Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
tpd
22.03.2020, 22:12
 
 
Reakce na blue-mauler: Na idnesu je nově rozhovor s AB. ...
No když to vysvětluje sám Babiš..a ve svých novinách..tak to potom jo.. Smajlík

Ale Babiš není ČR..a ČR není holding ..já fakt nepotřebuji ke svému životu..nějakého "spasitele"..nebo "vůdce" .. který tu bude lajnovat co a jak .. pořád ještě jsme parlamentní demokracie..a o to šlo v 89.. a o to půjde vždycky.. Smajlík

..a dál ..jsem to raději smazal.. Smajlík
 
 
22.03.2020, 21:55
 
 
Reakce na blue-mauler: Na idnesu je nově rozhovor s AB. ...
No samozřejmě, Hamáček tam být nemusel, protože to estébák narychlo změnil, ty předpisy. Protože za normálních okolností by tam měl být. A důvod je jediný: až to zvládneme (a ta doba přijde), v čele krizového štábu by nebyl jeho člověk. Prymulu si ukočíruje, Hamáček je přeci jen z konkurenční partaje. A nejsem volič ČSSD, to píšu rovnou. Hlavním hnacím motorem estébáka je ukazovat se vždy tam, kde jsou kamery a mektat tak, jak mu to předepsal jeho nohsled Prchal. Protože bambiš svůj názor na řešení této situace nemá, to je všem už snad jasný.
 
 
22.03.2020, 21:36
 
 
Reakce na tpd: + PUK.. ..tak ještě jednou ..nikde nepíšu...
Na idnesu je nově rozhovor s AB. Tam máš vysvětleno, jak je to s nejvyšším krizovým štábem vs. krizovým štábem (tzn. proč tam nemusí být v čele Hamáček), proč nevyhověl původnímu návrhu Hamáčka na vyhlášení nouzového stavu a proč je taková intenzita tiskovek Smajlík
 
 
tpd
22.03.2020, 13:49
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Nemám AB rád, už celá léta a urč...
+ PUK..
..tak ještě jednou ..nikde nepíšu že jsou opatření ŠPATNĚ.. podle platné legislativy stav nouze řídí ministr vnitra ok je tam Prymula.. nic proti..že se mají VŠECHNA opatření dodržovat nikdo nezpochybňuje.. NIKOMU neradím..jen jsem napsal že by premiér neměl veřejně LHÁT a uvedl jsem příklad kdy je to naprosto zřejmé.. a že asi není potřeba dělat tiskovku 3x denně.. nebo ve 3 ráno když přiletí letadlo z Číny..

A ještě jedna poznámka.. ten zatracovanej Hamáček chtěl stav nouze vyhlásit 9-10 března..!!..a kdo veřejně prohlašoval že to je přehnané..!!.. že proto nevidí důvod..!!.. odpověď je dohledatelná Smajlík ..

#ŠijeCeléČesko

Edit: ..a socany nevolím aby bylo jasno.. Smajlík
 
 
 
Nemám AB rád, už celá léta a určitě se to nikdy nezmění, ale nemyslím si, že se u nás dělejí ta opatření úplně špatně, alespoň v porovnání z ostatními státy v Evropě.
A jak by to bylo příjemnější, kdyby každý jedinec přidal svojí várku zodpovědnosti
 
 
PUK
22.03.2020, 12:23
 
 
Reakce na tpd: Pro někoho je Babiš modla.. :)) .. .. a ...
Babiš je šéf vlády, tak kdo by to měl řídit. Chyby dělá každej, taky si myslím, že to měli udělat dřív, ale co bylo lidí proti i tady na foru. Teď je jedno co bylo, musí se dodržovat opatření která jsou a bejt ruzumný. To není politika to je nutnost. EU ještě v neděli měla kecy ohledně zavření hranic. V Německu na to sero.. a tak jsou tam kde jsou.
 
 
 
Reakce na Adjuk: Ta média, ti pisalci jsou fakt churaci....
Jo jo to je mazec, to se nedá prostě číst, ale nediv se ve sportu nemají absolutně o čem psát.
 
 
22.03.2020, 11:44
 
 
Ta média, ti pisalci jsou fakt churaci.co je to zas kujva za nadpis?

Rána pro český hokej! Bývalý český reprezentant byl pozitivně testován na koronavir
odkaz
 
 
tpd
22.03.2020, 10:48
 
 
Reakce na dronte: Proč si koleduje? Jeho příspěvku se to...
Pro někoho je Babiš modla.. Smajlík ..
.. a co se týká toho PR cca 3 tiskovky denně..často jedna popírá tvrzení té předešlé .. ok..i to se dá velkoryse “přehlížet”.. i chyby se daji prominout.. ale nesmí se veřejně lhát a už vůbec né premiér .. viz. “..roušky jsou.. kdo je nemá tak ať zavolá a já mu je osobně přivezu..”.. a když tedy někdo zavolá tak.. Smajlík

odkaz

..tohle je prostě diletantské.. takhle se nechává trizovej manager.. sorry jako.. Smajlík
 
 
22.03.2020, 10:20
 
 
Reakce na tpd: *2* .. pane kolego ty si tu koleduješ (od...
Proč si koleduje? Jeho příspěvku se toho moc vytknout nedá. Nějak mi sice uniklo, že by pan ministr tu doktorku v médiích pranýřoval, dostal jen špatné informace a potom se jí omluvil, ale jinak má pravdu. Myslím, že Babiš si ani tak moc PR nedělal, on je spíš nekonečný alfa samec. Hamáčka k moc věcem nepouští, asi se trochu bojí a to je chyba. Z posledních vystoupení před kamerou v uplynulém týdnu se zdá, že dborníci na PR mu už poradili, deleguje práci i na jiné a chválí i jiné. Už si ale stačil proti sobě popudit dost lidí.

