Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kolatyr" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
09.10.2019, 20:34
 
 
Piráti vedli 7 : 3. Poruba útočila a při střele na naší branku si před hráče Poruby, proti puku lehl náš hráč. Za stavu 7 : 3. To smekám. Smajlík
 
 
06.10.2019, 20:50
 
 
Reakce na hoty: Dolů jednoznačně Čmoudi. Nemají co do bu...
Ale už slaví. Po dnešním výkonu někteří vyzdvihují mužstvo a věří v lepší zítřky. Trenérská změna už není prý třeba Smajlík
 
 
06.10.2019, 19:29
 
 
Reakce na JaroFenin: Docela by mě hodně zajímalo, koho b...
Jednoznačně - Litvínov a Kladnu uzavřít na sezonu 2020/2021 divácké prostory. Smajlík
 
 
06.10.2019, 19:09
 
 
Reakce na Penquin: Mají ten kotel nějak prořídlej. :))...
Taky koukám Smajlík No jo no, tradiční hokejový klub se hned pozná. Narvanej stadion až po střechu. Smajlík
Až Viktor s Lukešem skončí, budou rádi za krajský přebor. Snad to Hradec dotáhne do úspěšného konce. Jinak kdyby teď skončila extraliga, tak je máme v 1.lize Smajlík . U nás bylo na boje o záchranu víc lidí, jak u nich.
 
 
06.10.2019, 08:04
 
 
Ondra Kaše dnes v noci velmi dobrá práce Smajlík
 
 
04.10.2019, 19:42
 
 
Tak mi to nedalo a kouknul jsem na jejich fórum. To je počtení Smajlík Ještě v loňské sezóně byl pro drtivou většinu z nich trenér Vladimír Růžička nepřítel číslo 1. Tým chtěli mít postavený z vlastních odchovanců. Hm. Nějak se jim ty názory mění. Škoda, škoda že po té komedii ve Varech nespadli oba týmy do kraje. Takhle budeme muset 4 roky počkat Smajlík
 
 
21.09.2019, 20:24
 
 
Reakce na Luke_Packet: Klima se mi zatím líbí. Dobře bru...
Nelíbili se mu údajně tréninkové metody Růži. Tak se v půlce tréninku sbalil a odjel. První třetina z naší strany byla hodně dobrá. Druhou jsem se bál o výsledek. Ve třetí to kluci zachránili. Jinak souhlas s tím, jak Klíma hraje. Věřím, že si vše sedne.
 
 
12.09.2019, 19:49
 
 
Já si myslím, že to pivo co pijete v aréně je v pohodě. Jen by bylo lepší, kdyby to nebyla desítka ani 12 tka, ale sedmička. Snad se zadaří a vám dojde, že pivo, pivo na hokej nepatří. Smajlík
 
 
07.08.2019, 09:41
 
 
Včera jsem byl. Myslím si, že máme na čem stavět. Na to, že se v drtivé většině kluci znají necelé 3 týdny to bylo dobré. Potřebujeme tým doplnit jedním starším hráčem do pole a jedním starším brankářem. Prostě věřím že si to sedne.
 
 
06.06.2019, 21:25
 
 
Jak začít. Milana Soukupa je mi svým způsobem líto. Naštěstí nespadl do průšvihu. Ten balvan co měl rozbít byl na něj moc velkej. Chtěl bych, aby zde hokej byl. Mohlo by se zkusit ohledně akademie zažádat na svazu o vyjímku, pokud bychom nedali Á tým dohromady.
Pak bych chtěl poděkovat těm, co spravují sportovní areál v Cihlářské ulici za to, že umožnili některým mládežníkům tréninky za velmi přijatelné peníze. Otisknu dopis, který jsem včera dostal . Otisknu ho s dovolením
"" Ahoj Pepo,
vím, že píšeš na fórum Pirátů a chci tě o něco požádat. Můžeš tam prosím napsat to, že trénéři musí vybírat příspěvky od rodičů už teď v květnu, aby se jim zaplatili dlužné výplaty a dál nás mohli trénovat. A to jsme jim platili už v září na celý rok a od města dostali všechny peníze už snad v únoru na celý rok taky. Prý už nemají z toho na tuhle sezónu ani korunu a vůbec nevíme, co bude dál.
Jestli to takhle půjde dál, tak jsme rozhodnutý většina odejít jinam. ""
Co dodat ? Tato čísla budou asi nepřesná, nicméně snad ne o tolik. Na vstupném se vybralo 13 700 000 korun. od města dohromady asi 20 000 000, z NHL přišlo tuším že 11 500 000, kraj dal 3 500 000, z ministerstva ( ? ) přišly 4 000 000 a od tzv. drobných podnikatelů asi 23 000 000. Ptám se. KDE TY PRACHY JSOU ???
Podivoval jsme se v minulosti nad tím, proč vyhazujeme trenéry mládeže a taháme sem z celé republiky ty, kteří zde nedělali za 25 000.
I já jsem tleskal Veverkům, i já jsem vyvolával Růžu atd. Ne, nestydím se za to. Prožil jsem i díky Pirátům krásné chvíle, ale i bezesné noci.
My musíme ten restart udělat znovu a od základu. Mnozí z nás zde chtějí, aby Veverkové úplně z hokeje zde odešli. OK. Ale bylo by fér, abychom poděkovali i Standovi a popřáli mu hodně štěstí.
Když jsme dnes poslouchal prohlášení Milana Soukupa, bylo mi ho moc líto. Pokud jeho místo zaujme pan M, tak samozřejmě že si budu přát, aby se mu restart povedl.
Mnohdy jsem na Davida Dindu nadával, nebo s ním nesouhlasil, ale i v něm vidím určitou naději, protože ten kluk se jistě z mnoha chyb poučil a snad ví, co dělat lépe a jak hokeji pomoci.
 
