Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "VADO" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
24.01.2020, 13:45
 
 
By mne zajímalo jaký extraligový tým má zájem o Černého. Kdysi byl dobrej, ale teď už je poloviční.
Jánský může být trefa a nemusí on tu výkonnost v extralize má jak na horské dráze, asi jako Kubát nebo Trončinský.
 
 
23.01.2020, 19:53
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Renda Fasel by měl být šéfem KHL...
Jako co tam bude dělat? Cizák co má šéfovat ivanům, vypadá to jako pěkná trafika.
 
 
23.01.2020, 13:56
 
 
Reakce na jarda72: Souhlas, ale jestli neumis vychovat v...
Mně se líbila Kusého filozofie. Když nevychováš z juniorky za sezónu dva borce do Atýmu, tak to děláš špatně. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
23.01.2020, 13:55
 
 
Reakce na Adjuk: Ahaaa už je to tady. Za neúspěchy mladý...
Ty voe zcestovalej pan magistr se vrací Smajlík
 
 
23.01.2020, 10:42
 
 
Reakce na jarda72: Tam zacal po titulu mejdan a jeste ne...
Tak on vzal z Ústí všechno co za něco stálo: Francouze, Petráska a oba Hanzly. Přesně za posledních 10let vzali 2 juniory co lze považovat za talenty, ale taky to jsou spíše výjimky. Tak tam už těch varování taky měli několik a neváží si toho, navíc doby, kdy jsem sympatizoval jsou pryč, když už se nestarají o mládež.
 
 
23.01.2020, 10:37
 
 
Reakce na dronte: Vado, ono by vlastně šlo založit novou...
To by byla hustá soutěž Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
23.01.2020, 10:36
 
 
Reakce na Bémič: Majdan tam nehraje už minimálně 5 let.....
Tak Gerhát to je. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
23.01.2020, 08:11
 
 
Souhlasím s tím, že Litvínov, pokud by spadl, tak by se možná jednu sezónu pokoušel o návrat, ale ruku na srdce, těch hráčů hodně starých mají moc a vlastně nemají tahouny. Viktor s Frantou to už sami neutáhnou, přeci jenom už mají svá léta a rozhodně by jim nikdo neměl nadávat, protože oni to tam táhli kolik 10 let v kuse?
Litvínov si nedokázal vychovat (krom Robina Hanzla) nikoho za ně. Co tam mají jako Majdan a spol. to jsou spíše prvoligoví hráči. Z nadějných juniorů mají dva za posledních 10 let a oba raději odešli do zámoří.
U nich ten sestup bude znamenat i absolutní konec, tam je možné, že pak ani tu Chance ligu nedají a budou rádi za 2. ligu. Protože pokud se sestoupí, tak se to tam na vedení rozhádá.
Každopádně v příští sezóně budou super derbýčka Smajlík Sokolov, Kadan, Chomutov, Litvínov, Ústí Smajlík Smajlík Smajlík Ještě by mohl postoupit Most, ať jet o kompletní Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
22.01.2020, 21:33
 
 
Reakce na dag: chyba bude jinde...... kobrety s permanet...
jestli to nebude tím že mám alkoholický podstav Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
22.01.2020, 20:12
 
 
Reakce na Mág: Martin zasáhne do zápasů, pokud trenéři k...
Libore prosím tebe, příště to musíš lépe napsat Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
22.01.2020, 19:55
 
 
Reakce na Penquin: Koukám, že za zatáčkou už to čistí, a...
Tak na to že to tam měli táhnout, tak -16 a -18 jsou brutální čísla.
 
 
22.01.2020, 15:06
 
 
Hele doporučuji, viz i kluci a rodiče od 20minuty plus:
odkaz
 
 
22.01.2020, 13:39
 
 
Reakce na Marťass: Když kvůli němu odchází kluci pryč, t...
Jestli on po nich chudácích nechce, aby pořádně makali? Smajlík Hele to musí pořešit vedení pirátů. Hlavně, ať se mládež pořádně stabilizuje a začne zase fungovat.
 
