Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
30.01.2020, 19:10
 
 
Tak a údajně jsme v průšvihu. Insolvence Smajlík ??
 
 
27.01.2020, 17:48
 
 
Reakce na Bémič: Chytá Lukeš...mí i červené kalhoty z Hr...
Díky. Už to opravili.
 
 
27.01.2020, 17:40
 
 
"" Aktivněji začali Valaši, kteří se usadili v útočném pásmu a hned soupeřova gólmana ohrozili několika střelami z kruhu. Na všechny střelecké pokusy Lukeš viděl a skončily v jeho výstroji. "". Tak kdo chytá za Piráty ve Vsetíně ?
 
 
27.01.2020, 13:50
 
 
"" Náš region. Juraj Valach. Zachranci Pirátů jsou hyeny a zbohatlíci. ""
Panebože, my jsme rádi, že se někdo snaží dostat hokej v Chomutově ze sra-ček, do kterých jsme zapadli a ten Jura jde do nás pořád. Smajlík
 
 
25.01.2020, 19:47
 
 
Reakce na jarda72: Ty Budejky jsou uplne jinde, nevim co...
My a nebo Jihlava
 
 
21.01.2020, 21:14
 
 
Reakce na ítý: Protože to tu vedou amatéři... Od marketi...
Hloupý příspěvek a v této době docela špatně načasovaný.
 
 
21.01.2020, 07:43
 
 
Pokud jsou mé info správné, tak Pirátům hrozí uzavření Akademie Smajlík . V současné době probíhají intenzivní jednání, jak z toho ven a jak vše zachránit. Snad se zadaří a zůstane. A jestli je pravda, že nás " naprášil " jeden z těch, kterého klub donedávna štědře platil, tak doufám, že mu někdo nakope (_:_). Nicméně berte info tak nějak na půl.
 
 
20.01.2020, 17:25
 
 
Reakce na Bémič: Moravčík PLZ --> Smradoši, Jánošík S...
Já nevím. Ale ledacos nasvědčuje, že tam vedle za zatáčkou u komínů není něco v pořádku. Oni pustí do Plzně jednoho z těch lepších, né - li nejlepšího obránce.
 
 
19.01.2020, 19:58
 
 
Trenér Litvínov na tiskovce - "" Olomouc jsme k ničemu nepustili "". Ty woe, to musel být matroš Smajlík . Jinak ta děvčata co tančí mi také nevadí. Věřím, že až si to sedne, tak přitvrdí. Jsem rád, že tam jsou.
 
 
15.01.2020, 16:59
 
 
Reakce na Mág: Pepo, ten klub má ambici vystřídat na poz...
Díky. Teď jsme studoval, co je to vůbec za klub. Vypadají dobře, hlavně co se týká solventnosti.
 
 
15.01.2020, 15:53
 
 
"" Piché odešel z Chomutova protože dostal lepší nabídku ze zahraničí a podepsal v druhé Slovenské lize v Bratislava Capitals " . To snad né ?? Smajlík odkaz
 
 
14.01.2020, 20:21
 
 
První 2 třetiny z naší strany špatný. Gól nám nebyl uznán správně. Třetí třetinu to byli zase naši Piráti. Přerov jen bránil, vyhazoval. Proč jsme takhle nehráli pořád ?
 
 
12.01.2020, 19:23
 
 
Reakce na Pšouk: U čmoudů je veselo, už se jim zase nelí...
Teď tam nechci psát. Ale téměř ve všem, co jsme poslední 3 příspěvky u nich napsal jsem měl pravdu. Píše to tam spousta z nich. Píšou to samé. Ale mám smůlu, že jsem od Pirátů. Myslím si, že současný tým Pirátů Chomutov je na tom o dost lépe než oni. Nadávají na brankáře a když jsme tak koukal před chvilkou na sestřih, tak mu moc nepomohli. Ti, co odmítali trenéra Růžičku to dostávají sežrat.
 
 
12.01.2020, 17:50
 
 
Reakce na Pirát_démon: Tak už ho tam mají :)- :)- :)-...
Smajlík . Teď doufaj, že Pardubice budou horší jak oni.
 
 
12.01.2020, 17:41
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Koukám Čmoudov jede leckt se Zlí...
" Z kotle domácích fanoušků ze ozývá " DEJTE JIM BŮRA ". Tomu nevěřím. Vždyť to jsou nejlepší a nejtradičnější fanoušci v EL Smajlík . Včera zase optimismus, že na Zlínu se chytí. Trenéra Růžičku odmítli, vybírali si, žoldáky nechtěli a teď ?
 
