Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-1-26" |  vypnout filtr
 
<123456
RSS RSS
Další diskuse: 
 
26.01.2018, 16:57
 
 
tvl Pešina a Lacina dobrá dvojka
 
 
26.01.2018, 16:36
 
 
Reakce na rcts: Na marodce Smejkal. Myslím, že až se dol...
Smejkal je normálně psanej na zápas v Jihlavě.
 
 
dronte | Chomutov
26.01.2018, 14:06
 
 
O posilách Vervy jasno. Čutta víc než rok neherál, Marek Růžička ve WSM za Frídek-Místek, takže přínosem okamžitě může být Juraj Mikúš půjčený ze Slovanu Bratislava. Ten byl platný i v Olomouci. Myslím ale, že noví hráči oživení přinesou a Verva si polepší.
Hlavně, aby my jsme dnes v Jihlavě nedopadli jako posledně. Z vedení 0:3 nakonec prohra a vyrovnávací gól na 3:3 padl 2 sekundy před koncem!!!
 
 
Gene_Paul | Chomutov
26.01.2018, 13:16
 
 
Reakce na hoty: Dění kolem Litvínova je určitě zajímavé,...
Máš úplnou pravdu, my ještě zdaleka nejsme za vodou a já spíše počítám s play-outem s ohledem na naše rozlosování a byl bych velice rád, pokud se nám podaří se vyhnout baráži. Rozhodující zápasy budou doma s Litvínovem a tomu se u nás nadmíru daří. Se Zlínem hrajeme u nich a tak v body ani nedoufám, zrovna tak v Plzni. Škoda promarněných bodů s Bolkou a v Jihlavě. Těžko se dá očekávat obdobný scénář jako minule a tak pro nás zlatý každý bod, který snad ještě uhrajeme.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.