Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "jiribulis" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
jiribulis | praha
25.08.2019, 17:42
 
 
Reakce na Pšouk: To měli, minimálně by si obě strany nez...
Ta naše nejúspěšnější novodobá extraligová sezóna nebyla dána trenérem Růžičkou, ale ambiciózní sestavou kde Račuk, Kampf, bratři Kašeové atd. dokázali přehrávat i třeba hráče Třince.
Pro trenéra Růžičku bude záchranou, když jej vezmou k nároďáku na Slovensko. Tam má dobré jméno ze svého hráčského působení v Dukle Trenčín a vazby na bývalé spoluhráče. Retrospektivně podle mě udělal v Chomutově víc škody než užitku a to především proto, že doslova nekřesťansky preferoval bývalé Slávisty a svého syna. Vůbec nedocenil společenské souvislosti a klidně se zbavil prakticky všech hráčů s původem z Podkrušnohoří. Platy některých hráčů včetně jinak dobrého hráče Sklenáře byly mimo realitu.Kladem bylo pak to, že Kašpárka odsunul z pozic v klubu.
 
 
jiribulis | praha
09.08.2019, 05:27
 
 
Teprve chance liga nám ukáže jak na tom ve skutečnosti jsme. Podle mě však například na Budějky,Jihlavu, Prostějov a Vsetín mít asi nebudeme. I je však můžeme v některém povedeném zápase doma sem tam porazit. Pro to, že já to vidím kriticky se do mě nemusí hned někdo navážet. Je třeba zvažovat vždy klady i zápory...
 
 
jiribulis | praha
06.08.2019, 22:22
 
 
Reakce na Bémič: Jen řikám že to jsou vlastně Rusové kte...
Také to tak vidím. Optimisté, kteří považují řešení nastálé situace za správné v chance lize postupně přejdou na pesimismus. Polovičaté řešení není řešení a zase budeme jen ztrácet čas ( a sponzoři peníze).Jenže je otázkou jestli v budoucnu současní sponzoři nezavelí "zpět"...
 
 
jiribulis | praha
04.08.2019, 16:29
 
 
Reakce na krokuss: Už jen to zítřejší zdělení že je vše ...
Definitivní vyrovnání všeho je však podle mých informací rozloženo do několika následných sezón. Pokud půjde vše delší dobu bezproblémově je možné, že se i potencionální sponzoři Soukup s Míčkem připojí. Pak by mohly nastat i toužebné lepší zítřky.
 
 
jiribulis | praha
04.08.2019, 16:25
 
 
Reakce na Mág: Trošku si dovolím vstoupit do debaty ohle...
Nesouhlasím s tím, že se zde nově místo pojmu permanentka zavádí pojem permice! Začíná to být pro sportovní redaktory přímo typický jev. Například redaktor Gabo Zelenay zavedl ve slovenštině nový pojem - slovní spojení - trma vrma. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Jinak však zdravím.
 
 
jiribulis | praha
30.07.2019, 13:44
 
 
Reakce na Mispulin: Tak to bychom bez tebe nevěděli. Už ...
Tvoje reakce na můj příspěvek vyznívá tak, že hráčům již dopředu snad nadávám. To ale přece není vůbec pravda, hráči-alespoň doufejme - budou hrát tak na co výkonnostně mají. Já osobně se domnívám, že se letos do semifinále chance ligy nedostaneme.
 
 
jiribulis | praha
30.07.2019, 00:12
 
 
Kvality Jekatěrinburgu a současná kvalita naše jsou hodně rozdílné, Hlavně by z naší strany mělo jít o to, aby se nám v tomto zápase nikdo nezranil.
 
 
jiribulis | praha
29.07.2019, 22:32
 
 
Reakce na Mág: Řekl bych, že se docela mýlíš. :) Příprav...
Je určitě dobře, že se tady někdy zapojíš do diskuse. Ověřené informace by tu pokud možno měly být profilujícími.
Současně k Tobě dotaz, jak se nakonec ve skutečnosti vyvrbila záležitost s novým SM Hudáčkem? Byl a bude, či dokonce ani krátce nebyl?
 
 
jiribulis | praha
29.07.2019, 09:21
 
 
Reakce na higway: taky jsem čekal že ceny permic budou...
Souhlas. Bylo by dobré uvést porovnání vstupného u mužstev chance ligy a např. dále Litvínova,Plzně a Kladna. Fanoušek hokeje v dosahu našeho a některého z uvedených stadiónů se i podle ceny bude rozhodovat kam se pojede podívat.
 
