Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "icehockeyfan2" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Radarek: Jojo ;) ;)...
Letos to vyhráli. Tak makejte
 
 
 
Reakce na Churchill: Holanďané jsou pohodoví lidé. Myslí...
Myslíš, že to bude tím, že se tady obecně málo hulí ? Smajlík
 
 
 
To, že do 10:00 vypiju láhev rumu, ze mě ještě nedělá alkoholika .... Smajlík
 
 
 
Reakce na Radarek: Synátor tam letí v únoru na turnaj,ta...
Peewee v Quebecu ?
 
 
 
Reakce na dronte: Tak pozor, toto zatím nikdo neprokázal...
Marihuana nevyvolává závislost ??? Bože to snad ne ... Viděl jsi někdy na vlastní oči narkomana vůbec ??
 
 
 
Kdybych ve své práci toto neviděl obden, možná bych i zapochyboval. Všichni fetaci začínali tou neškodnou marjánkou. Kdo žádá legalizaci drog je d. ebil. Nic jako měkká droga neexistuje. Je to jen účelový blábol všech vysmazenych fetaku co ničí život sobě i svým blízkým.
 
 
 
Reakce na Radarek: Synátor tam letí v únoru na turnaj,ta...
Hlavně že se v Kanadě nesmí cigarety kouřit 9 metrů od budovy ani soukromé.
Marihuana je jen žebřík k tvrdým drogám a k trestné činnosti za účelem získání peněz na fet. Čeho se ještě dozijem
 
 
 
Reakce na Jarda72: Klub by si “vychoval” a rozhodoval ko...
Tak pokud bych byl majitel klubu a přijal Tvoji logiku, tak se na celou mládež z vysoka to... Je mu k ničemu, stačí mít dost vaty na hotové hráče a děti a rodiče ať si plní ty své sny o Americe - ale za své....
 
 
 
Reakce na dronte: V Kanadě dnes legalizovali marjánku....
Můj přítel z Kanady to nazval : začátek konce Kanady
 
 
 
Reakce na rcts: A co je za problém to, že ti nejlepší od...
Víš co ? Zkus zítra obejít pár zubařů v Chomutově, pár urologů s tím, že jsi se právě přestěhoval a dej jsem info, kolik z nich Tě zaregistrovalo. Ani jeden chlape na tom vezmi jed. A můžeš pak volat Pomahačovi do států že máš akutní problém zda Ti pomůže. To je přehled, tohle ....
 
 
 
Reakce na tpd: Omlouvám se.. ale tvé představy jsou..jak...
Škoda že jsi mi nevysvětlil proč to u lékařů SAMOZŘEJMĚ problém je a u hokejistů naopak.
Podstata je úplně stejná : nejlepší z nás odcházejí a zůstávají jen průměrní a podprůměrní. Co k tomu taky říci, že ?
 
 
 
Reakce na tpd: Přesně.. *2* *2* *2*...
Tomuhle jevů se říká odliv nebo vývoz mozků. Vlády mnoha států to považují za velký problém. Tady se tomu holt tleská ....
 
 
 
Reakce na Churchill: Někdo tu psal, jak stát financuje v...
Věř mi že náklady státu na studium Tvého syna jsou X násobně větší. Ty platíš hlavně jídlo, bydlení a cesty. To nejsou náklady na studium, ale na život.
 
 
 
Reakce na rcts: Bohužel, toto je značně omezený pohled. ...
Sponzoři budou mít na zřeteli podporu hokejové líhně ? To i myslíš vážně jo ? Sponzory zajímá jen to, zda je jejich firma spojována s úspěšným produktem, a tím je pouze A tým a kus možno nejlépe v TV. Když A tým bude poslední nebo nedejbože sestoupí, budou odkazy na Piráty v NHL a mládež hodně nezajímavým argumentem.
Můj pohled je hodně odlišný a s Tvými argumenty nesouhlasím. Přesto bych to mě nazval hodně omezeným pohledem, byť se dle mě téměř ve všem mýlíš. Ale i na to máš právo.
 
