Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "PUK" |  vypnout filtr
 
12345678>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
PUK
18.05.2021, 09:38
 
 
Věčné téma Veverkové - začátek jejich působení v CV byl OK, starej byl IN měl spoustu kontaktů a dovedl toho využít ( jak pro sebe tak pro hokej) pak se změnila doba, kontakty a s tím spojený vliv na firmy se zmenšily až vymizely zcela. Tady byla největší chyba, že se VV chovali jak za starejch časů a mysleli si, že to půjde a ono to šlo, ale do prd.... Pořád chtěli mít 100% a o všem rozhodovat, ale sami už neměli moc co nabídnout tento přerod nezvládli a došlo to až tam co to bylo. Nikdo nechtěl dát prachy do něčeho co by nemohl alespoň částečně ovlivňovat, pak nastala etapa "statečných", ale těm to zhatil COVID, co měli připravený nebudu veřejně šířit ani to na 100% nemohu dokázat, a to byla velká škoda mohlo to bejt v poho. Uvidíme co nové vedení dokáže jak sežene sponzory a musí zapojit město, ale to je hudba druhé ligy a vejš. Přeju jim hodně úspěchů a snad to dopadne.
 
 
PUK
21.03.2021, 18:55
 
 
Reakce na Penquin: Zdravím Piráti, nevíte někdo náhodou,...
To by mě taky zajímalo, pořád je na soupisce polokoňů.
 
 
PUK
09.03.2021, 09:20
 
 
Reakce na V8: Osobně jsem ale čekal jinou úroveň, nevím ...
Celá sezona je divná bodejť taky aby nebyla, spousta lidí si tam hřeje polívčičku a připravujou se na další roky aby nevypadli od korýtka. Uvidíme jestli to vedení myslí s tím zkvalitňováním vážně ať už u mládeže tak by to mělo bejt i v dospělým hokeji, tolik mužstev v profi hokeji to je jak v Rusku nebo NHL 32 týmů a prachy nikde, ale korýtka ve vedení hokeje ať svaz nebo kluby jsou pořád.
 
 
PUK
03.11.2020, 12:09
 
 
Reakce na Ji: nechápu jaký je v tom rozdíl když bude pov...
Rozdíl je v tom, že profíci to maj jako zaměstnání a amatéři chodí ještě do roboty a tam by mohli roznášet nákazu, u nich je hokej vlastně formou "spol. zábavy" a ta je zakázaná ale práce je povolená ( samozřejmě jsou tam vyjímky)
 
 
PUK
09.08.2020, 11:57
 
 
Ohledně času je mi to tak nějak jedno i když 13:00 je nic moc, taky by šlo začít v 10:00 a pak jít po vítězství s dobrou náladou na oběd.
To Mág - Libore ty si můžeš myslet co chceš, ale psát a mluvit k dění v klubu by jsi měl tak jak je oficiální stanovisko klubu - tady tě bereme něco jako tiskového mluvčího a pak to vyvolává reakce které tady proběhly, nic ve zlém, kdo bude chtít na hokej zajít tak si to zorgaizuje a půjde (už to tu někdo napsal) a kdo ne tak můžou hrát kdy chtěj a stejně nepude. Ksichtknihu nemám, ale začátky utkání mi fakt žíly netrhají.
 
 
PUK
01.08.2020, 18:19
 
 
Reakce na higway: já souhlasím co píše tpd *2* je t...
Zapomínáš na junky a dorost + ostatní mládež, chlapi jsou jaksi nad plán, snad ten kraj projdou a pak by mohli v druhý lize hrát na odchovance z mládežníků plus něco na posílení. Samo, že ty hodně dobrý tady asi neudržej to je holt osud pralesa a my to ještě dobře pamatujem.
 
 
PUK
29.07.2020, 14:15
 
 
Reakce na krokuss: Tak strach o ty šedé vlky nemám oni j...
Jsou to zkušení chlapi a když budou mít k sobě nějaký šikovný junky tak by to mohlo fungovat, jde o to jak se budou ty junci využívat pro kraj a jestli budou mít chuť a ne to jen odklouzat.
 
