Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
14.11.2019, 10:27
 
 
Reakce na icehockeyfan2: Není to názor na přesdržku, ovš...
Dal bych ti palec nahoru, ale jednak se mi ten emotikon s dvoumi palci nelíbí a jednak nevím jak bys to bral. Gesto pochází ze starověkého Říma a palec dolů neznamenal smrt gladiátora. Bylo to gesto naznačující „zbraň dolů“, tedy nechat žít. Palec směřující vzhůru znamenal konec smrtí. Takže jen OK, vidím to stejně.
 
 
dronte | Chomutov
14.11.2019, 08:19
 
 
To už tu dlouho nebylo, pískat na své hráče. V pokušení jsem byl i já, já ale patřil k početné skupině, která se chytala za hlavu. Škoda, že na webu není sekce "Ptejte se", zeptal bych se pana trenéra čím to je, že úroveň hry postupně klesá. Čím to je, že v přesilovkách jsme dávali góly a už je nedáváme. Čím to je, že jsme měli víc vyhraných vhazování, že jsme ubránili víc oslabení a proč třeba Klíma makal, dával góly a dnes nedává. Stejně tak Hlava, kterému mimochodem moc fandím. Čím to je, že nehrajeme do těla a soupeř nám dává pěkně na pr.del.

No a pana sportovního manažera bych se zeptal které hráče kromě Pavláta myslel, když na setkání řekl, že jsou na rozhraní extraligy a první ligy. Myslím, že z toho prvotního optimizmu začalo po včerejšku víc lidí střízlivět. Jestli to včera nebyl mimořádný výpadek tak nechci vidět jak to dopadne v Praze proti bojující Slávii a doma s Jihlavou.
 
 
dronte | Chomutov
09.11.2019, 22:31
 
 
Reakce na dag: dronte nemyslím teď. mluvím z dlouhodoběj...
Tak to ano, máš recht.
 
 
dronte | Chomutov
09.11.2019, 17:51
 
 
Reakce na dag: přispívá sem pravidelně kolik.... 30? lid...
Tak to přeháníš, kdo tady napadá majitele a lidi v klubu kromě dvou-tří nicků, které zřejmě patří někomu ze současné nepřející opozice v cv? Na fórech se hra a hráči rozebírali vždy a všude. Kdo občas mrkne na jiná fóra vidí, že tady to není tak zlé. Nicméně je na vlastnících klubu kolik toho jsou ochotni unést. Měli by to brát s nadhledem být odolní.

K profi registraci bych řekl, že by se ta současná musela nějak vylepšit. Řada z nás ji má a pokud se neznáme z hokeje nebo z hospody, jsme pro jiné stejně v anonymitě. Nějak už nevím co k tomu říct, každý má své argumenty. Já se nezblázním ani nebudu trhat permici když to tady vypnou, ale začíná se mě zmocňovat lhostejnost...
 
 
dronte | Chomutov
09.11.2019, 13:08
 
 
Reakce na Marsellka: Diskusní fórum bude změněno na jino...
Můj názor je, že to není dobrý krok. V Jihlavě to vedlo k ochlazení vztahu fanoušků ke klubu a k propadu návštěvnosti. Podobně před časem ve Varech a ještě předtím třeba v Ústí. Poslední příklad je Slávia, tam je návštěvnost opravdu malá. Vždy to znamená dlouhodobě menší příjem ze vstupného. Že to udělali i jinde není argument a pokud fanoušek pocítí nějakou aroganci, nebo nadřazenost od klubu, bude to špatně. Důvěra se buduje dlouho.
 
 
dronte | Chomutov
09.11.2019, 08:08
 
 
Reakce na HonzaCv: Proč má jít do LITVÍNOVA?... ať řekne...
Jak znám Daga bude to synonymum pro jisté místo na konci trávívcí soustavy Smajlík Z Wikipedie: "Synonyma též slova souznačná, jsou slova nebo slovní spojení se vzájemně stejným nebo podobným významem, která lze za určitých okolností zaměňovat. Dodávají jazyku bohatství..."
 
 
dronte | Chomutov
08.11.2019, 22:44
 
 
Reakce na Jesenik: Co je nechutný? Že nehrál to na co má...
"Nehrál na co má" přece nemůže být měřítko, důležité je, že patřil k těm lepším. Štochl nebo Bláha možná hrají na co mají, ale jsou horší. Podle čeho se budou hodnotit a hlavně vybírat hráči, podle toho zda hrají na co mají, nebo podle kvality? Jak jsem byl optimista, tak po posledních událostech můj zájem o chomutovský hokej slábne. Ještě počkám, snad mi to neznechutí nadobro.
 
 
dronte | Chomutov
06.11.2019, 12:16
 
 
Novým trenérem Jihlavy je Ujčík, s asistentem Nekvasilem přicházejí od mladých dukláků. Vzhledem k výsledkům jihlavské mládeže to žádná sláva nebude. Jihlaváci z toho nejsou příliš nadšení, ale lepší řešení vzhledem k možnostem Dukly asi nebylo, nejsou prachy. V takové situaci nebylo příliš rozumné zavřít fórum, fandové jsou na klub naštvaní, návštěvnost klesá, peněz je míň...
 
