Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
dronte | Chomutov
26.09.2019, 14:56
 
 
Varování všem! Pozoruji, že vám uniklo, že VADO je knihovník. KNIHOVNÍK, chápete? Má k dispozici různé věci a má možnosti o kterých se nám nezdá. Mágu, pozor na něj!
 
 
dronte | Chomutov
25.09.2019, 22:18
 
 
Reakce na George64: *2* Jak to tady u Vás,tak čtu,tak n...
Nebylo to z vaší strany tak špatné, akorát nejste schopni dát gól, šance tam ale byly. My jsme jich pár neproměnili taky. Myslím, že pár týmů potrápíte a možná i překvapíte.
 
 
dronte | Chomutov
25.09.2019, 16:01
 
 
Z rozhovoru s Hostákem, "...rozpočet není nafukovací. Navíc se to teď zkomplikovalo odchodem několika výrazných partnerů. Musíme si vystačit s tím, co máme." Zlín zatím ani bodík, trochu nervozity jsem tam přece jen vycítil. Zdroj: odkaz
 
 
dronte | Chomutov
24.09.2019, 18:52
 
 
Reakce na George64: Tak to,asi u Vás prohrajeme,protože ...
Nepovídej, posledně jste dali tři Přerovu. Proč vám vypli fórum, ani si nepokecáme.
 
 
dronte | Chomutov
24.09.2019, 12:48
 
 
Reakce na higway: podle mě škoda že Thompson opustil náš...
Proč škoda, nechtěl tady bejt tak šel. V Benátkách jsme hráli dobře i bez něj a to je ještě na marodce Sklenář a Rudovský.
 
 
dronte | Chomutov
24.09.2019, 11:51
 
 
Reakce na dag: tak zatím mu můžeme poděkovat za klímu :...
Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
24.09.2019, 10:47
 
 
Reakce na TDI: Psal jsem celou dobu, ze Radek je dobrej ...
Pan poradce, později trenér, tu nadělal podobných seků víc. Dnes radí v Kadani, zatím je předčasné hodnotit jeho přínos, uvidí se časem zda tam budou snášet jeho způsob komunikace a trénování. Mladí snad ano.
 
 
dronte | Chomutov
24.09.2019, 10:10
 
 
Už jsem chtěl napsat minule, že chyby, které jsem ze začátku viděl, se skoro vytratily. Ještě sem tam špatná přihrávka, jako posledně v obraně proti Ústí, ale už je to o hodně lepší. Hra se viditelně zrychlila. První třetiny proti Kadani nebo Ústí, to byl mazec. Příchod Klímy byl velmi důležitý, z tlaku jsou i branky. Dobře hraje mladý Vrhel, má cit pro hru. Ta jeho mazácká přihrávka na gól Stloukalovi proti Ústí, to byla lahůdka.

Z Benátek jsem měl trochu obavy, ale jak říká Štrba, měli jsme to stále pod kontrolou. Ukazuje se, že Štrba a Hudáček své práci rozumí, za peníze, které mají k dispozici, je to dobré. V obraně je spolehlivý Radek Havel, ale jak říká novas_vencator, ještě trochu to chce obranu vylepšit a hijéé Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
22.09.2019, 20:47
 
 
Reakce na Mág: Vzhledem k tomu, že to byl první ostrý zá...
Těšíme se, dík Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
22.09.2019, 15:41
 
 
Mágu, mám připomínku ke kostce. Režie udělala nějaké změny, podle mne k horšímu, protože včera jsem skoro nenašel údaje o vyloučených a uplynulém čase trestu. Proč to, co se stalo? Raději ať to vrátí na původní stav. Dík
 
 
dronte | Chomutov
22.09.2019, 09:54
 
 
Reakce na slavecek: Proč nenapíšeš rovnou, že utekl zpět...
Asi ho dorazil ten dělbuch a pyro za naší střídačkou v Kadani Smajlík Klíma je dobrá náhrada.
 
 
dronte | Chomutov
19.09.2019, 14:54
 
 
Reakce na Mamuti: Mě osobně je to skoro jedno, jen mě ba...
Ty jsi jedinej, kdo tu mluví o soudním zákazu, nikdo jiný. No, jestli to delegát utkání, nebo Kadaň, oznámí svazu, je možné že si ten zákaz nakonec vykoleduješ. Proboha, je to tak těžké pochopit, že když pyro nikdo nechce, tak ho na zimáku odpalovat nemůžeš? Na tvý zahradě si taky nemůže někdo cizí dělat co chce. Může jen to, co mu dovolíš, jinak ho ze zahrady vypakuješ.
 
