Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "thegod" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
29.05.2020, 16:47
 
 
Tak za mě Dan Badinka v pohodě... Smajlík
 
 
13.05.2020, 15:05
 
 
Reakce na ítý: Tomu taky nevěřím... Aby to nebyla nějaká...
Kdepak, má pravdu v tom rozhovoru. V podstatě neměli pokrytou část rozpočtu pro play off. Takže to, že se nakonec nehrálo, bylo tak trochu vysvobození, protože těsně před koronou objížděli plzeňský firmy se žádostí o podporu. Neměli za co to dohrát. Jedna taková firma jsou moji dobří kamarádi už 15 let, tak by si nevymýšlel.
 
 
13.05.2020, 14:15
 
 
Reakce na Heini: Podepsáno je však až nyní. „V Chomutově...
No jo, no... Ale tak mě se z očí neztratí, budu chodit na hokej i v Plzni Smajlík
 
 
02.05.2020, 22:43
 
 
Reakce na kobrety: Ještě to tak :)-...
přineslo by to hodně zvýšený náklady... Pokaždý to po čmoudech dezinfikovat.... kdo to má platit...
 
 
02.05.2020, 21:39
 
 
Reakce na kirchna01: Taky si říkám, že ta KHL byla bubl...
No hlavně jak tady lítal ten argument, že do toho prachy nasypou, jenom když bude ELH... To je asi trochu kravinka, ne? Pokud má majitel chuť změnit soutěž, tak mu přece může být šumák, jak dopadne sezona, když už to stejně hrát nechce. Ale zase, abych neplácal kraviny: tím sponzorem, který měl zájem to zafinancovat pouze za podmínky postupu do ELH, nemusel být nutně ten samý, který by tu chtěl KHL. No, uvidíme, každopádně ten rozhovor s Mošnovou je dobrej, trochu to uvolnilo některá témata, která byla několik let tabu.
 
 
02.05.2020, 13:29
 
 
Reakce na Rcts: Tak ohledně toho cestování to je samozře...
Ale jo, to je jasny. Ja jenom premyslim proc by nejakej Rus, kterej ma haldu penez a ma chut je pustit do hokeje, by to daval do Chomutova. Kdyz jenom v Rusku najdes 10 mest, ktery ty haly uz taky maji. Pokud by to bylo kvuli byznysu, tak prece vezmes Prahu, nebo vzkrisis Slovan, abys byl ve velkem meste. Proc Chomutov?
 
 
02.05.2020, 11:37
 
 
Reakce na ozzyosbourne: Asi tak, ještě je tedy letiště v...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
02.05.2020, 11:06
 
 
Reakce na Rcts: Trochu z toho rozhovoru nechápu.. pokud ...
Mně tohle přijde jako úplná cypovina… Hrát KHL v Chomutově? Už vidím, jak všechny ostatní mančafty lítají do Prahy a pak ještě hodinu autobusem k nám. A naše výjezdy třeba do Chabarovsku? Tvl, kvůli jednomu matchi by to byla výprava jak za války. No nevím, nevidím důvod, proč by měl někoho z vedení KHL zajímat Chomutov. Zase trochu rozumu do hrsti...
 
 
01.05.2020, 23:53
 
 
Reakce na winngy: Líbila se mi věta: hlavně udržet mláde...
Souhlas. Náš největší současný problém je, že každej, kdo by chtěl přijít (myslím partner, sponzor, nový majitel) bude muset vytáhnout obrovský prachy, který ale nepůjdou hned na posily, do klubu, do trenérů, ale do zaplacení starýho dluhu, se kterým nemá on vůbec nic společnýho. Logická otázka: Proč by to někdo dělal? Ale nechci jenom sejčkovat, ono to nějak dopadne. Každopádně vínko mi bude chutnat pořád, tak co... Smajlík
 
 
01.05.2020, 23:36
 
 
Reakce na krokuss: Pokud to nedopadne nebudu chtít hokej...
Já to chápu. Taky neříkám, že jim budu fandit. Zajedu si tam na pěknej match, dám si pivko a budu spokojenej Smajlík
 
 
01.05.2020, 23:32
 
 
Teď se musíme zaměřit hlavně na mlaďasy. Když si vzpomenu, jak v naší slavný tatarákový éře odehráli junci skvělý zápasy místo doma blijícího áčka, jak byli pak dojatí když jim (skoro)plnej zimák vestoje tleskal, tak to přece nemůže chcípnout. Snad se najdou zdroje aspoň na tohle. A možná že z tehdejšího kádru junků by lajna, možná dvě, mohli za Piráty hrát. Samozřejmě, kdybychom si je zase nenechali pláchnout.
 
