Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "crafter16" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
02.03.2014, 19:07
 
 
Jinak se mi Chomutov dnes v Hradci líbí a věřím,že to srovná na nerozhodný stav.
 
 
02.03.2014, 19:06
 
 
jen takový malý vstup ode mne.Co říkáte na výhru Slávie nad Spartou? Sice za dva body,ale aspoň to. Už vím,proč se tomu říká Tipsport ELH. V pátek jsem si vsadil 5 zápasů,včetně Chomutova. 4 jsem chytil a nakonec jsem měl h...o,protože jsem dal na výhru Chomutova.Věřil jsem,že to doma proti Liberci dají. Prostě pech.
 
 
28.02.2014, 22:05
 
 
Reakce na LudekG: Předesílám,že není mým cílem kohokoliv...
Naprosto s tebou souhlasím.
 
 
20.02.2014, 21:18
 
 
Tak já zase pádím,mějte se tu fajnově Smajlík
 
 
20.02.2014, 21:18
 
 
Reakce na kolatyr: Piš co chceš. Co člověk, to názor. Mn...
Děkuji,jinak máš pravdu.
 
 
20.02.2014, 21:16
 
 
Reakce na kolatyr: Najdi si můj příspěvek z dnešního dne...
Tak jsem ho četl,podobný názor,neli stejný.
 
 
20.02.2014, 21:13
 
 
Reakce na tpd: Není třeba svůj (tvůj) názor.."negovat".....
Že je mi to fuk?Zde na foru? Ano je a jen pár lidí ví proč. Od jisté doby sem raději nechodím a ani nepíšu.
 
 
20.02.2014, 21:11
 
 
Reakce na Radarek: *4* *4* *4* ;)...
Nazdar Radku.Ani jsem nečekal nějakou reakci.Takhle to vidím já,bohužel.
 
 
20.02.2014, 21:07
 
 
Tak to tady tak čtu a vážně se bavím(ale o tom to je).jen bych napsal pár větiček a zas odejdu.Trochu mě před tím turnajem ta nominace překvapila,ale budiž,vybíralo se dlouho a asi ti nejlepší(dle některých).Jestli měl jet ten,či onen,už je to teď jedno.
Napíši vám můj postřeh a třeba s tím někdo zde nebude souhlasit,ale to je mi fuk.
Představte si,že by za velkou louží byla národ.biatlon liga,takové NBL(samo,že zkratka je shodná s úplně jiným sportem)a naši by tam jezdili a byli uznávaní,jaké jsou to persony,atd. U nás v Čechách by bylo Moravců a Soukupů,Vítkových a Soukalových,nesčetné množství talentů a vynikajících sportovců.Přišel by takovýto turnaj a nemusím asi zdůrazňovat,kdo by se na něj nominoval.Ještě,že taková soutěž biatlonistů za mořem není.
Píši to proto,protože v naší ELH je několik výborných a kvalitních mladých hokejistů,kteří nám to dokazují každé kolo v ELH. Proč nepřekvapit na letošním MS úplně s jiným mužstvem? Úplně šokovat celý svět! Myslím tím i posty golmanů !
Po zklamání ze Soči by jsme se o to víc těšili opět na ty naše kluky se lvíčkem na prsou a věřte,dát jim šanci,nezklamali by o nic méně a třeba by nás překvapili. Nemáme co ztratit,spíš získat opět pověst.
 
 
15.02.2014, 13:15
 
 
Reakce na tpd: No.."lejno nebo houno"..nebo slušněji..“p...
Já to taky tak pochopil.Některé rozhovory sloven.hráčů po zápase jsou až zarážející. Jsou to prostě slováci,nic nenaděláš,oni to mají v povaze(měl jsem tu čest je poznat za svůj hokej.život)a držet hubu by fakt měli raději.Navíc,když se nedařilo nám na mezinár.klání,oni slavili jak blázni,jak nás nenávidí,zato my jsme jim fandili i přesto všechno,jako-by stále patřili k nám,i když hranice mezi náma už je.
 
 
15.02.2014, 12:51
 
 
Reakce na tpd: Některé hokejky..mají prostě v hlavě.."le...
Lejno?Naprosto s tebou souhlasím.Ten výkon není hodný reprezentace Slovenska,ani od jednoho z nich. Bylo to až trapné vystoupení.
 
 
31.01.2014, 21:00
 
 
Již jsem tu dlouho nebyl,ale dnešní zápas mě nemůže nechat v klidu.Sohlasím skoro s každým příspěvkem zde po dnešním klání a ba právě proto,že už nám skoro o nic nejde(protože jsme dnes hráli velice dobře),tak ten faul do oblasti hlavy a krku na Jasse,měl být potrestán jinak a to myslím od našich hráčů.Myslím si,že by ten dotyčný hříšník by si to zasloužil víc než 5 minutový trest.Opět se ukázalo pravidlo,že rozhodčí dokáže zkujvit zápas během 5-10 min.Mrzí mě to o to víc,že Piráti ten dnešní zápas měli jasně ve svých rukou,ale bohužel,minely pruhovaných pánů nám ty 3 bodíky prostě nechtěli dát.Toť vše a ať si myslí kdo koliv z fandů Chomutova,že na baráž nemáme,tak je na omylu.Pod panem Beckem je vidět zlepšení,jen ten kapitán náš mi tam nějak nezapadá.Druhý zápas takhle doslova zkujvit.Je to můj názor,takže hra Pirátů dnes super a jen škoda,že nebyly ty bodíky 3,nebo 2.
 
