Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
21.12.2019, 17:53
 
 
Mne třeba zajímá, jak je možné, že Šlégr z Litvínova, člen nejužšího vedení ledního hokeje, hlasoval před několika týdny pro to, aby se sestupovalo přímo a teď je jeden z největších tahounů v tom, aby jím podporovaná a prosazovaná " novinky " vzala za své. To člověk prostě nepochopí. Musí rozhodovat sportovní stránka věci a ne postavení v tabulce
 
 
20.12.2019, 10:02
 
 
Juraj Valach, Radek Duda, Dávid Skokan, Pavel Klhůfek, Bohumil Jank, Jan Stránský, Lukáš Vantuch a Jan Šťastný, ti všichni po Chomutovu požadují uhrazení závazků z minulé sezony. Celkově jde o několik milionů korun.
Ještě že si toho vedle všimli. Takže pokud bude nějaká sbírka, jsem ochoten přispět částkou 1 000 Kč. Ušetřím je tak, že si nekoupím vyhřívané rukavice. Jen ten Šťastný se mi nepozdává.
 
 
09.12.2019, 19:28
 
 
Reakce na VADO: Jinak v těch Pardubicích je fakt veselo....
Pan Šmidberský, který se na chodu klubu svými penězi nějaký čas podílel, šel od válu a od té doby je to tak nějak jak na houpačce. Pár kamarádů tam mám a 2 chodí na každý zápas. Oni vidí největší problém v Salfickém a hned za ním v Čáslavovi
 
 
06.12.2019, 07:56
 
 
Reakce na ozzyosbourne: A kdo je ten šťastný, pokud může...
Jen napovím Smajlík Zítra uvedu do stavu manželského pana Buch.......Dál nemůžu psát. Ale udělám to rád. Měl jsme ho rád jako hokejistu i jako trenera
 
 
05.12.2019, 13:54
 
 
Vážení, jsem rád za ten vzkaz " vedení", co zde přetiskl tpd a asi by bylo rozumné a opět to opakuji, nechat je pracovat a my se soustřeďme na fandění, na podporu. Nikdo nestrká hlavu do písku, nicméně my to splácení, až tak neovlivníme. A teď z veselejšího soudku. Jako zastupitel města Jirkova velmi rád a často oddávám a jsem znám tím, že jsem schopen oddat jak na zámku, radnici někde na chalupě, tak pod vodou, na padáku, nebo v jeskyni. A nesmírně si vážím toho, že tuto sobotu uvedu do stavu manželského jednoho bývalého hokejistu, ale i trenéra mládeže a mého kamaráda. Smajlík . Takže Jardo, za 48 hodin to máme za sebou .Těším se.
 
 
03.12.2019, 18:14
 
 
Kluci, pojďme se soustředit na to, co je teď a nedávejme sem odkazy, jako je ten o Jurovi. Také mne to svým způsobem zajímá, nicméně když restart, tak nechme dluhy těm, co se o jejich vyřízení, ať tak, nebo tak, starají. Zbytečně nahráváme těm, kteří by nás nejraději vymazali z mapy světa.
 
 
02.12.2019, 20:23
 
 
Pokud pominu prvních 12 minut ve druhé třetině, kde jsme tak nějak " nehráli ", byl to o poznání lepší výkon, než poslední 3 zápasy. Jezdili. Ti naši kluci jezdili a když jsem viděl dnes Havla, tak nepochopím, proč musel pryč. Roztleskávačky mladé holčiny také fajn. A pokud to dělají zadarmo, tak smekám. I u nich si to sedne. Vsetín je velmi těžký soupeř, takže body beru všema deseti. Jinak jsme tam ztratil šedého kulicha, který byl 4 dny starý. Tak kdyby někdo měl, dejte prosím vědět.
 
 
02.12.2019, 16:43
 
 
Privitejme dnes prosim rozleskavacky. Hned to bude v te nasi arene veselejsi
 
 
01.12.2019, 11:16
 
 
Reakce na V8: Černý mi přijde dobrý, bohužel mu to tam n...
Ono si to sedne a bude dobrej.
 
