Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
11.08.2019, 10:42
 
 
Reakce na Churchill: Neházej všechny do jednoho pytle....
Také bych rád k tomuto něco řekl, ale proto že jsem proti tomu aby se tady probírala politika tak to neudělám.
 
 
11.08.2019, 10:34
 
 
Reakce na dronte: U tebe bych nepředpokládal absenci pa...
Neházej všechny do jednoho pytle.
 
 
Puny1 | drouzkovice
11.08.2019, 10:26
 
 
Reakce na dronte: U tebe bych nepředpokládal absenci pa...
No když uz jsi to takhle krásně rozepsal jak jsou neziskovky neprůhledné tak jsi vážně myslíš ze z dotačních peněz nesly žádné do A týmu? Ze si to neumí vyuctovat jinak? Tomu never. Jinak jsou samozřejmě neziskovky užitečné a take jich je spoustu jen účelově založených na cucani.
 
 
11.08.2019, 10:22
 
 
Reakce na Honza81: https://nasregion.cz/ustecky-kraj/hok...
Těch blábolů je tam víc ale takovouhle nepřesnost by jsi neměl novinář dovolit to hovoří o serióznosti jeho informací. "Veverkovi jako majoritní vlastníci". Vlastník byl pouze veveřák starší.
 
 
dronte | Chomutov
11.08.2019, 09:51
 
 
Reakce na VADO: Tak je to otázka priorit. Já si třeba m...
U tebe bych nepředpokládal absenci paměti a trochu abstraktního a systémového myšlení. Bavíme se o věcech, které se tu i jinde stokrát, možná tisíckrát řešily.

Neziskovky v Německu možná, ale je vidět, že nežiješ v Čechách. Tady mnoho neziskovek slouží jen jako penězovody k vychcánkům. Nedávno se v televizi probíralo, že mnoho neziskovek nedokládá svou činnost, mají neprůhledná účetnictví a stát neví, kam jdou dotace, které se po něm chtějí. Když chtěla ministryně financí dotace snížit, to bylo řevu. Plácáš jen obecné fráze bez znalosti věci, škoda. Zase se tu rozjede politika a řeči o ničem. Někomu se to hodí, proto se píšou takové články a proto se najde někdo, kdo to sem pleskne.
 
 
11.08.2019, 09:45
 
 
Reakce na dronte: Kde jsi proboha byl když se psalo o fi...
Tak je to otázka priorit. Já si třeba myslím, že se má podporovat amatérský sport, aby společnost jako taková sportovala. Navíc podporovat neziskovky je hodně dobrá věc, protože ony dělají činnost, kterou stát nedělá a je hodně moc nutná.
Dále souhlasím s tím, že věřejné finance nemají být dávány na profesionální sportovce. Podpora mládeže ano, ale nesmí se peníze přelévat do Atýmu. To, že je Palán oud je věc druhá. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
11.08.2019, 09:43
 
 
Reakce na GeK: Tak zase soudnost, kdyby polovinu z těch ...
Z jakých 30 mega? Když tady skončil basket mužů a fotbalisti se propadli, mužský hokej nedostával od města nic, vůbec nic, nulu. Dokážeš to pochopit? Podívej se na rozpočty města, je to na internetu, nepiš bludy a nedávej sem odkazy na články, které tu už byly.
 
 
11.08.2019, 09:36
 
 
Reakce na dronte: Kde jsi proboha byl když se psalo o fi...
Palán má v makovici nějaký maglajs Smajlík . Hlavně financovat tlučhuby z neziskovek.
 
 
tpd | #VšichniJsmePiráti
11.08.2019, 08:48
 
 
Jo jo..stačí jeden recyklováný článek.. a už tu zase jedou ..bludy.. a votom to je.. Smajlík ..
 
 
dronte | Chomutov
11.08.2019, 08:41
 
 
Reakce na JaroFenin: Spekuluje, že tah Veverkových věnov...
Kde jsi proboha byl když se psalo o financování sportu v Chomutově? Na hokej město nepřispívalo,kromě mládeže, vůbec. Jenže ty peníze dostali hned zpět za pronájem zimáku. Je to vyvrácený mýtus, předvolební propaganda PRO.
Na hokej nic, jiné sporty minimum. Tehdejší předseda sport.komise Palán nemá rád profi sport, slyšel jsem to na vlastní uši, řekl to na veřejném zasedání. Zato neziskovky se financovali štědře, to se tu propíralo důkladně. Poprvé po velmi dlouhé době šlo na sport víc peněz až po nástupu nové koalice(NS-D.Dinda).
 
