Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "crafter16" |  vypnout filtr
 
<345678910111213>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
28.11.2013, 10:47
 
 
Vím,že to není v mé kompetenci,ale protože je to forum o hokeji a jak už je zde zvykem,může si tu člověk napsat co chce(tedy pokud to projde cenzurou a pak je zle Smajlík ).Dost sleduji sestavy na každý zápas,které jak Čelanský tak i teď Turek navrhovali.Když dovolíte,podělil bych se zde o sestavu,na dnešek:


Růžička

Krstev Novák
Pulpán Rutta
Mrázek Šulák
---------------------
Bartečko Hruška Hřebejk
Sikora Račuk Kubinčák -(proti Kladnu Bomersback)
Svoboda Straka Šagát
Divíšek Balej KašeTřeba se po přečtení někdo tomu zasměje a řekne,co to sem píše?Ale já a ani vy nejste spokojeni se stavem v tabulce,co si budeme povídat a nebo si to někdo přečte a pozastaví.

To už je jedno,ale hlavně ať se s tím dnes poperou v jaké koliv sestavě a proti Kladnu taky.Věřím v 6 bodů.
 
 
27.11.2013, 10:56
 
 
Reakce na Adjuk: Urcite zitra. ;)...
Kéž by jsi měl pravdu.Mě tam na té hře našich prostě chybí taková dravost,hladovost,zarputilost.Když je vidím na tréninku,pohoda a pak přijde zápas a zklamání!!! To přeci nejsou oni,které jsem viděl!a říkám si,jak je to možné!
 
 
27.11.2013, 10:47
 
 
Je to zvláštní,ale pořád si myslím,nebo doufám,že vážně něco přijde a zlomí se to a budeme bodovat,Kdy to ovšem nastane nevím.
 
 
27.11.2013, 10:40
 
 
Reakce na Artík: Ano, jsou to sice zvučná jména ale to c...
No tak konečně po dlouhé době jeden z dalších solidních názorů Smajlík .V tom samém duchu jsem napsal příspěvek 4.11,jen jsem v něm poukázal na neschopnost GM. Už se k tomu ani nechci vracet.
 
 
27.11.2013, 10:17
 
 
Reakce na Adjuk: Straka na Straku nemel penize....
Nevím nevím,je to takové zvláštní,s tím angažování nových hráčů.Nevidím do toho a ani raději nechci.Jen mi v tom něco nehraje,protože jsou to docela zvučná jména a známé osobnosti.
 
 
27.11.2013, 10:01
 
 
Reakce na jiribulis: Tak k tomu fakt nemám co říci.Hráč,...
To,co jsem teď od tebe četl je pravda? Neprošel zkouškou?
 
 
27.11.2013, 08:20
 
 
Reakce na Churchill: Ta poslední věta je hezká, ale poku...
Nejde mi to zde odhlásit,tak se pokusím zajet do sázkové kancel.Tipsportu a snad se zadaří společně.Tak se mějte všici zde fajnově. Smajlík
 
 
27.11.2013, 08:12
 
 
Jinak jsem už psát nebudu,jen si budu pročítat příspěvky.Myslím si,že to bude tak lepší pro mne a i pro cenzuru,která zde samozřejmě je. Takže hodně úspěchů přeji Pirátům a tak nějak,držte se a hlavně nesestupte. Smajlík
 
 
27.11.2013, 08:09
 
 
Reakce na Kneckebrok: Porad nejmenujes ty hlavni viniky!...
Zatím jsem v klidu,ale reagovat musím.Psal jsem zde 4.11. v 19:04 příspěvek,tak si ho přečti,jestli chceš. Ocitl jsem se terčem posměchu a zesměšnění,což mě velice urazilo a navíc,můj příspěvek byl přečten všem rodičům v kabině,za mé nepřítomnosti. Mám na to svůj názor a ten nezměním.Stalo se,nechám to být,i když pár diskutujících mi dali za pravdu.Nehodlám do toho šťourat,ani náhodou.Jinak s tebou naprosto souhlasím.
 
 
24.11.2013, 20:02
 
 
Reakce na Milan88: Stručně: Balej, Bartečko, Divíšek - ...
Zdravím.Už sem nechodím,jelikož mé příspěvky dost vadily a asi si pár lidiček sáhlo do svědomí.Jinak s tvým příspěvkem naprostý souhlas,všichni tři odchod.Toť vše a odhlašuji se z tohoto fora. Přeji hodně štěstí Pirátům a věřím,že to 10 místo bude.Sbohem.
 
 
04.11.2013, 19:31
 
 
Reakce na Dindis: crafter16: oba vime, kdo je kdo, takze...
Jistě ,že víme,kdo je kdo,za svým názorem si stojím a standartním krokem bych chápal to,že se bude zajímat o dění a bodovém stavu už od tak 8 kola.
Já hokej hrál a i ho trénoval a vždy pro mne byl trenér persona,člověk,který když zařval,báli jsme se ho všichni(")a věděli,že tam za náma je.
Toť vše a dál se k tomu nebudu vyjadřovat.
 
 
04.11.2013, 19:19
 
 
Reakce na LudekG: ahoj,tak také mám nějaké info z různýc...
Jestliže může pan hlavní dávat každý měsíc takové,aspoň pro nás,horentní sumy peněz za hráče,tak za kvalitního,byť z ciziny,trenéra,by se nad smlouvou a částkou neměl ani pozastavit,když mu to naplní stanovené cíle,jak o tom jakoby psal ve svém příspěvku na stránky.
Tady musí přijít takové kápo na střídačku,že ho budeme slyšet na protilehlé tribuně.
 
