Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jiribulis" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
jiribulis | praha
07.07.2019, 23:03
 
 
Já celou situaci okolo chomutovského hokeje vidím jako ještě komplikovanější než se teď ukazuje. Především si položme otázku proč Jaroslav Veverka starší držel v Chomutově Milana Kašpárka, jehož předchozí štace vzbuzovaly otazníky. Další otázkou je proč šel právě do Chomutova - podle mě to nebylo vůbec ve vztahu na Chomutov, ale na mužstvo s určitou tradicí a úrovní popředí druhé nejvyšší soutěže. Proč do Chomutova přestoupili hráči přes agenta - bývalého brankáře Jindřichova Hradce. To jsou u mě otazníky o nichž si může každý myslet své...
 
 
jiribulis | praha
27.06.2019, 16:28
 
 
Reakce na novas_vencator: Nevite nekdo (cti JiriBulis) n...
Vzhledem ke svým zdravotním problémům jsem teď mimo dění.
 
 
jiribulis | praha
21.06.2019, 20:27
 
 
Reakce na ítý: Jen krajským preborem chtěl začít jen Sou...
Číslo na mladého "dřevokocúra" mám, ale již několik let s ním nekomunikuji.
 
 
jiribulis | praha
20.06.2019, 10:36
 
 
Reakce na ítý: Soukup by vytvořil leda tak prdlajs, ten ...
Soukup se seznámil nejprve reálně s celou záležitostí a teprve pak řekl ne.Měl zájem zařít s čistým stolem v krajském přeboru a po postupu do 2.NHL vyčenčovat chance ligu s Kadaní. Nikdo by nemohl nad takovým novým klubem ohrnovat nos jako to nyní je a ještě určitě nějaký čas bude se stávajícími Piráty.Rovněž se připravte na to, že to Pirátům budou "oslazovat" v jejich zápasech venku fanoušci jiných klubů.
 
 
jiribulis | praha
14.06.2019, 22:01
 
 
Reakce na TDI: Zvysuji na 160......
Podle mě není správně, ale blíží se realitě.
 
 
jiribulis | praha
14.06.2019, 01:01
 
 
Reakce na Penquin: Jako máš naprosto pravdu, ale snaha u...
Já jsem přesvědčen o tom, že zadlužení o dost přesahuje 100 miliónů Kč.
 
 
jiribulis | praha
08.06.2019, 22:17
 
 
Reakce na ítý: Vubec v tom nepatrej a bud rad, ze se toh...
Soukup uvažoval reálně a evidentně chtěl hokej v Chomutově výrazně podpořit. Jenže zřejmě neviděl cestu jak sehnat peníze jednak na zaplacení dluhů a jednak na další sezónu. Je evidentní, že kdyby místo koupě takhle zadluženého klubu mohl začít nově v kraji a po jedné sezóně postoupit do 2. ligy a tu pak případně velmi levně vyčenčovat s prvoligovou Kadaní. To by znamenalo určitě více než 100 miliónovou úsporu a navíc existenci nového chomutovského klubu, kterému by nikdo nemohl vyčítat pochybnou historii. Jestliže se údajně Soukupovi podařilo ukončit vztah klubu s trenérem Růžičkou, ušetřil tak nyní Veverkům a do budoucna majitelům tohoto klubu jeho plat za 5 let činnosti.
 
 
jiribulis | praha
08.06.2019, 22:08
 
 
Nezlobte se, ale tvrdit, že převádím vlastnictví klubu prostřednictvím akcií zadarmo (resp. každá jedna akcie za 1 Kč ) je fakticky holý nesmysl. Každá jedna akcie je zadlužená svým podílem z celkového dluhu a ten je údajně více než 100 miliónů Kč. Navíc letošní dotace ze strany města Chomutova - včetně mládeže cca 20 miliónů Kč a dřív než za rok nebude od města nic - to je de facto z poloviny další dluh. Takže přesná data tady opět nikde nezazněla.
 