 
01.05.2020, 23:17
 
 
Ale tak co, věšet se z toho asi nebudeme. Nakonec, naše prachy, který tam zahučely, to nebyly. Když se budu chtít mrknout na pěknej hokej, zajedu si k Varanům. Mančaft je fajn, jejich hokej je koukatelnej, mlaďásci tam lítají jak urvaný z řetězu. Jsou tam už i borci od nás, nově Pulpič z Plzně, toho jsem měl rád. Je to 50 kiláků, to se dá přežít Smajlík
 
 
01.05.2020, 23:13
 
 
Reakce na Krokuss: Zvláště podnikání mladého bylo hodně ...
Samozřejmě ve své době toho pro Piráty udělali hodně, o tom žádná. Ale odejít v nejlepším a předat to dalšímu, kdo bude schopen to zase kousek popostrčit, je taky umění. A tohle nezvládli. Klub přivedli do úplný záhuby. Když byly prachy, některý hvězdy tu brali statisíce měsíčně (a jako hodně těch statisíců), asi si veverkové mysleli, že už se to nemůže zastavit, že zdroje jsou nevyčerpatelné. No, rok se sešel s rokem a nabralo to stejně rychlou cestu, ale bohužel tentokrát směrem dolů. A díky svému přístupu odradili partnery (a to i opravdu hodně zajímavý firmy), kteří by sem i šli. No jo, no... Užili jsme si několik pěkných let, teď se to bude skládat zase od nuly.
 
 
01.05.2020, 22:58
 
 
Reakce na Penquin: Ty Veverky tady ale udělali kus práce...
Nevím, jestli mám úplně správný info. Veverka to mohl před 2-3 lety prodat. Jenže je to Uko Ješita a nehodlal přistoupit na nabízenou cenu. S hrdostí odmítl, přitom už muselo být jasný, že to nemůže tady ufinancovat. Tím se množily dluhy, nesplácelo se a výsledek dneska vidíme.
 
 
01.05.2020, 21:20
 
 
Super rozhovor, za me Smajlík . Proste receno tak jak to bylo. A taky bych byl pro naznacit ty slibeny a neposlany prachy. Samozrejme pouze ty pripady, kdy dana slibotechna uz cerpala nejakou partnerskou protihodnotu a plneni pak neposkytla. A pripadna spoluprace se Znojmem je ok, ti mi byli vzdycky sympaticti.
 
 
30.04.2020, 22:24
 
 
Reakce na ozzyosbourne: jednoznačně nikdo kdo má všech 5...
Ani nevíš jak rád bych se pletl...
 
 
30.04.2020, 21:36
 
 
No, nevím to moc růžově s hokejem u nás... Předpokládám, že kraj by se asi nehrál na našem novém, krásném zimáku. Do úvahy připadá jenom Banda. Bohužel, vzhledem k meteorologickým podmínkám je na Bandě led asi tak 14 dnů v sezóně a to by asi všechny matche odehrát nešly. Takže my už o hokeji budeme asi jenom tlachat... A když to vezmu trochu seriozněji: Podle mě se to mělo už loni nechat padnout úplně na hubu a začít od nuly. Protože byla velká pravděpodobnost, že po veverkách nezůstane čistý stůl a zase se něco pose.re. Buď další skryté dluhy, nebo nepřijdou slíbené peníze (což se bohužel potvrdilo), nebo něco jinýho. Ač se mi přístup Soukupa taky moc nepozdával, tak dneska to musím vyhodnotit jako naprosto realistické rozhodnutí. Pánbůh s námi a třeba, za pár let, se to tu nějak pozvedne. Nevím, jestli v současném marastu by chtěl někdo nasypat prachy do hokeje.
 
 
21.04.2020, 17:38
 
 
Reakce na Kastanien: 81sniper nevím jestli myslíš kondič...
Už prej mají zažádáno na svazu na přejmenování klubu: po tom, jak to tady jde to řiti a čmoudi jsou nejblíž, takže někdo tam asi přejde, se chtějí prej jmenovat Piráti Litvínov. Aby neporušili tradici Smajlík
 
 
22.03.2020, 21:55
 
 
Reakce na blue-mauler: Na idnesu je nově rozhovor s AB. ...
No samozřejmě, Hamáček tam být nemusel, protože to estébák narychlo změnil, ty předpisy. Protože za normálních okolností by tam měl být. A důvod je jediný: až to zvládneme (a ta doba přijde), v čele krizového štábu by nebyl jeho člověk. Prymulu si ukočíruje, Hamáček je přeci jen z konkurenční partaje. A nejsem volič ČSSD, to píšu rovnou. Hlavním hnacím motorem estébáka je ukazovat se vždy tam, kde jsou kamery a mektat tak, jak mu to předepsal jeho nohsled Prchal. Protože bambiš svůj názor na řešení této situace nemá, to je všem už snad jasný.
 
 
20.03.2020, 22:20
 
 
Reakce na higway: jaká škoda že to tu nevedeš ty ;( t...
Tady mají chlapi bohužel pravdu. Já si o tom hodně povídám s kamarádem z jedný fakultky, je teď jedno z jaký. A řekl mi to jasně: Nějakou formou to napadne půlku národa. Naštěstí většina to ani nezjistí, nebo si dvakrát zachrmlá, smrkne a je z toho venku. Ale ten vir v sobě mají. Naštěstí ta zákeřná forma padne snad opravdu jenom na pár lidí (v poměru s tím, kolik nás je). Tak si držme palce.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.