Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dronte" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
27.01.2020, 21:25
 
 
Valach mě hodně, hodně zklamal. "Dluh vznikl v důsledku neuhrazení faktur za měsíc listopad 2018, duben 2019, březen 2019. " Podle toho bral přes 300 litrů, za ty peníze toho opravdu moc neukázal. Klub byl k němu nejen vstřícný, ale i velkorysý. Podle článku mu šly peníze i když marodil a on se chová jak hovado. Já mu vážně nerozumím, dlužil mu bývalý majitel Veverka a kdyby to po něm nevzali "zbohatlíci", viděl by z dluhu velký kulový. To asi nebude jen z jeho hlavy, kdopak mu asi volá a popichuje ho?
 
 
27.01.2020, 21:07
 
 
Reakce na Marťass: Já nevím, co čekáte s Mírou Buchalem ...
Trenér bez zkušeností, výsledků, ke všemu na částečný úvazek.
 
 
27.01.2020, 15:57
 
 
Reakce na Lajtnerka: Tak za Šagáta jsem ráda *2* *2* :...
Máme velkou marodku, ať si zahraje. Dnes bude v zápase po dlouhé době, takže nic moc očekávat nemůžeme. Třeba zabojuje a potěší...
 
 
27.01.2020, 15:52
 
 
Moc nerozumím tahu s Lukešem. OK, je to náš gólman a není nejhorší, ale po tom, co tady ukázal Běhula, je to podle mne zbytečné. Leda tak, že nám o nic nejde a kluk si potřebuje zachytat Smajlík
 
 
26.01.2020, 22:25
 
 
Reakce na Adjuk: Je to vul....
Nebo vulva
 
 
26.01.2020, 22:23
 
 
Reakce na tpd: "Sokolíku"..největší lejna se po netu šíř...
Evidentně se v tom vyžívá. Jedinec, který má nějaký handycap, nemocný, neschopný vojenské služby, kterého by za Císaře pána označili za...
 
 
24.01.2020, 17:59
 
 
Dnes není komu fandit. Škoda, že není možnost oba týmy bez bodu... Smajlík
 
 
23.01.2020, 16:51
 
 
Tady je diplomová práce o akademiích. Je to dlouhé, status akademie je od str.19 odkaz
 
 
23.01.2020, 16:40
 
 
Reakce na V8: Docela sem se zarazil: Jen pro doplnění; v...
Docela nedávno vznikly akademie v Plzni, Lítvinově,Mladé Boleslavi, Kladně a Jihlavě. Záleží na tom, jaké podmínky má Pešán na mysli, třeba je splníme snadno. Proč ne, když akademie jsou dotovány státem? Moc o tom ale nevím, chce to prostě splnit podmínky.
 
 
23.01.2020, 16:04
 
 
Já bych vůči Pešánovi nebyl tak kritický. Chce vzdělávat trenéry mládeže, chce, aby stát dal do hokeje víc peněz, aby se sestupovalo a postupovalo sportovní cestou(ne jako Jihlava, kvůli které se soutěž rozšířila) a chce zeštíhlit soutěže. To jsou z mého pohledu rozumné názory. odkaz
 
 
23.01.2020, 08:49
 
 
Reakce na VADO: Souhlasím s tím, že Litvínov, pokud by s...
Vado, ono by vlastně šlo založit novou, internacionální soutěž. Tebou zmiňované naše týmy plus pár nedalekých z Německa, třeba Dresdner Eislöwen, Eispiraten Crimmitschau, Lausitzer Füchse a máme Ertzgerbirge ligu Smajlík Možná se časem přidají i Vary. Nebyla by to prima soutěž?

Dotovat by ji mohla EU za vytěžené uhlí a taky Rusko za uran z obou stran Krušných hor. Johanngeorgenstadt dopadl při těžbě uranu stejně jako Most s uhlím, takže co, ať to zatáhnou.
 