 
PUK
24.07.2020, 09:56
 
 
Pořád se tady pletou hrušky s jabkama. Je to o a.s a o z.s., každý to míchá jak potřebuje. Teď je nový fenomén "bylo to na papíře" a zase se toho jedinci chytnou, dělají vševědy a přitom ještě včera nic o papírové formě nevěděli a ani je to nenapadlo, dnes to berou jako že oni by to jistě tak udělali a co ti matláci v klubu dělají. Na "besedu" nepůjdou - nevěří jim, tak ať jdou do prde... stejně je to jedno a když tam nebudou tak se nic nezmění tak jako tak to bude muset současné vedení nějak vyřešit a jestli tam bude Churchil nebo ne je úplně jedno, akorát tady můžou zase vypisovat jak je to na hov... a oni by to vyřešili s bodákem v prde... a na schodech před zimákem. A teď do mě já to vydržím a chleba levnější nebude. Přeju vedení a hokeji v CV aby se co nejdřív oklepal a vrátil se tam kam historicky patří.
 
 
PUK
21.07.2020, 12:54
 
 
Libor to píše vcelku srozumitelně, stávající subjekt nabízí hráčům nějaký peníze, když to nebudou chtít spadne to do insolvence a nedostanou nic ( majetek subjektu v insolvenci je proti dluhům skoro nulový), "Badinka" začne skoro od začátku - dospělí -kraj, mládeže se to nedotkne (jestli tam zůstanou nějaký hráči, i když ostatní to mají skoro uzavřený (asi) a vzali by jen velkou kvalitu), nemá cenu řešit co bylo, ale jak vyřešit situaci která je teď - a to se snaží udělat, vinu na tom kam to došlo mají i hráči - proč to neřešili dřív a pořád se mluvilo jaká jsou parta, něco podnikl pouze Vondrka, kdo z vás by makal zadarmo asi by vás moc nebylo, tak proč to neřešili a teď si hrajou na zásady, tím samo i ztěžují cestu klukům, kteří by tu mohli hrát ( snad i za peníze Smajlík a mladejm co jsou místní a z okolí kteří by měli šanci na kvalitní mládežnickou soutěž a i nějaký icetime za dospělí v CHL. Když to pude do kraje tak chleba se nezlevní a bude li chuť a vize (peníze) tak má Badinka pravdu, že můžou být za pár let zpátky. No a ti co všechno ví by jim v tom měli pomoci.
 
 
PUK
18.07.2020, 10:14
 
 
Situace je těžká, co se udělalo špatně dnes ví kde kdo, vyčítá se loňskému vedení, po bitvě je každý generál, úpadek začali VV, kdo říká, že do toho dali miliony ví kulový vše byly půjčky na to byl JV dost vychca....., možná se to mohlo udělat jinak, ale to je už teď jedno, uvidíme co vedení vyjedná a pak se s tím smířit nebo chodit na florbal.
 
 
PUK
10.07.2020, 09:48
 
 
Reakce na Mág: Ano, jsme si naprosto jistí, že jim nikdo...
S tím, že si nějakej jouda někde pustí hubu na špacír a nemá k tomu žádnej gebír klub nic nenadělá, zarážející je, že oficiální představitel (Jablonce) to bere jako fakt a vyrukuje s tím dokonce do tisku, to svědčí o tom jakej materiál se kolem hokeje motá a taky to tak vypadá.
 
 
PUK
05.07.2020, 12:41
 
 
Reakce na krokuss: Bylo to tady už hodně špatné když ani...
Jo tak to bylo, ale to nebyl problém klubu, ale města a bylo to v době kdy to ještě šlo za menší peníze taky to tak vypadalo když jeli ven s osmi hráči to už do kraje nebylo daleko.
 
 
PUK
04.07.2020, 17:29
 
 
Reakce na Krokuss: Lepší být chytrý jak rádio než blbej ...
Jo a o co přijdeš Ty a co jsi pro to udělal, jak pomáháš a kolik jsi dal na hromádku aby se to mohlo dál tady udržet. Kdysi jsem se kolem hokeje motal a tak trochu vím co to obnáší, není to sranda a přeju jim aby to dokázali, ale když nejsou prachy tak je to nemožný, třeba se to zlepší a pak to půjde, už tady byly různý časy a někdy i hodně špatný a pořád to nějak šlo není pořád posvícení.
 
