Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rcts" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Rcts | of the House Stark
04.10.2019, 20:42
 
 
Reakce na George64: Tohle je zbytečné komentovat,běž to ...
Bohužel, ti tvoji "obyčejní lidé" (hádám že tím myslíš voliče Babiše) na náměstí nechodí. Ti si večer doma pustí Ulici nebo Ordinaci, otevřou Gambáče v petce a jdou na FB nasdílet nějakou 110% pravdu z Parlamentníchlistů o tom, jak zase někde ve Francii (kde nikdy ani pohledem nebyli) černoši zapalují pneumatiky na dálnici.

A to, že tu cizinci na práci jsou je dobře a v pořádku (pokud to má systém), ale to, že jsou tu "některé práce, které už češi dlouhodobě nechtějí" není pravda. Oni je jenom nechtějí dělat za 12tis. měsíčně, protože tady musí platit nájem, jídlo a ev. se starat i o děti, kdežto takový ÚKáčko to bere, protože na Ukrajině je průměrná mzda 7500kč. Jenže on tu nemá ty výdaje, protože bydlí v bytě 2+1 s dalšíma 8 lidma, každej platí 2tis. měsíčně a jediné, co je tady zajímá je 8 hodin práce, 8 hodin chlastu, 8 hodin spánku a takhle dokola.

Mimochodem jen takové zamyšlení, pročpak si asi myslíš, že pro získání pracovního víza do Japonska je potřeba alespoň Bc. vzdělání?.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
04.10.2019, 20:03
 
 
Reakce na George64: A dávají minutu ticha významným spor...
A ty jsi vážně tak naivní, že myslíš, že ten systém, který jak říkáš přinášel výhodné pozice, teď Babiš snad nevyužívá? Jako třeba když ministr zdravotnictví (bez odborného vzdělání, což u Šmardy vadilo, ale tady OK) Vojtěch nechal udělat audit nemocnic aby zjistil, že největší díra na trhu jsou kliniky na umělé oplodnění - a výsledek? Babišovo firmy teď čistě náhodou vlastní 90% všech reprodukčních klinik u nás. Náhoda? Nebo když se Babiš nechal slyšet, že "snížíme DPH na květiny, aby je muži ženám častěji kupovali" - no tak je snížili z 15% na 10%, ale čistě náhodou Babišův fond Hartenberg letos koupil síť květinářství Flamengo, jednoho z největších hráčů na trhu s řezanými a pokojovými květina. Asi další náhoda. Nic se nezměnilo, furt je to stejné. Jestli si někdo myslí, že Babiš šel do politiky kvůli lidem, může se zeptat, proč se v Kosteleckých uzeninách zaměstnávají Rumuni, Bulhaři a Ukrajinci za minimální mzdu a né našinci za 40tis. čistého měsíčně. Když je to takový lidumil.

Ale to je odkaz celé společnosti. Akorát slibuje a rozdává. Důchodcům přidal ani né 200kč ale jeho PR jede o tom, jak jim přidali 900kč. Nesmysl. Celá jeho politika je o tom vytvořit co nejlepší populistický program pro levicové voliče, což jsou přesně ti, kteří věří, že se proti nim celý globalizovaný svět spiknul, protože jsou tady mladí podnikatelé, co mají miliardy, zatímco oni už 20 let hákujou v tý samý fabrike u pásu za tu samou tragickou mzdu.

Takovým lidem nedojde, že pokud v dnešním světě chtějí něco mít, musí na sobě pracovat. Oni jsou raději, že jim stát sebere 50% příjmu a pak se o ně postará. Strhne jim sociální, zdravotní, zajistí vlaky a autobusy za lidové ceny, i když by si jinak na sebe nikdy nevydělali..

A že se děje špína dál (možná ještě hůře)? No co, přece "všici kradnů", tak proč by nemohl i Andrejko.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
04.10.2019, 09:23
 
 
Nejdřív si musíme počkat, až si pan velkomožný premiér zjistí, jaký je mezi těmi pojmy rozdíl. Pak si to bude muset zjistit ještě ministr kultury a pak se snad dočkáme nějakého odborného rozhodnutí.. Smajlík Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
16.09.2019, 22:01
 
 
Jako na to, že máme tým pokupě ani ne 2 měsíce tak zatím pro mě milé překvapení. Navíc jsem koukal na tabulku a v některých věcech poměrně excelujeme (byť jsou to teprve 3 kola, já vím) - například 56.41% úspěšnost na vhazování (3.) či 94.74% ubráněná oslabení (2.) Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
16.09.2019, 20:23
 