 
22.01.2020, 22:27
 
 
Reakce na ítý: aaaa sousedi na lovu... https://www.elite...
V sezoně 17-18 odehrál ani ne půl sezony a to ve třech klubech! Jedním z nich byla Banská Bystrica. V následující sezoně jen čtrnáct zápasů a v letošní ještě vůbec nic. Produktivita až tak špatně nevypadá, možná zranění, nevím. Každopádně bych si podle jeho hráčské historie nemyslel, že je to posila. Naděje na uzavření ligy a nesestup zhasly a tak Guma a spol. asi začali podléhat panice. Pardubice posilují smysluplně, s Vervou to nevypadá dobře. Spadnout do s.raček ale můžou i Vítkovice, tam zase oslabili a náskok je nepatrný. Nějak mě to nevzrušuje, nás se to netýká.
 
 
20.01.2020, 11:47
 
 
Četl jsem rozhovor se Šlégrem, pro fandy Vervy nic povzbudivého. Šlégr je na fotkách od pohledu skeptik, tragéd. Ostatní kluby jsou nepřející, nechtějí s nimi měnit hráče a tak je dostali do složité situace, musí hledat v zahraničí. Strašná práce a za ty peníze se to fakt nedá zvládnout Smajlík

No a ten člověk tam kumuloval všechny důležité posty, trenér, sportovní i generální manažer. Co tam s těmi penězi dělají, aspoň polovina klubů takový rozpočet nemá. Jejich starosti, jejich boj, ale je to zvláštní.
 
 
19.01.2020, 20:24
 
 
Reakce na Marťass: Kostýmy holky dostaly od jednoho z ma...
Dík za upřesnění, jsem rád, že roztleskávačky opět přispívají k atmosféře. Dík patří jim i dárci Smajlík
 
 
18.01.2020, 23:18
 
 
Reakce na Marťass: Jak jsi přišel na to, že si holky pla...
Myslím, že jsem to četl v tom rozhovoru se slečnou, která roztleskávačky dávala opět dohromady.
 
 
18.01.2020, 20:53
 
 
Mágu buď zdráv. Že naši hráči nevjíždějí na led tou obludou mi nechybí i když jsem si na to zvykl. Že holky tančí zadarmo a v kostýmech za svý je trochu zvláštní, ale budiž, jejich volba. Proč se ale neshrnuje led jako dřív i když je to zadarmo a je to zážitek pro malé kluky? Tak po půlce třetiny je tam halda sněhu, přihrávky sotva dokloužou k adresátovi. Nějak to tu vadne.
 
 
18.01.2020, 20:45
 
 
Ten titulek z reportu je k nevíře, prej pohledné utkání Smajlík Koukat se na to trochu dalo až v poslední třetině. Jinak jsem sám, kdo místo ohlášeného břevna ze začátku utkání viděl gól? Ciknout tyčku jsem neslyšel a Král vypadal provinile. Podle mne se to odrazilo od výstuže sítě uprostřed branky. Škoda, že dnes nešla kostka a nebyly opakované záběry. Na druhou stranu by to z kotle mohli postřehnout a Lasky jako brankový to snad viděl taky, takže nevím, ale pochybnosti mám.

 
 
18.01.2020, 15:05
 
 
Co Šagát může ukázat během týdne na trénincích? Byl zraněný, dlouho nehrál a je mu 35 let. Tady nehrál špatně, ale pamatuju si, že v závěru jeho působení u Pirátů to žádná sláva nebyla. Myslím, že slabší výkony odstartovalo taky nějaké zranění a marodka. Třeba mu změna na čas pomůže.
 
 
18.01.2020, 13:19
 
 
Reakce na hoty: Líbí se mi jak se snaží se z toho dostat...
Ve Slávii na to jdou taky dobře, jen nám se ten velký sponzor a generální partner nějak vyhýbá. Když klikneš na kartu "Partneři", není tam vůbec nic. Nic.
 
 
15.01.2020, 17:49
 
 
Reakce na V8: A Tejny? Dík...
Tejny to má stejny Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.