Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Churchill" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
26.09.2020, 11:06
 
 
Reakce na Vado: Kolatyre v čem vyšlo město vstříc Komerč...
Tu přestavbu nechtěla prioritně Komerční banka. Tu přestavbu chce město.
 
 
26.09.2020, 10:55
 
 
Reakce na kolatyr: Čti dobře. Když se za vlády ČSSD rozh...
Židovská obec si svojí synagogu fakt dobrovolně sama neprodala, ani se jí dobrovolně nezbavila. Přišla o ní nedobrovolně v roce 1938. Stát jí nevrátil ani po roce 1945 (ono jaksi nebylo ani komu).
Proč by si Židovská obec měla nazpátek kupovat něco, co jí vlastně patří a bylo jí to ukradeno - to mě nějak nejde do hlavy.
Každopádně, židé si to nazpátek kupovat nebudou (použij novější informace, než z roku 2016), koupilo to město s cílem zrekonstruovat a využívat to k pořádání výstav, koncertů a jiných společenských akcí.
 
 
26.09.2020, 08:05
 
 
Reakce na kolatyr: Jako zastupitel města Jirkova se omlo...
V té budově bude, mimo jiné, také 7 bytů.
Co se týče synagogy, s tou již nemají židé nic společného. Hádej, kolik je v Jirkově židů? Ta synagoga se stane kulturním centrem. V žádném případě nebude patřit židovským organizacím.
Už jsem si zvykl na to, že zastupitelé (a to všichni bez rozdílu) nám občanům sdělí vždy jen něco a někteří to ještě překroutí k obrazu svému..
O těch židech z Jirkova, kterým město koupí a opraví synagogu - to je dezinformace, jako prase. Sprostá lež, pane zastupiteli !!
 
 
19.09.2020, 08:55
 
 
Reakce na kolatyr: Tak nějak se přestávám orientovat. Ch...
.... a rudý svetr na sebe. A máš to jistý Smajlík
 
 
14.09.2020, 23:05
 
 
Reakce na oplik30: Taky na to koukám, proto nechápu proč...
On to novinář poplet. Krajskou ligu (dospělé) vede "zapsaný spolek", nikoli "akciovka" (jak je v článku uvedeno), kterou samozřejmě nikdo dotovat nebude.
 
 
14.09.2020, 23:02
 
 
Reakce na krokuss: Ale jeho pani asi ano. :-) ...
Jeho paní hokej nehraje ........ Smajlík
 
 
14.09.2020, 22:51
 
 
Reakce na bera: Tak na Aktualně cz píšou,že se město odv...
odkaz

Jenže tam se míchá "zapsaný spolek" a "akciová společnost". ..... já tedy žiju v domnění, že i dospělý hokej (krajskou ligu) má pod palcem "zapsaný spolek". V tom článku je ovšem napsáno úplně něco jiného.
 
 
11.09.2020, 17:46
 
 
Reakce na oplik30: https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1...
Nedávno si tu psal o svých příbuzných. Dělali si s tebe šoufky? určitě ne.
 
 
26.08.2020, 14:59
 
 
No tak ten Samson si to načasoval fakt dobře. Smajlík
 
 
17.08.2020, 15:02
 
 
Ty nechceš hráčům dopřát prémie? Ty seš teda zlej. Smajlík
 
 
12.08.2020, 20:04
 
 
Reakce na Mág: Firma eSports nemá grafiku na krajskou li...
Smajlík
 
 
11.08.2020, 12:35
 
 
Někam utekla horní lišta. Smajlík Je to tam takový pustý Smajlík
 
 
08.08.2020, 15:40
 
 
Reakce na tpd: Jinak než postupem to skončit nemůže.. :)...
Sdílím stejný názor. V 2.lize skejsneme na dlouho (pokud se nestane to, co popisuješ).
Ostatně 1. českou jsme sportovní cestou nezískali. ….. kdyby někdo nevěděl. Tu jsme odkoupili tehdy od ústečáků.
 
 
08.08.2020, 12:06
 
 
Dělám na 12-ti hodinové směny a volný víkend (s tím, že mám v pátek noční dvanáctku) mám jen a pouze jeden v měsíci. paní pracuje v Praze, takže má volno jen o víkendu, syn pracuje v Praze a i tam bydlí, občas dojede domů, jak jinak, o víkendu. Nevím jak to je s nedělním obědem těch současných šéfů (třeba už obědvají v 10:00), ale u nás se obědvá blízko kolem 12:00. Nehodlám oběd hltat a pak se rychle oblíkat a s plným žaludkem utíkat na zastávku trolejbusu, abych stejně začátek utkání nestihl. Takže moje maličkost (případně mé paní a občas syna) tam holt nebude, …. ale já myslím, že se nic nestane.
Co se týče Litvajzu, tam si občas asi zajedu, ovšem jen v případě, že bude hrát Liberec. A opravdu na mou duši rozhodně nebudu stát v litvínovském kotli.
 
