Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
27.11.2019, 21:50
 
 
Viděno naživo, Černý přestože dal gól, by u nás měl okamžitě skončit. Je úplně marný a dnes ne poprvé. Kromě něj taky Chrpa, Blaha a Doktor. O obraně je zbytečné psát, doufám, že Piché se tu dlouho flákat nebude. Je mi jasné, že Štochl neskončí, proto je třeba sehnat dva normální obránce.

Pan trenér by si měl z dnešního zápasu pouštět video, ne proto, aby viděl naši bídu, ale proto, aby viděl co má s hráči trénovat. Litoměřice ukázaly naši bídu v plné parádě. Bylo to od nás trapné vystoupení. Akorát Hlava makal, Pitule se sice snažil, ale...snad se po marodce rozehraje k lepším výkonům. Žovinec i přes pár chyb a to, že si dal vlastňáka, byl z obrany nejlepší.
 
 
27.11.2019, 14:33
 
 
Reakce na kolatyr: Chcete jet někdo se mnou OA dnes do L...
Já bych jel, budeme jen dva?
 
 
25.11.2019, 11:03
 
 
Reakce na kolatyr: Kdyby tehdy za tu komedii ve Varech o...
Ahoj Pepo, jak to vypadá s výjezdem do Litoměřic?
 
 
23.11.2019, 11:12
 
 
Reakce na jarda72: Je to tak, asi tam byl faul. Ono jich...
Teď jsem se na to podíval na Hokejce, rozfázoval tu situaci a podle toho, jak jsem to viděl, si to hráč Přerova č.26 způsobil sám. Přidržel Hlavu rukou, ten se v záklonu snažil vysvobodit a ano, trochu se hokejkou dotkl hlavy čísla 26. Vypadalo to, že si Hlavovu ruku s hokejkou přitáhl k obličeji sám. Žádný úder to nebyl, číslo 26 trochu zahrálo divadlo. Čas cca 2:03,10
 
 
22.11.2019, 22:23
 
 
Reakce na dag: na tipáči říkal, že zřejmě protestují, že...
Tak to byla fakt zvláštní reakce na gól. Zřejmě šlo o zásah holí do obličeje, jeden hráč si držel ruku na tváři, jenže nebylo to vidět.

Vedle mají black friday, prohráli s Bolkou 2:5. Nejsem škodolibý, ale někdo z extraligy vypadnout musí. No a teď, když se nehraje baráž kde se dá něco domluvit, se zdá, že to čeká na ně.
 
 
22.11.2019, 21:40
 
 
Nevíte někdo proč Přerov nechtěl po páté brance nastoupit a vyslali za sudím kapitána? Vypadá to, že s něčím nebyli spokojeni. I jejich trenér v hodnocení řekl, že si něco nechá pro sebe. Byl jsem na zimáku, ale nepřišlo mi, že by je sudí poškodili. Před tím gólem jim naopak prošlo podražení.
 
 
22.11.2019, 21:35
 
 
Reakce na ozzyosbourne: pátá nejlepší v Chance lize stač...
Jo, ale jen díky Dominovi, jinak bída.
 
 
22.11.2019, 16:29
 
 
Reakce na Bémič: Vrhel za juniorku...nevíte proč neni v ...
Za juniorku se rozehrává, potom nastoupí za áčko Smajlík
 
 
22.11.2019, 16:04
 
 
Reakce na Bémič: Je to jak karma za Havla..pošleš ho k š...
Jednání klubu(Hudáčka) s Havlem bylo velmi neprozíravé.
 
 
21.11.2019, 14:19
 
 
Reakce na tpd: No řekl bych že dostal jen tři.. *4* .. ...
A tak, to jsem opomenul. Ten gól do prázdné by nelapil ani Pavlát Smajlík
 
 
21.11.2019, 09:01
 
 
Reakce na higway: Dnes dobrej výsledek po posledním domá...
Dostal čtyři banány a řekl bych, že tak dva z nich by Pavlát lapil. Měl kliku, že budějičáci měli párkrát špatnou mušku. Chodí rychle dolu a v tu chvíli je nad ním prostoru až hrůza. Je malej, tak to prostě je.
 
 
19.11.2019, 10:43
 
 
Mně se ten dramatický tón Štrby moc nelíbil. Očekával jsem, že tým si sedne a sehranost se projeví. Zatím se tak nestalo a herní projev je naopak horší. Nebudu se pouštět do rozboru, ale něco není dobře a jen v hráčích to nebude. Pár zápasů už odehráli velmi slušně. Trenér Darbyho odsunul do čtvrté lajny, vypadá to, že ho chtějí odejít jako Havla.
 
