Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků uživatele "lubicman" |  vypnout filtr

Výborně Ondřej Kaše vyrovnává na 3:3

06.03.2017, 20:04

to je neuvěřitelný 2. třetina 22:3 na střela a 1:3 na goly.

02.10.2016, 16:13

Mladá Boleslav taky dostala v 5. a 6. minutě goly a 0:2 doma s Olomoucí prohrála. To se snad nebude opakovat.

20.03.2016, 21:57

To je škoda, že to dneska nevyšlo rozhodčí ovlivnil zápas stejně jako neseřízená koncovka Chomutova. Dneska nemůžu hráčům nic vytknout. Klidně mohli po dnešku piráti vést v sérii 2-1.

15.03.2016, 22:18

myslíte, že budou lístky v sobotu ve volným prodeji na nedělní a pondělní utkání. Díky za odpoveď

09.03.2016, 15:03

Díky , doufám, že postoupí Chomutov s Třincem. Od začátku sezóny si přeju Spartu.

lubicman | Praha
09.03.2016, 14:53

Nevíte jestli se mečbolový zápas předkola prodlužuje na 20 minut nebo bude nekonečné prodloužení ?

27.05.2014, 03:01

neposlal by jste mi prosím někdo zápas na tipsportu Los angeles - Chicago

18.04.2014, 18:00

Prosim vás dali byste mi odkaz na zápas s Kladnem
díky

01.12.2013, 01:42

Jestli bude Chomutov dál prohrávat mohlo by se jako nový impuls zužit kluziště na 26 metrů

04.06.2013, 13:52

08.05.2013, 19:58