 
jiribulis | praha
28.07.2019, 01:18
 
 
Reakce na Adjuk: A přes koho by meli být hráči zprostřed...
Už tu prý jako SM není. Ale v dřívějších letech šly údajně nákupy hráčů pro Piráty často přes něj, protože jim dělal agenta. Já jsem jednou doporučoval na základě vyjádření Radka Dudy a Davida Hrušky do Chomutova z Popradu jejich bývalého spoluhráče ze Slávie mého přítele útočníka Igora Rataje, který měl přezdívku Hektor, protože před brankovištěm soupeře neměl silového konkurenta. Kašpárek to okamžitě odmítnul a Veverka ml. mně to vytknul. Náš nyní zřejmě jen krátkodobý SM totiž v té době nebyl jeho hráčským agentem...
 
 
jiribulis | praha
28.07.2019, 01:03
 
 
Reakce na Rcts: A co by jste dneska chtěli v 50 tisícové...
Piráti by na výši vstupného měli po všech těch peripetiích, které jejich fandové zažili, být s cenou někde uprostřed chance ligy.
 
 
jiribulis | praha
28.07.2019, 01:00
 
 
Reakce na Chosee: Dnes jsem potkal Štěpána Hřebejka v ot...
Pokud Hřebejk v poslední sezóně ještě trénoval, klidně bych ho bral a to jak hráče, tak i například sportovního manažera. To byl poctivej dříč.
 
 
jiribulis | praha
27.07.2019, 16:46
 
 
Reakce na dronte: Štůrala se ve Zlíně neprosadil a jeho ...
Náš nový SM byl pokud se nemýlím dlouho hráčským agentem a tak ne jeden hráč, kterého jsme koupili byl zprostředkován přes něj. Já osobně bych jej nebral a stejně tak bych tu nedržel maséra, který přinesl hráčům těsně před baráží jídlo se salmonelou. Ostatně stejný názor má na salmonelózu Radek Duda. I pro naplnění skutkové podstaty některých trestných činů není třeba úmyslu, ale stačí nedbalost a to dokonce i nevědomá...
 
 
jiribulis | praha
26.07.2019, 21:52
 
 
Reakce na ítý: Ve vší účtě k Domi ovi, on nemůže být jed...
Někdo tu v tomhle týdnu psal něco o Dominovi (myslel Dominika Pavláta). Já jsem to špatně pochopil a kontaktoval jsem Petra Domina (už je zpátky z Francie a bydlí a pracuje v Praze), jenže ten pochopitelně o ničem nevěděl. Smajlík
 
 
jiribulis | praha
26.07.2019, 21:47
 
 
Reakce na VADO: Jinak by mne stejně zajímalo co udělali ...
Podstatné pro Růžičku bylo, že to nebyli exslávisti.Tohle dělalo částečně dokonce i v nároďáku.
 
 
jiribulis | praha
26.07.2019, 13:18
 
 
Na trhu hráčů je útočník Matěj Beran, odchovanec Plzně, který v posledních sezónách hrál ve Spartě a v Pardubicích. Nemá velké jméno a možná že, když nebude mít extraligovou smlouvu, by bral i Chomutov. Je to velmi platný hráč, který oplývá důrazem a nebojí se chodit před branku. V zápasech s námi vymetl mantinel s Mrázkem a s mírným faulem skolil Růžičku. Takového hráče bychom podle mě potřebovali.
 
 
jiribulis | praha
25.07.2019, 12:42
 
 
Reakce na hoty: Tohle řekl Jarda Jágr a krásně to vystih...
Pod tohle bych se 100% podepsal...
 
 
jiribulis | praha
25.07.2019, 12:36
 
 
Reakce na Licuricci: Jakou PRAVDU??? Vždyť tady bleješ j...
Jsi drzý jak opice a mluvíš za ostatní, rozhodně ne za většinu. Ty chlapče o demokracii nemáš ani potuchy.
 
 
jiribulis | praha
25.07.2019, 11:38
 
 
Reakce na Licuricci: Pane bože ten Bulis ještě nebyl u l...
Ano, je to tak jak u tebe vidím. To je, že pro pravdu se člověk nejvíc zlobí.
 
 
jiribulis | praha
24.07.2019, 14:32
 
 
Reakce na VADO: Často má nějaký neočekávaný tým krizi. J...
Moje reakce na Tvoji předpověď však platí pro nastávající sezónu, do dalších sezón bych se postupně s Tebou asi začal ztotožňovat. Bydlení a perspektivy Severočeské pánve s rostoucím počtem Romů jsou bohužel dost negativní faktory...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.