 
22.01.2020, 08:13
 
 
Lidi, všichni víme, že letošní sezóna je o hašení průšvihu, který se dlouho neřešil. Nemá cenu nikoho současného obviňovat, protože se tu plete v mnohém z guwna bič.
Ano tu mládež tu chce nastartovat, ale chce to nejdříve uhasit ty problémy, které tu jsou a mezitím a poté nastavit koncepci. Myslím si, že Petr Jíra je rozhodně muž na správném místě, ale jsou věci, které nyní ovlivnit nemůže. Díky Davidovi, jak psal Libor, se situaci okolo Akademie podařilo uklidnit. Nyní to chce dohrát sezónu tak, aby se vytvořila pomalu kostra pro další sezónu, dohrát tu současnou se ctí a dát tomu všemu nějaký punc normálnosti, nikoliv provizoria. Chce to hodně pozitivní energie (ne sejčkování a pesimismus). Bude za pár sezón lépe, možná budou i ambice, ale teď je lepší současná situace než žádný dospělý hokej, krach se vším všudy anebo kraj. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
21.01.2020, 20:07
 
 
Reakce na Krokuss: Nechápu jak mohli junioři na konci z...
Nebyl teď Vrhel dlouho zraněný a mimo hru? Někdy zažiješ zápas blbec, podívej se dneska na Vítky, taky dostaly kotel.
 
 
21.01.2020, 07:38
 
 
Jinak za mizérii Litvínova může několik faktorů:
Za prvé se zaspalo s posilováním kádru ještě za Kysely.
Za druhé stejně tak jako český hokej ani Litvínov už nemá takovou mládež jako dříve, aby tam nasazoval talentovaný hráče. Jeden Myšák je spíše výjimka potvrzující pravidlo.
Za třetí Guma nemůže za to, že "hvězdné posily" Kašpar a Petružálkem hrají velký kulový a určitě nejsou tou náhradou Viktora s Frantou, kteří už mají spíše předávat zkušenosti mladším, než bodově táhnout tým. Přeci jenom mají svůj věk a tu roli tam měli převzít už jiní hráči.
Za čtvrté měli sehnat více jak 2,5 lajny, aby ten tým oživili a nastartovali. Ten tým je prostě unavený. Měli se inspirovat Zlínem, ten to dělá na český poměry dobře, byť nevychovává hráče pro NHL. Ale to nedělá nikdo, ani "slavná Pešánova akademie v Liberci".
Za páté - a to si budu krapet protiřečit - prostě Guma není žádnej velkej myslitel a chybí tam někdo s nadhledem, ale on nemůže za to, že ti ostatní od té organizace dali svým způsobem ruce pryč.
 
 
21.01.2020, 07:22
 
 
Reakce na krokuss: Mají velice atraktivní skupinu tudíž ...
Což by nevadilo. Hlavní je, ať trénujou s áčkem a co nejvíce se etablujou v Atýmu, přeci jenom je to ideální čas na to, ať 1,5 lajny je složený z juniorů, ať se prostřídávaj a obouchávaj, ať můžeme v příští sezóně počítat s nějakýma posunama do A-týmu.
 
 
21.01.2020, 07:20
 
 
Reakce na jarda72: Urcite. Chce to srovnat finance (aby ...
Absolutní souhlas. Letošní sezóna je hodně stabilizační a můj odhad je takovej, že podobné budou další minimálně dvě, hlavně co se týče té znovunastartování mládeže.
 
 
21.01.2020, 07:19
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Tak já si udělám nástřel, jsem z...
tak zrovna D. Hrachovina je jmenovanej mezi 31. a 40. místem Smajlík ale jinak asi nebudeš daleko od pravdy. U Erata bych čekal, že to bude mít spíše postavený na bonusech, a to kvůli zdraví.
U Štěpánka je taky otázka, zda to bude mít postavené krapet jinak, přeci jenom moc nezazářil v Pardubicích, tam bych předpokládal, taky mix slušného základu plus štědřejších bonusů.
 
 
20.01.2020, 20:27
 
 
Mnozí nepochopili, že letos jedeme hodně nad poměry a kde nic není ani smrt nebere.
Hele junioři mají letos dohráno?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v   | Jun.
HC Škoda Plzeň
Piráti Chomutov