Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
09.01.2020, 20:51
 
 
Reakce na higway: tak dnes to žádná hokejová hitparáda n...
Zvláštní, na rozdíl od tebe se mi dnes hokej líbil víc než včera. Dnes šli přihrávky rychle od hole, včera se s tím patlali. Dnes byly přihrávky do jízdy, včera obránci puk drželi, až se všichni zastavili na útočné modré a pak se ze stoje rozjížděli do třetiny. A přesilovky začínají mít hlavu a patu, opět jsme dali góla, Běhula zachytal parádně, prostě dnes mě to bavilo. Máme asi něco s ledem, včera i dnes hráči padali, dnes padali i rozhočí, kteří překáželi víc, než obvykle.

 
 
08.01.2020, 21:35
 
 
Reakce na Mág: Každý nemusí být členem asociace. Členstv...
Mágu, ty bys mohl vědět, kde se dá najít ten rozhovor s Kubou Laukem co byl dnes na kostce. Prošel jsem čt sport, nemají archiv a nic jsem nenašel. Dík
 
 
08.01.2020, 21:09
 
 
Reakce na bera: Co ten Černý,zase neni v sestavě,skončil...
Jen ať tady končí. To, co předvádí, by určitě zvládlo i pár juniorů. Neukázal nic, ale vůbec nic a není to jen můj názor.
 
 
04.01.2020, 20:37
 
 
Černý si jen tak nezaujatě klouže po ledě a dává si pozor aby se mu něco nestalo. Hned bych ho z kádru vyřadil. Rýglovi bych dal nůž na krk, ale to by už asi nepomohlo. Skinner blahé paměti hrál do těla víc a to jsme mu nadávali. Jenže ten měl aspoň přehled a dobrou přihrávku. Nevím proč Rýgl chtěl za Piráty hrát, hraje úplný kulový. Jen co začalo chodit trochu víc diváků, tak je zase odradí.
 
 
03.01.2020, 17:13
 
 
Reakce na higway: tak že je repre 20 v háji to se ukáza...
Nerad bych zabředl do zbytečné pře, ale proti Kanadě i proti Švédsku bylo velmi jasně vidět, že naše dvacítka je opravdu o parník pozadu. A není to slabším ročníkem. Mnoho faulů bylo jen proto, že naši bruslařsky nestačili, byli horší i v dovednostech, dokonce v hokejovém myšlení. Ale na tom mají podíl i trenéři v klubech. Bojovností lze nedostatky zmírnit, ne nahradit. Prostě systém práce s mládeží je špatný a chce to změny na postech svazem počínaje.

Dokud u nás bude možné, aby Ščerban zabránil vypadnutí jihlavských juniorů tím, že na svazu zajistí rozšíření soutěže, dokud u nás bude možné, aby se jeden rok extraliga účelově uzavřela, potom zase otevřela, později se opět účelově uzavírala, pořád se něco měnilo a udělovali se výjimky podle toho kdo má kde vliv, úroveň bude klesat i nadále. Odborníci i neodborníci ten rozdíl vidí, někteří dokonce vědí co je třeba udělat, ale prosadit prospěšné změny nejde. Proč?
 
 
02.01.2020, 12:36
 
 
Haló, budíček, týmem měsíce je Chomutov odkaz
 
 
01.01.2020, 14:37
 
 
Reakce na V8: Tak snad to není firma z Lovosic. :)-...
Co tam je, Vitana? Kdyby se ještě přidala Rico Veverská Bytýška a Cech panen kutnohorských, bylo by po starostech Smajlík
 
 
31.12.2019, 18:40
 
 
Reakce na jarda72: Kluci všechno nej do NOVÉHO ROKU a Pi...
Děkuju ti Smajlík , nápodobně tobě i ostatním. Doufám, že zvítězí zdravý rozum, poslední sestoupí a v příštím roce nedojde k uzavření extraligy. Je až příliš okaté oč Šlágrovi a Jégrovi(jak někdo na motoráckém foru vtipně zkomolil jejich jména) jde. Ve snaze zachránit si pr.del je jim jedno co by jejich dílo znamenalo pro hokej v ČR. Účelovost z toho čouhá na sto honů. Velmi silně mi připomínají pohádkové postavy Pata a Mata a jejich dílo směřuje ke stejným výsledkům. Šlágr a Jégr- hokejový Pat a Mat.
 
 
30.12.2019, 16:09
 
 
Reakce na Mág: Pokud mám správné informace, trenéři budo...
Aha, dík.
 
