Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VADO" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
18.01.2020, 19:14
 
 
Reakce na Pšouk: Jenom mě udivuje, že ho Boleslav pustil...
Co psali, tak mu to tam nesedlo a byl mimo sestavu a asi se dohodli, že to bude pro obě strany lepší.
 
 
18.01.2020, 18:59
 
 
Reakce na Tali: Vondrka do Pardubic. https://www.idnes.c...
Tak Dědek chtěl do Pardubic už když byl majitelem Vrchlabí, ale pak to prodali tomu matlákovi co nejdříve vyhodil Kusého a pak poslal Pardubice na okraj propasti. Pokud přijde Dědek, jakože je asi žhavým kandidátem, tak Pardubice půjdou nahoru. S Vondrkou se asi zvednou, Vondrka je hráč do kabiny a nadstandardní hráč k tomu. S takovou to vidím u Litvínova dost bledě. Ale super je, že od příští sezóny bude další derby Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
17.01.2020, 19:16
 
 
S takovouhle konstelací výsledků budou sousedi poslední
 
 
17.01.2020, 18:28
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Nedá se nic dělat, priority jsou...
absolutní souhlas Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
16.01.2020, 12:15
 
 
Reakce na higway: Odehrát to s juniorama to je nejlepší...
Proč myslíš, že bude velká obměna kádru?
 
 
16.01.2020, 08:53
 
 
PS: ale moje předpovědi by vedly ke krachu mnoha lidí, bo můj černý kůň pralesa Prostějov rozhodně moc nepřekvapuje. Je jenom škoda, že ta Třebíč měla včera takovou marodku.
 
 
16.01.2020, 08:52
 
 
Reakce na Adjuk: Beze srandy www.hokej.cz/necekany-navra...
Hele nemusí hrát první housle, ale po odchodu kompletního vedení se to krapet dalo očekávat a myslím, že je to hodně špatná zpráva pro Vítky a Litvínov. Ten tým je hráčsky lepší než Litvínovský a Rolinek tam nechá duši a strhne celý tým i když nedostane velký ice time. Jako ze čtveřice Pardubice, Litvínov, Vítovice a Olomouc věřím nejméně Litvínovu a Olomouci.
 
 
15.01.2020, 21:04
 
 
Reakce na Adjuk: Kazda usetrena koruna za nic je dobre v...
Hele myslím si, že nejlepší řešení by bylo hlavně splatit ty dluhy. S Pichém to byl dobrej handl pro nás i pro něj a nikdo nemohl čekat, že tady zůstane do konce sezóny.
Ať to dohrajou s juniorama, ať se dostanou pořádně do zápřahu, v přiští sezóně se ty zkušenosti. aobouchání bude hodit.
 
 
15.01.2020, 20:48
 
 
Reakce na Adjuk: A aby toho nebylo malo, tak se jim vrac...
To jako fakt nebo humor?
 
 
15.01.2020, 18:50
 
 
Reakce na Mág: Myslím, že jsi pochopil, že jsem narážel ...
Máš pravdu, před sezónou jsem četl jejich ambice a pokud to budou dělat s rozumem, tak se nahoru dostanou. Ten kádr je vážně nabušenej na slovenskou druhou ligu. Piché si tam taky na nějaké to euro přijde a Slovan může stahovat trochu zadnici.
Od Černého jsem čekal více a rozhodně jeho nepodepsání nepovažuji za hráčské oslabení, ale početní oslabení našeho stavu rozhodně ano.
 
 
15.01.2020, 07:10
 
 
Reakce na bera: No,tak by měla být priorita,aby v den na...
Tak a není to jedno? Nevím, co jsi nepochopil na tom, že prostě patří Plzni. My jsme ti, co tahají za kratší konec. Pokud by patřil nám, tak je to věc jiná, ale takto to je, jak to je.
 
 
14.01.2020, 12:33
 
 
Jako letos hrajeme hodně nad poměry a naše umístění vidím dvojí optikou, respektive jako kombinaci těchto dvou: Za prvé je to malý zázrak a Hudáček se Štrbou to řekli správně, že hrajeme hodně asi za malé peníze velkou muzyku. Za druhé to jenom ukazuje, jak šla první liga kvalitativně do háje.
 