 
07.01.2014, 11:43
 
 
Reakce na MartinJirkov: Za takové peníze musí hokejky ně...
Ono platit mega měsíčně za 2 hráče je pěkný záhul a navíc na ledě nic moc.Dobře,že Divoch už je pryč.Za mega měsíčně by bylo hráčů 4-5 a dobrých.
 
 
07.01.2014, 11:33
 
 
Reakce na jarda72: Tady mame jednoho borce na najezdy a ...
Smajlík Takový hráč by byl přínosem pro Chomutov,určitě by byl platným hráčem než Bartečko a taky by stál méně peněz.
 
 
30.12.2013, 21:05
 
 
Reakce na Milan88: No, nas.rat skoro 4000 lidí ve čase V...
Naprostá pravda Smajlík
 
 
30.12.2013, 21:02
 
 
Jestli bych to měl dnes okomentovat,tak asi slovy:Pulpána s okamžitou platností do Kadaně.Tím je asi řečeno vše a každý fanoušek,ať byl v SD Aréně,či doma u PC,musel vidět ten nepochopitelný kolaps ve 3 třetině.Styďte se "A" ale vážně styďte.Jen se opět potvrdil fakt,co jsem zde napsal před 2 měsíci na GM.Bohužel,já byl za čů....,co jsem si to vlastně vůbec dovolil na našeho chlebodárce,jak mi to bylo nadneseno a vysvětleno.No nic,za svým názorem si stojím a stát budu a po dnešní prohře,jestli nepřijde z vedení nějaký ten vyhazov hráčů o patro níže,nemá cenu se zde ani rozčilovat,či něco řešit. Pane Turku,jestli to je aspoň trochu možné z vaší pozice,vy jste hl.trenér,tak to prostě prokátrujte a pořádně. Dnešní zápas Pirátů je ostudou tohoto kola ELH.Děkuji.
 
 
30.12.2013, 21:02
 
 
Jestli bych to měl dnes okomentovat,tak asi slovy:Pulpána s okamžitou platností do Kadaně.Tím je asi řečeno vše a každý fanoušek,ať byl v SD Aréně,či doma u PC,musel vidět ten nepochopitelný kolaps ve 3 třetině.Styďte se "A" ale vážně styďte.Jen se opět potvrdil fakt,co jsem zde napsal před 2 měsíci na GM.Bohužel,já byl za čů....,co jsem si to vlastně vůbec dovolil na našeho chlebodárce,jak mi to bylo nadneseno a vysvětleno.No nic,za svým názorem si stojím a stát budu a po dnešní prohře,jestli nepřijde z vedení nějaký ten vyhazov hráčů o patro níže,nemá cenu se zde ani rozčilovat,či něco řešit. Pane Turku,jestli to je aspoň trochu možné z vaší pozice,vy jste hl.trenér,tak to prostě prokátrujte a pořádně. Dnešní zápas Pirátů je ostudou tohoto kola ELH.Děkuji.
 
 
28.12.2013, 21:08
 
 
Reakce na Radarek: V poho,jen jsem si rejpnul ;) :)) :...
Já vím,od tebe to beru,ty víš pozadí toho všeho.Tak se měj a vše nej nej v tom roce 2014 i celé tvé rodině.
 
 
28.12.2013, 21:00
 
 
Reakce na Radarek: Už jseš tady zas? :)- :)) :))...
To se neboj,nejsem!Jen jsem reagoval na exelentní hru našeho teamu 20 na MS proti Kanadě a jak hráli naši mladí chomutováci.Psát sem raději nebudu a vyjadřovat se o práci vedení Pirátů také ne,Jednou jsem si dovolil někoho kritizovat a oprávněně,ale víš jak to dopadlo,ne? Takže se tu mějte a já si opět jen budu číst příspěvky,u kterých se pobavím.Ale reagovat nehodlám na žádný.Tak se měj.
 
 
28.12.2013, 20:46
 
 
Už sem skoro nechodím,ale dnes mi dovolte můj příspěvek,co se týče vyhraného zápasu naší 20 proti Kanadě na MS. Chomutovští kluci exelentní a právě proto je to nepochopitelné pro mne,když takové mládí,taková dravost a šikovnost,není úplně využita v mužstvu "A" teamu Pirátů.Je opravdu smutné,když ty kluky vidím sedět na té střídačce Pirátů u kraje a čekají,až budou moci zasáhnout.Jenže ono to nepřichází a tak jen smutně koukají,jak se Piráti pomalu ale jistě potápí.Viděl jsem celý zápas naší dvacítky a smekám,opravdu nádherný.Přál bych si,aby po skončení MS 20 tito mladí hráči hráli ve stálé sestavě Pirátů od samého začátku všech zápasů,které nás ještě čekají. Ještě jednou velký dík a držím jim palečky,jak na MS,tak i u našeho A teamu. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.