespoň základní význam slov.
 
 
GeK | Chomutov
14.08.2019, 14:30
 
 
Reakce na Mág: Nikdo neříká, že to bylo ve zlém, ale chá...
Jasné Smajlík
 
 
GeK | Chomutov
14.08.2019, 14:29
 
 
Reakce na Rcts: Tak s tím, že lidé dnes věří nepravdám a...
To je těžký, tyhle weby třeba čt a další napadali, že no go zóny na západě nejsou, no a dnes o nich sami přinášejí zpravodajství Smajlík , takže dobré je sledovat co nejvíce a dělat si z toho názor
 
 
kirchna01 | Prostě Chomutov 🏒
14.08.2019, 14:27
 
 
Tak dát 3mil. pro regionální firmu je prostě 🖒.
 
 
Licuricci | Chomutov
14.08.2019, 14:10
 
 
Reakce na novas_vencator: Nevim proc porad resime branka...
SM nějaké brankáře rozjednané má, ale chtějí moc peněz, tak se zatím čeká, až někdo z nich ubere na požadavcích Smajlík
 
 
mmyšák | Chomutov
14.08.2019, 14:06
 
 
Reakce na novas_vencator: Nevim proc porad resime branka...
tak zase na zem Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.