Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Puny1" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Puny1 | drouzkovice
10.01.2019, 18:36
 
 
Reakce na OK: :)- zase stejný ho.na :)-...
Ty jsi fakt vymastenec první třídy. Divím se, že na takový priblbly pako vůbec reaguji.
 
 
Puny1 | drouzkovice
09.01.2019, 21:44
 
 
Reakce na OK: :)- Jasně, když šel Laco do Sparty, tak by...
Já nepsal nic o Lacovi v tom duchu co píšeš. Jen v tom smyslu, že by mu mohl vyprávět jak ve Spartě zhasne jak svíčka. Párkrát zabruslil a už si myslí jaká je to hvězda. Nebýt jeho fotra tak si v extralize ani neskrtl. Tak dejchej a přemýšlej dyl než budeš reagovat chytroline. Smajlík
 
 
Puny1 | drouzkovice
08.01.2019, 22:18
 
 
Vždyť Klíma tam zhasne jak svíčka. Vždyť jeho fotr není schopný ukoucovat Kadaň a je sní poslední. Kdyby byl aspoň trošku chytrý tak by mu poradil, že Sparta není pro něj. Klima není hotový hráč a tam mu nedají prostor rozvinout se. Laco by mu mohl povypravet.
 
 
Puny1 | drouzkovice
30.12.2018, 12:50
 
 
Reakce na krokuss: Ono i mezi Ukrajinci je pěkná verbež ...
Tak to je jasný. Protože velkopodniky zajímá levná pracovní síla. To že potom po práci Ukrajinci a podobná svoloč chlastá a jsou nebezpečný podnik již nezajímá. Musíme si na rovinu říct co má z toho Česká republika, že montovny vydělávají a odvádějí peníze do zahraničí. Přitom křičí že nemají lidi a chtějí po státu ukrajince. Ty tu potom dělají bordel a mrzačí české občany. Nejhorší na tom je ze většina tehle montoven má ještě daňové prázdniny.
 
 
Puny1 | drouzkovice
28.12.2018, 22:36
 
 
Důležité a tři body super, ale jank naprosto zbytečný faul. Doufám že Růžička nechá marjamakiho v první lajně a nebude příští zápas zase ve 4.
 
 
Puny1 | drouzkovice
23.12.2018, 18:02
 
 
Hm to asi volby moc nesleduješ. V cv vyhrály subjekty které hokej chtějí podporovat a to hodně. Takže určitě nic nekončí. Ale to že jsou ekonomické problémy nikdo nezastira.
 
 
Puny1 | drouzkovice
18.12.2018, 21:59
 
 
Reakce na Mág: Můžu tě uklidnit, že si na hlavu kálet ja...
A jakou škodu by to prosím tě vyvolalo? Myslíš že by pak chtěli fanoušci po každém špatném výkonu sudiho jeho veta. Myslím, že tady nejsou takový blbci a ví, že kdyby požadovali veto po každém třetím zápase tak by nebyl po půlce sezóny žádný rozhodčí. Vsichni ví že je to opravdu za hrubé ovlivnění zápasu a pokud takovou stopku někdo dostane má z ostudy kabát. Takže v tomhle klub fakt nechápu.
 
 
Puny1 | drouzkovice
17.12.2018, 21:33
 
 
Reakce na Commodore: Dva měsíce nic a to vč. kancelářský...
Hm tak to je průser. Ani to nevycitam Veverkovi jako dílům, které tady ku. rci krajinu a peníze odvádí ČEZu který je investuje jinde. A to je zásadní problém
 
 
Puny1 | drouzkovice
16.12.2018, 20:40
 
 
Reakce na Marťass: Byl jsem se dneska podívat v Kadani. ...
Tak to určitě i když jsme poslední tak jsem za extraligu moc rád a chodím na ni. Mě spíš znepokujuji informace z různých stran že klub dluží již tři výplaty a k vánocům jednu pošle. Chtělo by to vyjádření vedení klubu zda tady extraliga do budoucna bude. Téma existence je víc únavné než poslední místo.
 