 
Dneska je to pěkně divoký kolo teda Smajlík

Budějky zničili Ústí, Benátky otočili v Jihlavě, Poruba 9:3 Prostějov a 3 góly za méně než minutu Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
30.08.2019, 15:42
 
 
Reakce na dronte: Redakce, Libore, Davide Panuško, na sl...
Seděl jsem za borcem, co ty onlajny psal a ve 2. třetině jsme tak nějak všichni sledovali losování Ligy Mistrů, než hokej, takže se možná ledaccos ztratilo Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
30.08.2019, 11:06
 
 
Reakce na mmyšák: https://www.hokej.cz/sokujici-zprava-z...
Spíš to vysvětlení.. skoro, jako by tím nenápadně něco naznačovali:

"„Od Honzy očekáváme zvýšení důrazu, dohrávání osobních soubojů a práci v předbrankovém prostoru. "

Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
29.08.2019, 21:04
 
 
Dnes viděno, hokej opravdu nuda, ještě, že v 2. třetině losovali soupeře pro Ligu mistrů..

Na to, že Slavia má na ligu poměrně slabej tým tak nám docela zatápěli. Derby sice super rychlej a šikovnej, ale min. 2x za zápas na trestný. Thompson dobrý, Vrhel super. Tomici jsem si všiml asi 2x za zápas, což mi na extraligového hráče přijde poměrně slabé, na druhou stranu Vampola na tom asi nebyl o moc lépe..

Pokud bude takto vypadat celá Chance liga tak vážně zauvažuji o tom, jestli vůbec platit za hokejkaTV, protože sledovat to byla dost, dost velká bolest a ke konci jsme se všichni modlili, aby už někdo konečně ten nájezd dal a my mohli jít domů. Sorry jako. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
27.08.2019, 16:26
 
 
Sorry za spam, ale čtu si na idnesu článek o Růžovo angažmá v Kadani a ta diskuse mě dostala, druhý koment:

"Za to Kadaň, ta má určitě ty nejvyšší ambice. Dohrát sezónu alespoň na tři pětky a neobdržet víc jak 300 branek." Smajlík Smajlík Smajlík

To jen tak na odlehčení.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
19.08.2019, 20:30
 
 
Reakce na dag: no ty krávo 😂😂😂 ...
Počkat a Pardubice to je farma Hradce? Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
16.08.2019, 16:28
 
 
Tak Huml jde do 2. ligy.. odkaz
 
 
Rcts | of the House Stark
15.08.2019, 20:19
 
 
Neviděl jsem, akorát asi trochu moc vyloučených, což? Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
14.08.2019, 20:06
 
 
Reakce na Kryspin: Tak už jen stručně. Tuto analýzu jsi ...
No moment. Chtěl jsi "uvést příklad alespoň jednoho konkrétního dezinformačního článku" a to jsem také udělal. Samozřejmě ti jich mohu uvést více, konkrétně například každý článek "geopolitického analytika" Marka Kyncla. Oceňuji, jaký jsi zapálený bojovník za dezinformační weby a chápu, že odrážejí tvoje vidění světa a tvou jistou životní frustraci, to ale nemění nic na tom, že se jedná o platformy pro šíření lží, fake news, desinformací a polopravd.

Já souhlasím s tím, že žádné médium není úplně objektivní. Rovněž sám kritizuji například zvaní některých hostů (Romancov) do ČT.

A k tvému tvrzení - odkaz zde jsem vybral namátkou jednu zprávu z mainstreamu. Můžeš mi, prosím, rozebrat, jak je tam konkrétně ohýbána pravda. Díky.
Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
14.08.2019, 18:57
 
 
Reakce na VADO: Tak souhlasím s tebou. Problém je a vrát...
Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
14.08.2019, 17:35
 
 
Reakce na Kryspin: Tak já to zkusím ještě jednou. Uveď n...
Chápu, že pravda bolí. Zde máš článek k sestřelení MH-17: odkaz

Je tam oblíbený "geopolitický analytik" Marek Kyncl (kdo to vlastně je? Podle tohoto odkaz je to člověk, co do roku 2006 působil v ČR jako advokát, následně se v roce 2007 odstěhoval do Ruska, kde se oženil a podniká. Bohužel o jeho "geopolické odbornosti" kromě Parlamentních Listů nikdo nikdy neslyšel...), který nám mj. upřesňuje "indicie" (asi jako důkazy), podle kterých není Ukrajinská (a ve finále i oficiální verze Nizozemských vyšetřovatelů) nepravděpodobná (je to dlouhý odstavec, který nebudu celý kopírovat, tak jen vybereme:

- "ukrajinská dispečerka Anna Petrenko, která změnila kurs letadla nad oblastí, kde probíhaly boje. Krátce po incidentu si vzala neplacenou dovolenou a beze stopy zmizela"
- "Vyslechnut nemůže být ani stíhací letec a pozdější náměstek generálního ředitele Nikolajevského mezinárodního letiště Vjačeslav Volodin, který držel nad oblastí, kde došlo k sestřelení Boeingu, hlídku. Volodin údajně spáchal sebevraždu výstřelem do srdce"
- "K vyšetření by mohl přispět i výslech plukovníka Ruslana Grynčaka, velitele 164. radiotechnické brigády, která operovala v oblasti zóny dopadu letadla. Obsah instruktáže, kterou provedl v rámci cvičení ukrajinských vzdušných sil „Ruběž 2016 v Oděse – „Chlapi, pokud bude tohle dělat, tak máme na krku další sestřelený Boeing MH 17"

Co k tomu dodat - překvapivě u žádného tvrzení nejsou zdroje, když si tedy vyhledáme jméno "Anna Petrenko" a k tomu "air controller" nebo "traffic controller", vyjede na googlu jen fotka z fotobanky a několik odkazů na proruské weby. Pan Vjačeslav (Vyacheslav) Volodin, kromě toho, že se jedná o Ruského politika, dle googlu ve spojení (dokonce) s žádným letištěm ani nefiguruje. Docela podivné, ne? A finální údajná nahrávka z operace Ruběž 2016 - tak na tu se mi podařilo vygooglit odkaz, kupodivu je to Tass.ru, tedy hlásná trouba Ruské Federace odkaz

Dál už to ani nemá smysl číst, protože to je akorát snůžka nesmyslů, lží a "pocitů", kterými se někdo (žije vůbec?) snaží rozporovat oficiální výsledky vyšetřování (překvapivě nepříznivé pro Rusko). A toto je krásný příklad dezinformace.

Každá strana má dvě mince, ale pokud chce někdo oponovat oficiálním zprávám, měl by své názory opřít o jasné důkazy, nikoliv konspirační teorie, lži a své fanatické zájmy..

Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
14.08.2019, 15:41
 
 
Reakce na Kryspin: O tom, že Aeronet je obskurní web ví ...
Jasně, šéfe.

odkaz
odkaz
odkaz
odkaz
odkaz

.. tím bychom mohli pokračovat. Ano, lze argumentovat tím, že PL pouze "dávají prostor k vyjádření všem", tedy i uklízeč se může vydávat za politologa a komentovat z "odborného" hlediska nějakou situaci/osobu a tím utvářet názory čtenářů. Toho samozřejmě využívají i různí tvůrci fake news a dezinformací. Nemálo článků tak má jako odkaz na původní zdroj uveden odkaz na nějaký z dalších webů (aeronet, ac24, nwoo.org, protiproud, rukojmi.cz, zvedavec.org) napojených (ať už přímo či nepřímo) na různou (nejčastěji proruskouú propagandu).

Ale vlastně můžem být alespoň za odkaz rádi, když k prezentování zprávy jim stačí napsat cokoliv a poslat emailem od noname uživatele, aby to následně vydali jako zaručenou zprávu.. Smajlík Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
14.08.2019, 13:12
 
 
Reakce na VADO: Můžeme si udělat seznam otázek? :)) :)...
Tak s tím, že lidé dnes věří nepravdám a polopravdám, to je naprosto jasné. Hodně lidí se rozhoduje, jedná a utváří názory na základě pocitů, nikoliv faktů. Stačí se podívat, kolik desetitisíců čtenářů pravidelně věnuje pozornost sračkoidním "zprávám" jako parlamentnilisty, aeronet atd..

Bohužel se k tomu přidávají i různé politické subjekty, strany a hnutí.. Prostě ověřovat si informace zrovna dneska není moc mainstream. A podle toho to taky v tom státě vypadá.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
12.08.2019, 17:03
 
 
Reakce na dronte: Ten Sokolov jede, nejprve porazil 4:0 ...
Někde jsem psal, že snad Koblasa a Hlava byli jediní hráči ze základu Varů. Zbytek byl junioři + to, co bude hrát v Chance lize právě za Sokolov.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
09.08.2019, 15:13
 
 
Reakce na NeznamyKluk: Ahoj, Nevíte jestli tam budou zas...
Kámo ty stejně nesbalíš. Tam je to samá zlatokopka.. Smajlík
 
 
Rcts | of the House Stark
01.08.2019, 18:28
 
 
Reakce na Luke_Packet: Je tu nějaký expert na 1. ligu co...
No minimálně podle onlajnů je to stejná skvadra, která předevčírem vypráskala Kadaň 8:4.

Mimochodem, Vrhel hattrick.. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.