 
11.08.2019, 08:37
 
 
Reakce na Jesenik: Tím chceš říct, že hokejistů můžou za...
Jde o to že pár let zpátky se mohlo postoupit zpět z ČFL do 2.ligy ale fotbal nedostal dostatečnou podporu a pak to šlo už z kopce. Stadion je krásnej a fotbal by se měl taky více podporovat...
 
 
GeK | Chomutov
11.08.2019, 08:31
 
 
Reakce na Jesenik: Tím chceš říct, že hokejistů můžou za...
Tak zase soudnost, kdyby polovinu z těch skoro 30 Mega dostali kopačky tak asi divizi nehrají,možná už jsi si všimnul, že je to o penězích
 
 
kirchna01 | Prostě Chomutov 🏒
11.08.2019, 08:22
 
 
O fotbal tu asi žádný podnikatel nemá zájem.
Smajlík
 
 
Jesenik | Chomutov
11.08.2019, 08:13
 
 
Reakce na JaroFenin: Spekuluje, že tah Veverkových věnov...
Tím chceš říct, že hokejistů můžou za to , že to nekopla dotáhli z 2. ligy do divize. Zajímavý názor
 
 
JaroFenin | Extraliga v Chomutově bude zas! V roce 2057...
11.08.2019, 07:50
 
 
Reakce na Janis73: Hokeji v Chomutově zvoní umíráček. Rů...
Spekuluje, že tah Veverkových věnovat akcie klubu za symbolickou korunu skupině podnikatelů, je jen vychytralý způsob, jak se vyvinit, sbalit kufry a zmizet neznámo kam. A pak napíše kolik peněz komu klub dluží, mj. 54.155.000 Kč Jaroslavu Veverkovi. Trochu ekonomický analfabet, henten Mihálik. Pak zmiňuje jakousi Elvíru Hahnovou z SPD. Tahle strana je pro mě společně s bolševiky hnus největší, ale v jednom jí musím dát za pravdu. Konkrétně v tom, že finanční zvýhodňování Pirátů Chomutov jde na úkor jiných místních sportovních klubů. O tom jsem tu ostatně již několikrát psal a zmiňoval především chomutovský fotbal. Hrát divizi s vesnickými kluby na stadionu s reprezentačními parametry je ostuda. Ať se to někomu líbí nebo ne
 
 
G.farina | Chomutov
11.08.2019, 07:26
 
 
Reakce na dronte: Nepřehodil jsi nějaké písmeno? :))...
To byl tajný kód 😁. Ti kteří místní kutloch znají vědí 😄.
 
 
hoty | Chomutov
11.08.2019, 06:26
 
 
Reakce na Pukoš123: Dobrý den, já jsem prudil to je prav...
Je to marný, je to marný, je to marný Smajlík
 
 
11.08.2019, 06:23
 
 
Reakce na názor: Ty jsi tady tak prudil, že ani tato oml...
Dobrý den, já jsem prudil to je pravda, omluvil jsem se a jestli to někomu nestačí, to je jeho problém. Každopádně jsem se omluvil. protože jsem neměl na Vašem webu asi mé názory prezentovat, protože Vám moc nevoněly. Ale to že jsem se omluvil, neznamená, že jsem změnil svoje názory, naopak za vším co jsem zde napsal si stoprocentně stojím, protože je to pravda.
 
 
thegod | Chomutov
11.08.2019, 01:24
 
 
Reakce na dronte: Třeba to ještě udělají. I kdyby ne, ne...
a jéje... tak to je ten pravej (vocas), co může psát podobný články, ty woe… na národnostní (a další) menšiny, jdou stovky mil. (mimojiné i z našich peněz), a tady bude nějak trouba mektat o tom, jak je špatný, že se dá (v porovnání se zmíněnými výdaji) pár kaček na hokej... No to bude asi dobrý jelito, už podle toho, jak je to napsaný...
 
 
dronte | Chomutov
11.08.2019, 00:34
 
 
Reakce na rcts: Ono by tomuhle hlavně pomohlo, kdyby býv...
Třeba to ještě udělají. I kdyby ne, nevadí mi to, dovedu si představit pár důvodů proč nechtějí. Je to asi dva dny co se k dluhu vyjádřil Mág, do konce sezóny má být splacený, takže to nebudou ty Mihalikovo stovky milionů. Možná těch třicet , v nějakém článku se o tom psalo.

Ještě k autorovi toho článku, na webových stránkách Chomutova je o něm zmínka, je členem výboru pro národnostní menšiny Smajlík odkaz
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.