 
29.12.2019, 18:17
 
 
Reakce na hoty: Právě naopak. Tato věta je jasná. Poku...
A co je naopak? Extraligu APK může vzít pod sebe, ale: "Se zásadními změnami, kterými jsou – podle již zmíněné smlouvy – úprava počtu účastníků soutěže či způsob postupu a sestupu, by musel vyslovit souhlas výkonný výbor České hokeje. I pokud by tedy od 1. května příštího roku již extraligu řídila APK, musí k zásadním otázkám dojít po dohodě s Českým hokejem." Smajlík
 
 
29.12.2019, 16:34
 
 
Ze slov Krále jsem pochopil, že i když APK převezme řízení extraligy, o počtu účastníků, postupu a sestupu, bude stejně rozhodovat svaz. Kromě toho svaz zajišťuje řadu věcí o které by se musela starat APK a to by pro ni znamenalo zvýšení nákladů. Guma je prostě guma, mentální způsobilost je za tou fyzickou pozadu a mé podezření, že Jarinovi v tomto ohledu taky nebylo zhůry dáno, se potvrdilo. Král není pro uzavření extraligy, v Čechách podobné akce nikdy nic pozitivního nepřinesly. odkaz
 
 
28.12.2019, 20:11
 
 
Dnes si podle mne i přes spálené šance zaslouží pochvalu Hlava a Llewellin, za ty dva góly(jenom za góly) Svoboda. V obraně se oproti poslednímu utkání zlepšil Havel, Piche naopak zase kazil. Nehrál Rýgl, není na marodce, že by bidlo? Smajlík Jestli ano tak OK.
 
 
28.12.2019, 19:26
 
 
Reakce na higway: Jo Darby je náš nejlepší hráč ,jen aby...
Černý dnes opět slabota. Jen ať pokračuje o dům dál. Vrhel je určitě lepší.
 
 
23.12.2019, 21:40
 
 
Reakce na tpd: Mě už do toho všeho..zapadá i ten tatarák...
Já to říkám už dávno, muselo se to dokonale pojistit, zejména, když se někteří hráči nechali slyšet, že chtějí extraligu pro Chomutov zachránit. Teď mi to přijde, že podobný sénář někdo napsal pro jiný klub, který sice hraje dobře, ale nic nesmí být ponecháno náhodě. To, za co jsme se donedávna j.bulisovy smáli(varování před jihem), má najednou ostřejší kontury. Nic bych za to nedal, že i v tom má prsty bývalý majitel. Jágr vcelku realisticky přerdpokládá, že finance můžou dojít i jiným klubům, ale nevím, jak v takovém případě uzavření extraligy pomůže její kvalitě. Hráči tu za žebráckou mzdu nezůstanou, prostor pro uplatnění v Evropě je velký. Běloruskem a Polskem počínaje, DEL 3 konče.

 
 
23.12.2019, 15:04
 
 
Reakce na Mág: No já mám pocit, že se lidem nelíbí změna...
Lidem se nelíbí uzavření extraligy, o to jde především, v rozehrané soutěži je to eště horší. Že má Šlégr konzistentní názor? Může být, Verva se už pár sezon plácá na konci a zachraňuje se v baráži, proto by si uzavření přál. Nelíbí se to nejen veřejnosti a fanouškům, ale i některým klubům, např. Spartě a sportovním redaktorům.

Postup k uzavření vypadá sofistikovaně, podle osvědčené šablony. Nejprva zpráva v bulváru, pomalu k tomu přidávat a najednou bum a je to tady. Šlégrovy se nelíbí, že je jako aktér spolu s Jágrem jmenován, proto říká, že to není na pořadu dne - teď v prosinci, ale za dva týdny to na pořadu bude. Ty nelichotivé přívlastky dostávají oba právem.
 
 
20.12.2019, 14:46
 
 
Reakce na tpd: Za dobrotu na žebrotu..kdyby nastal scéná...
Působí to na mne skoro jako kdyby to někdo koordinoval za konkrétním účelem, kterým nemusí být zrovna splacení dluhů. V případě konkurzu kterým vyhrožují, by nedostali nic, takže pokud to není jen planá hrozba a nátlak o co může jít? Zaplatil by dlužné částky hráčům někdo jiný kdyby dostali Piráty do konkurzu? Cui bono? Snad se zase před závěrečnými boji neobjeví u hráčů nějaké zdravotní problémy Smajlík Mám rád konspirační teorie. Všechno může být jinak, ale ve světle událostí ze závěru poslední sezony a nedávného vyhození trenéra a SM, červ pochybností vrtá Smajlík
 
 
20.12.2019, 08:37
 
 
Reakce na Jesenik: Není to například ironické vyjádření....
Je to možné. Kdyby ty ohlasy trenérů byly na videu, člověk by z neverbálních projevů viděl jak to myslí.
 
 
20.12.2019, 07:09
 
 
Tak nevím co si mám o Buchalovi myslet, "...Přeji Vsetínu dva body..."Po tom, jak nás sudí brousili a po gólech z našich chyb jim přeje dva body? Zvláštní a podivná empatie se soupeřem, sebevědomí to moc nepřidá. Čeho se dočkáme příště?
 
 
19.12.2019, 14:01
 
 
Reakce na V8: Dneska by bylo dobré odskočit Vsetínu. :)...
A proč?
 
 
17.12.2019, 21:19
 
 
Reakce na hoty: Já jsem spíš trochu nervózní s takových ...
Přesně to jsem zkopíroval a chtěl dát k lepšímu, předběhl jsi mě Smajlík Jestli to není jen neobratnost ve vyjádřování, máme smůlu...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.