 
PUK
04.07.2020, 09:14
 
 
Každej je chytrej jak rádio, nechme vedení ať jedná a uvidíme co bude, stejně s tím nic jinýho neuděláme, ty největší chytráci by mohli rozbít kasičky a každej tam nasypat alespoň mega a co jich tady je tak by bylo vystaráno. Účet je pěkná věc a rozjíždí se to, ale je to pořád jen obrázek důvěry fandů a takovej barometr zájmu o věc. Na hokej chodím už hodně let a pamatuju i Hříbalův gól hlavou a budu chodit dál třeba na kraj nebo mládež, ale zatím mohu jen věřit, že to myslí vážně a někam to posunou, třeba i časem.
 
 
PUK
18.06.2020, 13:33
 
 
Reakce na hoty: Přátelé, není třeba vytvářet nové třecí ...
S tím se dá jen souhlasit. Kdo může a chce tak pomůže a klub by měl vymyslet nějaké možnosti jak pomoci a taky tyto možnosti dostat mezi veřejnost a ne to mít " vylepený jen na zimáku na záchodě"
 
 
PUK
16.06.2020, 13:46
 
 
Reakce na Petr68: Chtěl jsem něco přispět na účet Pirátů...
Myslím, že by se mělo vyčkat jak to vyjednají kluci ( už to tu někdo zmiňoval) co se okolo motají( např. Obr, Kolatyr,..) domluvit něco, nějakou formu co by mohli fandové pro klub udělat, třeba nějaký účet nebo možnost složit někde hotovost ( oproti potvrzení) a tu pak předat vedení klubu, dát na to nějaký čas, trochu to zpropagovat na veřejnosti - ne všichni to tu čtou ( ve spolupráci s klubem) - každá kačka je dobrá.
 
 
PUK
30.04.2020, 10:36
 
 
Jak to tak čtu, není to nic veselýho. Vítám jakoukoli iniciativu, ale je potřeba to koordinovat s postupem klubu (což snad Kolatyr dělá), nemá cenu řešit co by kdyby atd. První musí říci vedení co a jak a pak se můžou dělat další věci a třeba i udělat nějakou schůzku těch kdo mají zájem nějak pomoci. Zájem by měl být i z města nebo si tu halu můžou naložit, když se tam nebude nic dít a mimo hokeje je to slabý tak to zchátrá a ty prachy co do toho šly budou k …. Tak musí odpovědné osoby jednat a ne to nechat vyhnít, jestli již jednají tak by mohli alespoň říct "jednáme" a ne dělat mrtvýho brouka, to se tu bude hysterčit a nic z toho. To už tu bylo dříve když hráli v osmi a málem musel na led i trenér nebo lidi z managementu.
 
 
PUK
22.03.2020, 12:23
 
 
Reakce na tpd: Pro někoho je Babiš modla.. :)) .. .. a ...
Babiš je šéf vlády, tak kdo by to měl řídit. Chyby dělá každej, taky si myslím, že to měli udělat dřív, ale co bylo lidí proti i tady na foru. Teď je jedno co bylo, musí se dodržovat opatření která jsou a bejt ruzumný. To není politika to je nutnost. EU ještě v neděli měla kecy ohledně zavření hranic. V Německu na to sero.. a tak jsou tam kde jsou.
 
 
PUK
21.03.2020, 10:33
 
 
Reakce na senior: Hamáček premiér a Prymula min.zdravotn...
Rychle zapomínáte co se tady dělo za vedení ČSSD atd. Babiš to určitě neřeší sám má jistě týmy odborníků co vládě radí a dodávají podklady a návrhy na řešení, to jak vystupuje na veřejnosti je věc jiná a souhlasím, že mu to moc nejde, takovou situaci tady nikdo neřešil a každý má nějaký názor a ti co se chtějí zviditelnit a mají možnost tak se snaží co mohou. Kdyby byl u vesla kdokoli jiný tak by ty roušky a jiný věci taky nebyly. Teď musí být lidi rozumný a odpovědně se chovat a kdo ne tak ten to musí pocítit a ne až někdy, ale hned a natvrdo, pindy nám nepomůžou
 
 
PUK
20.03.2020, 11:15
 
 
Reakce na dronte: Ráno mě vyděsila zpráva v Chomutovském...
Je to o lidech, zajímalo by mne jak to je s tím testováním ti co o tom píší tak většinou negativní zkušenosti. Jinak mne potěšilo, že už několik dní má teplotu pod 36 asi leží v chladícím boxu
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.