 
06.08.2020, 13:10
 
 
Bych nikdy nevěřil, že do oblíbených si někdy v životě dám ústeckou krajskou ligu .... Smajlík
 
 
03.08.2020, 10:26
 
 
......který si pochvaluje spolupráci s Piráty. „Jsme rádi, že tým bude z velké části složený z hráčů, se kterými pracujeme dlouhodobě a nebo jsou z okolí Kadaně. Můžeme říct, že jen z Chomutova je tu jedenáct hráčů a jsme za to rádi.“
odkaz

Bodejť by ne. Smajlík Mezi 1. ligou a krajem je ku*va rozdíl.
 
 
30.07.2020, 09:23
 
 
Reakce na tpd: Popravdě tahle akce s utajenym investorem...

A to je přesně to, proč jsem před pár dny napsal, že jim už vůbec nevěřím. Takových podobných kiksů nám tu za poslední 3 - 4 roky nabulíkovali plnou skříň. A moc se toho nezměnilo, jak vidno, respektivě, jak slyšeno. A kdyby s tím "investorem" Altrichterem před nadávnem nepřišel Krejčí, který to řekl na plnou hubu, tak věřím tomu, že by jsme se to odsud oficielně nikdy nedozvěděli (kdyby to dopadlo, tak jak to dopadlo).

A co se týče viny - neviny:
Nepopiratelný fakt je ten, že zde byl zaměstnavatel, který okrádal., a byli zde zaměstnanci (a to ne jenom hráči), kteří byli okradeni. A pokud někdo bude svádět vinu na ty okradené a různě je peskovat- tož o jeho mozkovém trustu si myslím svý.
 
 
24.07.2020, 07:02
 
 
Reakce na hoty: Co to kecá ? Do 31.7. s tím můžeme ještě...
Zaměstnavatel by ti měl přestat posílat mzdu. Odvody ze mzdy bys ale posílat musel. Zaměstnavatel by ti měl každý druhý měsíc poslat cár papíru, kde byste se dohodli na tom, že další měsíc už mzda dorazí, i ta dlužná. Neposlal by nic ..... jenom každý druhý měsíc to lejstro. Ty bys ovšem nadále musel odvádět povinné odvody. Dostal by ses do krutýho mínusu. Po roce by ti neposlal žádný lejstro, ale jenom zatelefonoval a po telefonu by ti sdělil, že ti nabízí velmi úžasnou možnost: pošle ti 30 procent té dlužné mzdy (která ti samozřejmě ani náhodou nepokryje ony povinné odvody, které bys musel stále platit). Žádnou papírovou smlouvu by ti k tomu neposlal. Ber nebo neber. Tečka.
Někteří lidé si tohle inferno umí představit a nepotřebují to zažít na vlastní kůži, aby věděli, oč se jedná. Ty asi mezi tyhle lidi patřit nebudeš, viď?
 
 
24.07.2020, 05:50
 
 
Reakce na thegod: Víš co mi Ondro přijde divný? Skoro vš...
Smutný na tom ovšem je, že ohledně písemné formulace, tedy smlouvy, kterou hráči neviděli (pouze nějaký ústní výžblebt), ohledně těch 30 procent., ..... tak to už jde za tím nejnovějším vedení.
A co se týče hráčů - zachovali se správně. Tady je prostě někdo okradený a někdo, kdo okrádal. A dávat nůž na krk těm, co byli okradení? No to si asi někdo dělá p*del, ne?
V tomhle klubu (organizaci) už nevěřím vůbec nikomu. Proto jsem také na to úchvatné konto neposlal ani haléř. Ta tisícovka (a možná i více) by mě opravdu nezruinovala., ale jde o princip, důvěru, morální aspekt.......
Nepřijdu ani na ono tzv. setkání s fanoušky. V minulosti (a ne tak vzdálené) jsem slyšel toliků keců, polopravd, lží, ..... že už fakt nemám zájem to poslouchat dál.
 
 
22.07.2020, 18:07
 
 
Reakce na hoty: To není omluva samozřejmě. Ale tady Krej...
Přečti si, co, tuším včera, napsal o tom tpd. Popsal to velmi srozumitelně. Z velkého mínusu by se dostali do menšího mínusu. Nezískali by v konečném důsledku nic. Pouze další hromadu slibů, jakou v životě nikdy neslyšeli.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 16:30 | Muži
Piráti Chomutov
HC Lovosice