 
04.11.2013, 19:11
 
 
Reakce na Churchill: *2* Vítej do klubu. už jsme tu, tu...
Děkuji ti za členství!Jen jsem napsal to,co vidím a s čím jsem nespokojen.
 
 
04.11.2013, 19:04
 
 
Nevím čím to je,ale začínám být docela alergický na Veverku ml. Přečetl jsem si jeho příspěvěk na stránkách Pirátů a jestli mi někdo bude tvrdit,že to je muž na svém místě,tak ať se jde někam naložit.Už jen když ho vidím vystupovat před halou ze svého sporťáku,arogance a namyšlennost se nedá přehlédnout a navíc,asi jsme pro něj sjačky,povel,když není schopen odpovědět na dobrý den,tak takového člověka bych poslal do pjedele a je mi jedno,zda je to školník,či manažer.
Jestliže na to pan chytrý generální seje od začátku letošní sezony do této doby a pak udělá gesto,že navštíví kabinu v Litvínově před utkáním a dělá tam bububu,tak to značí o jeho totální neznalosti hokejového zázemí a prostředí.Jsem nasjaný už jen z toho důvodu,že je majitelem takovýto žmetek.V našich hráčích to jen pění a dusí v sobě vztek a beznaděj,když takového kjetena musejí poslouchat,jak jim tam vyprazdňuje žaludky.S jakou chutí nastupují do zápasů,opravdu nádherný přístup generálního manažera.
Měl jsem tu čest diskutovat o tomto stavu s jedním hráčem Pirátů a to,co mi řekl,mě vyrazilo dech.Během jedné třetiny nastupoval tento hráč ve všech 4 formacích a vždy s jinýma kolegama vedle sebe,totální chaoz a rozklad teamu.Nikdo neví co mají hrát,jak útočit,jak bránit,atd.V tomto případě si myslím,že odvolání pana Čelanského je jedinným východiskem a vy pane Veverko mladší,až se zase budete bít v prsa,jak jim srovnáte faldy,že to takhle dál nejde,srovnejte se nejdříve sám a zapřemýšlejte v té své hlavě,koho a za co platíte hráče,které máte ve svém klubu a ta vaše arogance není na místě,posypte si popel na hlavu,že jste to posjal,sežeňte pořádného trenéra,třeba z ciziny,to je jedno a dostaňte ty naše kluky do pohody a v lednu ať jsou v horní půlce tabulky.Vy máte gesta rád,tak se ukažte jako správný generální manažer.
 
 
02.11.2013, 20:42
 
 
jestli mě dovolíte vstoupit do problému s protestem,tak bych navrhoval přijít normálně do haly,počkat na začátek třetiny a při vhození buly se postavit a otočit zády. Myslím,že by to jako protest stačilo,teď jde ale o to,aby se postavili všichni,nebo aspoň většina.
 
 
01.11.2013, 20:15
 
 
Pane Veverko,to vám nestačí už ani tato prohra s Litvínovem? Co víc budete k tomu potřebovat ještě,aby jste zvedl svou pjedel a vlétnul do šatny!!! Není vám trapně vůči nám fandům? Mám chuť vám zde napsat něco od srdce,ale myslím,že takovému člověku,jako jste vy,co má hroší kůži,je to na nic a já budu aspoň v klidu,aby mi nerupla pumpa. Pamatuji si,jak jsem jel onen slavný den z domova ve 23 hod na zimák,když jste se vraceli z Bolky s glejtem ELH,pak stál v hledišti jako většina ostatních,skandoval a poslouchal vaší řeč z plochy:"již nikdy 1 liga,o to se postarám a slibuji vám všem a celému Chomutovu,že udělám proto vše. Jediné čeho jste schopen,je zařídit žluté čáry okolo obrubníků před halou a nasjat tak většinu rodičů a trenérů. Je mi z toho všeho na houno,to mi věřte.
 
 
29.10.2013, 11:55
 
 
Já si myslím,že to proti Litvínovu uhrajeme.Dnes dopoledne jsem byl na zimáku a od 10 hod byli na ledě.nedá se říct,že by jim to bylo lhostejné,jalikož ten trénink byl dost náročný a sám Angel mi potvrdil,že jsou už zralý na odskok od předposl.místa.věřím jim.
 
 
26.10.2013, 09:29
 
 
Zdravím Piráty.K tomu včerejšímu zápasu na Spartě bych řekl asi tolik:Škoda toho prvního nešťastného golu hned na začátku utkání v naší síti,jelikož si myslím,že by to utkání se odehrávalo úplně jinak,protože jsme Spartu přehrávali asi tak ze 70 %.Hraje se ale na goly a to vyhrála Sparta. Řekl bych,že Chomutov jde nahoru a proti tak silnému soupeři,jakým je Sparta se to jen potvrdilo.
 
 
20.10.2013, 21:59
 
 
Zdravím Piráty.Jen malou diskus.vsuvku.Tak,jak dnes hrál Chomutov proti K.Varům,bych si představoval team ELH. Dnes máte u mě Smajlík .
 
 
18.10.2013, 19:31
 
 
Reakce na Adjuk: Jo to taky nechapu. Neudelame nic, ale ...
Adjuk,já do práce zpět nemusím a nepiji už hodně let a jestli ty rozumíš hokeji,tak já umím pozpátky Maďarsky.Tohle proti Kladnu už nemá obdoby a zrovna proti teamu,kde byla povinnost je porazit.Že za to Hany nemůže? 10 střel a z toho 9 vyrazí před sebe?!Nemám ani chuť zde už psát.Mějte se zde všichni.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.