Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jiribulis" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
jiribulis | praha
25.05.2019, 23:04
 
 
Reakce na ozzyosbourne: asi jo. Světový hokej jde mimo n...
S těmi Švédy s Tebou velmi souhlasím, že Kanada nehrála naplno, to ne. Jenom podřídila při hře naplno svoji hru taktickým záměrům. Měla nás dokonale zmapované, v tom se světový hokej změnil, dříve evropské přednosti, tj. bruslení a taktika jsou dnes předností Kanaďanů. V bruslení by se jim mohli zítra Finové alespoň vyrovnat, o ostatních herních činnostech pochybuji. Velká většina českých fanoušků (a nejen fanoušků) podlehla před dnešním zápasem zlaté euforii. Jen tou se však nevyhrává. Vrána dnes hrál jen část zápasu, sice nevynikal, ale do základního kádru patří. Znovu tady opakuji že NHL je jasným měřítkem kvality hráče a je-li Vrána v základním kádru týmu NHL měl by být zcela jistě v základním kádru nároďáku a nemůžeme od něj chtít, aby byl pes-obranář. Musíme umět jeho přednosti využít a ne jej psychicky srazit kritikou a nenominováním do zápasu. Dnes se také poměrně jasně ukázalo proč Kovář nesehnal v NHL místo...Zítra určitě nejsme favority.
 
 
jiribulis | praha
25.05.2019, 19:12
 
 
Reakce na VADO: Není to žádmý B tým finové mají úžasnou ...
Ale ještě lepší hráče-co do počtu je to skoro celý tým-mají v NHL. A my tam máme de facto jen 3 takové hráče, Krejčího, Pastrňáka a Hertla, možná Mrázka.
Vítězství Finů mě potěšilo, informace z eurovoleb ve Francii, že vede jedna strana o pár procent než vládní mě zarmoutila. Je celkem jedno o které strany ve Francii jde.Ale oni si mohou dovolit tyhle částečné výsledky eurovoleb zveřejňovat, my máme čekat do 23,00 hodin do zítřka. Tak sak.a co je to za rovnoprávnost? To jsme nejen v potravinách druhořadí?
 
 
jiribulis | praha
25.05.2019, 18:26
 
 
Finové přitom na MS v podstatě poslali svůj B tým. Naše béčko by bylo o poznání slabší než mužstvo, které máme na MS.
 
 
jiribulis | praha
25.05.2019, 18:21
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Bolševik je bez medaile, tato se...
Já bych to posoudil jinak. A to sice tak, že heroické vítězství Finů je pro nás kladem v případném finálovém zápase a záporem v případném boji o bronz....
 
 
jiribulis | praha
25.05.2019, 00:30
 
 
Reakce na Muv: Že po ekonomické stránce jsou Piráti v to...
Nezaměňuj chvályhodný úmysl za skutečnost.
 
 
jiribulis | praha
25.05.2019, 00:28
 
 
Reakce na jarda72: A kdo je novy majitel a stary majitel...
Ano, je to tak jak uvádíš v tomto příspěvku.
 
 
jiribulis | praha
24.05.2019, 04:59
 
 
Reakce na Commodore: Nejdřív tu všechny umravňuješ, hází...
Jak to může jít se mnou z kopce když jsem dneska na všechno co jsem vsadil vyhrál? Smajlík
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 20:10
 
 
Tak jsem udělal v Tipsportu o čem jsem tu psal, tj. neprohra Švýcarů a vítězství Rusů. Celkový kurs 3,75.Jsem s výhrou spokojen. Na náš bídný kurs s Německem obětuji tuhle výhru...
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 16:22
 
 
Reakce na jovyk: Odpovídám ti na "+jovyk atd. Lepší bude...
Nejčastější odpověď našich sportovců obsahuje slova "tak určitě". Byť již emeritní sportovec Ti na Tvůj poslední příspěvek odpovídám stejně. Smajlík
Na naše vítězství nad Němci je bídný kurs v Tipsportu 1,31, to se při sveřeposti Němců skoro nevyplatí sázet. Na dvojtip Finsko-Švédsko, neprohra Finů 2,52.Tohle Skandinávské derby i přes favorizované Švédy může takhle klidně skončit ….
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 16:00
 
 
Reakce na Ricci: Ne, tys to popletl: já jsem ten bohatý,...
Zase jsi vedle. Protože jsem o několik měsíců starší než on, nabídnul jsem mu to já.
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 15:58
 
 
Reakce na Licuricci: Se s ním vsaď.. 😉 Říkal o l...
Richard nemůže být milionář někdy v budoucnu, protože milionářem už je docela dlouho! Smajlík