 
30.11.2019, 21:33
 
 
PROSBA
Malá školka na Červeném Hrádku u Jirkova bojuje o vítězství se svým videoklipem. Náskok Brna se podařilo stáhnout, ale stále chybí pár hlasů. Dejte prosím, moc prosím lajk videoklipu číslo 3. Omluva za mimohokejové téma, ale hlasování končí o půlnoci dnes.
odkaz
 
 
28.11.2019, 10:44
 
 
A co říkáte tomu, kdybychom ušetřili peníze za manažera a místo trenéra Štrby by nastoupil třeba Míra Buchal ? Musíme dát mužstvu nějaký impuls. Vždyť ty výsledky a hra jsou jak na houpačce. A to nejde. Potřebujeme dát hře punc kvality a stabilní výkony. A pokud je pravda o tom, kdo vše měl odejít z Á týmu, tak bych chtěl vědět, čí to byl nápad. Ale třeba ten seznam někdy uvidíme, i když bych byl raději, aby to bylo, jedna baba povídala.
Tak potvrzeno. Oba jsou mimo. Díky pánům za spolupráci a my jedeme dál.
 
 
27.11.2019, 15:28
 
 
Reakce na V8: https://denikn.cz/241897/nic-nezbylo-peniz...
Je to nutné ??? Dronte, jsme už 3. Tak mi kdyžtak zavolej
 
 
27.11.2019, 13:28
 
 
Chcete jet někdo se mnou OA dnes do LTM ? Odjezd by byl v 16 z Jirkova
 
 
26.11.2019, 19:49
 
 
Reakce na Penquin: Kéž by. :)) :)) :)) A když to uzav...
Ještě je tady šance Německo. Ale, prodražilo by se to. Jinak uzavření by byl do budoucna třeba problém. Dojdou peníze, odstoupení ze soutěže a těch týmů, co by odejivšího ( to je slovo Smajlík ) nahradilo zas tolik není.
 
 
26.11.2019, 16:51
 
 
Reakce na ítý: Tak Kladno už tam mají, tak proč to neuza...
Pamatuješ, jak se o tom uzavření na těchto stránkách psalo už před dávnou dobou ? A někdo napsal. Jakmile tam bude Kladno, tak to budou chtít zavřít. No a je to tady.
 
 
26.11.2019, 16:14
 
 
S politováním konstatuji, že autobusový výjezd zítra do Litoměřic se NEKONÁ Smajlík Důvod si domyslete Smajlík
 
 
25.11.2019, 17:08
 
 
Reakce na dronte: Ahoj Pepo, jak to vypadá s výjezdem do...
Je nás 25. Takže velký autobus ne. A malý není. Večer se dozvím.
 
 
25.11.2019, 09:18
 
 
Reakce na Churchill: A je docela možný, že si to opět do...
Kdyby tehdy za tu komedii ve Varech oba kluby vyloučili, nikdo by se nedivil. Ale jsme v Česku. Teď ale nevěřím, že se bude podobná situace opakovat. Oba týmy jsou jinde.
 
 
24.11.2019, 18:12
 
 
Reakce na Penquin: Upřímně, ten Litvajz mi dělá letos ra...
Největší prča je, jak drží palce Kladnu. Přitom ten herní projev Litvínova, i ta nálada jejich fanoušků, včetně nadávek, je horší než u nás, při té nešťastné sérii. Už do toho zamotali i partnerku Šlégra. Hlavně že nám se smáli za Marušku
Smajlík . Je mi líto Viktora a těch kluků, co to táhnou několik let.
 
 
23.11.2019, 08:54
 
 
Reakce na Churchill: Chomutovská Rocknet aréna …. https:...
Já si absolutně nedovedu představit, kdyby byla aréna plná a došlo k situaci, že by ji všichni museli urychleně opustit. To by byl Průšvih s velkým P. Chodby jsou úzké a i do horních pater je cítit klobásy, popcorn atd.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.