 
03.06.2019, 13:43
 
 
Pokud bychom měli mít potíže a že je asi zatím máme, se sestavením Á mužstva, nebo nedejbože začínat od nuly někde v okresním přeboru, tak by možná bylo lepší, Á mužstvo nestavět a veškerou sílu, naděje a hlavně peníze investovat do mládeže. Mít zde kvalitní mládežnickou základnu - akademii, od přípravek přes žáky po juniory.
 
 
31.05.2019, 17:21
 
 
Berte mou informaci na 90 %. Pirati i Trhaci dnes podali prihlasku do 1.ligy. Milan Soukup udajne zvazuje ze se na to vykasle. Duvod ? Dostal velmi zkreslene informace od tech,co byli pred nim. Samozrejme co se vztahuje k financim.
 
 
17.05.2019, 16:50
 
 
Reakce na Kreon: Marčus nemá A licenci a podle všeho mít...
Sportovní manažer by mohl být Marek Tomica. Musíš více číst mezi řádky.
 
 
17.05.2019, 09:53
 
 
Reakce na jarda72: Muj nazor je, ze pristi sezonu meli t...
Járo, souhlas. Kreona už nikdo nebere, díky jeho výpadkům, naštěstí vážně. Smajlík
 
 
17.05.2019, 08:59
 
 
Takže Beck, který snad stojí za transferem mladíků směr Prostějov se vrací k junkům. To není vůbec dobrý krok pro Piráty do budoucna. Myslel jsem, že zde toho pána už neuvidím. Trenérem Á týmu bude člověk z Budějovic , Martin Strba. Takže věřím, že se budou chtít junci do Chomutova, vzhledem k dobrým vztahům s tímto trenérem vrátit. A jestliže by byli asistenty Marčus a Koleso, tak souhlasím všema deseti. Hrajícím manažerem bude současný hráč Pirátů Chomutov atd. No, bude to zajímavé, pokud je to pravda. Trenér, který by měl přijít z jihu má velmi dobré vztahy se Spartou Praha, takže to bude asi tóčo
 
 
27.04.2019, 16:03
 
 
Fanoušci, uvědomte si prosím, že Milan Soukup by měl mít funkci podobnou té, co měl Veverka junior. Bude mít výhodu v tom, že zná místní prostředí, místní kraj atd.
 
 
26.04.2019, 22:37
 
 
Všichni, co zde jmenujete všemožné sponzory, zapomínáte na jednoho a to docela solventního. Snad to vyjde. Držme palce
 
 
26.04.2019, 19:55
 
 
Takže asi takhle. Znám Milana Soukupa strašně moc let. Troufnu si říct, že jsme kamarádi. Něco v životě dokázal a přesto je stále zcela normální chlap, který si dovede popovídat s kýmkoliv, aníž by dával najevo případný rozdíl, ať by byl jakýkoliv. Nepamatuji se, že by se někdy nad někým povyšoval. Je super, že zná hokejové prostředí, zná zdejší podnikatele, je v kontaktu s politiky. Milan je místní a " očůrat " ho, je takřka nemožné, neboť se dovede obklopit lidmi, kteří ho ctí a ví, co a jak. Takže za mne Milane díky a věřím, že jsme na startu nové epochy. Moc si to přeji.
 
 
23.04.2019, 13:58
 
 
Je mi moc lito, jak hokej v Chomutove dopadl. Když měl pan Veverka penize, nalepila se na něj spousta vychc-anych lidi.
Ve vedeni hokeje byli mnohdy taci, u kterých byl úspěch Á tymu až na druhé koleji.
Co si myslet o tom, když chlap sháni kvalitni hokejky pro svého syna a když se ozve na inzerát, jede do nedalekeho města, kde je garáž hokejovým materiálem narvaná k prasknuti. Do prd-ele, to přeci neni normálni. Vždyť o té populárni garáži vi spousta lidi a jméno prodavajiciho je také známo.
Fanoušci se za trenéra, ale i majitele mnohdy postavili. Dokonce když bylo nejhůř, vytáhli jsme *choreo* na jejich podporu, i když po nás šla půlka republiky.
Všechno marné. Takže i já bych chtěl panu Růžičkovi, pánum Veverkům a panu Šaškovi poděkovat. Začneme od nuly začněme s novými lidmi
A mimochodem, víte o tom, že podobné potíže, co potkaly Piráty před rozhodujícími boji, měl před lety i Slavie ? A víte o tom, kdo to tehdy zavinil ?
Zbytek, včetně fotografií na facebooku Josef Šebek
 
 
17.04.2019, 12:22
 
 
Reakce na nazor: Myslíš že by Ryplovo a Kordulíkovo pení...
Jasně že ne. Jasně že by bylo třeba dalších sponzorů. Nicméně bych rád viděl mezi těmi, co povedou v budoucnu náš hokej tyhle 2.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.