Pravdu má ale i kobrety, tisíce lidí vyrazilo na dovolený do rizikových oblastí a bylo jim fuk jak to dopadne. Mnozí lžou o tom kde byli, jiní nedodržují karanténu a podobně. Je smutné, že i v jiných kulturních zemích je to podobné. Nejsme až tak špatní, opatření asi fungují když u nás na to ještě nikdo neumřel. Abych to nezakřikl...Důležité je, že pomalu začíná přibývat uzdravených.
 
 
 
Reakce na Adjuk: Ja malem z kuze vyskocil pri cteni toho...
Je to čubka Smajlík
 
 
 
Reakce na hoty: To, že epidemie ukončila činnost mnoha f...
Naprostý souhlas, nejhorší je že budou fňukat sportovci, kteří měsíčně vydělávají třeba 2 miliony.
Co má asi říkat "paní vopršálková" která pracuje jako servírka a opravdu jí ten příjem bude chybět, aby uživila dítě.
 
 
 
Reakce na Pšouk: Volný je i Račuk, sáhnul bych po něm....
Teď asi není doba na to kohokoliv podepisovat.
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
tpd
22.03.2020, 08:58
 
 
Reakce na Rcts: Na tohle nikdo rychle nezapomíná, to jse...
Smajlík .. pane kolego ty si tu koleduješ (od některých) o držkovou .. Smajlík

Adjuk: přesně .. Smajlík
 
 
22.03.2020, 08:08
 
 
Reakce na kobrety: už na to prostě ser :|| :|| podívej...
Přesně,nenažraný pitomci,mam to zaplacený,tak tam prostě pojedu,ať se děje co se děje.
 
 
22.03.2020, 00:06
 
 
Reakce na higway: tak viru je jedno jak jsi slavnej a ko...
Ty o voze já o koze.
Kolik si přečteš příběhů lidí, kteří jako rodina s dětmi travi karanténu v malém panelákovém bytě a hroutí se z toho, jako ti chudáci o kterých psali v článku.
 
 
21.03.2020, 22:24
 
 
Reakce na Rcts: Na tohle nikdo rychle nezapomíná, to jse...
už na to prostě ser Smajlík Smajlík podívej se kolik lidí se vrátilo z Itálie (prostě si tu zajetou lyžovačku nemohli nechat ujít i když věděli o riziku ) a pak se vyhýbali karanténě konkrétně celých 48 % lidí a teď tu je výsledek a bude hůř Smajlík nezodpovědnost lidí to je ta hlavní příčina Smajlík Smajlík
 
 
21.03.2020, 22:24
 
 
Reakce na Pšouk: Volný je i Račuk, sáhnul bych po něm....
Račuka bych u Pirátů viděl moc rád. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
21.03.2020, 21:29
 
 
Díky současné situaci přijde o příjem spoustu živnostníků i zaměstnanců tak proč by nemohlo dopadnout stejně několik hráčů když jsou to vlastně také živnostníci?!
Vždyť ani sponzoři v této době nemusí dostát smluvních darů na gáži hráčům. :-(
 
 
21.03.2020, 21:15
 
 
Reakce na PUK: Rychle zapomínáte co se tady dělo za vede...
Na tohle nikdo rychle nezapomíná, to jsem si jist. Všechny polistopadové vlády tu byly zhruba tak stejně špatné, některé méně, některé více. Co ale můžeme hodnotit je to, jak se aktuální vláda postavila k hrozbě epidemie, co dělala a jak reagovala.

V Lednu odmítla vláda (ANO, ČSSD a KSČM) zařadit na půdě parlamentu bod "Informace vlády k opatření proti šíření koronaviru" (navrhoval Svoboda za ODS) a náš milý ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. ujišťoval, jak roušky jsou a všeho je dostatek. Opak se ukázal být pravdou. V Itálii nám tak koronavirus narůstal o stovky případů denně a my jsme byli relativně v pohodě. Pak najednou začlo jít do tuhého, když jsme měli případy my sami.

A tehdy se projevil amaterismus téhle vlády. Najednou se ukázalo, že hlavní kvalifikací ministra zdravotnictví je to, že je oddaný svému pánu, Andrejkovi. Ono totiž vyhlásit nouzový stav, nebo něco plošně zavést (kontroly na hranicích) nebo zakázat (prodej) je snadné. Naprosto snadné, to by zvládl každý, jsou to asi 2 A4 informací. Ale ta praktická stránka už je špatná. Najednou se zjistilo, že Státní správa hmotných rezerv měla pouze 10tis. respirátorů, což je žalostně málo, když máme například jenom 40tis. policistů a respirátor vydrží max. na pár dní. Najednou se zjistilo, že to testujeme ve dvou laboratořích a další jsme začali postupně přidávat, až když šlo do tuhého (např. ta soukromá, jejíž doktorku Vojtěch v médiích pranýřoval, na povolení čekala neuvěřitelných 10 dní). Najednou jsme měli v Praze jedinou sanitku, která byla vybavená k terénním odběrům, najednou se stavěli stany pro odběry ve vybraných nemocnicích, najednou je 10.3. řešilo, že jsme v hajzlu, protože nemáme roušky a respirátory a s velkou pompou jsme je objednali z Číny a ve 3 ráno se jeli na velkou PR akci vyfotit na letiště, jak jsme to hrdinně dokázali!

Jenže tohle všechno už tu mohlo být, klidně od 25. Února, nebo začátku Března. Jenže tenkrát se to podcenilo a to je chyba téhle vlády. A co se týče na to, že mají jistě "týmy odborníků", doporučuji si shlédnout video, které jsem dal v postu níže.. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.