+jovyk atd. Lepší bude nesdělovat tady nic. Závist bohužel přetrvává generace. Přitom zrovna Marek je člověk, který jen těžko někomu něco někdy záviděl...Jenže to je charakter ze staré školy, která pomalu ale jistě vymírá. Početně ji však jistě převýší například Romové, uprchlíci a další skupiny obyvatel.
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 15:40
 
 
Reakce na Ricci: No, já jsem se na tebe Marka Sýkory pře...
Hochu Ty jsi nejen psychicky narušený, ale navíc slovně agresivní. Představil jsi se Markovi, zeptám se ho na to, protože považuji za nemožné, když si s někým dlouhodobě tykáš aby o Tobě nevěděl. Možná by bylo lepší kdyby sis zazpíval píseň, kterou zpívá Naďa Urbánková:"Závidím horám,....studentu v sáčku závidím a to věc je zlá..."
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 13:36
 
 
Reakce na Ricci: Zajímavý Josífku... Třeba Sýkora tě v ž...
Richarde, až budeš mít někdy možnost Marka osobně vidět tak se ho zeptej jestli mě zná nebo ne. Docela rád bych se s Tebou vsadil o libovolnou částku, protože vím, že Tebe jako bohatého člověka by to nepoložilo. No a s Markem máme na hokejisty a hokejové dění velmi podobný názor. První větší rozpor jsem zaznamenal dnes v případě našeho reprezentanta Vrány. Marek by jej asi dnes posadil na lavičku náhradníků, já doufám, že alespoň jako třináctého útočníka. V tomhle s ním nesouhlasím! Vím, ale že se s Říhou znají dobře ještě z trenérské štace v Rusku a že Říha na Marka hodně dá, takže nevylučuji, že dnes Vrána v základním kádru nebude...
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 13:25
 
 
Reakce na higway: nezveřeňuj myslím že už jsi to tu psal...
Látala osobně neznám, nemluvil jsem s ním nikdy. Na Knotovu defenzívu v Liberci jsem docela zvědavý.On je ovšem jako všichni exslávisté v Chomutově, tj. kdo může tak uteče...
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 13:22
 
 
Reakce na Ricci: Zajímavý Josífku... Třeba Sýkora tě v ž...
Asi Tě nepotěším, Marek je stejný ročník jako já a poprvé jsme se viděli, aniž jsme věděli jak se kdo jmenuje, při hokejovém zápase v roce 1962! Osobně jsme se setkali určitě vícekrát než je jednomístné číslo.
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 09:44
 
 
Reakce na Ricci: A už jsi to zavolal Říhovi? Chceš na ně...
I při mojí skleróze jsem si teď vzpomněl o čem jsem s Říhou ml. mluvil. Bylo to v době, kdy Říha st. trénoval Slovan Bratislava a již tehdy se okolo něj Říha ml. pohyboval. Do Chomutova měl ze Slovanu přestupovat Valach a já jsem se ho na jeho výkonnost - přednosti a zápory - zeptal. Co jsem se tehdy dozvěděl tady zveřejňovat nebudu.
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 09:31
 
 
Reakce na Ricci: A už jsi to zavolal Říhovi? Chceš na ně...
Richarde, lidem s kterými se předtím osobně neseznámím v téhle brandži netelefonuji. Není pro mě problém si na Říhu telefonní číslo sehnat - mimochodem mám ho na jeho syna, který s ním v Bratislavě nyní je - počítám však, že s ním budu mluvit 17. června na vyhlášení Zlaté hokejky ve Fóru Karlín. Ríšo, Ty by ses tam jako novinář asi mohl také akreditovat!
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 09:19
 
 
Reakce na Muv: K dnešnímu večernímu zápasu se "slabým" N...
Sranda to nebude, Němci však nemají na to, aby nás přehrávali hokejově, ale tvrdostí a úporností. Bude na našich hráčích a trenérech jaký recept proti tomu postaví.
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 09:11
 
 
Reakce na VADO: JInak z tvých náznaků jsem si vytvořil t...
Akciová společnost Piráti Chomutov zahrnuje v sobě i juniorku. Zbytek, t.j. mládež včetně akademie je spolek. Bližší mně není známo, jen to, že akademie je finančně též podporována hokejovým svazem a že počet akademií se má snižovat -jsou s výjimkou Olomouce u všech extraligových klubů a u některých dalších oddílů z druhé nejvyšší soutěže.
 
 
jiribulis | praha
23.05.2019, 03:40
 
 
Reakce na selim: I já s Tebou nakonec souhlasím, sice js...
Je otázkou zda Piráti nebudou ještě další roky spojováni s jejich bývalými vlastníky. Já bych řekl, že spíše ano a v tom případě by bylo možná skoro lepší začít na zelené louce odkupem licence od jiného klubu.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.