 
dronte | Chomutov
05.11.2019, 20:53
 
 
Reakce na Rcts: Zkus toto, ale anglicky. http://enjoyhd...
Nechce mi to pustit antivirák, škoda. Protože ho mám legálně Smajlík Zatracený Kaspersky, zatracený rusáci!
 
 
dronte | Chomutov
05.11.2019, 20:23
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Barca-Slavia http://cdn.livetv2...
Stále se to tam seká, škoda.
 
 
dronte | Chomutov
05.11.2019, 15:19
 
 
Reakce na Jesenik: A koho vyhodili z marketingu?...
Viléma Slavatu z Chlumu a Košumberka, Jaroslava Bořitu z Martinic a Filipa Fabricia. Nebo to nebylo z marketingu? Už nevím Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
05.11.2019, 13:19
 
 
Reakce na Bémič: Hele já nějak nerozumim tý vizi že se t...
Je to jednoduché, stačí se podívat na soupisku a na elitepropects.
Černý je litvínovák.
 
 
dronte | Chomutov
05.11.2019, 09:29
 
 
Reakce na piratska_pravda: ano vystupuji tu jako anonym,...
Možná chodíš na hokej dlouho a někoho znáš, ale stejně píšeš nesmysly. Podle tebe "často kupujeme hráče z okolí ČB", podle soupisky jsou tady z Budějovic dva hráči. Z toho jeden je tu od začátku-Pořízek, hrál za CB naposledy v r.2011. Toho druhého máme do konce měsíce na zkoušku ze Vsetína- Jakub Doktor. Koho jsme tedy koupili? Ty nevíš vůbec nic, nevíš, kdy se musí platit odstupné a kdy se neplatí.

Já nemám žádné zdroje, vím jen to co Mág napíše na web a ten píše jen ověřené věci, nebo co někdo z klubu řekne veřejně, jako třeba na setkání fanoušků. Hned na začátku restartu se psalo(i Soukup to říkal), že z důvodů finančních možností klubu, bude počet zaměstnanců menší. Ty tomu říkáš čistky. Nebudu se dál zabývat tvým výplodem, zjevně ti jde o něco jiného než sem dát nějaké informace. Není těžké odhadnout kam patříš a o co ti jde. Piratska_pravda a guardian71 jedno jsou, že pane Mihaliku.Klasika. Mimochodem, kdo financuje váš plátek, když ho do schránek strkáte zdarma? Inzerentů tam tolik není aby to zaplatili. Prej guardian Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
02.11.2019, 20:10
 
 
Reakce na novas_vencator: Nevi nekdo co je Sklenarovi?...
Asi fraktura, zlomené srdce Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
02.11.2019, 20:00
 
 
Tak v Chance lize končí druhý trenér-Vlk v Jihlavě odkaz
 
 
dronte | Chomutov
31.10.2019, 12:09
 
 
Reakce na Mág: Pokud tě zajímají zranění v NHL, doporuču...
Je to dobrý odkaz, dík.
 
 
dronte | Chomutov
31.10.2019, 09:43
 
 
Reakce na obr65: zranění v horní části těla.........
Dík
 
 
dronte | Chomutov
31.10.2019, 08:57
 
 
Honza Rutta včera konečně za Tampu a hned it skoro 19 minut, k tomu jedna asistence. Tak ať mu to vydrží. Koukám po každém kole v NHL na sestavy, nehraje Ondra Kaše, podívám se na jejich stránky proč.
 
 
dronte | Chomutov
31.10.2019, 08:31
 
 
Reakce na icehockeyfan2: S Trefňákem naprostý souhlas. Z...
Trefný se k Chomutovu chová jako hovádko odjakživa. Pamatuju na jeho hecování když Kadaň byla naše farma a hráli jsme spolu. Seděl jsem jednou tak, že jsem ho dobře slyšel, jak hecuje spoluhráče, aby se poprali a to byla Kadaň "naše". To dělá nejen na střídačce, ale určitě i v kabině. Nevím proč. Chtěl bych sdílet Rýglův optimizmus, doufá, že to s Kadaní bylo naposled... Smajlík

Včera jsem si všímal Kůse a Chloubu, Kůs jednoznačně nejhorší z Trhačů, lemra, která navíc hodně kazila. Chlouba hraje opatrně, bez nasazení, ale zase má nějaký přehled. V Kadani to možná stačí, jenže včera bylo dobře vidět proč ho nikde nechtějí. Darby mě potěšil, Foltýn potřeboval po hubě. Posledně v Kadani skočil po přerušení hry ze střídačky, rozjel se, zezadu najel do našeho hráče a jako hrdina rozhazoval rukami před místním kotlem, jestli se té skupince dá tak říct. Darby mu měl naložit ještě víc.
 
 
dronte | Chomutov
30.10.2019, 15:21
 
 
Reakce na Toxxx89: Tak kolik dneska dostaneme od trhačů?...
Počítám tak čtyři kousky a naše licence potom bude prodána do Loun, nebo do Slaného Smajlík Pamatuješ na svůj fake?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.