 
09.01.2020, 19:58
 
 
Reakce na ozzyosbourne: No ten poslední zákrok sekundu p...
Byl to fotbalový zákrok, za který by se nemusel stydět ani Viktor v dobách největší slávy. Smajlík
Jinak vyjádření Jágra na jeho fcb

"Ahoj HR,
Tento dopis je věnovaný všem, kteří se chtějí zamyslet, mají rádi sport, mají děti, které milují sport a možná u některých je i snem třeba vyhrát medaili na OH nebo mistrovství světa. Dále je věnovaný těm, kteří hází vinu jeden na druhého, ale ten hlavní problém nevidí. Ale především je věnovaný těm, kteří si přejí, aby v Čechách za pár let vůbec nějaký sport byl. Začneme u hokeje.
Dnes ráno jsem si přečetl názory hráčů a pana Zbořila (tzv. k rozšíření extraligy a možná v budoucnu i k jejímu uzavření) - byl jsem hodně překvapený, jak hráči přemýšlejí.
Jejich názory, proč nic neměnit:
1) nemáme povahy na to, abychom hráli naplno, když o nic nejde (Hmmm, to jsme teda profíci. Možná tady je ten problém současného stavu hokeje u nás….)
2) měla by být soutěživost a je spravedlivé, když nejhorší mužstvo spadne (ano, to máte pravdu, ale většinou jsou potrestaní majitelé, fanoušci a mládež. Hráči, kteří se na sestupu nejvíce podílejí z 80 procent podepíší smlouvu s jiným extraligovým klubem)
3) majitelé chtějí změnu, protože chtějí KLID A TEPLO. (Milane, rád ti ten klid a teplo předám, ale chápu - i já byl dříve jenom hráč a věci jsem viděl podobně jako ty)
To jsou všechno argumenty, které jsem registroval. Prostě nová doba: Majitel znamená „plať, sháněj peníze a buď zticha. Nám to takhle všem vyhovuje tak se do toho nepleť.“
Hodně hráčů zřejmě nepochopilo, že se tady nejedná o nějakou válku mezi nimi a majiteli, ale měli by se snažit společně posunout hokej a sport na lepší úroveň - to hlavně znamená zlepšení sportovišť a zázemí pro sportovce, děti a fanoušky. Ale bez garance extraligy investoři (např. město) do toho těžko půjdou. A to mluvíme o hokeji (náš národní sport), co potom ostatní sporty? Nechci ani přemýšlet o tom, jak to mají těžké….
Takže ještě jednou, chtěl jsem upozornit na to, že financování vrcholového seniorského sportu není v Česku nastaveno správně a možná je na čase otevřít téma s predstaviteli státu, jak by mohli s danou situací pomoct. Například kdyby si firmy mohly uplatnit slevu na dani z příjmů – v rámci společenské odpovědnosti v místě, kde působí, aby získaly možnost v rámci slevy podporovat veřejně prospěšné činnosti – sport, kulturu, životní prostředí, zdravotnictví…."
 
 
08.01.2020, 19:34
 
 
Prča je, jak fanoušci Vítkovic chtějí znát jména těch 5 ti zrádců z řad hráčů Smajlík Jinak z Litvínova hlasovalo těch hráčů nějak málo.
 
 
01.01.2020, 16:12
 
 
Ani jeden jste se netrefil. Ale jestliže to klapne, padne těm vedle brada. Nicméně berte mou zprávu tak trochu s rezervou.
 
 
31.12.2019, 12:18
 
 
Také všem přeji to nej nej. Jinak když jsem včera míjel obrovskou ceduli a na ní nápis potencionálního sponzora, tak jsme si strašně moc přál, aby to klaplo. Protože to by byla bomba.
 
 
29.12.2019, 21:01
 
 
Reakce na jarda72: Mne hodne mrzi, ze ty “kluci z Nagana...
Tak nějak. Pamatuji se, jak na dálnici Praha - Chomutov byl u odbočky na Kladno, obrovský bilboard a na něm Jarda Jágr vyjadřoval podporu ODS. Pak si pamatuji na několik reportáží v TV, kde si přitakával s Bendlem. Teď je na jejich místě Babiš.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC AZ Havířov 2010
Piráti Chomutov
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Lovosice
Piráti Chomutov