 
Puny1 | drouzkovice
02.12.2018, 21:16
 
 
Reakce na higway: dnes to byla neskutečná holomajzna z o...
S tomicou souhlas a přidal bych k tomu sklenare. ALE junioři to opravdu nehrají.
 
 
Puny1 | drouzkovice
02.12.2018, 20:30
 
 
Reakce na Pirat89: Ruza by se mel zbalit a jit od valu *...
Jdi do prde.le to je jediný článek který funguje.
 
 
Puny1 | drouzkovice
02.12.2018, 18:31
 
 
Reakce na Kryspin: Shrnul bych to jednou větou. Extralig...
Tomica se Sklenarem by měli problém i v první lize. Strašný výkon nejsme schopný pořádně trefit branku. A s jedním gólem vyhrávat nemůžeme.
 
 
Puny1 | drouzkovice
23.11.2018, 21:33
 
 
Reakce na kolatyr: Když víte, že je za vámi brankář, kte...
Přesně tak Smajlík
 
 
Puny1 | drouzkovice
19.11.2018, 18:43
 
 
Reakce na jiribulis: Mládež Ingstav Brno a Chomutov, po ...
Děkuji. A jaká to byla výkonnostní úroveň? Nejvyšší?
 
 
Puny1 | drouzkovice
19.11.2018, 16:26
 
 
Reakce na jiribulis: Tak to sis mě s někým spletl. Mojí ...
Kde jsi hrál hokej?
 
 
Puny1 | drouzkovice
06.11.2018, 21:01
 
 
Drontiku možná by jsi se divil při tvém vzdělání ale v managementu jsem dělal a určitým způsobem dělám. A moc cizí věc insolvence není. Jako management si platíme firmu která nám hlídá všechny obchodní partnery zda na ně není insolvence. Je to dobrá věc věř mi. Ale dal o tom s tebou nemá cenu opravdu diskutovat. Jenom jsi tim potvrdil že jsi ovce, které se nakeca že to jsou velke kruhy sklapnes pr. del a meleš nesmysly. Oooo za co mě tady trestat...
 
 
Puny1 | drouzkovice
06.11.2018, 20:49
 
 
Reakce na dronte: Ha.jzle, jen počkej až tě potkám, já t...
Ale dronty nedělej ramena, stejně nepřijdes. A i kdyby ušetří mě toho nechci neco udělat důchodci. No nevím o gramotnosti bych tady toho moc nepsal, ale jde vidět že jsi evidentně trošku inteligentně nedomysleny člověk. Jestli se na to prosím podíváš ještě pořádně jednou tak je uhaseny maximálně ohen v krbu. Ale ohen v lese je teprve před nimi. Sory ale to jinak než že jsi ovce tě nazvat nemůžu tobě stačí na měsíc nacpat pusu, ale dal nekoukás. Můžu mít na tebe prosbu? Chovej se aspoň trošku jako chlap a nemaz zase příspěvky které si ti nehodí.
 
 
Puny1 | drouzkovice
06.11.2018, 20:01
 
 
Reakce na dronte: Co se nabaluje, už tu bylo napsáno, že...
Žádný vysvětlení jsem nečetl. Ale myslíš že když vyřešili nejmenší dluh 400 litrů tak je to cajk? Nebuď idealista až se nas.ere někdo z velkým věřitelů tak ti sebere i tvoji permici. Jestli jsi Dronte aspoň trošku inteligentní tak ti dojde že dlužit půl roku nájemné už něčím zavání. Smajlík
 
 
Puny1 | drouzkovice
03.11.2018, 07:54
 
 
S tim o2 si děláš pr. del ne? Jestli nás chválí dobrý, ale jinak kvalita proti ct nic moc a další projekt jak vytáhnout z lidí prachy. Ať to udělají zadarmo a živí se jen z reklamy, když si myslí že jsou tak dobří
 
 
Puny1 | drouzkovice
01.11.2018, 22:19
 
 
Reakce na rcts: Zato fandové vám vyčítali, že museli sko...
Chlouba tohle dělal vždycky. Jen nechápu že zrovna Růžička mu tohle trpí. Ale každopádně je dobře že to řekne někdo na hlas. Za tohke Calounovi ultimátum.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.