 
dronte | Chomutov
19.09.2019, 10:19
 
 
Reakce na Spojka: Aby si se neposral......
Podívej, pyro se nelíbí drtivé většině diváků a hlavně pořadatelům. Z důvodů, které bys snad mohl pochopit je to zakázané, je to hrubé porušení Návštěvního řádu. Nikdo nechce, aby se mu postupem času stala z haly udírna, ve které se na všem usazuje povlak z kouře. Nikdo nechce aby došlo k požáru, nebo nedejbože ke zraněním. Klub by za vás pokuty platit neměl. Všude jsou kamery, abyste se ještě nedivili.
 
 
dronte | Chomutov
18.09.2019, 10:02
 
 
Higway
Souhlasím, proto si trenér měl vybrat i jiného asistenta. Stránský by podle mne tady byl užitečnější než Klhůfek a líbilo se mu tady. Tak snad k drobným úpravám kádru ještě dojde.
Dnes dáme Kadaň a možná se posuneme na čtvrté místo. Při pohledu na výsledky Kadaně a jejich marodku je kurz na naši výhru nadsazený. Marodí jim pět hráčů, včetně nejlepšího Kůse a Klíma sbalil kufry, takže šest hráčů pryč. K tomu dost fandů z Chomutova a dáme je. Chtělo by to umravnit Foltýna, posledně se pustil do budějičáka, který se prát nechtěl, smrad jeden.
 
 
dronte | Chomutov
16.09.2019, 13:41
 
 
Dnes si vylepšíme postavení v tabulce, je ale třeba eliminovat Šťovíčka. Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
16.09.2019, 13:05
 
 
Reakce na rcts: Ze se vy z Kadane vubec ozyvate :))...
Kadaň to dnes bude mít těžké.
 
 
dronte | Chomutov
13.09.2019, 23:02
 
 
Reakce na Obr65: Dronte asi jsem byl na jiným zápase! Je...
Tu přesilovku jsem fakt neviděl, o přestávce jsem koukal na Vary a přepnul jsem to pozdě. Ale jo, asi to nebylo tak špatný a je pravda, že můžeme být rádi, že tu vůbec něco je. Dnes jsem měl nějaký kritický voko.
 
 
dronte | Chomutov
13.09.2019, 21:19
 
 
Reakce na VADO: + bera : a co si kua jamo představujete?...
Já už si sedám několik desetiletí a je to se mnou horší, ne lepší Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
13.09.2019, 21:16
 
 
Reakce na kulovnice: Po druhém zápase dělat soudy na cel...
Ahoj, nemusí to být soud na celou sezónu. Trenér řekl, že by chtěl tři dobré hráče a nedostal je. Nejsou peníze, to chápu. Je otázka, jestli se to může změnit a nějakou kvalitu ještě přivedou.
Viděl jsem snad všechny zápasy našeho mužstva a po výhře na Slávii(byl jsem tam), jsem si myslel, že už to bude lepší. Posledně doma se Sokolovem to ale bylo kromě třetí třetiny slabší a dnes jsem od toho chtěl odejít. Máš ale pravdu, byl to teprve druhý zápas a tak jsem vydržel Smajlík
 
 
dronte | Chomutov
13.09.2019, 20:32
 
 
Jsem rozčarovaný, od nás normální holomajzna. Opět spousta špatných přihrávek, pohyb . Prostě to, co dělají špatně od začátku, dělají špatně pořád. No a ta obrana, Tejnor hodně slabý, k tomu se podepsal na gólu a Lang taky. Asistent trenéra by měl vypadnout, obrana špatná loni, letos ještě horší. Prostějov hrál líp, akce měli pohledné, dobře bruslili, byli rychlejší. Po dnešku těžko věřit, že tento tým chce hrát o postup. Nechápu, že na trestné střílení šel Rudovský, který to vůbec neumí. Podle změny v pravidlech může jít i jiný hráč, ne nutně ten, kterého faulovali.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
Piráti Chomutov