 
14.01.2020, 12:29
 
 
Reakce na Penquin: Ta 4. lajna je zoufalost, je špatná. ...
Proč, nám jde o velký kulový, právě ať se ti kluci obouchají, když letos jde hlavně o tom, finančně stabilizovat ten klub. Oni jsou naše budoucnost, pokud neodejde rovnou do nějaké kanadské nebo americké juniorky. Protože letos MS 20 tiletých opravdu ukázalo, že kdo uteče, (se) vyhraje o parník více a lépe než v Čechách.
 
 
14.01.2020, 12:27
 
 
Reakce na dronte: V Litvínově nejsou peníze?...
Co se stane až Poláci ukončí spolupráci? Myslíš, že Litvínov bude schopný utáhnout profesionální hokej? A to nemluvím o extralize. Nyní tam peníze jsou, ale co se stane, až nedostanou peníze od jediného velkého sponzora?
 
 
14.01.2020, 12:24
 
 
Reakce na higway: koukám že ty Kladno vidíš jak Severní ...
Nemyslel jsem město jako takové. Kamarád co tam bydlí, říkal, že to město je nyní super. Žije tam spousta mladých rodin, je tam dost slušnej kulturní život a ty lidi pracujou vesměs v Praze. Jde o to, že tam není dostatek firem, aby utáhly profesionální sport.
 
 
14.01.2020, 12:23
 
 
Tak jde mi o to, že prostě juniorka je letos k ničemu, když je to nějaký pseudopohár, který nic neznamená. Proč tedy nenechat více juniorů pořádně hrát v Atýmu, zvláště když byly zápasy, kde jsme měli 3 lajny nebo necelé 4 lajny?
Jinak všichni říkají, že je lepší pro ty hráče hrát, takže pokud by se našel tým, který by odehrál juniorku a starší dorost s 50% identických hráčů, tak já v tom třeba problém nevidím, pokud by to těm hráčům hráčsky a dovednostně prospělo. Pokud by to škodilo zdraví, tak to chápu, ale jinak proč ne? Ale ty do toho vidíš daleko více než já.
 
 
13.01.2020, 15:24
 
 
Reakce na tpd: Tak obšírně jak se to vezme.. nicméně to ...
Tak zase to člověk chápe, prostě vlastní hokejový klub v regionu, kde nic není. Takže se snaží, jak může, aby zůstali v extralize, protože tam je více peněz a je to i zajímavější místo, kam může sehnat hráče. Do pralesa ti kvalita nepřijde. Ale u Kladna a Litvínova je to jenom otázka času, kdy půjdou do věčných lovišť. Prostě kde nejsou peníze, tam se profesionální sport dělat nedá.
 
 
13.01.2020, 15:22
 
 
Reakce na dag: jenže božský má kolem sebe kult, který ho...
Jsme malý stát a JJ je prostě sportovní modla, ať chceš nebo ne.
 
 
13.01.2020, 15:21
 
 
Reakce na higway: tak odchod Pichého je veliká škoda a v...
Ani ne tak ambicích jako financích. Podle mého je důležité, aby už skončila ta komedie s juniory a mohli hrát víceméně v Atýmu. Zde vidím hlavní problém našich ekonomických problémů, že máme málo juniorů, neboť ti hráči odešli v době, kdy se nevědělo co a jak a zbylo jich tu hodně málo. Navíc ta pravidla jsou tak stupidní, jak se ukázalo například v Liberci, že jak nasadíš více hráčů z nižší kategorie, tak tě hned pokutujou, to je zase demence svazu jak vyšitá. Keců o mladých plnou hubu, ale aby ty týmy mohly ty kluky pořádně zapřáhnout, aby se vyhráli v napříč kategoriema, tak to taky nejde. Cypovina nad cypovinu.
 
 
13.01.2020, 11:28
 
 
Reakce na tpd: No on je bezpochyby geniální hokejka.. ot...
Tak nemusí to být ubrání, ale hromada věcí je spojená se vzděláním (ne honěním titulů) a často i se zkušenostmi, které s hokejem nemusí mít primárně nic společného a tato kombinace zkušeností a vzdělání pak člověk může klidně modifikovat na věci okolo hokeje. U JJ ty mimohokejové zkušenosti jsou bohužel spjaté jenom s politikou a to v ČR a vzdělání má nulové. Ono to potom přináší takový výsledek, jaký JJ pak prezentuje, neboť má široký rozhled, ale nedokáže se odprostit od vlastního zájmu a vidět ten problém řekněme celospolečensky. (Hm koukám, že jsem to asi zase napsal moc komplikovaně). Jdu se vrátit do hrobu Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v   | Jun.
HC Škoda Plzeň
Piráti Chomutov