 
 
Reakce na dronte: Nevím, nevím, nestavěl bych to takto. ...
Děkuju, že jsi tenhle příměr použil - je to totiž ještě výstižnější a negativní důsledky se netýkají jen takové zbytné zábavy, jako je hokej. V principu je to stejné, důsledky mnohem závažnější. Jak je vidět níže, dnes se dostává do popředí názor, že všichni mají jen práva - právo, aby mi někdo zaplatil studia např. na medicíně, od rodičů přes stát. Právo, aby mi někdo zaplatil "studium" hokeje, zde majitel klubu, rodiče a stát. Ovšem tomuto právu už nekorespondují žádné povinnosti. Proč by měl kdokoliv hradit náklady na studia někomu, kdo hned na začátku otevřeně říká, že jeho cílem vůbec není ani chvilku pracovat pro toho, kdo mu to zaplatí, ale pro někoho úplně jiného někde jinde ? Až kritik "Severní Koreje" bude se zlomeninou ošetřován doktorem co mu pořádně ani nerozumí, protože dobří čeští lékaři tady jen studovali a pak pracují v Německu, pak mu možná dojde, o čem mluvím. Zisk z toho, že např. Rutta bude hrát super hokej, plyne do kapsy majiteli Black Hawks, ten se ale o jeho dosavadní vývoj nijak nezasloužil dal za něj především z pohledu NHL pakatel. Takže náklady se zaplatí tady a zisk pěkně do USA nebo Kanady ? Základní otázka : chceme, aby se v Česku, potažmo právě v Chomutově, platila líheň talentů co budou hrát tady nebo nám jde o to, aby co nejdříve odešli za oceán ? Stejně jao mi je ukradené, kdo ošetřuje pacienty v Mnichově, tak mi je ukradené, kdo hraje za Chicago. Já žiju tady a chci, aby výnos z mých daní byl investován tady, pro mě. Už to neumím jinak vysvětlit, nic severokorejského na tom já teda nespatřuju.
A kdyby ten kšeft s NHL byl tak super výhodný, že by mě to donutilo k výkřikům typu Paráda nebo Super, těžko by výsledky Pirátů byly takové, jako jsou v celém letošním roce. Díky těm parádám jsou naši nejlepší hráči pryč a my jsme poslední. Fakt paráda
 
 
 
Reakce na Mág: Takovou smlouvu ti pro extraligu svaz nez...
Ty ale mluvíš o tom co je teď. A já o tom co by mohlo být v budoucnu. Nic netrvá věčně.
Naštěstí překonáno - no já Ti nevím co je na tom za štěstí že si chceš vychovat kvalitní hráče a když máš konečně štěstí, jde Ti hrát jinam. Tohle nikdy nepochopím, jaký to dává smysl. K čemu to majiteli bude, pokud by mu teoreticky odešli všichni ?
 
 
 
Reakce na neznalec: To ano ale jde i o atraktivnost dané...
Ono také hodně kluků ( resp. rodičů) dnes preferuje třeba hokejbal před hokejem. Začíná být problém postavit žákovská družstva, hrají holky, konkurence dalších ne tak náročných sportů vzrůstá. Šance prosadit se v hokeji je hrozně malá a musí se obětovat celá rodina. A když tahle řehole výjimečně vyjde tak pá do NHL. A klub může začít od nuly....
 
 
 
Reakce na Churchill: Pokud budou hokejisti majetkem, jak...
No ale hráči jsou de facto jen figurky ve hře majitelů klubů. Ti do něj investují, platí trenéry atd. a bez jejich peněz by se z něj takový hráč nestal. Myslím že by šlo uzavírat s mladými smlouvy že za klub odehrají x sezón.
 
 
 
Reakce na Marťass: Oni to myslí tak, že klub dá do výcho...
Vyjádřil jsi to přesně, jen jinými slovy.
Fotbal mě moc nebere ale v tomhle mi to přijde ferovejsi
 
 
 
Reakce na neznalec: Mĕsto přispívá k tomu že ti klu...
To je určitě super. Ale takhle může argumentovat každý sport. A téměř každý bude levnější, tudíž to bude stačit pro mnohem více dětí
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.