 
jiribulis | praha
07.06.2019, 11:14
 
 
Reakce na JaroFenin: Já Soukupa znám jen trochu, ale výš...
Pozor, cifra o výši dluhů nebyla nikde zveřejněna, jen cosi o tom, že je to hodně proti informaci, kterou při původním jednání potencionální kupující dostal. Každý právník by se možnosti žalovat tohle jako vyzrazení obchodního tajemství, zvláště pokud se všechna jednání neodehrávala na písemné bázi, musel vysmát.
 
 
jiribulis | praha
07.06.2019, 11:05
 
 
Reakce na Kryspin: Je docela úsměvné sledovat, jak zde m...
Zabojovat hned nebo dokonce řekněme v následných 2 sezónách o extraligu s tím hráčským kádrem, který zbyl, těmi dluhy a pověstí, které jsme docílili (kdo z hráčů do Chomutova bez obav o výplatu přijde? ) to je fakt doslova fór dne.....
 
 
jiribulis | praha
07.06.2019, 02:17
 
 
Osobně si myslím, že město už ty peníze, které byly určeny na extraligu, dávat nebude. Tady by zastupitelé klidně mohli spadnout do spárů našich tzv. orgánů činných v trestním řízení a to si asi rozmyslí.
 
 
jiribulis | praha
07.06.2019, 02:13
 
 
Reakce na Kreon: Tak z toho je evidentní, že to tu necht...
Dluhy nejde odmáznout,ty novým vlastníkům v pěkně vysoké výši zůstanou. Noa zhruba polovina těchto dluhů bude mít věřitele v těch subjektech, které "bezplatně" převedou akcie (ne dluhy!!!) na nové majitele. Navíc z mužstva zbyly trosky, které budou bojovat s Kadaní o posledního fleka v chance lize. Pokud budou noví majitelé hodně prachatí tak by samozřejmě teoreticky mohli dluhy splatit, ale tak tomu asi není...
 
 
jiribulis | praha
06.06.2019, 16:04
 
 
Reakce na JaroFenin: Na svazu asi ještě netuší, že žádné...
Určitě tuší...
 
 
jiribulis | praha
06.06.2019, 15:42
 
 
Jít dohromady nejen s vlastníky Pirátů, ale i lidmi, kteří jejich praktiky kryli, je pro zdravě uvažující lidi sebevražda. Také svým způsobem bohužel.
 
 
jiribulis | praha
06.06.2019, 15:35
 
 
Reakce na Azech: Tahle ignorace tady nás všech je neskut...
Bohužel jasně menší než Litvínov.
 
 
jiribulis | praha
03.06.2019, 23:42
 
 
O dalším osudu hokeje v Chomutově se jedná. Já osobně bych po tom co předvedli trval na tom, že Veverkovi nemohou být v klubu žádným způsobem zapojeni. Jediné s čím bych souhlasil je to, aby ti malí Veverkovi synové i nadále trénovali v Chomutově. Asi by bylo také lepší opustit značku Piráti - ta by jakémukoliv poctivému novému majiteli reputaci jen kazila...
 
 
jiribulis | praha
03.06.2019, 03:43
 
 
Rok 2019 ne zkomolenina ze vzteku...
 
 
jiribulis | praha
03.06.2019, 03:42
 
 
Reakce na jarda72: Mesto se zatim nema vyjadrit k cemu. ...
Jestliže dalo město na A mužstvo na rok 20129 12 miliónů a hrát se již zřejmě nebude, mělo by na Pirátech chtít zpět 6 miliónů.
 
 
jiribulis | praha
03.06.2019, 03:37
 
 
Reakce na jarda72: Urcite budeme prvni na rane a bude se...
Počet akademií se bude snižovat. Půjdeme asi mezi prvními.a bez alespoň špičky mužů v chance lize nemáme šanci ji získat zpět.
 
 
jiribulis | praha
01.06.2019, 22:15
 
 
Reakce na Churchill: Vary budou nejpříhodnější. Jsou tam...
+dag Jenže do Litvínova a Kadaně se dá krásně i hráčsky dojíždět. Do Varů je to dost z ruky.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 12:30 | Dor.
BK Mladá Boleslav
Piráti Chomutov
×
Odehrané v 13:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
Piráti Chomutov