 
18.11.2019, 15:42
 
 
Reakce na hoty: Neznamená, že když pojedu na výjezd auto...
Jasně, dáš pivo i nějaký lok z placatice, proč ne? Minulý týden jsem jel vlakem(Regiojet) do Brna, podávají víno i pivo 12°. Pán naproti vypil tři lahvinky vína, celkem asi 3/4 litru, já dvě piva. Dobře jsme se bavili a vo tom to je Smajlík V rychlíku Praha-Košice to za totáče bývalo jiné, to už se mi nelíbilo. Z Pepova hodnocení výjezdu to vypadá, že to jako v Regiojetu nebylo...

to Marťass: já nic nehodnotím, jen jsem četl příspěvky Marselky a Kolatýra. Protože jsem párkrát na výjezdu byl, obraz si udělat umím Smajlík K čemu došlo v Olomouci? Byl jsem tam na výjezdu když jsme hráli baráž a vypadli z extraligy. Ničeho jsem si nevšiml, byl klid.

Za chvíli na zimák, Dukle máme co vracet. Doufejme, že odvedeme výkon jako na Slávii, doma možná o něco lepší.
 
 
17.11.2019, 21:08
 
 
Reakce na Marťass: Tobě podobní stejně jezdí autem, tak ...
Ještě doplním. Nejsem puritán a abstinent a mám rád srandu, i v autobuse, ale mělo by to mít určitou "kultúru" Smajlík . Jak psala Marcelka, "vše má nějaké mantinely a především je to vše o slušnosti" Smajlík
 
 
17.11.2019, 20:37
 
 
Reakce na Marťass: Tobě podobní stejně jezdí autem, tak ...
Nejde jen o mne, podobné nápady, jak tu někdo psal, kazí Chomutovu jméno. Patřil jsem k těm, kteří výjezdy chtěli a když se výjezd zorganizoval, jel jsem. Ty budeš vědět proč tady bylo tak těžké lidi to autobusu sehnat, že? A když se teď Josef pokouší to opět rozhýbat tak to zase skončí díky tomu, že se někdo potřebuje vyblbnout? Podívej se kolik lidí jezdí z Budějovic nebo i z Litvínova a zkus přemýšlet proč. Beru na vědomí, že to chcete takto a ano, když budu chtít někam jet, za těchto podmínek to autobusem nebude. Už dávno nejsem v pubertě a nestojím o taková "dobrodružství", o doprovod těžkooděnců a prohlídky před vstupem na zimák.
 
 
17.11.2019, 17:32
 
 
Takže já mám ohledně výjezdů vystaráno. Policajti, papírky, dýmovnice, opilci a řev v autobuse...Ještěže jsem nebyl doma a nemohl jet, byl bych tak znechucenej, že by ani to vítězství nepomohlo.
Hanzlíku, začít můžeš shánět do autobusu lidi sobě podobné, počítám, že příště se nenajde ani těch třicet či kolik vás bylo. Kdo si myslíš, že o takové zážitky stojí? Dýmovnice před zimákem, bordel, tvl, to je zase úroveň!
 
 
15.11.2019, 22:54
 
 
Tak ja to zkusim taky, z takove dálky, ze Suche Górne Smajlík

edit: Pierun jakysi, funguje!
 
 
dronte | Chomutov
14.11.2019, 13:56
 
 
Reakce na rendaxyz: No vidíš...a nakonec skončil na rozk...
Kde je to napsaný?
 
 
dronte | Chomutov
14.11.2019, 11:47
 
 
Reakce na tpd: Asi si říkám o přes hubu.. :)) .. v život...
Na první pohled by to možná nebyl takový průšvih, jenže ono to pane kolego může kazit morálku kabiny, brát chuť makat ve prospěch celku.
 
 
dronte | Chomutov
14.11.2019, 11:34
 
 
Reakce na icehockeyfan2: OK je taky dobrý, byť nevím, od...
O.K., OK, ok či též okay (oukej) je hovorový termín celosvětově užívaný k vyjádření souhlasu, znamenající „v pořádku“, „dobře“, „ujednáno“. V angličtině existuje i jako sloveso ve významu souhlasit, tolerovat, respektovat, kvitovat, zaujmout neutrální nebo nekonfliktní postoj vůči něčemu...a ještě víc. Zdroj Wikipedie
Nechtěl jsem jmenovat žádného hráče, protože včera ten výpadek postihl skoro všechny. Dobře jen Pavlát a z toho zmaru byli podle mne lepší asi Tomica, Rýgl a světlé chvilky s těmi horšími střídal Žovinec. Dvakrát jsem si při dobrém zákroku všiml Seemana. Je fakt, že na Černém to rozhraní ( Smajlík ) vůbec není vidět.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC AZ Havířov 2010
Piráti Chomutov
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Lovosice
Piráti Chomutov